Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023

Raidījumi

 
 Dr.Mauriņa Vēnu klīnikā- ikgadējais VĒNU PAVASARIS!Flebologs,Dr.med. Arnolds Kadišs raksturo klīnikas ārstu komandas pieredzi un pētījumu rezultātus.Diagnostikas un ārstēšanas priekšrocības,izmantojot vēnu pavasara atlaides. www.venucentrs.lv  
 Kā saules vitamīns D3 vit  ietekmē mūsu veselību un kā to kompensēt ? Uztura zinātniece Linda Šlēziņa skaidro D3 vitamīna iedarbību kopā ar LYL Krila eļļu; pieaugušiem- LYL Krila eļļa WINTER ,bērniem- LYL  Krila eļļa KID.
 Mājas aptieciņā visai ģimenei -pirmā palīdzība traumu,muskuļu vai locītavu sāpju mazināšanai- sildošā ziede CAPSICAM /Grindex/.
 Kā pareizi izaudzēt un lietot vitamīniem bagātos dīgstus- veģetārās skolas vadītājas Ditas Lases pieredze.Ieteikumi,kā stiprināt organismu un mazināt nepilnvērtīgas pārtikas sekas.Uztura speciāliste Linda Šlēziņa raksturo dabīgo preparātu LYL ImmunUP  imunitātes stiprināšanai ilgtermiņā un simptomu gadījumā.Kompleksa sastāvā- 7 augu ekstrakti,6 nepieciešamākie vitamīni,4 minerālvielas.
 Latviešu biznesa nacionālās īpatnības - kā tās attēlo žurnālists Dzintars Tilaks savā jaunajā romānā "Piķis un zēvele": humora un fantāzijas skatījumā. Raidījumu vada Andris Bulis.Par jaunākajām apgāda "Zvaigzne ABC" grāmatām stāsta Bārbala Simsone.
 Kas ir Ortomolekulārā medicīna un kā tā atšķiras no tradicionālās  medicīnas? Ārste Antra Briede raksturo veiksmīgu ortomolekulāro kombināciju locītavu veselībai un artrozes atveseļošanā- ORTHOMOL ARTHRO PLUS.
 Delikātu problēmu risinājums,ko piedāvā higiēnas preču izplatītājs HARTMANN MoliCare.Eiropas kvalitātes  autiņbiksītes un uzsūcošās biksītes novērš diskomfortu un atvieglo tuvinieku aprūpi. Informācijai - tālr. 20214902
 Kā šo vasaru sagaidīt ar skaistām kājām? Dr.Mauriņa Vēnu klīnikas fleboloģe Sandra Prāve raksturo SKLEROTERAPIJAS metodes uzlabojumus un priekšrocības,likvidējot venozus kosmētiskos defektus.Vēnu pavasara atlaides martā. www.venucentrs.lv
 "VITAMĪNU PASTNIEKS" jaunumus atklāj īpašniece Dina Leizāne:svaigas ekoloģiskās kļavu un bērzu sulas,iecienītā dabīgā mājražotāju produkcija,vietējie dārzeņi,augļi,atlasīta ievestā produkcija.www.vitaminupastnieks.lv
 Latvijas vīndaris Raitis Mačiņš atklāj mājas vīnu "SAULES VELTES" burvību-kā Latvijas augļi,dārzeņi, ziedi pārvēršanas aromātiskā vīnā.Iegāde Latvijas veikalos. www.saulesveltes.lv
 Kā sievietei būt valdzinošai un ilgāk saglabāt dabisko skaistumu? Lai rastu atbildes uz sievišķīgiem jautājumiem,Sieviešu dienas noskaņās Zane Vaļicka uz sarunu aicinājusi stila dizaineri Kristīni Rudzinsku,plastikas ķirurgu Kasparu Feldmani,mūziķi Gunti Veitu.Dermatoloģe Laima Valeine raksturo spēcīgo dabīgo antioksidantu LYL  ASTAXAN,kas iegūts no mikroaļģēm- tā iedarbību šūnu līmenī,aizkavējot novecošanās procesu.
 Ko  stress un aptaukošanās nodara mūsu sirdij un sirds asinsvadiem- skaidro neiroloģe Ināra Roja un ģimenes ārste Karīna Vernere.Lai mazinātu sirds pārslodzi un asinsvadu veselībai,farmaceits Andrejs Nikolajevs iesaka dabīgo preparātu VALERON,kas satur visas bioloģiski aktīvās vielas un vitamīnus sirds veselībai.Idejas veselīgām brokastīm un vingrojumu komplekss senioriem.www.valeron.lv
  Ieskats Grāmatu svētkos Ķīpsalā. Andris Bulis tiekas ar populāro īru rakstnieci Lūsindu Railiju - romantisko romānu autori, kuras darbi tulkoti 28 valodās, izdoti 38 valstīs.Jaunākais romāns - septiņas māsas.
 Vai skaisti mati ir dabas dāvana un kā par tiem rūpēties- matu speciālistes Ingas Zemītes ieteikumi.Uzzinām par vitamīnu /mikroelementu kompleksu EVONIA,kas uzlabo matu augšanu un stiprina matu saknes.
 Par jaunākās paaudzes dabīgajiem probiotiķiem LACTOBEX pieaugušiem un LACTOBEX BABY,kas efektīvi uzlabo vēdera darbību.
  Kā atšķirt klepus veidu un kāpēc svarīgi izvēlēties atbilstošu pretklepus līdzekli- ģimenes ārsta Andra Baumaņa ieteikumi.Par pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātu iedarbību,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušajiem.
 Vai krākšana un elpošanas traucējumi miegā saistīti ar veselības problēmām? Miega speciālisti,ārsts Jānis Labucis un docents Juris Svaža raksturo Miega slimību centra iespējas atjaunot veselīgu miegu.Par aktivitātēm miega nedēļas ietvaros.www.miegacentrs.lv
  Par sociālo darbinieku specializāciju,strādājot ar dažādām mērķu grupām un sociālo pakalpojumu veidiem Rīgā- saruna ar Labklājības departamenta sociālās pārvaldes priekšnieku Mārtiņu Mooru.Par atvērto durvju nedēļas pasākumiem. www.ld.riga.lv Uzzinām,kā darbojas SENIORU ZVANU CENTRS Rīgā.
 Pirmā palīdzība traumu,muskuļu vai locītavu sāpju mazināšanai- sildošā ziede CAPSICAM.
 Kā pašsajūtu apgrūtina liekais svars un kādas veselības problēmas tas var izraisīt - saruna ar ģimenes ārsti Karīnu Verneri.Uztura speciālisti Tatjana Tepo raksturo pamatprincipus,kā sabalansēt uzturu ēdienreizēs,lai nedraudētu aptaukošanās un kā kontrolēt svaru.Lai aizvietotu vakara ēdienreizi,iepazīstam Latvijā radīto garšīgo piena/šokolādes kokteili PRAUDEX - sabalansēto formulu,kas atbilst veselīgam vakara uzturam. www.praudex.lv
  Kā medicīnā izmanto lielogu dzērveņu ārstnieciskās īpašības,rūpējoties par urīnceļu veselību.Ārste Jolanta Ozola raksturo "Walmark" preparātu URINAL AKUT,kas satur koncentrētu dzērveņu ekstraktu,dzeltenās zeltgalvītes ekstraktu un D vitamīnu- līdzeklis urīnceļu infekciju ārstēšanai un profilaksei.
 Tiekamies ar jauno māmiņu Agnesi,kura dzemdībās iegūtās bērniņa cilmes šūnas izvēlējusies uzglabāt CILMES ŠŪNU BANKĀ.Par cilmes šūnu iegūšanas procesu,uzglabāšanu,plašo pielietojumu un jaunākiem atklājumiem-saruna ar vecmāti Santu Šidlovsku.www.nabassaite.lv 80008787
   Par dabiskā C vitamīna avotu no acerola ķiršiem -ACEROLA SWEET pret saaukstēšanos un gripu,pretiekaisuma līdzeklis.
 Atceroties grāmatu svētkus Ķīpsalā.Tikšanās ar jauna vēsturiska romāna autoriem Valdi Rūmnieku un Andreju Miglu. Pasākumu vada Ēriks Hānbergs, fragmentu lasa Andris Bulis.
  Iepazīstam veselīgos produktus,kas papildina B grupas vitamīnu rezerves.Uztura speciāliste Linda Šlēziņa raksturo LYL Krila eļļu B ACTIV- pasaulē vienīgo Krila eļļu,kas bagātināta ar svarīgākiem B grupas vitamīniem.Latvijas Olimpiskās vienības galvenā ārste Līga Cīrule un olimpieši raksturo veselības uzlabojumus pēc regulāras LYL Krila eļļa B Activ lietošanas.LYL KRILA EĻĻA līnijas produktiem Euroaptiekās -50% ATLAIDE. www.well24.eu
  Kā iegūt veselīgu dzeramo ūdeni un par medicīniskiem uzlabojumiem,ko nodrošina ŪDENS JONIZATORS- saruna ar sia "Joneks" direktoru Aivaru Lasmani un ūdens sagataves speciālistu Edmundu Aizkalnu.Iepazīstam,kā mājas apstākļos  iegūt veselīgu jonizētu/sārmainu ūdeni.Par ūdens attīrītāju-jonizētāju aQuaVita- tālr.66777870
 Kā mainīsies rēķini par elektrību sakarā ar plānoto elektroenerģijas sadales tarifu līdzsvarošanu- skaidrojam sarunā ar A/S "Sadales tīkls" valdes pr.-tāju Andi Pinkuli.
 Kā papildināt mūsu organisma kalcija rezerves visa mūža garumā un par kalcija avotiem uzturā- saruna ar ģimenes  ārsti Gerdu Lielausi.Izvēlei- kalcija produkti atšķirīgos dzīves posmos- CALCIA 800 PLUS,CALCIA 600 D,CALCIA Pure D .
  Ikmēneša avīzes "TAUTAS VESELĪBA" padomus raksturo žurnāliste Iveta Galeja- kā vislabāk izmantot pavasara dabas veltes un kā izvēlēties labu rupjmaizi.Avīzes iedvesmojošā intervija ar personību Jāni Anmani.
  Kā saglabāt locītavu veselību un kustību brīvību? Profilaksei ieteicams preparāts OSTEO BI- FLEX /ASV/ ar  pretiekaisuma komponentu –bofēlijas ekstraktu,kura iedarbība apstiprināta pētījumos.
 Palīgs dārza darbos- dārza KULTIVATORS! Riteņkapļa priekšrocības demonstrē tā izgudrotājs/ražotājs Gints Šusts.Tālr. 29961595
 Tiekamies ar iecienīto bērnu grāmatu autoru,jubilāru Juri Zvirgzdiņu.Veiksmīgo sadarbību ar apgādu "Pētergailis" un rakstnieka izcilos darbus bērniem un pieaugušiem raksturo apgāda vadītāja Inguna Cepīte.
 Kāpēc LATGOLAS ŠPEKI pat ārsti vērtē kā diētisku produktu spēkam un veselībai- skaidro slavenā Latgales speķa meistars Andris Mejers.Iegāde- Rīgā,Kalnciema kvartāla tirdziņā.
 Par dabīgo probiotiķi LACTOBEX un LACTOBEX BABY iedarbību,atjaunojot zarnu mikrofloru,uzlabojot vēdera darbību.
 
 
 Par Saules gadu un Lielo dienu - jaunā grāmatā.Tradīcijas un rituāli - to iedzīvināšana mūsdienu sabiedrībā. Praktiski ieteikumi vecākiem un skolotājiem - kā svinēt svētkus dažādu vecumu bērniem. Olu kaujas - kā tās sākt?  Andris Bulis izvaicā grāmatas autores - Aīdu Rancāni un Guntu Siliņu - Jasjukeviču, kā arī jauko Krūžu ģimeni, kuri dzied un spēlē.  Bārbala Simsone stāsta par apgāda "Zvaigzne ABC" jaunākajām grāmatām.
 Sadarbībā ar žurnālu "100 labi padomi" - kā sagaidīt Lieldienas un izmantot pavasara dāvātās veltes- žurnālistes Ivetas Galējas ieteikumi.
  Uzzinām par veselīgās,īpašas receptūras pilngraudu maizi,ko Vācijā izstrādājis Dr. Pape un maizes "PaPa klaips" ceļu līdz Latvijas pircējiem.Šīs maizes veselīgo iedarbību raksturo diētas ārsts Andis Brēmanis."PaPa klaips"- visos SKY veikalos!
 Blankenfeldes muižas veselīgais piedāvājums- 100% dabiskas plūškoku u.c. sulas, plūškoku ziedu sīrups,kas ražotas pēc senām receptēm veselības stiprināšanai.Iegāde-SKY u.c. veikalos. www.blankenfeldesmuiza.lv
 Vērtīgas idejas sadarbībā ar žurnālu " 100 labi padomi".
 Kā pareizi izaudzēt un lietot vitamīniem bagātos dīgstus- veģetārās skolas vadītājas Ditas Lases pieredze un ieteikumi,kā stiprināt organismu un mazināt nepilnvērtīgas pārtikas sekas.Uztura speciāliste Linda Šlēziņa raksturo iedarbīgā dabīgā preparāta LYL ImmunUP sastāvu imunitātes stiprināšanai ilgtermiņā un simptomu gadījumā.
  Iepazīstam lielogu dzērveņu ārstnieciskās īpašības rūpēs par urīnceļu veselību un "Walmark" preparātu URINAL AKUT- koncentrētu dzērveņu un dzeltenās zeltgalvītes ekstraktu,D vitamīnu- līdzekli urīnceļu infekciju ārstēšanai,profilaksei.
 Starptautiskās kompānijas TOODE piedāvājumi,izvēloties tērauda jumta segumus ar dažādiem pārklājumiem un profila veidus. www.toode.lv
  Kā uzlabot veselību,nodrošinot skābes un sārmu līdzsvaru organismā ? ŪDENS JONIZATORA darbības iespējas,lai mājas apstākļos iegūtu veselīgu jonizētu/sārmainu ūdeni un "sudraba" ūdeni.Vairāk-www.akvavita.lv
 CHEK-UP  programma sievietēm - vispusīga veselības pārbaude tikai 2 dienās!Par izmeklējumiem un pakalpojumiem,ko piedāvā Dr. Inetas Vasaraudzes privātprakse- saruna ar ginekoloģi,privātprakses vadītāju Inetu Vasaraudzi.Tālr. 67291777, www.vasaraudze.lv
  Iepazīstam "Mugurkaula Veselības centra" jauno filiāli Āgenskalnā,Mārupes ielā 1 - ūdens dziedniecības procedūras bērniem un pieaugušiem,katram individuāli izstrādāta atveseļošanās programma. www.mvc.lv
  Kā mūsu veselībai kaitē spalīši un cērmes ? Uzzinām par pretparazītu preparātu HELMINTOX lietošanu bērniem un pieaugušajiem.
 Padomi sadarbībā ar žurnālu "100 labi padomi" .
 Kāds ir pirmais latviešu kriptotrilleris "Bergs & relikviju mednieki" ? Andris Bulis izvaicā tā autoru, literatūrzinātnieku Arno Jundzi Grāmatu svētkos Ķīpsalas izstāžu centrā.Venēcija un Latvija - kādi noslēpumi tās saista? Lasītāju viedokļi. Par apgāda "Zvaigzne ABC" citām jaunākajām grāmatām stāsta projektu vadītāja, literatūrzinātniece Bārbala Simsone.

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs