Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023

Raidījumi

Studijas viesis - grāmatas "Mana un tava Latvija" autore Gundega Sēja stāsta, kā grāmata tapusi,- tā ir informācija saistošā veidā bērniem par to, kas mūsu valstī ir svarīgākais un tikai šeit raksturīgais - daba, valsts simbolika, organizācijas kā skauti un gaidas utt.Vija kilbloka stāsta par citām jaunākajām grāmatām.
 Kā vingrojot pareizi atslābināties,izvērtējot muskuļu slodzi- demonstrē "Fiziocentra" fizioterapeits Mareks Osovskis un raidījuma vadītāja Ieva Eklone-Aleksandrova.Par atsāpināšanas gēla PERSKINDOL Active Gel lietošanu muskuļu sāpēm un locītavām.
 Kādos gadījumos un kurās Rīgas Veselības centra filiālēs iespējams saņemt bezmaksas dežūrārsta palīdzību- skaidro RVC dežūrārsts Iļja Menise.Informācija par RVC dežūrārsta darba laikiem- www.rigasveseliba.lv
 Melanomas mēnesis- maijs,kad pirms sauļošanās sezonas sākuma,VC 4 "Dermatoloģijas klīnikas" speciālisti aicina pārbaudīt ādas stāvokli,savlaicīgi diagnosticējot jaunveidojumus,novērst risku saslimt ar melanomu.
Stāstu sērijā "Personība medicīnā" iepazīstam flebologu Žoržu Žabūru,kurš,strādājot VC 4 "Baltijas Vēnu klīnikā", pirmais Baltijā veicis vēnu operāciju,atsāpināšanai veiksmīgi pielietojot hipnozes metodi.Arī ārsts Žoržs Žabūrs ir no Libānas un tāpēc kolēģim Hosamam Abu Meri īpaši interesanti uzzināt,kā viņa ģimene dzīvo un jūtas Latvijā,kurā Žoržs Žabūrs dzīvo 15 gadus un šeit saista profesionālās ieceres un novērtē drošības sajūtu Latvijā.
Ieva dodas uz sporta zāli un sarunā ar fitnesa treneri Ģirtu Valdmani uzzina,kā slodzes un stresa laikā tērējas vitamīni/minerālvielas  un par B grupas vitamīnu iedarbību enerģijai,kustībai.LYL zīmola radītājs Klaids Grunte raksturo B grupas vitamīnu veiksmīgo kombināciju LYL KRILA eļļu B ACTIV- atbalstu enerģijai,vielmaiņai,nervu sistēmai.               
Raidījumā Vija Kilbloka un skolotājas no Lapmežciema pirmsskolas iestādes "Vilnītis" iepazīstina ar Zvaigzne ABC izdoto mācību komplektu 6gadniekiem "RAIBĀ PASAULE", kurā ietilpst Skolotāja grāmata, skaitļu un burtu mācību burtnīcas, praktisko darbu uzdevumi un kartes. Bērni demonstrē, kā pielietot elektronisko grāmatu un kā viņi rotaļājas un mācās.Ar dabaszinību grāmatu "Viss ap mani" iepazīstina autore Vita Drulle.
Vai sieviete mūsdienās ir stiprais dzimums un kā,cenšoties būt perfektai,nekaitē savai nervu sistēmai- Ieva debatē ar uzņēmēju Tatjanu Tepo.Par sajūtām,kas liecina par izdegšanas sindromu un kā regulēt stresa līmeni- skaidro psiholoģe Diāna Zande.Ikdienas stresa mazināšanai farmaceits Andrejs Nikolajevs iesaka dabisko kompleksu NERVOSTRONG,kurā esošie augu ekstrakti,magnijs,B grupas vitamīni ilgstoši stiprina nervus.
 Informācija gāzes balonu lietotājiem par izmaiņām veco gāzes balonu apritē.SIA "AGA" moderno ražotni un loģistikas centru raksturo uzņēmuma m/tirdzn. vadītājs Renārs Špāks un akcentē jaunā tipa gāzes balonu priekšrocības.Akcijas cenas Rīgā un Rīgas raj.
Mātes dienā stāstu sērijā "Personība medicīnā" iepazīstam VC 4 vecmāti,divu mīlošu bērnu māmiņu Elīnu Tāri,kura sirsnīgā sarunā ar Hosamu Abu Meri atklāj savus bērnības pārdzīvojumus,jo augusi audžuģimenē.Tāpēc savu ģimeni un izpratni par mātes lomu būvējusi pati un kopā ar vīru radījuši stipru un mīlošu ģimeni.Aizkustinošs ir vīra un bērnu Māmiņdienas pārsteigums.
 Priecīgs notikums bērniem- jaunā kvalitātē atgriezušies LYL Krila eļļa KID želejveida lācīši! Ieva uzaicinājusi mazos ekspertus novērtēt gardos lācīšus.Farmaceite Ieva Virza raksturo ērti lietojamos produktus, akcentējot Omega 3 taukskābju saistību ar bērna prāta un fizisko attīstību.LYL zīmola vadītājs Klaids Grunte raksturo uzlaboto produktu bērniem- nodrošina D vit dienas devu,ar augļu garšu,nesatur ķīmiskus produktus- tīrākais un efektīvākais Omega 3 avots bērniem!
 
 
 
 
 
 
 
 
Sportiste Juta Stīla - Vējiņa no Anglijas iepazīstina ar savu grāmatu bērniem "Putniņa Toma stāstu grāmata". Studijā to arī raksturo bērni no pirmsskolas iestādes "Kreatkids". Jaunumi ar Viju Kilbloku. 
 Ar jaunākajiem funkcionāli ērtiem vannas istabas flīžu dizaina risinājumiem,ar krāsu un faktūru daudzveidību iepazīstina veikala "Cita Santehnika" dizainere Signe Losmane.Veikala piedāvājumā arī vannas istabas interjera dizaina projektēšana.
 Par simptomiem un riskiem,ja ir paaugstināts asinsspiediens- saruna ar farmaceiti Zani Melbergu.Padomi,kā pareizi sev izmērīt asinsspiedienu ar uzlaboto OMRON asinsspiediena mērītāju.Euroaptiekās- 20 % atlaide!
 Par medicīnas klīnikas DIAMED iespējām vienuviet veikt dažādu jomu izmeklējumus un labāko diagnostiku,saņemot kvalificētu ārstu konsultācijas.Klīnikas „Diamed un Prokto” vadītājs Valērijs Ratoboļskis arī raksturo unikālās funkcionālās diagnostikas iespējas kardioloģijā,dienas stacionāra pakalpojumus.
Stāstu sērijā "Personība medicīnā" iepazīstam talantīgo jauno zinātnieci,VC 4 ārsti- dermatoloģi Janu Janovsku,kura studijas medicīnā uzsāka 16 gadu vecumā un tagad pati ir RSU pasniedzēja.Ārstes zināšanu pinveide dermatoloģijā ārzemēs un mērķtiecība uz labāko rezultējas ar jaunu zāļu un krēmu izstrādi.Saruna ar šarmanto un sportisko Janu Janovsku lauž stereotipus par ārsti- zinātnieci.Viņas hobiji- gleznošana un ceļošana lauž stereotipus par ārsti- zinātnieci.
 Andris Bulis dodas uz brokastīm pie žurnāla "Četras sezonas" galv.redaktores Signes Meirānes,lai uzzinātu vai tiešām "tu esi tas,ko tu ēd".Signe raksturo veselības un labsajūtas saikni ar zarnu traktu un stāsta savas ģimenes pozitīvo pieredzi,lietojot probiotiku LYL BIOTIC. Dermatoloģe Lauma Valeine par uztura un probiotiku saistību ar ādas stāvokli un LYL BIOTIC iedarbību mikrofloras līdzsvaram.
 Ieva Aleksandrova Eklone tiekas ar pasaulē populārās bezatkritumu kustības "Zero waste" aizsācēju, grāmatas "Māja bez atkritumiem" autori Bea Džonsoni no ASV.  Par to savu viedokli izsaka Latvijas organizācijas "HOMO ECOS" vadītājs Artūrs Jansons. Par jaunākajām apgāda Zvaigzne ABC grāmatām stāsta Bārbala Simsone.
 Veikalā „SOMIJAS APAVI” akcija "Sagaidi vasaru ar vislabākajiem apaviem"!Ieva dodas uz veikalu izvēlēties skaistus  apavus vasaras pasākumiem un konsultante Tatjana izrāda dažādu zīmolu elegantos apavus svētku reizēm- kāzām,izlaidumiem;ērtos un dažādu krāsu- atpūtai,ceļošanai un brīvajam laikam.
 Par iedvesmojošo sporta notikumu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām- 12. labdarības futbola turnīru SENI CUP.kas no 30.-31.05.notiek Staicelē,ko atbalsta un organizē LFF un sia "TZMO".
 Mājsaimnieču sapnis- jaunais „Green PIK LAT” produkts "Ņem un stādi"! Uzņēmuma īpašnieks Kaspars Purlācis raksturo tā priekšrocības un pārējos ērti lietojamos ilgstošas iedarbības dabīgos VERMI Vitamin sērijas augu mēslojumus.
Stāstu sērijā  "Personība medicīnā" Andris Bulis sarunājas ar vienu no labākajiem mugurkaula ķirurgiem ne tikai Latvijā, bet zināmu personību arī Eiropā- Dr. Arti Gulbi,kas ir arī LU Medicīnas fakultātes pasniedzējs.22 darba gados iegūtā ķirurga pieredze ļauj uzņemties sarežģītākos gadījumus,no kuriem gūst vislielāko gandarījumu.Perfekts un neatlaidīgs ārsts ir ne tikai profesijā,bet arī garīgajā līmenī,koncentrējoties uz latviskām vērtībām un izglītību.Šīs vērtības neatlaidīgi audzinātas arī ģimenē,kurā aug četri dēli.
 Kā vienkārši pagatavot gardo desertu "Panna Cotta",izmantojot Dunsukker vaniļas cukuru- parāda šefpavārs Elmārs Tannis un Ieva.
 Kā mudināt savus vecākus rūpēties par savu sirdi un sekot asinsspiedienam? Starptautisko asinsspiediena mērīšanas akciju un slimību riskus raksturo biedrības "ParSirdi.lv" vadītāja Inese Mauriņa,kardiologs Kārlis Trušinskis un topošie ārsti.

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs