Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023

Raidījumi

 Kā aizsargāt mūsu redzi no saules kaitīgā starojuma un izvēlēties piemērotas saulesbrilles- oftalmoloģes Ilvas Pūķes ieteikumi.Par dabīgā antioksidanta LYL ASTAXAN iedarbību,aizsargājot redzi,vispusīgi uzlabojot acu veselību.
 Par dabīgo C vitamīnu no acerola ķiršiem -ACEROLA SWEET pret saaukstēšanos un pretiekaisuma līdzeklis.
 Uztura izvēle,lai papildinātu kalcija rezerves- iesaka uztura speciāliste Linda Šlēziņa.Speciālisti skaidro vitamīna D3 un K2 iedarbību,uzlabojot kalcija vielmaiņu un raksturo preparātu kaulu stiprināšanai – OSTEOKOMPLEKS  K2 .
  Par vēnu diagnostikas iespējām,ko visu novadu iedzīvotājiem sniedz Dr.Mauriņa Vēnu klīnikas speciālisti- raksturo klīnikas ķirurgs-flebologs Rets Vīgants.Klīnikas pētījumu pieredze.Izbraukuma konsultācijas aprīlī.
 Par jaudīgo imunitātes stiprinātāju pret pavasara nogurumu-komplekss LYL ImmunUP ,kura  sastāvā:augu ekstrakti,dabīgs C vitamīns,nepieciešamie vitamīni/minerālvielas. LYL ImmunUP- 20 % atlaide aptiekās !
 Kā nodrošinot veselībai svarīgo skābes un sārmu līdzsvaru organismā ? Roberts Lācītis raksturo ŪDENS JONIZATORU, lai mājas apstākļos iegūtu veselīgu jonizētu/sārmainu ūdeni un "sudraba" ūdeni.Vairāk-www.akvavita.lv
 Ieskats Rīgas Valsts tehnikuma praktisko mācību kompleksa atklāšanas pasākumā,kurā RVT direktore Dagnija Vanaga iepazīstina ar moderni aprīkotajām telpām un studentu perspektīvām darba tirgū.www.rvt.lv
Cilmes šūnu iegūšanas procesu,uzglabāšanu un praktisko pielietojumu -raksturo vecmāte Santa Šidlovska.Jaunās māmiņas Agneses izvēle bērniņa cilmes šūnas uzglabāt CILMES ŠŪNU BANKĀ.www.nabassaite.lv 80008787
 Kā holesterīna līmenis  ietekmē sirds veselību un asinsspiedienu- skaidro kardioloģe Anita Makarovska.Par dabīgo produktu holesterīna normalizēšanai - REDASIN STRONG ar sarkanā rauga rīsu ekstraktu,Q10,vit B6 un B12 .
  Ieteikumi skriešanas entuziastiem un ikkatram,kā pabarot locītavas, lai uzlabotu to kustīgumu- skaidro ārste Jolanta  Ozola.Iepazīstam "Walmark" glikozamīna preparātu,košļājamās tabletes PROENZI arthrostop COMFORT-efektīva iedarbība locītavu stiprināšanā.
 Ar izdevniecības "Rīgas Viļņi" ikmēneša žurnāla "Likums un kārtība" tēmām iepazīstina žurnāliste Iveta Galēja.
 Par BIO CALCIUM forte kalcija nitrāta preparātu - augsta uzsūkšanās spēja,salīdzinot ar zināmiem kalcija preparātiem.
 Kā 22 aktieri iemiesojas savās lomās? Jaunā Ivara Kleina grāmatā "IEMIESOŠANĀS" - atklāti stāsti par to, kas notiek starp aktiera mākslu un viņu privāto dzīvi? Ieskats grāmatas atvēršanas svētkos Dailes teātrī. Stāsta Marija Bērziņa, Intars Rešetins, Juris Strenga, Vita Vārpiņa u.c aktieri.Raidījumu studijā vada Andris Bulis. Par jaunumiem stāsta literatūrzinātniece Bārbala Simsone.
 Kas jāzin,uzsākot vai atsākot sportiskās aktivitātes? Par sabalansēta uztura izvēli- uztura speciālistes Alises Kindzules kometārs.Omega 3 taukskābju un veselībai svarīgo B grupas vitamīnu veiksmīgo kombināciju LYL KRILA eļļu B ACTIV atbalstu enerģijai,vielmaiņai- skaidro LYL zīmola pārstāve Linda Šlēziņa.Praktiski ieteikumi sportiski aktīviem cilvēkiem. Izdevīgi LYL Krila eļļa B ACTIV- 35% atlaide aptiekās un www.well24.eu.
 Diagnostikas un ārstēšanas priekšrocības,izmantojot vēnu pavasara atlaides Dr. MAURIŅA VĒNU KLĪNIKĀ un jaunākajiem atklājumiem,tehnoloģiskiem risinājumiem vēnu slimību ārstēšanā- saruna ar fleblogu Juri Rītu.Par klīnikas pieredzi,iesaistoties pētniecības darbā.www.venucentrs.lv 
 Kā darbojas mūsu gremošanas orgāni un kas izraisa diskomforta sajūtu vēderā- skaidro gastroenterologs Hosams Abu Meri.Iepazīstam iedarbīgo dabīgo probiotiķi LACTO SEVEN -7 pienskābo baktēriju veidi vienā tabletē,inulīns, D vitamīns- veselīgam mikrofloras līdzsvaram,uzlabo vēdera darbību.
 Par dabīgā C vitamīna avotu acerola ķirši - ACEROLA SWEET pret saaukstēšanos un gripu,pretiekaisuma līdzeklis.
 
   Kā pareizi atsākt sportiskās aktivitātes un pabarot locītavas- vērtīgi ieteikumi sadarbībā ar kompāniju ''WALMARK".Iepazīstam iedarbīgo glikozamīna preparātu PROENZI arthrostop COMFORT košļājamās tabletes locītavu stiprināšanā.PROENZI līnijai -30% atlaide!
 Kāpēc magnijs un kālijs nepieciešams muskuļu un nervu sistēmas darbībai? Preparāts,kas iegūts no Nāves jūras ūdens- BIO MAGNIJU + BIO KĀLIJS bez ķīmiskām piedevām,lai kompensētu svarīgo minerālvielu deficītu organismā.
  Vispusīga informāciju par savu veselību- 1 vizītes laikā VESELĪBAS SALONĀ  888! Iepazīstam biorezonanses diagnostikas metodi,kas izvērtē kopējo veselības stāvokli un par speciālistu konsultācijām "Veselības salonā 888". www.vs888.lv
  Uzzinām,kāpēc organisms reaģē uz stresu un psihosomatiskiem traucējumiem,izraisot fiziskas ciešanas un sāpes - skaidro neiroloģe Ināra Roja un ģimenes ārste Karīna Vernere.Farmaceits Andrejs Nikolajevs papildus terapijai ilgstošai nervu stiprināšanai iesaka dabisko preparātu  NERVOSTRONG.Kā māksla palīdz atbrīvoties no stresa-demonstrē mākslas terapeite Dita Baumane-Auza.
 
 Iepazīšanās ar šveiciešu rakstnieku Rolānu Buti, jauna,latviski tulkota romāna "Apvāršņa vidū", autoru - viņa viesošanās laikā Francijas institūtā Rīgā. Sarunu ar autoru franču valodā par grāmatu palīdz atklāt romāna tulkotāja Inese Pētersone. Dzīvītes studijā par šo un citām jaunākajām apgāda "Zvaigzne ABC" grāmatām stāsta Andris Bulis un Kristīne Ilziņa.
 "Walmark" veselības skolas tēma- atbilstošs uzturs aktīviem bērniem.Iepazīstam,kā bērnu kalcija rezerves papildināt ar garšīgo PROENZI CalciCube un imūnsistēmai- vitamīnu/minerālvielu komplekss "MARSIEŠI".
  Par "Väderstad" jaunumu lauksaimniekiem- uzlabotās RAPID sējmašīnas izstāžu kompleksā "Rāmava".Jauno sējmašinu priekšrocības atklāj Sia "Väderstad" izpilddirektors Ivars Kevišiens .www.vaderstad.lv
 Starptautiskās kompānijas TOODE piedāvājumi,izvēloties tērauda jumta segumus ar dažādiem pārklājumiem un profila veidus. www.toode.lv
 Kā uzlabot savu ādu pēc ziemas un sargāt to no pavasara/vasaras saules UV starojuma,lai nekaitētu ādai un neizraisītu audzējus - skaidro dermatoloģe Lauma Valeine,akcentējot dabīgā antioksidanta LYL ASTAXAN pozitīvo iedarbību šūnu līmenī un aizkavējot ādas novecošanos.Stilistes Unas Bernatovičas padomi,kā pareizi veidot dabisku ikdienas grimu.
 Par jaudīgo imunitātes stiprinātāju pavasarī,kompleksu LYL ImmunUP ,kura  sastāvā- augu ekstrakti,dabīgs C vitamīns,nepieciešamie vitamīni/minerālvielas. LYL ImmunUP- 20 % atlaide aptiekās !
 ''Walmark" tēmā par bērnu uzturu iesaistās skolēni Elīza un Jorens.Ārstes Jolantas Ozolas rekomendācijas bērnu smadzeņu attīstībai papildus lietot kompleksu MARSIEŠI Omega3 ar apelsīna garšu; imunitātei - "Marsieši Imunactiv".
 Padomi jaunajiem vecākiem,kā mazulītim izvēlēties atbilstošus,kvalitatīvus māneklīšus no NUK un citus aprūpes līdzekļus,ko piedāvā NUK-Vācijas kvalitāte.
 Kā pabarot augus pavasarī- labai ražai rudenī? BALTIC AGRO mārketinga speciālists Egils Sviķis palīdz orientēties plašajā dārza mēslojumu klāstā,raksturo jaunākos "Roundup" produktus pret nezālēm u.c. jaunumus.
 Kā pareizi atjaunot enerģijas rezerves un trenēt izturību pirms skriešanas maratona- skaidro trenere Lelde Vancoviča;kā adaptēties un izvēlēties slodzi sirdij- demonstrē sporta ārste Sandra Rozenštoka.Uztura speciāliste Tatjana Tepo- kā pareizi atjaunot enerģijas rezerves ar uzturu.Farmaceita Andreja Nikolajeva treniņu pieredze un ieteikumi,kā mazināt sirds pārslodzi ar dabīgo preparātu VALERON,kas satur nepieciešamās bioloģiski aktīvās vielas un vitamīnus sirds stiprināšanai.
 
 Tikšanās ar E.Smiļģa un P.Pētersona aktrisēm - Lidiju Pupuri, Olgu Dreģi, Ventu Vecumnieci jaunas grāmatas "Lida.Citādā" atvēršanas svētkos. Saruna ar grāmatas autori žurnālisti un publicisti Ingrīdu Strodu.Raidījumu studijā vada Andris Bulis, par citiem jaunumiem stāsta Kristīne Ilziņa.
 Kas izraisa diskomforta sajūtu vēderā- skaidro gastroenterologs Hosams Abu Meri.Gatavojot veselīgus salātiņus,aktrise Māra Mennika dalās pieredzē,kāpēc ēdienreizes papildina ar probiotiķi LACTO SEVEN.Kompānijas "Vitabalanss" vadītājs Latvijā Uldis Ozols- par dabīgā probiotiķa LACTO SEVEN -7 efektīvo iedarbību,uzlabojot mikrofloras līdzsvaru un vēdera darbību.
 Kā pareizi nūjot,lai uzlabotos veselība- nūjošanas instruktore Linda Andrusa skaidro aktrisei Regīnai Devītei,kura dalās pieredzē, kā locītavu kustīgumu uzlabojusi ziede FLEXISEQ.Vidzemes slimnīcas traumatoloģijas nod. virsārsts Aivars Baurovskis skaidro inovatīvās ziedes- FLEXISEQ bioloģisko iedarbību locītavās,mazinot osteoartrīta sāpes.
 
 Kāpēc veselīgi organismā uzturēt skābes un sārmu līdzsvaru organismā un kā tam palīdz jonizēts ūdens – skaidro makrobiotikas speciālists Roberts Lācītis.Iepazīstam,kā ar aQuaVita JONIZATORS iegūst veselīgu jonizētu/sārmainu ūdeni.Vairāk- tālr.66777870 www.akvavita.lv
 Dārza KULTIVATORA,riteņkapļa priekšrocības praksē izmēģina kokaudzētavas „Baltezers” vadītājs Varis Kazaks.Tā iespējas demonstrē izgudrotājs/ražotājs Gints Šusts. www.razojam.lv ,tālr.29961595
 Kā uzlabot pašsajūtu un attīrīt organismu ar farmaceitiski kvalitatīvām ārstnieciskām tējām ,ko piedāvā kompānija LEROS Natur /Čehija/.
 Kāpēc mūsu āda reaģē uz izmaiņām organismā- skaidro dermatoloģe Tatjana Sidorčika.Vitamīnu/mikroelementu kompleksa FEMIDAN efektīvo iedarbību,uzlabojot sejas ādu, raksturo Somijas uzņēmuma "Loodustoode" pārstāve Evija Dīringa.Padomi,kā pareizi veikt sejas masāžu.
 Rūpējoties par pietiekošu kalcija uzņemšanu,speciālisti iesaka BIO CALCIUM fORTE ar vit D3 ar augstu uzsūkšanās spēju un bez ķīmiskām piedevām.
  Uzzinām,kāpēc veselīgi organismā uzturēt skābes un sārmu līdzsvaru organismā un kā tam palīdz jonizēts ūdens. Par aQuaVita JONIZATORA darbības procesu,ar ko mājās var iegūt jonizētu/sārmainu ūdeni. www.akvavita.lv
 Latvijas mežos,koku mūžu no sēklas līdz lietas kokam un meža dzīvās radības aicina iepazīt "Rīgas meži" projekts "Zaļā klase".Sekojam projekta vadītāja Fēlikss Svirska ekskursijai mežā ar Ogres sākumskolas skolēniem.
 Kā modernās tehnoloģijas uzlabo dzirdi? Jaunākos, individuāli pielāgotus "ReTone" piedāvājumus,demonstrē tehniskā servisa vadītājs Aivars Rudzenkovs.Dzirdes aparāti,to piederumi- tālr.67276788 www.retone.lv
 Lai piemeklētu komfortablus,kvalitatīvus un izskatīgus apavus,ja ir pēdu un ortopēdiskas problēmas,iepazīstam Protezēšanas un Ortopēdijas centra daudzveidīgo apavu klāstu un ortopēdiskus risinājumus. www.poc.lv
 
 
 Tikšanās ar rakstnieku un publicistu Artūru Snipu viņa grāmatas "Stāsti laika logos" atvēršanas svētkos. Neparastais filozofiskums, zemteksti dažādos stāstos. Fragmentus lasa aktrise Marija Bērziņa. Studijā visu saliek kopā Andris Bulis un par citiem jaunumiem stāsta Bārbala Simsone.
 Kur un kā veidojas mūsu imūnā sistēma un kā novērst organisma disbalansu-skaidro ģimenes ārste Inga Zemīte.Ārste raksturo praksē pārbaudīto plaša spektra 4 kompleksu imuntātes stiprinātāju ENDOMUNE- profilaktiski un slimības akūtā periodā.Uzzinām,kā imunitāte ietekmē matu veselību un par unikālo kompleksu matu struktūras uzlabošanai  EFFLUVIUM ar jūras proteīnu.
 Par aizsardzību vēnu veselībai- pārbaudīts dabīgais preparāts PHLEBODIA-venozas mazspējas un hemoroīdu ārstēšanai.www.arsti.lv

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs