Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Raidījumi

 Par pasaulē populārās  FemiLift lāzerprocedūras  ieviešanas pieredzi LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKĀ -saruna ar ginekoloģi Daigu Baranovsku,kas raksturo nesāpīgo intīmo procedūru.FemiLift lāzerprocedūra- mazina maksts atslābumu,uzlabojot jutīgumu,novērš urīna nesaturēšanu.www.lazermedicinasklinika.lv   
 Speciālisti skaidro pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātu iedarbību,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušajiem.
 Par pasaulē bagātākā C vitamīna avotu-ACEROLA ķirši.C vit tabletēs -ACEROLA SWEET pret saaukstēšanos un gripu,pretiekaisuma līdzeklis.
 Uzzinām,ko jaunu apguva Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma audzēkņi,iesaistoties starptautiskajā projektā-vienas dienas restorānā Pop-up,iespēja strādāt kopā ar pasaules līmeņa pavāriem.Tehnikuma ieguvumi un pieredze,piedaloties dažādos starptautiskos projektos.Informācija par audzēkņu uzņemšanu līdz 22.02. www.rtrit.lv
 Kardiologs Vilnis Dzērve atgādina par sirds veselības riskiem un uzzinām par “Euroaptieku” tīkla aptieku sadarbības projektu un iedzīvotāju atsaucību,iesaistoties “SIRDS VESELĪBAS SKOLĀ”.
 Uzzinām,kas ir "VITAMĪNU PASTNIEKS" un par daudzveidīgo preču klāstu ar gardām un veselīgām Latvijas dabas veltēm-atklāj "Vitamīnu pastnieks"veikalu tīkla īpašniece Dina Leizāne.Sortimentā: Latvijas medus,tā izstrādājumi,sukādes,sulas,tējas,sezonas svaigās ogas,āboli,dārzeņi un rūpīgi izvērtēta ievestā produkcija.
 Ģimenes ārste Gerda Lielause raksturo klepus veidus un  kā izvēlēties  atbilstošu pretklepus līdzekli.Iepazīstam pretklepus dabas vielu sīrupu ABISAN ar medu un sīrupu ISLAMEL ar Islandes ķērpi./Somija/.Masāžas klepus mazināšanai.
 Par pirmo palīdzību traumu gadījumos un sildošo ziedi CAPSICAM /Grindex/ - traumu,muskuļu vai locītavu sāpju mazināšanai.
 "Kā filmas "Šķērsiela" varoņu likteņi turpinās jaunā romānā "Šķērsiela 13. " ? To ar atkāpi vēsturē skaidros Andris Bulis sarunā ar autoru Tālivaldi Margēviču un vēsturnieku, redaktoru Valdi Klišānu.
 Kas izraisa MATU IZKRIŠANU un kā to novērst - skaidro matu atveseļošanas speciāliste,ģimenes ārste Inga Zemīte. Ārste raksturo praksē pārbaudītos iedarbīgos matu kopšanas sērijas produktus DSD de LUXE,kas uzlabo matu apjoma atjaunošanos.Vairāk- www.dsddeluxe.eu
 Iedarbīgi rituāli,kā stiprināt organismu - iesaka psihoterapeite Aina Poiša.Ilgstošai imunitātes stiprināšanai un elpceļu veselībai speciālisti iesaka kompleksu LYL ImmunUP ,kura īpašā sastāvā - augu ekstrakti,dabīgi iegūts C vitamīns,nepieciešamie vitamīni/minerālvielas. LYL ImmunUP 20 % atlaide aptiekās un www.Well24.eu.
 
 Par flebologu konsultācijām un vēnu diagnostikas iespējām,ko Latvijas reģionu iedzīvotājiem sniedz Dr.Mauriņa Vēnu klīnikas speciālisti- raksturo klīnikas ķirurgs-flebologs Rets Vīgants.Klīnikas vēnu ārstēšanas un pētījumu pieredze.Informācija par izbraukuma konsultācijām februārī. www.venucentrs.lv
 Kā novērst miega traucējumus? Iepazīstam Latvijā ražotu dabīgo preparātu HERBASTRESS miegam ar melatonīnu,kas palīdzēs iemigt veselīgā miegā.
 Dabisks C vitamīna avots no acerola ķiršiem -ACEROLA SWEET pret saaukstēšanos un gripu,pretiekaisuma līdzeklis.
 
  Ko  stress un citu orgānu saslimšanas nodara mūsu sirdij un sirds asinsvadiem- skaidro neiroloģe Ināra Roja un ģimenes ārste Karīna Vernere.Lai mazinātu sirds pārslodzi un asinsvadu veselībai farmaceits Andrejs Nikolajevs iesaka  dabīgo preparātu VALERON,kas satur visas bioloģiski aktīvās vielas un vitamīnus sirds veselībai.Idejas veselīgām brokastīm un vingrojumu komplekss senioriem.www.valeron.lv 
 Kāpēc dzīves laikā izmainās locītavas un kā aizkavēt skrimšļu nodilumu - skaidro fizioterapeite Elīna Ermansone.Aktrises Regīnas Devītes pieredze,saglabājot labu fizisko formu un rūpēs par locītavām.Par inovatīvās ziedes FLEXISEQ iedarbību,mazinot osteoartrīta sāpes un novēršot locītavu stīvumu. www.flexiseq.lv
 Lielisks risinājums,kā ērti sagatavot malku un iekuru skaliņus- SKALGRIEZIS.Parocīgā darbarīka priekšrocības demonstrē tā izgudrotājs/ražotājs Gints Šusts.Tālr. 29961595
  Kāpēc īpaši jākopj āda ziemas laikā? Par dabīgā antioksidanta LYL ASTAXAN  iedarbību šūnu līmenī  un aizkavējot novecošanās procesu.
 Kāpēc vērts lasīt un priecāties par bērnu grāmatām no vecmāmiņas grāmatu plaukta? Mākslinieces Margaritas Kovaļevskas zīmējumus tajās raksturo mākslas zinātniece Dr.paed.Austra Avotiņa, ieskats Misiņa bibliotēkā. Apgāda "Zvaigzne ABC" jaunākās grāmatas.
  Izdevniecībā "PĒTERGAILIS" tiekamies ar iecienīto bērnu grāmatu autoru,jubilāru Juri Zvirgzdiņu.Veiksmīgo sadarbību un rakstnieka izcilos darbus bērnu un pieaugušo auditorijai raksturo apgāda vadītāja Inguna Cepīte. www.petergailis.lv
 Kā mūzikas terapija spēj palīdzēt atveseļošanās procesā un atjaunot organismu,iepazīstam praktiskā nodarbībā un sarunā ar mūzikas terapeitēm profesora Jāņa Ķīša Estētiskās dermatoloģijas klīnikā. www.dermatologs.com
  Iepazīstam matu kopšanas sērijas produktus matu apjoma atjaunošanai -DSD deLUXE,par kuru labajiem rezultātiem pārliecinājusies matu speciāliste,ģimenes ārste Inga Zemīte. www.dsddeluxe.eu
 Interesantā  eksperimentā apstiprinās apgalvojums ,ka  D3 vitamīna līmenis mūsu organismā būtiski atkarīgs no saules intensitātes. ARS terapeite Sandra Černišova izskaidro,kādas sekas organismam izraisa D3 vit deficīts un kā to iespējams kompensēt.Uztura speciāliste Linda Šlēziņa skaidro D3 vitamīna iedarbību kopā ar LYL Krila eļļu; pieaugušiem- LYL Krila eļļa WINTER ,bērniem- LYL  Krila eļļa KID.
 Mājas aptieciņā visai ģimenei -pirmā palīdzība traumu,muskuļu vai locītavu sāpju mazināšanai- sildošā ziede CAPSICAM /Grindex/.
 
 Kāpēc  emocijas,stress un psihosomatiskie traucējumi  var izpausties  kā fiziskas ciešanas un sāpes - skaidro neiroloģe Ināra Roja un ģimenes ārste Karīna Vernere.Gūstam apstiprinājumu,cik svarīgi pašsajūtas uzlabošanai stiprināt nervu sistēmu.Farmaceits Andrejs Nikolajevs papildus terapijai iesaka Latvijā izstrādāto dabisko preparātu  NERVOSTRONG,kas ilgstoši stiprina un nomierina nervus. Kā māksla palīdz atbrīvoties no stresa-demonstrē mākslas terapeite Dita Baumane- Auza.
 Sezonas aktualitāte-klepus.Pulmonologs Viesturs Šiliņš izskaidro inhalāciju un aerosolu terapijas iedarbību dažādu klepus stadiju ārstēšanā.Iepazīstam,kā klepus un bronhīta gadījumā lietot inhalatora miglotāja komplektu OMRON A3.
 "VITAMĪNU PASTNIEKS" tirdzniecības vietās jau nopērkamas vitamīniem bagātās kļavu sulas,arī dabīgā mājražotāju produkcija,veselīgie dāvanu komplekti,rūpīgi atlasīta ievestā produkcija.Iegāde arī internetā- www.vitaminupastnieks.lv
 Kāpēc organisma kopējai veselībai,imunitātes stiprināšanai nepieciešams C vitamīns? Iepazīstam „YOUR LIFE" pagarinatas darbības dabīgo C vitamīns ar mežrozīšu paaugļiem.
 
 Ko mēs zinām par komponista Emīla Dārziņa māti? Un kas bija hernhūtiešu meitas? - Andrim Bulim atbildēs rakstniece Inguna Bauere, stāstot par savu jaunāko biogrāfisko romānu "Hernhūtiešu meitas". Fragmentu no grāmatas lasa aktrise Venta Vecumniece. Par citiem jaunumiem apgādā "Zvaigzne ABC" kopā ar Andri Buli informē projektu vadītāja Bārbala Simsone.
   Uzzinām,kāds biezpiens ir vērtīgs kalcija avots un kādos gadījumos nepieciešams papildināt organisma kalcija rezerves- skaidro uztura zinātniece Linda Šlēziņa.Pētījumi un atziņas par dabīgā vitamīna K2 Mena Q7 iedarbību asinsvadu un kaulu veselībai.Par preparātu OSTEOKOMPLEKS K2 kaulu stiprināšanai.
 Iepazīstam Eiropas kvalitātes higiēnas izstrādājumu izplatītāja HARTMANN MoliCare īpaši radītos izstrādājumus- autiņbiksītes un uzsūcošās biksītes,kas novērš diskomfortu un atvieglo tuvinieku aprūpi urīna nesaturēšanas gadījumā.Papildus informācija- tālr. 20214902
 Apgāda  "Pētergailis" jaunums - klasikas literatūras pērle,Čehijas rakstnieces Boženas Ņemcovas grāmata  "VECMĀMIŅA".Interesantas tikšanās grāmatas atvēršanas svētkos,grāmatas  fragmentus lasa aktrise Zane Daudziņa.
 Ārste-homeopāte Anna Kaļķe atspēko pēdējā laika diskusijas par homeopātijas metodes iedarbību un raksturo šīs altrnatīvās metodes būtību- individuālu pieeju un ārstēšanas metodes izvēli katram pacientam.
 ''MEDUSPILS" īpašnieks,bitenieks Jānis Vainovskis lepojas ar atzinībām un inovatīvajiem produktiem: medus ar ogām,saglabājot ogu uzturvērtību un aromātu;ērti lietojamie medus stienīši- veselīgie cukura aizvietotāji. www.meduspils.lv
   Kāpēc nozīmīgi stiprināt kaulus no 1 gada vecuma,grūtniecības un zīdīšanas laikā,sievietēm pēc menopauzes-  skaidro ārste Anželika Ļepehina.Par jaunumu kaulu veselībai OSTEO START- aktīvo vielu šķīdums ar vaniļas garšu.
  Jaunums Latvijā  locītavu veselībai un neierobežotai  kustību brīvībai-  ASV ražots unikāls  preparāts OSTEO BI- FLEX ar īpašo pretiekaisuma komponentu –bofēlijas ekstraktu,kura iedarbība apstiprināta pētījumos.
   Kā saules vitamīns D3 vit  ietekmē mūsu veselību un kā to kompensēt  ziemas laikā? Uztura zinātniece Linda Šlēziņa skaidro D3 vitamīna iedarbību kopā ar LYL Krila eļļu; pieaugušiem- LYL Krila eļļa WINTER ,bērniem- LYL  Krila eļļa KID.
 Kādas sēklas izvēlēties un pareizi izaudzēt vitamīniem bagātos dīgstus- veģetārās skolas vadītājas,dīgstu audzētājas Ditas Lases pieredze.Lai nepārsteigtu pavasara nogurums un mazinātu nepilnvērtīgas pārtikas sekas,uztura speciāliste Linda Šlēziņa raksturo jaudīgo dabīgo preparāta LYL ImmunUP  imunitātes stiprināšanai ilgtermiņā un simptomu gadījumā.Kompleksa sastāvā- 7 augu ekstrakti,6 nepieciešamākie vitamīni,4 minerālvielas.
 Tikšanās ar rakstnieci Margaritu Grietēnu jeb žurnālisti Ingu Jērumu. Kā tapis viņas jaunais neparasto stāstu krājums "Kuģi lēni apledos"?  Sarunu vada Andris Bulis. Par citām jaunākajām grāmatām stāsta apgāda "Zvaigzne ABC" projektu vadītāja Bārbala Simsone.
 
 Veikalā  "SOMIJAS APAVI"  visiem apaviem un somām - PUSCENA! Iepazīstam Vācijas un Somijas labāko zīmolu apavu daudzveidību :komfortabli un izturīgi,neslīdoši  ziemas apavi visai ģimenei  un elegantas kurpes.www.somijasapavi.lv  - bezmaksas piegāde .
 Kādi simptomi liecina par reimatisku saslimšanu,kādi ir šīs slimības cēloņi,diagnostika  un ārstēšana- skaidro reimatologs Sarmīte Ābele. Ārstu prakse „LUMPII”- Rīgā,Čaka ielā 50-7,www.lumpii.lv
  Kā gaitas problēmas un pēdu deformācija  ietekmē mūsu veselību  un kā to konstatē,pielietojot statisko un dinamisko podometriju- skaidro sertificēts tehniskais ortopēds Jānis Pelnis. Individuālie ortopēdiskie risinājumi.www.podometrija.lv
 
 Kā uzlabot veselībai svarīgo dzeramo ūdeni un uzturēt  skābes un sārmu līdzsvaru organismā – skaidro  makrobiotikas  speciālists Roberts Lācītis.Iepazīstam,kā ar ŪDENS JONIZATORU mājas apstākļos  iegūt veselīgu jonizētu/sārmainu ūdeni un "sudraba" ūdeni –demonstrē AkvaLife ražotāju pārstāvis Edmunds Azkalns. Vairāk-tālr. 66778877
 Mācības Rīgas mākslas un mediju tehnikumā- iespēja perspektīvai karjerai !Ieskats Koka mākslas un metālmākslas nodaļas apmācības procesā,kur apgūst prasmes izgatavot oriģinālus meistardarbus Latvijā un strādāt ar pasūtījumiem visā pasaulē.www.rav.lv

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs