Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023

Raidījumi

Idejas,kā no kabača pagatavot gardu ievārījumu- šefpavāram ElmāramTannim to palīdz gatavot Ieva.
 Kā ar uzturu papildināt dzelzs rezerves un kombinēt produktus,lai dzelzs labāk uzsūktos- iesaka uztura speciāliste Tatjana Tepo.Kāpēc sievietēm dažādos dzīves posmos jāpievērš uzmanība dzelzs līmenim asinīs un mazasinības simptomus skaidro ginekoloģe Natālija Bērza.Iepazīstinam minerālvielu un vitamīnu preparātu FEROFEMIN- dzelzs vitamīnu kompleksu  sievietēm,kas uzlabo vielmaiņas procesus un novērš anēmiju.Padomi,kā pagatavot veselīgo „dzelzs kokteili”.www.ferofemin.lv
Latviešu fantastu trešā stāstu grāmata "Piena ceļa dvēseles". No 14 autoriem jauno grāmatu studijā pārstāv Džeina Šteinberga un Katrīna Kronberga. Andris Bulis izvaicā Bārbalu Simsoni arī par citiem jaunumiem.
 Dr.Mauriņa VĒNU KLĪNIKAS vadītājs,flebologs Uldis Mauriņš raksturo klīnikas tehnoloģiskās inovācijas un 24.,25.,XI  plānoto zinātnisko pasākumu,sadarbībā ar pasaules līmeņa speciālistiem.Informācija pacientiem par bezmaksas operācijām pasākuma laikā.Īpaša akcija pedagogiem- 20 % atlaide konsultācijām un diagnostikai.
 Par Rīgas VESELĪBAS CENTRA bezmaksas programmām:fizioterapija topošajām māmiņām zālē un baseinā;liekā svara programma bērniem,iesaistoties speciālistu komandai.Jaunās programmas raksturo RVC galv. speciāliste rehabilitācijas jomā dr. Lolita Cibule.Vairāk informācijas par nodarbībām filiālēs- www.rigasveseliba.lv

Iepazīstam Latvijas zīmola LYL izaugsmi 5 gadu laikā,kas sākās ar inovāciju Latvijā- LYL KRILA EĻĻA produktiem.Zīmola LYL radītājs Klaids Grunte raksturo,kā tiek garantēta produktu ekoloģiskā izcelsme,kā radīti 7 daudzveidīgie LYL KRILA eļļa līnijas produkti,LYL ASTAXAN un dabīgais imūnsistēmas stiprinātājs LYL ImmunUP.Par  ieguvumiem veselībai,lietojot probiotiķi BIOTIC mikrofloras līdzsvaram- 11 miljardu baktēriju 1 kapsulā!Jubilejas atlaide oktobrī 40% !
 Kā pareizi rūpēties par matiem,lai tie augtu kupli un skaisti- iesaka ārste triholoģe Inga Zemīte.Uzzinām par matu vitamīnu /minerālvielu kompleksa HAIR VOLUME iedarbību,kas uzlabo matu augšanu un stiprina matu saknes.
 Kā novērst locītavu sāpes,aizkavēt to nodilumu tās "ieeļļojot" - skaidro fizioterapeiti  Andrejs Korols un Linda Kante.Iepazīstam Latvijā izstrādātu aktīvo vielu kombināciju ORTOMAKSS- palīdz uzturēt kaulu un skrimšļaudu veselību,saglabāt locītavu kustīgumu.Vingrojumu komplekss locītavām.
Studijā rakstnieks Valdis Rūmnieks Andrim Bulim stāsta par savu jauno grāmatu bērniem "Laika spēles. Dīvaini piedzīvojumi Murjāņos un Rīgā". Par šo grāmatu savas domas izsaka arī 3.kl.skolnieks Mikus Spiridovskis. Bārbala Simsone stāsta par citiem jaunumiem.
 Sarunā zīmola LYL radītāju Klaidu Grunti uzzinām par produktu līnijas LYL ASTAXANthin dermatoloģiski pārbaudīto sejas krēmu,acu zonas krēmu izstrādi,kas kompleksā ar LYL Astaxan kapsulām,sniedz ārīgu un iekšķīgu pretnovecošanās efektu.Dermatoloģe Lauma Valeine skaidro dabīgā astaksantīna iedarbību šūnu līmenī- aizsargā,atjauno,dziedē.
 Uzzinām par veselīgo "GLUCOS CARE" tēju- 2.tipa diabēta kontrolei un diabēta profilaksei,svara korekcijai.Pētījumus par tējas iedarbību un lietošanu skaidro "GlucusCare" pārstāvniecības vadītāja Vineta Lapiņa.

 

 Tiekamies ar jauna erotiskā romāna "Saplēstās mežģīnes" autori - zobārsti Karīnu Račko! Ieskats grāmatas atvēršanas svētkos. Par citiem jaunumiem stāsta Vija Kilbloka.
Iepazīstam zīmola LYL izaugsmi 5 gados.Zīmola radītājs Klaids Grunte raksturo plašas iedarbības probiotikas LYL BIOTIC-11,2 miljardu baktērijas 1 kapsulā.Tā priekšrocības,salīdzinot ar jau zināmiem probiotiķiem.Uzzinām par probiotiku labo darbu,uzlabojot kuņģa zarnu darbību un vispārējo veselību.Par LYL radīto jaudīgo imunitātes stiprinātāju ImmunUP,kura sastāvā-visi nepieciešamie augu ekstrakti,vitamīni/minerālvielas,dabīgs C vit.
 Par modernām tehnoloģijām,kas uzlabo dzirdi.Individuāli pielāgotus "ReTone" piedāvājumus demonstrē tehniskā servisa vadītājs Aivars Rudzenkovs.Dzirdes aparāti,to piederumi- tālr.67276788 www.retone.lv
Kā kļūt par audžuvecākiem un par atbalstu,dažādu speciālistu konsultācijām,ko saņem audžuģimenes Rigā- saruna ar RD Labklājības departamenta sociālās pārvaldes galv.speciālisti Sandru Rancāni. 
 Kā palīdzēt sirdij strādāt ilgāk un kā fiziskās aktivitātēs pareizi aprēķināt sirds ritmu,lai nepieļautu pārslodzi - kardioloģes Anitas Makarovskas ieteikumi.Vitamīnu un minerālvielu ietekmi uz sirdsildzi skaidro profesors Antons Skutelis.Farmaceits Andrejs Nikolajevs sirds stiprināšanai iesaka dabīgo preparātu VALERON ar tiamīnu,kas satur visas bioloģiski aktīvās vielas un vitamīnus sirds veselībai.
 
 Studijā bērnu grāmatu autore Ruta Svaža un mazā grāmatu lasītāja Baiba. Par citiem jaunumiem Vija Kilbloka.
 Uzzinām par pētījumiem un 20 gadu pieredzi 85 slimību terapijā un ārstēšanā pielietojot nabassaites cilmes šūnas- saruna ar Future Health Biobank S.A. vadītāju George Macridis.LYL BioBank vadītāja Zane Roga raksturo cilmes šūnu bankas LYL BIOBANK garantijas un sadarbību ar partneri Future Health Biobank.Ārste Dace Jansone pamato ģimenes izvēli saglabāt mazuļa nabassaites cilmes šūnas.www.cilmesbanka.lv

Tēma par sirds veselību un insultu.Sarunā studijā uzzinām,kā par savu veselību rūpējas aktieri Ilze Vazdika un Leons Krivāns.Par BENU Aptieku projektu senioriem stāsta farmaceite Baiba Duncīte,skaidrojot,kādi ir insulta un sirds slimību riski un Benu aptieku pakalpojumiem,lai veiktu svarīgākos veselības mērījumus.
  Šefpavārs Elmārs Tannis kopā ar raidījuma vadītāju Ievu gatavo veselīgos burkānu keksiņus,ko iesaka,rūpējoties arī par sirds veselību.
  Kāpēc visa mūža garumā jālieto Omega 3 taukskābju produkti,kā atšķiras Omega3 dzīvnieku un Omega3 augu valsts produkti- skaidro diētas ārste Lolita Neimane un uztura speciāliste Tatjana Tepo.Iepazīstam Īslandes zivju eļļu ražotāju LYSI ,akcentējot LYSI zivju eļļu kvalitātes rādītājus un izcelsmi,pētījumos apstiprinātos veselības uzlabojumus.Aptiekās -30% atlaide!

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs