Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023

Raidījumi

Andra Buļa saruna ar rakstnieci Ilzi Freimani par viņas jauno romānu "MAGONES LAIKS". Temats: vientulība divatā - kāpēc rodas dziļas krīzes laulībā, kad sieva grib garīgo tuvību ar vīru, kurš to nesaprot ?To komentē Personības pilnveidošanas centra vadītāja Indra Melbārde, reizē piedāvājot izlasīt savu un Artūra Zeltiņa grāmatu " Mācība par personīgo meistarību" Nr.2. Ar citiem jaunumiem iepazīstina Bārbala Simsone.
 Kā bērnu attīstību  uzlabo audiologopēdu metodes un datorizētas programmas,ko pielieto Rīgas Veselības centrā.Par teipošanas metodes pielietojumu pacientiem pēcinsulta terapijā- sarunas ar speciālistiem.
 Par faktoriem,kas ietekmē mūsu imunitāti.Profesors,gastroenterologs Mārcis Leja skaidro gremošanas sistēmas saistību ar imunitāti;imunologs Lauris Līcītis- par vit D3 nozīmi,profesors Antons Skutelis-iesaka ārstnieciskos augus imunitātei.Zīmola LYL pārstāve Linda Šlēziņa raksturo imunitāti stiprinošos līdzekļus:probiotiķi mikrofloras līdzsvaram LYL BIOTIC;jaudīgo dabas vielu/vitamīnu produktu- LYL ImmunUP un spreja formā radīto dabisko produktu LYL sun D3.
Par dažādiem sociālā atbalsta risinājumiem,ko rīdziniekiem sniedz Rīgas Sociālais dienests 11 teritoriālajos centros- saruna ar dienesta vadītāju Ervinu Alksni,kurš raksturo sociālās problēmas un situācijas,kad iespējams saņemt pabalstus un atgādina to saņemšanas kāŗtību.
 Kāpēc svarīgi savlaicīgi ārstēt klepu,izvēloties atbilstošus pretklepus līdzekļus- skaidro ārstu prakses "LUMPII" pulmonologs Viesturs Šiliņš.Par inhalāciju un aerosolu terapijas pielietojumu dažādu klepus stadiju ārstēšanā.Iepazīstam,kā klepus un bronhīta gadījumā pareizi lietot inhalatora miglotāja komplektu OMRON A3. www.lumpii.lv
Andra Buļa tikšanās ar rakstnieci Lauru Dreiži viņas jaunā romāna "Tā runāja zosu māte" atvēršanas svētkos.To vērtē rakstniece Džeina Šteinberga, grāmatu blogeris Ints Valcis un rakstniece Ieva Melgalve. Par citiem jaunumiem stāsta Bārbala Simsone.
 Veikalā  "SOMIJAS APAVI"  visiem apaviem un somām 50% atlaide! Veikala konsultante Tatjana raidījuma vadītājai Ievai izrāda plašo 40 zīmolu apavu piedāvājumu- visai ģimenei komfortabli,dažāda platuma un izmēra zābaki,modernas kurpes un somas.Piegāde,pasūtot apavus internetveikalā www.somijasapavi.lv.
 Iepazīstam pulverveida preparātu BIO magnijs+ BIO kālijs,kas kompensē svarīgo minerālvielu deficītu organismā normālai muskuļu un nervu sistēmas darbībai.
Kā ar mīlestību pagatavot garšīgo desertu "Šokolādes muss" Valentīndienai- parāda atraktīvais šefpavārs Elmārs Tannis.
 Ekspertu viedoklis par atkritumu šķirošanas tēmu un kaimiņvalstu pieredze un problēmas,ieviešot depozītu sistēmu. Situāciju skaidro LASUA izpilddirektors Armands Nikolajevs.
 Par faktoriem,kas ietekmē ādas veselību.Dermatoloģe Lauma Valeine skaidro,kā vit D3, sevišķi ziemā,uzlabo ādas stāvokli.Uztura un probiotiku saistību ar ādas stāvokli vērtē gastroenterologs Hosams Abu Meri.Par Omega 3 taukskābju ietekmi- uztura speciālistes Alises Kindzules viedoklis. Zīmola LYL pārstāve Munise Lamberte ādas veselībai iesaka probiotiku LYL BIOTIC-  mikrofloras līdzsvaram,LYL Krila eļļu ar pilnvērtīgu Omega 3 uzsūkšanos un D3 vit rezerves papildināt ar spreja formā radīto dabisko produktu LYL sun D3.
 Tikšanās ar rakstnieci Janu Veinbergu un mākslinieci, grāmatu ilustratori Kristu Annu Kreišmani. Andris Bulis izvaicā par jaunā romāna "Vēl viena diena" tapšanu. Bārbala Simsone stāsta par citiem apgāda "Zvaigzne ABC" jaunumiem.
Speciālisti pamato,kā uzlabot imunitāti.Profesors Mārcis Leja- par gremošanas sistēmas saistību ar imunitāti;imunologs Lauris Līcītis- par vit D3 nozīmi,profesors Antons Skutelis iesaka ārstnieciskos augus imunitātei.Zīmola LYL pārstāve Linda Šlēziņa raksturo imunitāti stiprinošos līdzekļus:mikrofloras līdzsvaram- LYL BIOTIC;dabas vielu/vitamīnu produktu- LYL ImmunUP un spreja formā dabisko produktu LYL sun D3.
 Padomi,kā pareizi kopt ādu gulošam slimniekam.Iepazīstam efektīvā antiseptiskā krēma SUDOCREM sastāvu un iedarbību- dziedē un mīkstina ādu,lietojams izgulējumu profilaksei.
Kā ar uzturu papildināt dzelzs rezerves un kombinēt produktus,lai tas uzsūktos labāk- iesaka uztura speciāliste Tatjana Tepo.Mazasinības simptomus skaidro ginekoloģe Natālija Bērza.Uzzinām,kādos dzīves posmos sievietēm jāpievērš uzmanība dzelzs līmenim asinīs.Iepazīstinam preparātu FEROFEMIN- dzelzs vitamīnu kompleksu sievietēm,kas uzlabo vielmaiņas procesus un novērš anēmiju.Ideja veselīgam „dzelzs kokteilim”.www.ferofemin.lv
 Iepazīstam pulverveida preparātu BIO magnijs+ BIO kālijs priekšrocības,kompensējot minerālvielu deficītu organismā normālai muskuļu un nervu sistēmas darbībai.Preparāts iegūts Nāves jūrā,bez ķīmiskām piedevām.
Ieskats Arkādija un Gaļinas Pancu jaunās grāmatas "Sarunas par mīlestību" atvēršanas svētkos.Savas domas par grāmatu atklāj žurnāla "Annas psiholoģija" redaktore Anna Peipiņa, žurnāliste Alla Petropavlovska, pianiste Inna Davidova. Par citiām Zvaigzne ABC jaunākajām grāmatām stāsta Bārbala Simsone. Iepazīstam uzņēmuma "STRAUBEK" unikālos,pēc individuāla pasūtījuma no koka darinātos interjera priekšmetus. "Straubek furniture" ražošanas vadītājs Janeks Savčenkovs izrāda mēbeļu daudzveidību un dizaina risinājumus.
 Mājsaimnieču sapnis- jaunais „Green PIK LAT” produkts "Ņem un stādi"! Uzņēmuma īpašnieks Kaspars Purlācis raksturo tā priekšrocības un pārējos ērti lietojamos ilgstošas iedarbības dabīgos VERMI Vitamin sērijas augu mēslojumus.
 Lai mati augtu veselīgi un skaisti- ārstes triholoģes Ingas Zemītes padomi.Uzzinām par matu vitamīnu /minerālvielu kompleksa HAIR VOLUME iedarbību,kas veicina matu augšanu un stiprina matu saknes.
 Kā pagatavot veselīgus un garšīgus našķus un desertus,izmantojot no Latvijas piena ražoto dabīgo iebiezināto pienu „MAGMUM".
Kā pareizi rīkoties,lai neielaistu klepu- skaidro ģimenes ārste Jevgeņija Nikolajeva.Fizioterapeite Daina iesaka vingrojumus klepus mazināšanai .Iepazīstam dabīgo līdzekli,aerosolu  IMMUNOTROFINA,kura iedarbība efektīvi mazina klepu.
 Par vērtīgo taukskābju -naktssveces,rapšu un linsēklu eļļas apvienojumu 1 kapsulā GREEN OIL ādas un visa organisma veselībai.
 Dr. E.Gasiņa ginekoloģijas un dzemdniecības privātklīnikā.Iepazīstam klīnikas diagnostikas,pakalpojumu iespējas un darbības virzienus.Dr. Egīls Gasiņš skaidro sadarbību ar LYL Biobank un pasaules praksi,pielietojot cilmes šūnas terapijā un ārstēšanā.Uzzinām,kā darbojas LYL BIOBANK finansiālais garantijas fonds.

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs