Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023

Raidījumi

 Par ādas slimību AKNE,kas ir ne tikai pusaudžu,bet arī pieaugušo ādas problēma- saruna ar Lāzermedicīnas klīnikas dermatoloģi Kristīni Zabludovsku,kura atklāj jaunāko lāzerprocedūru priekšrocības,ārstējot akni.Ieskats fotodinamiskās terapijas procedūrā. 20% atlaides oktobrī ! www.lazermedicinasklinika.lv
 Kā atveseļot matus un novērst matu izkrišanu- iesaka matu speciāliste,ģimenes ārste Inga Zemīte.Iepazīstam praksē pārbaudītos matu kopšanas sērijas produktus DSD de LUXE,kas uzlabo matu apjoma atjaunošanos.www.dsddeluxe.eu
 Kāpēc stress un psihosomatiskie traucējumi var izraisīt arī fiziskas ciešanas un sāpes - procesus skaidro neiroloģe Ināra Roja un ģimenes ārste Karīna Vernere.Farmaceits Andrejs Nikolajevs papildus terapijai iesaka Latvijā izstrādāto dabisko preparātu  NERVOSTRONG,kas ilgstoši stiprina un nomierina nervus. Kā māksla palīdz atbrīvoties no stresa-demonstrē mākslas terapeite Dita Baumane- Auza.
 Mutes veselības tēma- iemesli,kas izraisa mutes sausumu un risinājumi,lai to novērstu.Zobārste Ingrīda Krasta raksturo,kāpēc jāpievērš uzmanība mutes gļotādai,čūlām.BENU aptiekas farmaceite Jeļena Gribanova iesaka inovatīvos līdzekļus-GUM AftaClear līnijas produktus un GUM hYdral līdzekļus pret mutes sausumu.
 Kāpēc veselībai nepieciešami B grupas vitamīni un kā tos uzņemt ar uzturu- skaidro diētas ārsts Andis Brēmanis."Vitabalanss" pārstāvis Uldis Ozols raksturo efektīvā kompleksa MULTI-B-STRONG plaša spektra iedarbību.
 Iepazīšanās ar apgāda "Zvaigzne ABC" literārā konkursa "Nacionālais bestsellers" laureātu - romānu "Solo vijolei un termometram" un tā autori Ilzi Enģeli. Lasītāja viedokli sarunā ar Andri Buli atklāj laikraksta "Brīvā Latvija" redaktore Ligita Kovtuna."
  Ko nozīmē pareizi un sabalansēti ēst- izskaidro gastroenterologs Hosams Abu Meri.Uzzinām,kā disbakteriozi uzveic labās baktērijas.Uztura speciāliste Linda Šlēziņa raksturo jaunumu- spēcīgāko probiotiku produktu LYL BIOTIC- pilnvērtīgāko atlasi mikrofloras līdzsvaram un veselībai- 11 miljardu baktēriju 1 kapsulā ar plašu iedarbību.
 Kā brīvie radikāļi kaitē organisma funkcijām un antioksidantu lomu cīņā ar brīviem radikāļiem.Uztura speciāliste Ksenija Andrijanova raksturo no mikroaļģēm iegūtu produktu LYL ASTAXAN.Pētījumi par spēcīgāko dabīgo antioksidantu astaksantīnu- tā iedarbību šūnu līmenī.
 Kāpēc rudenī aktivizējas vēnu problēmas un simptomiem,kam jāpievērš īpaša uzmanība- saruna ar Dr.Mauriņa Vēnu klīnikas vadītāju Uldi Mauriņu.Iepazīstam,kā praktiski notiek asinsvadu izmeklēšana un jaunumiem operatīvā ārstēšanā.Oktobrī- 20% atlaide pedagogiem. www.venucentrs.lv
 Matu atveseļošanas speciāliste,ģimenes ārste Inga Zemīte raksturo apstākļus,kas veicina matu izkrišanu un iesaka praksē pārbaudītos DSD deLUXE matu atveseļošanas sērijas produktus. www.dsddeluxe.eu
 Laba ziņa jaunajā apkures sezonā- zemāki tarifi un citi ieguvumi rīdziniekiem,ko dod jauno siltummezglu modernizācija- informē A/S "Rīgas siltums" valdes pr.-tājs Normunds Talcis.Tālr. 80000090
 Kā pareizi bērniem stiprināt imunitāti,atšķirt klepus veidu un izvēlēties piemērotākos ārstniecības līdzekļus- ģmenes ārsta Andra Baumana ieteikumi.Pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātu lietošana bērniem un pieaugušajiem.
 Kāpēc veselībai nepieciešami B grupas vitamīni un kā tos uzņemt ar uzturu- skaidro diētas ārsts Andis Brēmanis."Vitabalanss" pārstāvis Uldis Ozols raksturo efektīvā kompleksa MULTI-B-STRONG plaša spektra iedarbību.
 
 
 Ieskats ikgadējā b-bas "ParSirdi.lv" organizētajā pasākumā galerijā "Centrs",kurā jebkurš varēja noteikt galvenos sirds veselības rādītājus,aktualizējot paaugstināta asinsspiediena cēloņus un sirds slimību riskus.Biedrības "ParSirdi.lv" vadītājas Ineses Mauriņas komentārs.
 Par Omega 3 taukskābju nozīmi visa mūža garumā un KRILA EĻĻAS Omega 3 un zivju eļļas Omega 3 atšķirīgo iedarbību šūnu līmenī.Veselībai svarīgo B grupas vitamīnu veiksmīgo kombināciju LYL KRILA eļļu B ACTIV atbalstu enerģijai,vielmaiņai raksturo LYL zīmola pārstāve Linda Šlēziņa.Izdevīgi- LYL Krila eļļa līnijas produktiem aptiekās un www.well24.eu
 Rakstniecei Mārai Svīrei - 80. Andra Buļa saruna studijā ar jubilāri par darbu pie viņas romāniem un stāstiem, kuri tagad apvienoti jaunā grāmatā "Stāsti pilnmēness vakariem", kā arī atkārtoti izdota eseju grāmata "Kad pulkstenis nenodos". To vērtē TV režisore Virdžīnija Lejiņa un publicists Ēriks Hānbergs. Daudz citu jaunumu, kurus komentē Bārbala Simsone.
 
 Uzzinām,kā darīt pareizi ikdienišķas lietas,lai saudzētu locītavas mūža garumā.Iepazīstam efektīvo glikozamīna preparātu PROENZI arthrostop plus un Proenzi arthrostop COMFORT košļājamās tabletes-  locītavu "pabarošanai" un stiprināšanā.
 Rudenī vitamīnu rezerves iesaka papildināt ar imunitātes stiprinātāju LYL ImmunUP ar jaudīgo sastāvu- augu ekstrakti,dabīgs C vit un svarīgie vitamīni/minerālvielas. LYL ImmunUP- 20 % atlaide aptiekās !
 Kāpēc veselībai svarīgi B grupas vitamīni un kā tos uzņemt ar uzturu- skaidro diētas ārsts Andis Brēmanis."Vitabalanss" pārstāvis Uldis Ozols raksturo efektīvā kompleksa MULTI-B-STRONG plaša spektra iedarbību. 
 Kā pareizi sabalansēt uzturu, skaidro gastroenterologs Hosams Abu Meri.Uzzinām,kā disbakteriozi uzveic labās baktērijas.Uztura speciāliste Linda Šlēziņa raksturo jaunumu- spēcīgāko probiotiku LYL BIOTIC- pilnvērtīgāko atlasi mikrofloras līdzsvaram un veselībai- 11 miljardu baktēriju 1 kapsulā ar plašu iedarbību. Par antioksidantu izšķirošo lomu cīņā ar brīviem radikāļiem un pētījumi par spēcīgākā dabīgā antioksidanta astaksantīna iedarbību šūnu līmenī.Iepazīstam no mikroaļģēm iegūto spēcīgo antioksidantu LYL ASTAXAN.
  Kā bērna fizisko un garīgo attīstību uzlabo Omega 3 taukskābes,cik tās var uzņemt ar pārtiku- saruna ar pediatri Dairu Brenču.Uztura speciāliste Linda Šlēziņa raksturo 100% dabīgi radīto Omega 3 avotu- LYL KRILA eļļa KID želejas lācīšus,to ekoloģisko izcelsmi,iedarbību,pateicoties fosfolipīdiem.Vecāki vērtē LYL Krila eļļu KID lietošanas pieredzi.
 Mutes veselības tēma- kā novērst mutes sausumu un mutes gļotādas čūlas..BENU aptiekas farmaceite Jeļena Gribanova iesaka inovatīvos līdzekļus-GUM AftaClear līnijas produktus un GUM hydral līdzekļus pret mutes sausumu.
 
 
Par analoģijām,kā darbojas auto motors un mūsu sirds,diskutē autosportists Mārtiņš Lagzdiņš un studijas viesi. Sirds slimību riska faktorus raksturo ģimenes ārste Karīna Vernere un kardiologs Anita Makarovska,rekomendējot,kā atjaunot enerģijas rezerves un trenēt sirds izturību.Normālai sirdsdarbībai un asinsvadu veselībai farmaceits Andrejs Nikolajevs iesaka dabīgo preparātu VALERON ar tiamīnu- bioloģiski aktīvās vielas un vitamīni sirds veselībai.
 Iepazīšanās ar autori - sociālo darbinieci un 7 bērnu māmiņu Ilgu Raščevsku, kura savā pirmajā romānā "Norakstītie" neparasti skarbi atklāj 4 ģimeņu dzīves realitāti un jauniešu attiecības laukos. Rakstnieka Ērika Kūļa, Kristīnes Ilziņas un Bārbalas Simsones viedokļi.
 Kā dzelzs deficīts ietekmē grūtniecību un augļa attīstību- skaidro ginekoloģe Iveta Gražule.Padomi,kādi produkti veicina dzelzs uzsūkšanos."Loodustode" pārstāve Evija Diringa rekomendē lietot dabīgās mikstūras FERROFORTE B+C un FERROMAX ar augu ekstraktiem.
 Uzzinām,kā nūjot pareizi un kā kustībās atjaunojas locītavas.Ārste Jolanta Ozola raksturo iedarbīgo produktu locītavu un kaulu veselībai PROENZI Arthrostop LADY /Walmark/ un garšīgo jaunumu -kalciju konfekšu formā PROENZI CalciCube. 
 
  Par RADIOĶIRURĢIJAS centru "Sigulda"- Baltijas valstīs modernāko "CyberKnife" tehnoloģiju pielietojumu labdabīgu un ļaundabīgu audzēju ārstēšanā.Metodes būtību un priekšrocības bez ķirurģiskas iejaukšanās komfortabli ārstēt audzēju raksturo radiologi-terapeiti Dace Saukuma un Māris Mežeckis.Informācija par pieteikšanos ārstēties SRC "Sigulda". www.cyberknife-sigulda.lv
 Kā darīt pareizi ikdienišķas lietas,lai saudzētu locītavas mūža garumā? Iepazīstam efektīvo glikozamīna preparātu PROENZI arthrostop plus un Proenzi arthrostop COMFORT košļājamās tabletes- locītavu "pabarošanai" un stiprināšanā.
 
 Kāpēc organismam vajadzīgs miegs un kas izraisa bezmiegu- skaidro miega eksperts,RSU docents Normunds Limba.Iepazīstam jaunumu- zem mēles izsmidzināmo, dabas vielu produktu GOOD SLEEP Spray ar malatonīnu- 200 naktis laba miega!"Good Sleep" spray izstrādātājs Kaspars Ivanovs raksturo pētījumus un produkta iedarbību.
 Saruna ar speciālistiem par Omega 3 taukskābes nozīmi bērna veselībai un attīstībai.Iepazīstam100% dabīgi radīto Omega 3 avotu- LYL KRILA eļļa KID želejas lācīšus iedarbību.LYL Krila eļļu KID lietošanas pieredzi vērtē vecāki.
 Kāpēc veselībai svarīgi B grupas vitamīni,kā tos uzņemt ar uzturu- skaidro diētas ārsts Andis Brēmanis.Uzzinām par efektīvā kompleksa MULTI-B-STRONG plaša spektra iedarbību.
 Kā pareizi sabalansēt veģetāru uzturu- iesaka veģetārā uztura "Vegus" vadītāja Dita Lase.Latvijas zaļās farmācijas kompānijas "SILVANOLS" produktu menedžere Ginta Rubene raksturo uzņēmuma pieredzi un tikai no dabīgām izejvielām gatavotos uzturbagātinātājus.Iepazīstam jaunāko "Silvanols" produktu KINDERSIL CA-uztura bagātinātāju ar kalciju un vitamīniem bērnu uzturam no 1 gada vecuma.Ierosmei- veģetārs deserts bērniem.
 Par iedarbīgo pretparazītu preparātu HELMINTOX -tā lietošana bērniem un pieaugušajiem.
 Iepazīstam sava pirmā stāstu krājuma "Ledus apelsīns" autori Daci Vīganti - juristi un personālvadības speciālisti, Literārās akadēmijas prozas meistardarbnīcas dalībnieci. Rakstnieces Ievas Melgalves un apgāda "Zvaigzne ABC" galvenās redaktores Ilzes Briģes viedokļi.
 
 Iepazīstam TENA autiņbiksītes TENA SLIP- inovatīvs risinājums,kas uzlabo tuvinieku aprūpi,novēršot urīna noplūdi- ir elpojošas un komfortablas.Par TENA dažādiem mazgāšanas līdzekļiem guloša cilvēka aprūpei. www.tena.lv
 Dabisks C vitamīna avots no acerola ķiršiem ACEROLA SWEET profilaktisks līdzeklis pret saaukstēšanos un gripas laikā.
 Uzzinām,kā pareizi nūjot un kā kustības atjaunojas locītavas.Ārste Jolanta Ozola raksturo iedarbīgo produktu locītavu un kaulu veselībai PROENZI Arthrostop LADY un garšīgo jaunumu -kalciju konfekšu formā PROENZI CalciCube. 
 Mežzinātnes institūta "Silava" klimata mājā uzzinām par Latvijas zinātnieku ieguldījumu klimata pārmaiņu gadsimtā un kā Latvijas mežiem tiek izaudzēti labākie stādmateriāli.Latvijas Meža īpašnieku b-bas biedrs,meža īpašnieks Edgars Dupužs,raksturo ,kā gudri saimniekot mežā un kā mežu īpašnieki atbalsta bioekonomiku valstī.
 Kā pareizi tīrīt ausis un mājas apstākļos atbrīvoties no sēra korķiem,lietojot dabīgos ausu pilienus sēra šķīdināšanai REMO- WAX- skaidro farmaceite Ksenija Vīduša.
 Padomi,kā atbrīvoties no spalīšiem un cērmēm,kas būtiski ietekmē imunitāti.Par pretparazītu preparātu HELMINTOX -tā lietošana bērniem un pieaugušajiem

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs