Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022

Raidījumi

 
 Delikāti jautājumi LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKAS ķirurgam proktologam Aigaram Martinsonam un dermatoloģei Kristīnei Zabludovskai- kad jāmeklē speciālists,ja ir nepatīkamas sajūtas intīmajā zonā.Par lāzeru tehnoloģijām hemoroīdu ārstēšanā un dermatoloģijā.Proktologa konsultācijai/diagnostikai  februārī -30 % atlaide ! 
 Mājas aptieciņai pret saaukstēšanos iesaka "Dr.Leopolda" dabīgo priežu krēmu "AVEPIN"- ar sildošu efektu un  vīrusu aizsardzībai ziede ''COMSI", kas noder arī brūču dziedēšanai. www.drleopolds.lv
 Speciālistu viedoklis par Latvijā radītu dabas vielu produktu HEPASAN FORTE- ātri iedarbīgs līdzeklis aknu aizsardzībai,ko izraisa kaitīgie ieradumi.
 
 
 
  Kā aizkavēt un ārstēt osteoartrītu,lai novērstu sekas- locītavu deformāciju.Speciālisti atzinīgi vērtē pārbaudīto dabīgo vielu preparātu PIASCLEDINE ,kas veic skrimšļu aizsargfunkciju,aizkavējot osteoartrīta attīstību.
   Latvijas TOMĀTU RAŽA jau veikalos! Par GETLIŅI EKO siltumnīcu jaunām tomātu šķirnēm,to garšas īpašībām- sarunā ar agronomu Guntaru Strautu,akcentējot tomātu audzēšanu,pielietojot tikai bioloģiskos aizsardzības līdzekļus.GETLIŅI EKO tomāti veikalā blakus siltumnīcām- Kaudzīšu ielā 57 un lielveikalos.
  Mītus un patiesību par saaukstēšanās iemesliem skaidro ģimenes ārste Inese Kuģe un fitoterapeits Uģis Klētnieks;atzinīgi vērtē Latvijas zinātnieku radīto dabīgo produktu SILVA SEPT aktiv- sūkājamās tabletes pret saaukstēšanos bērniem un pieaugušiem.
 
 
 
 Kā nodzīvot enerģisku un pilnvērtigu dzīvi,lai aizkavētu novecošanos -studijā diskutē ģimenes ārste Gita Gaņģe,atraktīvā Aina Poiša un "Vitabiotics" vadītāja Gita Ervika-Norvele,kura raksturo katram vecumam atbilstošus vitamīnus/minerālvielas -WELLLMAN 50+ un WELLWOMEN 50+
 Kā aizkavēt pasaulē izplatīto kaulu slimību-osteoporozi? Ārsta Oskara Ābelītes pētījumi un paša pieredze par vitamīna K2 nozīmi kaulu stiprināšanā,vērtē preparātu OSTEOKOMPLEKS K2 
 Iepazīstam pretklepus preparāta FLUDITEC /Francija/ veidus,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušiem.
 
                                    
 
 
 
 Kā top žurnālista, literatūrzinātnieka Arno Jundzes literārie darbi? Autors stāsta par savu jaunāko grāmatu tīņiem - "Kristofers un ēnu ordenis". Ieskats  Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja pagrabos un bēniņos - vissenākajās Baltijas namu mūra sienās, kas aprakstītas grāmatā. Par vēsturiskajiem notikumiem šajā ēkā stāsta Agrita Pore, muzeja pārstāve. Raidījumu vada Andris Bulis, studijā literatūrzinātniece Bārbala Simsone.
 
 
 
  Ar pētījumiem par pāra neauglību izraisošiem faktoriem Latvijā un pasaulē iepazīstina RSU Gada zinātnieks Dr.med. Juris Ērenpreiss.Uztura un Omega3 taukskābju ietekmi uz reproduktīvo veselību,grūtniecību skaidro uztura zinātniece Linda Šlēziņa,akcentējot LYL KRILA eļļa Fish vērtīgo taukskābju nozīmi veselīgu pēcnācēju radīšanai.LYL Krila eļļa aptiekās 15-20% ATLAIDE-vērtīga Valentīndienas dāvana!
 Par TEIKAS KLĪNIKAS modernās ultraskaņas diagnostikas izmeklējumu iespējām savlaicīgai profilaksei,akcentējot klīnikas specializāciju- vairogdziedzera izmeklējumus. www.teikasklinika.lv
 
 
 
 LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKA piedāvā pasaules jaunumu-lāzertehnoloģijas procedūras sievietēm,kas nostiprina maksts gļotādu un muskulatūru,novērš urīna nesaturēšanu.Ginekoloģe Daiga Baranovska iesaka,kādos gadījumos šīs procedūras ieteicamas,par procedūras gaitu. FEMILFT procedūrām iepazīšanās cena- 25%  www.lazermedicinasklinika.lv
 Par unikālu produktu Latvijā-TENA U-test,ko ievieto autiņbiksītēs,savāc urīnu un veic analīzi- jauns risinājums, lai noteiktu urīnceļu infekciju bērniem un cilvēkiem ar ierobežotām kustībām.
 Mājas aptieciņā pretklepus līdzekļi visai ģimene- dabas vielu sīrups ABISAN ar medu un pretklepus sīrups ISLAMEL ar Islandes ķērpi /Somija/.
 
 
 
 Cik nopietni holesterīna līmeni ietekmē uzturs un fiziskās aktivitātes?Andris Bulis skaidro mītus un patiesību par holesterīnu,bet uztura speciāliste Liene Sondore cienā studijas viesus ar veselīgām brokastīm.Farmaceita Andreja Nikolajeva pieredze,kā regulāras fiziskās aktivitātes uzlabo veselību.Ieteikums pagarināt savu sirds veselības mūžu,profilaktiski lietojot dabīgo līdzekli sirds slodzes un holesterīna samazināšanai-VALERON, kas satur dabiskus ekstraktus,minerālvielas un vitamīnus. www.valeron.lv
 
 
 
  Ģimenes ārstes Gerdas Lielauses padomi,kā atšķirt klepu veidus un par atbilstošu pretklepus līdzekļu izvēli.Savlaicīgai klepus ārstēšanai farmaceite Ieva Virza iesaka pretklepus līdzekļus visai ģimene- dabas vielu sīrupu ABISAN ar medu un pretklepus sīrupu ISLAMEL ar Islandes ķērpi /Somija/.Masāžas klepus mazināšanai.
 Pārliecināmies par inovatīvu un efektīvu risinājumu sienu siltināšanai - SPU ANSELMI loksnes no Somijas.Vieglie izolācijas paneļi novērš pelējumu,piemēroti arī ārsienu siltināšanai,ekoloģiski tīri- iesaka alergologi. www.spu.lv
 Speciālisti iesaka Latvijas zinātnieku radīto dabīgo produktu SILVA SEPT aktiv- sūkājamās tabletes pret saaukstēšanos bērniem un pieaugušiem. 
 
 
 
 Jauns zviedru detektīvromāns -"TREŠĀ BALSS". Tikšanās Zviedrijas vēstniecībā ar tā autoriem, zviedru rakstniekiem Sillu un Rolfu Berjlindiem. Pazīstamie detektīvseriālu scenāristi stāsta par savu radošo darbu, kā top viņu romāni. Raidījumā piedalās Zviedrijas Karalistes vēstnieks Henriks Vanderholms; apgāda "Zvaigzne ABC" valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka, jautājumus uzdod Andris Bulis un literatūrzinātnieks Arno Jundze.
 
 
 
 
  Ierosmei Valentīna dienas vakariņām- veselīgie un garšīgie GETLIŅI EKO tomāti,kuru jauno ražu var iegādāties blakus siltumnīcām Rīgā- Kaudzīšu ielā 57 un lielveikalos.
  Stiprinām imunitāti ar dabīgiem papildlīdzekļiem! Vērtējam Lielbritānijā ražotu unikālu dabas vielu,vitamīnu un mikroelementu kompleksu ar pretvīrusa iedarbību imunitātes stiprināšanai- WINTERVITS. www.helthaid.lv
 Kā aiztaupīt gājienu pie zobārsta,pareizi tīrot zobus un izvēloties kvalitatīvu mutes skalojamo līdzekļu ORAFLUX sērijas produktus.
  Par MILDRONĀTS GRINDEKS iedarbību enerģijas atjaunošanai un pret nogurumu.
 
 
 
 
 
  Vai ziemas mēnešos ādai nepieciešama īpaša kopšana -saruna ar LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKAS dermatoloģi Kristīni Roznieci,kura raksturo jaunākās lāzeru un ādu aizsargājošas procedūras ādas atveseļošanai ziemā,aizkavē priekšlaicīgu novecošanos.Ieteikumi ādas ikdienas kopšanā. www.lazermedicinasklinika.lv
  Par ilgstošos pētījumos apstiprināto un plaši atzīto dabiskas izcelsmes biopreparātu LARIFAN.Preparāta autore,Dr. med. Guna Feldmane raksturo "Larifan" pretvīrusu un imūnmodulējošo iedarbību,plašo produktu pielietojumu.Vairāk- www.larifans.eu
  Omega3 taukskābju ietekmi uz reproduktīvo veselību,grūtniecību,sirds veselību skaidro uztura zinātniece Linda Šlēziņa,akcentējot LYL KRILA eļļa Fish vērtīgo taukskābju nozīmi.LYL Krila eļļa februārī- 15-20% atlaide.
 
 
 
 Uzzinām,kā atrast sev piemērotu maģisko akmeni. Lai to noskaidrotu,raidījuma vadītājs Andris Bulis studijā uzaicinājis grāmatas "Akmeņu dziednieciskās un maģiskās īpašības" /Zvaigzne ABC / autoru Modri Trompeti,kurš grāmatu vērtē kā mazu enciklopēdiju,kas palīdz orientēties akmeņu pasaulē. "Zvaigzne ABC" grāmatu jaunumus vērtē un iesaka literatūrzinātniece Bārbala Simsone.
 
 
 
 Kāpēc veselībai ir svarīgs labs miegs-saruna ar ģimenes ārsti Anželiku Ļepehinu.Iepazīstam dabīgo preparātu STOP STRESS Night- mierīga miega formula,kas palīdz atpūsties veselīgā miegā.Redzēsim,kā pareizi veikt  relaksējošu galvas masāžu.
 Speciālisti vērtē Latvijā radītu dabas vielu produktu HEPASAN FORTE- ātri iedarbīgs līdzeklis aknu aizsardzībai,uzlabojot aknu aizsargfunkcijas, ko izraisījis alkohols, medikamenti, taukaina pārtika.
Mājas aptieciņā visai ģimenei -pirmā palīdzība traumu,muskuļu vai locītavu sāpju mazināšanai- sildošā ziede CAPSICAM /Grindex/.
 
 
 
 
  Praktiskās rokdarbu grāmatas.Senā un modernā pērlīšu adīšanas tehnika. Tikšanās ar jaunas grāmatas"ADĪTI MAUČI" autori Daci Nastaševu, viņas pieredze, ornamentu adīšanas iespējas. Studijā grāmatas redaktore Ilze Sausiņa, izdošanas idejas autore etnomuzikoloģe Zane Šmite un apgāda "Zvaigzne ABC"vadītāja Vija Kilbloka.
 
 
 
 Kā locītavu un muguras sāpes palīdz mazināt HOMEOPĀTIJA- saruna ar traumatologiem-ortopēdiem,kuri praksē sekmīgi pielieto kompleksās homeopātijas injekcijas;pacientu atsauksmes par metodes iedarbību.Ārstu prakses: Dr.Guntis Nimrods un Dr. Dita Danosa-tel.28677661, tel.67298190; Dr.Leons Zariņš- tel.29410863
  Ieskats atraktīvā un radošā seminārā,ko attīstošo rotaļu ražotājs LEGO un žurnāls "Mans Mazais"  organizēja jaunajām māmiņām un mazuļiem- vērtīgas sarunas un padomi vecākiem.Informācija par pavasara izglītojošiem semināriem.
 Par Latvijas zinātnieku radīto dabīgo produktu SILVA SEPT AKTIV ar  skujkoku dziedniecisko efektu - sūkājamās tabletes pret saaukstēšanos visai ģimenei.
 
 
 
  Par risinājumiem,kā aizkavēt novecošanos šūnu līmenī un antioksidantu nozīmi šajā cīņā- šūnu pētnieces,Dr.Biol. Ineses Čakstiņas komentārs.Uztura zinātniece Linda Šlēziņa raksturo antioksidantu pozitīvo iedarbību un pētījumus par spēcīgāko dabīgo antioksidantu no mikroaļģēm- LYL produktu ASTAXAN- tā iedarbību šūnu līmenī,aizkavējot novecošanās procesu. LYL ASTAXAN izdevīgi iegādāties DROGAS veikalu tīklā un www.well24.eu
 Rūpēs par veselu sirdi un asinsvadiem- ATEROLIP !
 
 
 
 
 Par simptomiem,kas liecina par mazasinību un kā atjaunot DZELZS DEFICĪTU organismā ar pārtiku un dzelzi saturošiem produktiem- ģimenes ārstes Irēnas  Paturskas ieteikumi.Iepazīstam dzelzs preparāta FEROGLOBIN B12 /Vitabiotics/ produktu iedarbību anēmijas novēršanai.FEROGLOBIN produktiem -25% atlaide Euroaptiekās.
 Jaunums no Somijas- efektīvs risinājums sienu siltināšanai - SPU ANSELMI loksnes.Vieglie izolācijas paneļi novērš pelējumu,piemēroti arī ārsienu siltināšanai,ekoloģiski tīri- iesaka alergologi. www.spu.lv
Par Latvijas zinātnieku radīto dabīgo produktu SILVA SEPT AKTIV ar  dziedniecisko skujkoku ekstraktu - efektīvas sūkājamās tabletes pret saaukstēšanos visai ģimenei.
 
 
 
 Tiekamies ar slavenā Latgales speķa meistaru Andri Mejeru un uzzinām,kāpēc LATGOLAS ŠPEKI pat ārsti vērtē kā diētisku produktu-spēkam un veselībai.Iegādāties Rīgā- Kalnciema kvartāla tirdziņā.
 Stiprinām organisma aizsargspējas ar dabīgo papildlīdzekli WINTERVITS- Lielbritānijā ražotu unikālu dabas vielu,vitamīnu un mikroelementu kompleksu ar pretvīrusa iedarbību imunitātes stiprināšanai. www.helthaid.lv
  Mājas aptieciņā visai ģimenei -pirmā palīdzība traumu,muskuļu vai locītavu sāpju mazināšanai- sildošā ziede CAPSICAM /Grindex/.
 
 
 
 Jauni latviešu romānu autori. Andris Bulis uzzina,kā tapis Sabīnes Košeļevas miniromāns "Rīga - Maskava" : postmoderna mozaīka. Jauna cilvēka meklējumi mūsdienu pasaulē, mīlestiba. Piedalās literatūrzinātniece Bārbala Simsone.Citi apgāda "Zvaigzne ABC" jaunumi.
 
 
 
 
Kāpēc svarīgi savlaicīgi ārstēt klepu,izvēloties atbilstošus pretklepus līdzekļus- ārstu prakses "LUMPII" pulmonologa Viestura Šiliņa padomi.Par dažādu inhalatoru pareizu lietošanu,lai panāktu ārstēšanās maksimālu efektu.Ārstu prakse "LUMPII"-Rīgā,Čaka ielā 50-7 ,www.lumpii.lv
 Speciālisti raksturo biežākos saaukstēšanās iemeslus un vērtē Latvijas zinātnieku radīto produktu SILVA SEPT aktiv,kurā izmantots skujkoku dziednieciskais efekts- sūkājamās tabletes pret saaukstēšanos visai ģimenei.
 Procesi,kas veicina kaulu slimību-osteoporozi. Ārsts Oskars Ābelīte dalās pētījumos un pieredzē par vitamīna K2 iedarbību kaulu stiprināšanā un vērtē preparātu OSTEOKOMPLEKS K2 ar kalciju,vitamīnu K2 un D3.
 
 
 

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs