Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023

Raidījumi

Studijas viesis - stāstu krājuma "Tad redzēs.." autore Dace Vīgante. Ieskats grāmatas atvēršanas svētkos. Vērtē māksliniece Helga Melbārde. Jaunumi - Vija Kilbloka.
 Sezonas aktualitāte-klepus.Pulmonologs Viesturs Šiliņš izskaidro inhalāciju un aerosolu terapijas pielietojumu klepus ārstēšanā.Iepazīstam,kā pareizi lietot inhalatora miglotāja komplektu Omron A3.
 Kāpēc vispār slimojam un vai imunitāti nosaka iedzimtība - uzzinām sarunā ar profesori imunologu,Dr.med. Nataļju Kurjāni.Padomi,kā stiprināt imunitāti pēc 50 g vecuma.Vitamīnu,minerālvielu un augu kombinācijas produktu  LIVOL Multi Herba 50+,tā plaša spektra iedarbību raksturo Livol produktu speciāliste Una Teikmane.Viņas personīgā pieredze.
Andris Bulis dodas uz jogas nodarbību, kur viņu gaida interesanta tikšanās ar "Personību medicīnā"- starptautiski atzītu psihoanalītiķi Silviju Lejnieci,kas ir arī Diplomātiskā servisa medicīnas centra direktore un LU pasniedzēja.Andris noskaidro,kāpēc ģimenes ārste izvēlējās mācīties par psihoanaītiķi un ik mēnesi organizētajā Silvijas draugu tikšanās reizē uzzina,cik draugi augstu vērtē viņu kā speciālisti un draugu.
 Par mikrokosmosu  un kā vide ietekmē mūsu mikrobiomu,kas izrādās,sākoties vēderā - Ieva iztaujā hipnoterapeiti Daci Rolavu.Pediatre Liene Smale Filipova skaidro,kā probiotikas var uzlabot zīdaiņa pašsajūtu.Zīmola LYL pārstāve Munise Lamberte par jaunumu- LYL BIOTIC Baby pilieni,kas palīdz mazināt kolikas zīdaiņiem un maziem bērniem pret aizcietējumu un caureju.100% dabīgais produkts LYL BIOTIC Baby sniedz nepieciešamo mazuļa mikroflorai,attīstībai un veselīgai imūnsistēmai.
Andris Bulis studijā vingro kopā ar fizioterapeitu Artūru Ivuškānu, kurš sarakstījis praktisku padomu grāmatu  Muguras veselībai ( vingrojumi) un jauno - "Ceļa locītava". Jaunumi - ar Viju Kilbloku.
 RVC urologs Vita Melne atgādina vīriešiem par pazīmēm,kas liecina par prostatas izmaiņām.Dabīgais līdzeklis RED 3- ar 3 pētījumos apstiprinātām vielām,augu ekstraktiem prostatas,seksuālai,fiziskai un garīgai vīrieša veselībai.
 Andris Bulis veic eksperimentu,lai uzzinātu,kā sirds iztur slodzi.To komentē kardioloģe Anita Makarovska un skaidro dabisko sirds novecošanās procesu un kā ilgtermiņā rūpēties par sirds veselību.Normālai sirdsdarbībai,sirds stiprināšanai farmaceits Andrejs Nikolajevs iesaka dabīgo preparātu VALERON ar tiamīnu un bioloģiski aktīvām vielām sirds veselībai.
 
Sadarbībā ar uzņēmumu DINO ZOO Andris Bulis kopā ar savu uzticamo draugu Roko sāk sižetu sēriju "Būsim draugi".Ieskats Dzīvnieku aizsardzības dienas pasākumā "Dino Zoo" ARĒNA kompleksā,kas sniedz visu mājas mīluļu aprūpē un apmācībā."Dino Zoo" vadītājs Kaspars Siļķe raksturo DINO PASAULE un ARĒNAS virzienus un labdarības projektus.
 Šefpavārs Elmārs Tannis kopā ar Ievu,parāda,kā viegli pagatavot veselīgās rudens receptes- krāsnī ceptu spageti ķirbi un karamelizētos bumbierus ar saldējumu.
 Noskaidrojam LYL Krila eļļas produktu priekšrocības,kas to izvirza Omega 3 produktu līdera pozīcijās.Munise Lamberte un medicīnas speciālists Alvis Šukste raksturo būtiskākos pētījumus un rādītājus- augstāka uzsūkšanās/biopiejamība;garantēta LYL Krila eļļas ekoloģiskā izcelsme un ieguve;superbe tehnoloģija nodrošina kapsulas bez zivju eļļas garšas un aromāta.Par veselības uzlabojumiem regulāri lietojot LYL KRILA eļļu.
 
Studijas viesis - Inguna Dimante, detektīvromāna "Nāve Kraukļu ciemā" autore. Sarunu vada Andris Bulis. Ar Zvaigzne ABC jaunumiem - Bārbala Simsone.
 Gatavojoties apkures sezonai,iepazīstam vienkāršos un viedos DANFOSS radiatoru termostatus.Kā notiek komforta temperatūras regulēšana,samazinot siltuma patēriņu un kā to programmēt ar telefona aplikāciju- skaidro uzņēmuma „Danfoss” pārstāve Renāte Lakse.
 Diētas ārsts Andis Brēmanis raksturo Vidusjūras reģiona veselīgo uzturu un tā labvēlīgo ietekmi veselībai.Unikālā produkta CARDIOACE Plus iedarbību un sastāvu,kurā rūpēs par sirds asinsvadu veselību,Vidusjūras diēta apvienota 1 kapsulā,izskaidro "Taula Rīga" produktu speciāliste Ineta Ceple.
 Pirtniece Lilita Liepiņa iesaka,kā tievēt veselīgi un papildus rekomendē no dabisko produktu "Slaidā  Līnija"/Francija/- svara un holesterīna mazināšanai,uzlabo zarnu darbību.
Šoreiz Andrim tikšanās ar izcilo personību medicīnā,ginekoloģi Viju Veisu,notiek pārgājiena atmosfērā un sākas viņai izvēlētā vietā- augstā skatu tornī.Kāpēc viņu facsinē šīs sajūtas? Dr.Vija Veisa ir dzemdību speciāliste un strādā Rīgas dzemdību namā un VC 4,kolēģi uzticējuši Vijai vadīt Ginekologu un dzemdību speciālistu asociāciju.Ārste gūst pozitīvu restartu,organizējot interesantus pārgājienus saviem uzticamiem draugiem un kopā ar ģimeni. Arī šoreiz viņu iepazīstam šādā pārgājienā-no sarunām ar Vijas draugiem un bērniem.
 Par mūsu mikrobiomu,kas,izrādās,sākoties vēderā - saruna ar hipnoterapeiti Daci Rolavu.Pediatre Liene Smale Filipova skaidro,kā probiotikas var uzlabot zīdaiņa pašsajūtu.Zīmola LYL pārstāve Munise Lamberte par jaunumu- LYL BIOTIC Baby pilieni,kas palīdz mazināt kolikas zīdaiņiem un maziem bērniem pret aizcietējumu un caureju.100% dabīgais produkts LYL BIOTIC Baby-  mazuļa mikroflorai,attīstībai un veselīgai imūnsistēmai.
Juris Rubenis un uzņēmējs Uldis Pīlēns raksturo Klausa Otto Šarmera grāmatu "U teorija".
 Par locītavu veselību- saruna ar ārstu Arni Vītolu.Iepazīstam Glucosamin- ratiopharm pulvera iedarbību ceļgala osteoartrīta simptomu un un sāpju mazināšanai,locītavu skrimšļa atjaunošanai.
 Uzņēmuma"Constant Thermo Art" māju siltināšanas termoputu metodi demonstrē uzņēmuma īpašnieks Artūrs Žilinskis.
 "Biofarmacija” medicīnas pārstāvis Viesturs Bērziņš minerālvielu deficīta kompensēšanai iesaka bioMAGNIS B6 premium pulveri.
Ieskats DINO Zoo" ARĒNA  suņu treniņa procesā,kurā kinoloģe trenere Jūlija Siņicina izskaidro,kāpēc svarīga suņu apmācība kopā ar saimnieku.Par atbilstošu aprīkojumu labam rezultātam.
 Dr. med.endokrinoloģe Indra Štelmane- par D3 vitamīna ietekmi veselībai,tā deficīta sekām.Produkta LYL sun D3  spreja formā iedarbību,izcelsmi un augstas uzsūkšanās priekšrocības raksturo zīmola LYL pārstāvis Alvis Šuksts.
  Par pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātu iedarbību,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušajiem

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs