Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Raidījumi

 Ieteikumi,kā pareizi uzsākt vai atsākt sportiskās aktivitātes? Par sabalansēta uztura izvēli- uztura speciālistes Alises Kindzules kometārs.Omega 3 taukskābju un veselībai svarīgo B grupas vitamīnu veiksmīgo kombināciju LYL KRILA eļļu B ACTIV atbalstu enerģijai,vielmaiņai- skaidro LYL zīmola pārstāve Linda Šlēziņa.Praktiski ieteikumi sportiski aktīviem cilvēkiem. Izdevīgi LYL Krila eļļa B ACTIV- 35% atlaide aptiekās un www.well24.eu.
 Uzzinām kā šodien tiek koordinēta Latvijas lauku meliorācija- procesu skaidro Valsts SIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi valdes pr.-tājs Roberts Dilba. www.zmni.lv
 Kāpēc muskuļu un nervu sistēmas darbībai nepieciešami magnijs un kālijs? Lai kompensētu minerālvielu deficītu organismā, iepazīstam dabīgo preparātu,iegūtu no Nāves jūras ūdens- BIO MAGNIJS + BIO KĀLIJS .
 Vai skaisti mati ir dabas dāvana un kā pareizi par tiem rūpēties- Iesaka matu speciāliste Inga Zemīte.Uzzinām,kā uzlabot matu augšanu un stiprināt matu saknes  ar praksē atzīto vitamīnu /mikroelementu kompleksu EVONIA.
 Vērtīgi ieteikumi,kā pareizi atjaunot enerģijas rezerves un trenēt izturību pirms skriešanas maratona- skaidro trenere Lelde Vancoviča;kā adaptēties un izvēlēties slodzi sirdij- demonstrē sporta ārste Sandra Rozenštoka.Uztura speciāliste Tatjana Tepo- kā pareizi atjaunot enerģijas rezerves ar uzturu.Farmaceita Andreja Nikolajeva treniņu pieredze un ieteikumi,kā mazināt sirds pārslodzi ar dabīgo preparātu VALERON,kas satur nepieciešamās bioloģiski aktīvās vielas un vitamīnus sirds stiprināšanai.
 Jaunāko apgādā "Zvaigzne ABC" izdoto bērnu grāmatu apskats. Skaistas grāmatas, kas labi noder bērnudārzu izlaidumos un citos svinīgos brīžos kā dāvanas. Tuvāk - par divām grāmatām - "Zeķu zaķa pidžamu ballīte"un "Koko Riko jaunie piedzīvojumi" - stāsta autores Līna Ivanova un Evija Gulbe. Viesojamies Rīgas 49. Pirmsskolas izglītības iestādē pie mazajiem lasītājiem, kuriem arī ir ko pateikt par šīm grāmatām. Raidījumu vada Andris Bulis, par citiem jaunumiem stāsta Bārbala Simsone.
  Par situācijām,kad B grupas vitamīni veselībai būtiski nepieciešami un kā tos uzņemt ar uzturu- skaidro diētas ārsts Andis Brēmanis."Vitabalanss" pārstāvis Uldis Ozols raksturo ātrā un efektīvā kompleksa MULTI-B-STRONG sinerģisko plaša spektra iedarbību.
Uzzinām,ar ko īpašs ir strukturētais KANGEN ŪDENS veselības uzlabošanai un kā ikdienā iegūt 5 veida ūdeni - skaidro Kangen ūdens pārstāve Laila Sergejeva Kornaszewski un raksturo ūdens iegūšanas ierīci. www.facebook.com/kangenLatvija.
  DR.MAURIŅA VĒNU klīnikas vadītājs,profesors Dr.med.Uldis Mauriņš raksturo klīnikas jaunākos ārstēšanas virzienus un inovācijas tehnoloģiju un pētniecības jomā.Informācija par priekšrocībām vēnu operācijām vasarā un bezmaksas operācijām konferences laikā. Izdevīga cenu politika maijā un jūnijā ! www.venucentrs.lv
 Kā sargāt mājā siltumu,pielietojot senču atzītos siltināšanas materiālus- linu pakulas un kaņepju vati -pieredzi un tehnoloģijas atklāj būvuzņēmuma RB&B projektu vadītājs Harijs Tučs. Tālr. 22013900
 Par dabisko antioksidanta,C vitamīna avotu-ACEROLA ķirši.C vit tabletēs -ACEROLA SWEET pret saaukstēšanos un pretiekaisuma līdzeklis.
 Kā izvēlēties labvēlīgāko augļu koku stādīšanas laiku,praktiski padomi,kā pareizi stādīt augļkoku konteinerstādus- iesaka stādaudzētavas "LIEPAS" dārzkopis Eduards Smiļģis.Iepazīstam daudzveidīgo piedāvājumu- Latvijā populāras un eksotisko kultūru sortimentu.Tirdzniecības vietas- www.liepas.lv
 Kā sevi aizsargāt no saules UV starojuma,lai nekaitētu ādai un neizraisītu audzējus - skaidro dermatoloģe Lauma Valeine,akcentējot dabīgā antioksidanta LYL ASTAXAN pozitīvo iedarbību šūnu līmenī un aizkavējot ādas novecošanos.Pārmērīgas sauļošanas ietekmi raksturo zinātniece Inese Čakstiņa.Pētījumi par antioksidantu no mikroaļģēm- LYL ASTAXAN.
 
 Kādu atbalstu un sociālos pakalpojumus var saņemt rīdzinieki- saruna ar RD Labklājības departamenta sociālo pakalpojumu ģimenēm un bērniem vadītāju Agnesi Igauni.Uzzinām par atbalstu audžuģimenēm un BKUS izveidoto sociālo pakalpojumu centru "Atelpas brīdis"-atbalsts vecākiem,kuriem aug bērni ar īpašām vajadzībām.
 Iepazīstam lielogu dzērveņu ārstnieciskās īpašības rūpēs par urīnceļu veselību un "Walmark" preparātu URINAL AKUT- koncentrētu dzērveņu un dzeltenās zeltgalvītes ekstraktu,D vitamīnu- līdzekli urīnceļu infekciju ārstēšanai,profilaksei.
 Tikšanās ar grāmatas "25 bibliski panākumu likumi" autoru no Brazīlijas - Viljamu Duglasu. Kā Izmantot Bībeles gudrību, lai pārveidotu savu karjeru un biznesu.Vijas Kilblokas un citu uzņēmēju viedoklis. Raidījumu vada Andris Bulis.
 Kā rūpēties par savām ausīm,kādi simptomi liecina par sēra korķiem un kā no tiem saudzīgi atbrīvoties - saruna ar otolaringologu,audiologu Sandru Kušķi.Iepazīstam dabīgo produktu ausu sēra sablīvējumu šķīdināšanai,ausu pielienus REMO- VAX.Tā priekšrocības un lietošanu mājas apstākļos raksturo "Olainfarm" pārstāve Egija Ozola.
 Novērtējam BIO CALCIUM fORTE ar vit D3 /Izraēla/ iedarbību un uzsūkšanās spēju,stiprinot kaulus un zobus.
  Blankenfeldes muižas veselīgais piedāvājums- 100% dabiskas plūškoku u.c. sulas,pēc senām veselības receptēm ražotais plūškoku ziedu sīrups.Iegāde-SKY u.c. veikalos. www.blankenfeldesmuiza.lv
 Kopā ar Ivetu Vītolu un SOMIJAS APAVI konsultanti Tatjanu iepazīstam vasaras sezonas piedāvājumu- modernos un ērtos Eiropas labāko zīmolu apavus visai ģimenei ikdienai un svētkiem.Ērtībai- piegāde,pasūtot apavus internetveikalā www.somijasapavi.lv. Ar paroli "dzīvīte"- 30% atlaide līdz 22.05.
 Vai pareizi rūpējamies par saviem matiem un kā to darīt vislabāk- iesaka matu speciāliste Inga Zemīte.Uzzinām,kā uzlabot matu augšanu un stiprināt matu saknes  ar praksē atzīto vitamīnu /mikroelementu kompleksu EVONIA.
 "BIOEFEKTS" ražotnē iepazīstam,kā tiek audzēti augu aizsardzības līdzekļi,kaitēkļu apkarotāji TRIHOGRAMMAS- procesu skaidro "Bioefekts" tehnologs Anna Rozenberga.To praktisko pielietojumu demonstrē dārzniece Maruta Kaminska. www.bioefekts.lv
 Par pārbaudīto dabīgo preparātu PHLEBODIA-venozas mazspējas un hemoroīdu ārstēšanai.www.arsti.lv
 Lielogu dzērveņu ārstnieciskās īpašības rūpēs par urīnceļu veselību raksturo ārste Jolanta Gulbe.Par efektīvu dabīgo preparātu URINAL AKUT /Walmark"/- koncentrētu dzērveņu un dzeltenās zeltgalvītes ekstraktu,D vitamīnu- līdzekli urīnceļu infekciju ārstēšanai un profilaksei.
 Kā ēšanas paradumi ietekmē matu,nagu un ādas veselību un kā to uzlabo Omega 3,vitamīnu,mikroelementu lietošana -skaidro ģimenes ārste Andželika Ļepehina.Latvijas zinātnieku izstrādāto  produktu BEAUTYNOL ,kas satur 21 komponentu un matu,nagu,ādas skaistumu stiprina no iekšpuses,raksturo "BF-ESSE" pārstāve Baiba Kursiša.
  Kāpēc veselībai būtiski nepieciešami B grupas vitamīni un kā tos uzņemt ar uzturu- skaidro diētas ārsts Andis Brēmanis."Vitabalanss" pārstāvis Uldis Ozols raksturo ātrā un efektīvā kompleksa MULTI-B-STRONG sinerģisko plaša spektra iedarbību.
 Par dabisko antioksidanta,C vitamīna avotu-ACEROLA ķirši.ACEROLA SWEET pret saaukstēšanos un pretiekaisuma līdzeklis.
  Kāpēc brīvo radikāļu un antioksidantu disbalanss veicina slimības- skaidro pētniece Anna Ramata-Stunda.Ārsti raksturo brīvo radikāļu kaitējumu visām organisma funkcijām un akcentē antioksidantu lomu cīņā ar brīviem radikāļiem.Saruna ar uztura speciālisti Kseniju Andrijanovu par LYL produktu ASTAXAN ,kas iegūts no mikroaļģēm un pētījumiem par pasaulē spēcīgāko dabīgo antioksidantu,astaksantīnu,tā iedarbība šūnu līmenī.
 LYL KRILA eļļas  B ACTIV atbalstu enerģijai,vielmaiņai,svara korekcijai skaidro uztura zinātniece Linda Šlēziņa.
 Kā sadzīvot ar ikdienas stresu un kā pamanīt izdegšanas sindromu? Paņēmienus,kā pārvarēt stresu un stiprināt nervus, Normundam Bērzam iesaka neiroloģe Ināra Roja.Skaņas meditatīvo iedarbību skaidro skaņu terapeite Ilze Pastare.Farmaceits Andrejs Nikolajevs raksturo Latvijā izstrādāto dabisko preparātu  NERVOSTRONG,kura unikālais sastāvs ilgstoši stiprina un nomierina nervus. www.nervostrong.lv
  Iepazīstam,kādas iespējas ir sevi pilnveidot,iesaistoties  Baltijas Amerikas brīvības fonda (BAFF) radošajās darbnīcās.Fonda vēsturisko attīstību un mērķus atklāj BAFF reģionālā vadītāja Ilze Doškina.Informācija par jaunu pieteikšanos BAFF projektiem un dažādām apmaiņas programmām.
  Kā atbrīvoties no spalīšiem un cērmēm,kas būtiski ietekmē imunitāti? Par pretparazītu preparātu HELMINTOX -tā lietošana bērniem un pieaugušajiem.
  Unikāla iespēja izveidot durvis kā gleznu,izmantojot dizaina studijas KASTE  individuālu, ar mākslinieka otu veidotu  gleznojumu ! Durvju tapšanas procesu atklāj studijas interjera dizainere Evija Eisimonte. www.studijakaste.lv
 Iepazīstam Protezēšanas un Ortopēdijas centra daudzveidīgo,komfortablo un kvalitatīvo apavu piedāvājumu un ortopēdiskos risinājumus,ja ir pēdu un ortopēdiskas problēmas.www.poc.lv
    Kā ēšanas paradumi,Omega 3,vitamīni un mikroelementi ietekmē matu,nagu un ādas veselību -saruna ar ģimenes ārsti Andželiku Ļepehinu.Iepazīstam Latvijas zinātnieku izstrādāto 21 komponentu produktu BEAUTYNOL- tā efektīvo iedarbību matu,nagu,ādas veselībai un skaistumam.
 Izdota pirmā latviešu uniformoloģijas grāmata. Ieskats grāmatas atvēršanas svētkos Kara muzejā ar vairāku valstu vēstnieku piedalīšanos. Latviešu dalība Lielajā Ziemeļu karā.Tikšanās ar autoru Arni Kohu Jumīti.Latvijas - Zviedrijas sadarbība.
 
 Aktīvs rīts kopā ar aktrisi Regīnu Devīti un jogas instruktori Maiju Meijeri,kura rāda speciālus vingrinājumus muskuļu stiprināšanai,lai uzlabotu locītavu kustīgumu.Inovatīvā gēla FLEXISEQ bioloģisko iedarbību,mazinot osteoartrīta radītās sāpes un novēršot locītavu stīvumu, raksturo farmaceite Ginta Koka.  www.flexiseq.lv 
 Zobārstniecības centra ,Brīvības ielā 103, jaunumus,modernākās zobārstniecības iekārtas,ortodontijas un implantoloģijas,bērnu stomatoloģijas pieredzi atklāj SVENATA zobārstniecības centra vadītājs Leonīds Veļkovičs.  www.svenata.lv
 Uzzinām,kā muskuļiem un nervu sistēmas darbībai nepieciešamās magnija un kālija rezerves papildināt ar BIO MAGNIJU + BIO KĀLIJU,kas iegūts no  Nāves jūras ūdens-bez jebkādiem ķīmiskiem piemaisījumiem.
 
 
  DR.MAURIŅA VĒNU klīnikas vadītājs Uldis Mauriņš raksturo jaunākās ārstēšanas tehnoloģijas un pētniecības rezultātus,kas pārliecina par vēnu operāciju veikšanu arī vasarā,nevalkājot kompresijas zeķes.Ieskats operācijas procesā un pacientes vērtējums.Jūnijā vēnu lāzeroperācijām - 20% atlaide! www.venucentrs.lv
 Kā labi justies,kādas aktivitātes un uzturu izvēlēties senioru vecumā- iesaka uztura speciāliste Eva Kataja.OMRON pārstāve Ingunda Soldāne demonstrē,kā pareizi mērīt asinsspiedienu, komentē uzlaboto OMRON mērītāju priekšrocības. www.Healthstore.lv
  Ieskats rododendru brīvdabas kolekcijā kopā ar selekcionāru Rihardu Kondratoviču,Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētavas "Babīte"vadītāju.Praktiski padomi,kā pareizi stādīt un kopt rododendrus. www.rododendri.lv
 A/S "Rīgas siltums" 20. jubilejas gadu raksturo valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis,pamatojot,kā tiek  paaugstināta energoefektivitāte,par jauno siltuma uzskaites metodiku,kas rīdziniekiem samazina tarifus.Info- RĪGAS SILTUMS vasarā plānotie remontdarbi.Tālr. 80000090
 Uztura izvēle,lai papildinātu kalcija rezerves- iesaka uztura speciāliste Linda Šlēziņa.Speciālisti skaidro vitamīna D3 un K2 iedarbību,uzlabojot kalcija vielmaiņu un raksturo preparātu kaulu stiprināšanai – OSTEOKOMPLEKS  K2

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs