Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023

Raidījumi

 Kur un kā veidojas imunitāte,kā novērst organisma disbalansu-skaidro ģimenes ārste Inga Zemīte.Iepazīstam pārbaudīto plaša spektra 4 kompleksu imuntātes stiprinātāju ENDOMUNE- profilaktiski un slimības akūtā periodā.Matu veselībai unikālais komplekss matu struktūras uzlabošanai- EFFLUVIUM ar jūras proteīnu.
 Kā pareizi nodarbināt un vienlaikus saudzēt locītavas,iesaka fizioterapeite Elīna Ermansone.Uzzinām par efektīvo terapiju,pabarojot savas locītavas un skrimšļus ar Šveices kvalitātes dabīgo produktu GEMZE kalogēnu.
 Kas liecina par novājinātu imunitāti un par uztura izvēli imunitāts stiprināšanai- saruna ar ģimenes ārsti Jevgēņiju Nikolajevu un uztura speciālisti Alise Kindzule.Lai mazinātu nepilnvērtīgas pārtikas sekas,uztura speciāliste Linda Šlēziņa iesaka dabīgo preparātu LYL ImmunUP - jaudīgs imunitātes stiprinošs komplekss un elpceļu veselībai.Vingrinājumus imunitātes stiprināšanai demonstrē Cigun skolotājs,ārsts Igors Kudrjavcevs.
 Kā atšķirt klepus veidu un izvēlēties atbilstošu pretklepus līdzekli- ģimenes ārsta Andra Baumaņa ieteikumi.Par pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātu iedarbību,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušajiem.
 Sveicam rakstnieku Ēriku Kūli nozīmīgā jubilejā, apskatot divas viņa jaunākās grāmatas - romānu "Vainīgais" un stāstu krājumu "Mīlošie un mēnessērdzīgie" .Tiekamies ar izdevēju Viju Kilbloku un Rudbāržu internātpamatskolas direktori Daci Mickus - Ē.Kūļa grāmatu lasītāju.
 Vai var salīdzināt auto motora un mūsu sirdsdarbību,diskutē autosportists Mārtiņš Lagzdiņš un studijas viesi. Ģimenes ārste Karīna Vernere un kardiologs Anita Makarovska rekomendē,kā atjaunot enerģijas rezerves un trenēt sirds izturību.Normālai sirdsdarbībai un asinsvadu veselībai farmaceits Andrejs Nikolajevs iesaka dabīgo preparātu VALERON ar tiamīnu- nepieciešamās bioloģiski aktīvās vielas un vitamīni sirds veselībai.
  Vēnu slimību pazīmes sākuma stadijā raksturo Dr. Mauriņa VĒNU KLĪNIKAS flebologs Ints Bruņenieks,akcentējot klīnikas diagnostikas,ārstēšanas progresu un jaunumu- lāzera un skleroterapijas kombinēto pielietojumu efektīvākai vēnu ārstēšanai.Informācija pacientiem par priekšrocībām,iesaistoties Vēnu klīnikas pētniecības darbā.
 Kas jāzin,ārstējot iesnas maziem bērniem- skaidro pediatre Sanita Mitenberga.Iepazīstam zaļās farmācijas uzņēmuma "SILVANOLS" radīto inovatīvo dabas līdzekli RinoQuick - uz apģērba līmējamu ēterisko eļļu plāksteri elpošanas atvieglošanai miegā iesnu laikā.
  Par dabīgo profilaktisko  līdzekli pret saaukstēšanos un gripas laikā- efektīvo C vitamīna avotu no acerola ķiršiem ACEROLA SWEET.
 Uzzinām,kā rūpēties par Omega 3 taukskābju nodrošinājumu visa mūža garumā un vienīgo Omega 3 avotu ar zināmu izcelsmi- mazo krilu ieguvi tīrajos Antarktīdas ūdeņos.Uztura speciāliste Linda Šlēziņa raksturo LYL KRILA EĻĻA produktu visaptverošo iedarbību šūnu līmenī bērniem un pieaugušiem.Sportiski aktīvie cilvēki atklāj savu pieredzi,lietojot LYL Krila eļļas produktus.Par jaunumu- LYL Krila eļļa bez tipiskā zivju eļļas aromāta.
 Kā pareizi izvēlēties atbilstošu pretklepus līdzekli- ģimenes ārsta Andra Baumaņa ieteikumi.Par pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātu iedarbību,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušajiem.
 Vai tiešām mūsu veselība un imunitāte veidojas zarnu traktā - izskaidro diētas ārsts Andis Brēmanis.Speciālisti raksturo,kā probiotikas un prebiotikas uzlabo zarnu mikrofloru un rūpējas par sievietes veselību. Uztura speciāliste Linda Šlēziņa raksturo LYL BIOTIC-  pilnvērtīgāko labvēlīgo baktēriju atlasi mikrofloras līdzsvaram un veselībai- 11 miljardu baktēriju 1 kapsulā!
 Kāpēc muskuļu un nervu sistēmas darbībai vitāli nepieciešams magnijs un kālijs? Iepazīstam pulverveida preparātu BIO magnijs+ BIO kālijs - kompensē svarīgo minerālvielu deficītu organismā.
 Tikšanās ar rakstniekiem Maiju Pohodņevu un Modri Pelsi. Abi autori atklās, kā tapis viņu kopīgi sarakstītais trilleris "Naida Simetrija". Savas atziņas par to izteiks dzejniece Eva Mārtuža un citi jaunās grāmatas lasītāji.
 Kā pareizi rūpēties par bērnu zobiem,lai tie būtu veseli jau no pirmā zobiņa - izskaidro zobu higiēniste Kristīne Belova.Iepazīstam Šveices mutes kopšanas līnijas GUM inovatīvos produktus bērniem- speciālās zobu birstes un pastas, skalojamos līdzekļus,GUM AftaClear mutes problēmām.GUM produktu līnijai- BENU aptiekās 15% atlaide.    
 Kas izraisa diskomforta sajūtu vēderā- skaidro gastroenterologs Hosams Abu Meri.Iepazīstam iedarbīgo dabīgo probiotiķi LACTO SEVEN -7 pienskābo baktēriju veidi vienā tabletē veselīgam mikrofloras līdzsvaram,uzlabo vēdera darbību.
 "Somijas apavi" 30% svētku atlaide- ar paroli "Dzīvīte"! Iepazīstam rudens/ziemas sezonas jaunumus,ko izvēlēties no 1000 modeļu piedāvājuma visai ģimenei- eleganti un praktiski,komfortabli,dažāda platuma/izmēra apavi,ar neslīdošām zolēm.Ādas somu izvēle katrai gaumei. www.somijasapavi.lv
 Kas jāzin,ārstējot mājās klepu un izvēlēies atbilstošu pretklepus līdzekli- iesaka ģimenes ārste Gerda Lielause.Uzzinām par dabīgiem pretklepus līdzekļiem visai ģimenei- sīrups ABISAN ar medu un sīrups ISLAMEL ar Islandes ķērpi/Somija/.Vingrojumi klepus mazināšanai.
 Kā ikdienā un stresa situācijās saglabāt mieru un stabilu nervu sistēmu? Raksturojot izspēlētās epizodes,neiroloģe Ināra Roja un farmaceits Andrejs Nikolajevs akcentē, kā saglabāt līdzsvaru,lai stress nekaitētu mūsu veselībai.Par Latvijā izstrādātā dabīgā preparāta NERVOSTRONG unikālo sastāvu,kas ilgstoši stiprina un nomierina nervus.
 Kāpēc sāp locītavas un kā aizkavēt locītavu nodilumu tās "ieeļļojot" - skaidro fizioterapeiti  Andrejs Korols un Linda Kante.Iepazīstam Latvijā izstrādātu aktīvo vielu kombināciju ORTOMAKSS- palīdz uzturēt kaulu un skrimšļaudu veselību,saglabāt locītavu kustīgumu.Vingrojumu komplekss locītavām.
 Kas izraisa diskomforta sajūtu vēderā- skaidro gastroenterologs Hosams Abu Meri.Iepazīstam iedarbīgo dabīgo probiotiķi LACTO SEVEN -7 pienskābo baktēriju veidi vienā tabletē veselīgam mikrofloras līdzsvaram,uzlabo vēdera darbību.
 Mājas aptieciņā- pretklepus FLUDITEC sērijas preparāti ,ko dažādās klepu stadijās speciālisti iesaka bērniem un pieaugušiem.
 Kādu uzturu un ārstēšanos izvēlēties,ja ir 2.tipa diabēts- rekomendē endokrinoloģe Renāte Helda.Iepazīstam pētījumos izvērtētās medicīniskās tējas GLUCOS CARE iedarbību,kas ieteicama 2.tipa diabēta kontrolei,profilaksei,svara korekcijai-skaidro "GlucosCare" pārstāvniecības vad. Vineta Lapiņa.
 Par izvēli lietot tīru ūdeni,izmantojot dziļurbuma priekšrocības.Iepazīstam SIA "Leonīds Lobānovs" 25 gadu pieredzi ar modernākiem risinājumiem nodrošināt kvalitatīva ūdens ieguvi līdz 250 m dziļumā.www.akuurbsana.lv
 Z/s "Bricēni" īpašnieks Valdis Purvinskis raksturo,kā pēc sentēvu receptēm cep veselīgo tumšo rudzu rupjmaizi un kā radīti izstrādājumi ikdienai un svētku galdam.
 Andris Bulis studijā tiekas ar rakstnieku Rimantu Ziedoni, runājot par viņa jauno stāstu grāmatu "Pastaiga", par dzīvi, par māju sajūtu katram no mums. Kā mēs sajūtam savas mājas, savu valsti? Ieskats arī grāmatas atvēršanas svētkos.
 Kādas sajūtas liecina par izdegšanas sindromu un kā pašiem regulēt stresa līmeni- iesaka psiholoģe Diāna Zande. Somijas uzņēmuma pārstāve Evija Dīringa raksturo iedarbīgo safrāna ekstrakta preparātu DEPREMIN- uzlabo garastāvokli,novērš nomāktību.
 Kāpēc svarīgi rūpēties jau no bērna pirmā zobiņa - skaidro zobu higiēniste Kristīne Belova.Iepazīstam Šveices mutes kopšanas līnijas GUM inovatīvos produktus bērniem- speciālās zobu birste, skalojamos līdzekļus,GUM AftaClear mutes problēmām. 
 Par ekoloģiski iegūto LYL KRILA EĻĻAS Omega 3 un zivju eļļas Omega 3 atšķirīgo iedarbību šūnu līmenī.Uztura speciāliste Linda Šlēziņa raksturo B grupas vitamīnu veiksmīgo kombināciju- LYL KRILA eļļu B ACTIV atbalstu enerģijai un bērniem-LyL Krila eļļa KID.
 
 Uzzinām,kāpēc izvēlamies „apēst stresu” ,kā to darīt veselīgi.Ieva Aleksandrova – Eklone sarunā ar diētas ārsti Lolitu Neimani noskaidro,kā tievēt veselīgi , kā pareizi sabalansēt uzturu ar fiziskām aktivitātēm.Iepazīstam kompānijas "SILVANOLS" jauno uzturbagātinātāju svara kontrolei - EASYSLIM kapsulas.Produktu menedžere Ginta Rubene  raksturo 11 dabīgo augu ekstraktu kombināciju svara samazināšanai,vielmaiņas uzlabošanai,sniedzot noturīgus rezultātus.Par Latvijas zinātnieku izstrādāto pirmo mutē smidzināmo šķidrumu ar augu ekstraktiem Easyslim Spray - optimālas ķermeņa masas uzturēšanai.
  Sarunā ar a/s SADALES TĪKLS klientu vadības direktoru Imantu Krūmiņu uzzinām,pēc kādiem kritērijiem izvēlēties izdevīgāko pieslēguma veidu- 1 vai 3 fāzes un cik būtiski atbilstošas jaudas izvēle ietaupa tēriņus par elektroapgādi.Tālr. informācijai -8403   
 Kāpēc organisma atjaunošanai vajadzīgs veselīgs miegs - skaidro miega eksperts,RSU docents Normunds Limba.Iepazīstam jaunumu- zem mēles izsmidzināmo, dabas vielu produktu GOOD SLEEP Spray ar malatonīnu- 200 naktis laba miega!"Good Sleep" spray izstrādātājs Kaspars Ivanovs raksturo pētījumus un produkta iedarbību.
 Tikšanās Nacionālajā bibliotekā ar autoru, Holivudas koncepta dizaineru, tagad arī par Nindzju Timiju latviski izdoto bērnu grāmatu autoru Henriku Tammu. Mazo lasītāju domas par šim grāmatām .Henrika Tamma viesošanās apgādā "Zvaigzne ABC", kur viņu izvaicā Ieva Aleksandrova - Eklone. Bārbalas Simsones komentāri citiem jaunumiem. 
 Kas izraisa diskomforta sajūtu vēderā- skaidro gastroenterologs Hosams Abu Meri.Aktrise Māra Mennika dalās pieredzē,kā ēdienreizes papildina ar probiotiķi LACTO SEVEN.Iepazīstam dabīgā probiotiķa LACTO SEVEN -7 efektīvo iedarbību,uzlabojot mikrofloras līdzsvaru un vēdera darbībību.
 Uzzinām,kā muskuļiem un nervu sistēmas darbībai nepieciešamās magnija un kālija rezerves papildināt ar BIO MAGNIJU + BIO KĀLIJU,kas iegūts no  Nāves jūras ūdens-bez jebkādiem ķīmiskiem piemaisījumiem.
 
Par simptomiem,kad nevajadzētu atlikt vizīti pie proktologa-saruna ar Lāzermedicīnas klīnikas Proktoloģijas nod.vadītāju,Dr.Med.Aigaru Martinsonu,kurš raksturo,kā jaunākās tehnoloģijas,pielietojot lāzeru,atvieglo operācijas procesu un atveseļošanos.Par LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKAS Proktoloģijas nod. akcijām un iesaistīšanos pētījumos.
 Kāpēc ceļojumos rodas disbakterioze un gremošanas traucējumi- skaidro gastroenterologs Hosams Abu Meri.Uztura speciāliste Linda Šlēziņa raksturo jaunumu- spēcīgāko probiotiku produktu LYL BIOTIC- pilnvērtīgāko atlasi mikrofloras līdzsvaram un veselībai- 11 miljardu baktēriju 1 kapsulā ar plašu iedarbību.
 Kā mūsu imunitāti ietekmē zarnu parazīti -spalīši un cērmes.Iepazīsim netoksisku medikamentu,kas iznīcina parazītiskos tērpus- HELMINTOX/Francija/ Par preparāta iedarbību un lietošanu bērniem un pieaugušajiem.
  Iespēja tikties ar dzejnieku Knutu Skujenieku apjomīgā bilingvālā dzejas krājuma “Basās zvaigznes. Босые звезды” atvēršanas svētkos,kas,atzīmējot dzejnieka 80.jubilejas gadu,tapis izdevniecībā „PĒTERGAILIS”. Krājuma tapšanas procesu raksturo apgāda vadītāja Inguna Cepīte. Iepazīstam jaunāko apgāda veikumu – izcilu rakstnieku darbus bērnu un pieaugušo auditorijai.
 Par MOLLER'S zivju eļļas ražošanas 160 gadu vēsturi Norvēģijā un pētījumos pierādītu iedarbību un kvalitāti.Kardiologs Andris Skride raksturo Möller’s Omega-3 Ekstra augsto taukskābju koncentrāciju un labvēlīgo ietekmi kardioloģijā,smadzeņu darbības,redzes uzlabošanā- veselības stiprināšanai visai ģimenei.
 
 Kā bezmiegs ietekmē mūsu veselību un dzīves kvalitāti,skaidro miega eksperts,RSU docents Normunds Limba.Par jaunumu- zem mēles izsmidzināmo,dabas vielu produktu GOOD SLEEP Spray ar malatonīnu."Good Sleep" izstrādātājs Kaspars Ivanovs raksturo pētījumus un produkta iedarbību.
 Cēloņus,kas izraisa diskomforta sajūtu vēderā,skaidro gastroenterologs Hosams Abu Meri.Iepazīstam dabīgā probiotiķa LACTO SEVEN -7 efektīvo iedarbību,uzlabojot mikrofloras līdzsvaru un vēdera darbību.
 Kā atbrīvoties no spalīšiem un cērmēm,kas būtiski ietekmē imunitāti.Par pretparazītu preparāta HELMINTOX iedarbību un lietošana bērniem un pieaugušajiem.

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs