Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023

Raidījumi

Studijā aktrise, astroloģe un grāmatas "Tā teica Dieviete" autore Akvelīna Līvmane" - kopā ar Andri Buli un Bārbalu Simsoni atklāj grāmatas idejas un parāda dažus praktiskus padomus veselīgai dzīvei. Arī citi Zvaigzne ABC jaunumi.
 Superproduktu- bišu maizi raksturo uztura spec. Guna Bīlande.Uzņēmuma "Bee Bite"izveidotāja Anete Spēlmane iesaka dabas radīto formulu veselībai-bišu maizes košļājamās pastilas.
 Priāvtklīnikas vadītājs,ginekologs Egīls Gasiņš skaidro endometriozes pazīmes,slimības norisi un sekas,akcentējot savlaicīgas diagnostika nozīmi. Par risinājumiem endometriozes veiksmīgai ārstēšanai.Saruna ar pacienti Elīnu par viņas ceļu uz izveseļošanos.
Andris Bulis sarunā ar DINO Zoo klīnikas vadītāju,veterinārārsti Kristīni Dumpi uzzina,kāpēc suņiem un citiem mājdzīvniekiem jātīra zobi un kā to veikt pašam. Kinoloģe Lauma Zutere raksturo graužamās rotaļlietas suņiem,kas palīdz attīrīt zobus .Par zobu higiēnas ultraskaņas procedūru suņiem un kaķi.
 Ģimenes ārste Gerda Lielause iesaka,kā pareizi ārstēties,ja ir  klepus un izvēlēties  atbilstošu pretklepus līdzekli. „Inotech”  pārstāve Māra Birzniece raksturo  pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātus,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušajiem.
 Rakstnieks Valdis Rūmnieks Grāmatu svētkos Ķīpsalā sniedz ieskatu savā atmiņu grāmatā "No Raiņa līdz Čakam". To vērtē dramaturgs Jānis Jurkāns. Bārbala Simsone turpat iepazīstina ar citiem Zvaigzne ABC jaunumiem.
 Diētas ārsts Andis Brēmanis izskaidro imūnsistēmas saistību ar zarnu mikrofloru.Par jaunākās paaudzes probiotiķu-pienskābo un bifidobaktēriju kompleksa LACTOBEX iedarbību,atjaunojot zarnu mikrofloru un stiprinot imunitāti.
 Uzzinām,kāpēc vecos elektrības skaitītājus nomaina viedie skaitītāji.To atšķirības un ieguvumus klientiem izskaidro A/s "Latvenergo"korporatīvo klientu apk.vadītājs Imants Krūmiņš.Par iespējām analizēt savus elektrības lietošanas paradumus,.
Turpinot stāstu sēriju "Uzdrošinies būt vesels",Andris Bulis tiekas ar Baltijas Vēnu klīnikas asinsvadu ķirurgu,flebologu Intu Ūdri,kurš viens no pirmajiem pasaulē vēnu operācijas veicis ar 3.paaudzes lāzeri,to tehnoloģiski attīstot un pilnveidojot.Par vēnu skrīninga izmeklēšanas metodēm un lāzeroperāciju priekšrocībām.
 Iepazīstam pulverveida preparāta Bio Cinks /Izraēla/ iedarbību šūnu līmenī,uzlabojot nagu,matu,ādas veselību.
 Par Šveices kvalitātes līdzekļiem CRESCINA- pasaulē atzīts patentēts kosmetoloģisks  līdzeklis ampulās matu augšanai,arī šampūns.
 Mīti un patiesība par D3 vit lietošanu,tā deficīta sekām un kāpēc ieteicams sekot D3 līmenim asinīs- saruna ar frmaceiti Ievu Virzu un LYL pārstāvi Munisi Lamberti.Par produkta LYL SUN D3 spreja formā lietošanu,iedarbību,izcelsmi un augstas uzsūkšanās priekšrocībām.
 
 
 Studijā Iveta Rēdliha kopā ar Andri Buli un Bārbala Simsoni atceras Grāmatu svētkus Ķīpsalā, kur tika prezentēts psiholoģiskais trilleris "Vēl viena dziļa ieelpa". Ieskats šajā pasākumā, kur savas domas izsaka rakstnieks Jānis Lejiņš, redaktors Aldis Vēvers un Kristīne Ilziņa. Bārbala Simsone ar citiem Zvaigzne ABC jaunumiem.
 Iepazīstam pulverveida preparāta Bio Cinks /Izraēla/ iedarbību šūnu līmenī- uzlabo nagu,matu,ādas veselību.  Par Šveices kvalitātes līdzekļiem matu veselībai CRESCINA- patentēts kosmetoloģisks  līdzeklis ampulās matu augšanai,arī šampūns.
 Tēma- bezmiega cēloņi,tā būtiskā ietekme uz veselību,ikdienu.Psihoterapeite Aina Poiša iesaka iedarbīgus rituālus pirms miega.Par dabiskā kompleksa NERVOSTRONG iedarbību ilgstošai nervu stiprināšanai,miega kvalitātes uzlabošanai.
Kas jāzin,ja ieplānots ceļot kopā ar dzīvnieku- DINO Zoo klīnikas vad.,veterinārārstes Kristīnes Dumpes praktiskie un juridiskie ieteikumi.Dino Zoo veikala vad.Tatjana Bodricka demonstrē auto aprīkojumu suņu pārvadāšanai.Suņu īpašnieku pieredze,ceļojot kopā ar suņiem.
 Diētas ārsts Andis Brēmanis skaidro imūnsistēmas saistību ar zarnu mikrofloru un  jaunākās paaudzes probiotiķu-pienskābo/bifidobaktēriju kompleksa LACTOBEX priekšrocības,atjaunojot zarnu mikrofloru un stiprinot imunitāti.
 Uzturs vīrusu laikā- uztura spec. Alises Kindzules padomi.Ģim. ārstes Karīnas Verneres ieteikumi imunitātes stiprināšanai.Dabīgā produkta LYL ImmunUP vērtīgo sastāvu imunitātei raksturo zīmola LYL pārstāve Munise Lamberte.
 Veltīts Teātra dienai - vēl viens ieskats Grāmatu svētkos Ķīpsalā, kur atvēra grāmatu "Teātra bērni". Runā:autore Inga Jēruma, Ivars Ījabs, Karina Pētersone, Liene Jakovļeva un Jana Vītoliņa. Bārbala Simsone ar citiem "Zvaigzne ABC" jaunumiem.
Sadarbībā ar mēbeļu veikalu ZUNDA iepazīstam jaunākās tendences mēbeļu dizainā.Klasiskā un mūsdienīgā apvienojumu koka un moduļa mābelēs raksturo interjera dizainere Anete Tamašauska.
 Par mūs imūnsistēmas saistību ar zarnu mikrofloru un  jaunākās paaudzes probiotiķu-pienskābo/bifidobaktēriju kompleksa LACTOBEX iedarbību,stiprinot imunitāti.
 Inhalāciju un aerosolu iedarbību klepus ārstēšanā skaidro pulmonologs Viesturs Šiliņš.Par OMRON A3 inhalatora/ miglotāja komplekta pielietojumu klepus un bronhīta ārstēšanai.
Sarunā ar Capital Clinic Rīga neirooftalmoloģi Solveigu Čivljaku uzzinām,kā un kāpēc jaunās tehnoloģiju ietekmē acu veselību,visbiežāk izraisot sauso acu sindromu un ieteikumi,kā to novērst.Par klīnikas īpašo piedāvājumu sausās acs diagnostikai un oftalmologa konsultācijai.
 Uzņēmuma KOTUMAKI valdes loc. Klaids Grunte raksturo unikāli ražotos,speciālā tehnoloģijā ar uguni apstrādātus dēļus,iegūstot koka ilgmūžīgu aizsardzību un inkrustācijas efektu.Par pielietojumu dizainā,iekštelpu vai ārsienu apdarei.
  LYL Krila eļļas produktu atšiķirības,kas to izvirza Omega 3 produktu līdera pozīcijās- izskaidro zīmola LYL pārstāve Munise Lamberte un med. speciālists Alvis Šukste.Veselības uzlabojumi,regulāri lietojot LYL KRILA eļļa produktus pieaugušiem un bērniem.
Studijā rakstniece Ieva Melgalve stāsta par savu jauno detektīvromānu " Vēsais prāts" un bērnu grāmatām "Īsti cilvēki" un "Mamma, kas apēda bērnus". Andris Bulis izvaicā arī ilustratori Anitu Rupeiku un rakstnieces meitas. Bārbala Simsone par citiem Zvaigzne ABC jaunumiem.
 Homeopātijas līdzekļi imunitātes,dzīvības spēku stiprināšanai un akūtiem gadījumiem- homeopātes Daces Gailes pieredze.
 Jutīgi zobi- cēloņi un risinājumi.Ieva kopā ar zobārsti Olgu Palušinu izvēlējušās produktus,kas veicina zobu jutīgumu. Zobārste iesaka,kā saudzēt zobus,kā to mazināt ar pareizu zobu tīrīšanu un raksturo zobu pastas BIOREPAIR sensitive priekšrocības.
 Sarunā ar DINO Zoo klīnikas vadītāju,2 suņu saimnieci Kristīni Dumpi uzzinām pamatprincipus,kas jāievēro,barojot suni vai kaķi.Par ONTARIO- augstvērtīgās super premium klases barību /Kanāda/ suņiem un kaķiem,tās pilnvērtīgo sastāvu.
 Diētas ārsts Andis Brēmanis skaidro imūnsistēmas saistību ar zarnu mirofloru un  jaunākās paaudzes probiotiķu-pienskābo/bifidobaktēriju kompleksa LACTOBEX iedarbību un priekšrocības.
 Par tarptautiskās kompānijas TOODE plašo piedāvājumu,izvēloties dažādu pārklājumu tērauda jumta segumus un profila veidus.
 Jaunākos tehnoloģiskos un individuālos dizaina risinājumus dzirdes uzlabošanai raksturo uzņēmuma "ReTone" tehn. servisa vadītājs Aivars Rudzenkovs. 

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs