Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Raidījumi

 Atklāsim problēmas osteoporozes slimnieku ārstēšanā Latvijā.Speciālistu ieteikumi,kā novērst osteoporozes risku,par savlaicīgu diagnostiku un dabiskā produkta OSTEOKOMPLEKS K2 iedarbību,uzlabojot kalcija vielmaiņu un kaulu blīvumu.
 Kā zarnu parazīti- spalīši un cērmes ietekmē mūsu imunitāti un iepazīsim netoksisku medikamentu,kas palīdz iznīcināt parazītiskos tērpus- HELMINTOX/Francija/ - par preparāta  iedarbību un lietošanu bērniem un pieaugušajiem. 
 Lai nezaudētu mežus un to bagātības,svarīgi ir gudri un pareizi tos apsaimniekot -par šo tēmu ikgadējā Starptautiskā konferencē "Meža meliorācija,vides aizsardzība,meliorācijas turpmākie plāni " pulcējās meliorācijas,vides speciālisti un zinātnieki.Nozares aktualitātes un problēmu risinājumi. www.zmni.lv
 Par sadzīves ķīmijas uzņēmuma "KVADRO" jaunumiem- videi draudzīgi mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi,dezodoranti- EKO LĪNIJA.
 Ieskats rehabilitācijas centra "LĪGATNE" rehabilitācijas nodaļā -kā jaunākās tehnoloģijas  palīdz atveseļošanas procesā.Valsts apmaksātās programmas un izdevīgi piedāvājumi rehabilitācijas un atpūtas programmām. Tālr.264161917 www.rehcentrsligatne.lv
 Izdevniecība "PĒTERGAILIS" mācību un bērnu literatūras jaunumi.Vairāk par Ingunas Cepītes un rakstnieka Jura Zvirgzdiņa kopdarbu bērniem "No Rīgas līdz Rīgai.Tobiass un Tama.Lielajā Eiropas biblioteku ceļojumā."
 Par starptautiskās kompānijas TOODE plašo piedāvājumu,izvēloties jaunu tērauda jumta segumu.15 gadu pieredze un vērtīgi ieteikumi pasūtītājiem.Bezmaksas konsultācijas-tālr. 800004636 
 Ginekoloģe Astrīda Tirāne izvērtē dabiskās izcelsmes hormonu aizvietojošas terapijas alternatīvu menopauzes periodā- "FEMARELLE" un raksturo pētījumus,kas apstiprina produkta FEMARELLE popularitāti pasaulē,uzlabojot sievietes dzīves kvalitāti.
  Jauns latviešu fantāzijas romāns "Bulta, Zvaigzne un Laī" bērniem, kurš ieguvis galveno balvu konkursā "Zvaigznes grāmata". Tikšanās studijā ar tā autori Ievu Melgalvi un redaktori, literatūrzinātnieci Bārbalu Simsoni. Sarunas vada aktieris, raidījuma vadītājs Andris Bulis."
 Ko mūsu organismam rada uztraukumi un STRESS -Iveta Vītola noskaidro sarunā ar ģimenes ārsti Karīnu Verneri un farmaceitu,portāla zalesinfo.lv vadītāju Andreju Nikolajevu.Gūsim apstiprinājumu,kāpēc izvēlēties stiprināt nervus ar Latvijā izstrādāto dabisko preparātu  NERVOSTRONG, kuru iesaka arī veģetatīvās distonijas gadījumā.
 Studijā kardioloģe Anitu Makarovska- iesaka,kā nesaslimt ar sirds un asinsvadu veselībām;ko nozīmē Vidusjūras diēta,kas mazina sirds slimību risku.Skaidrojums,kāpēc sirds veselībai ieteicams lietot CARDIOACE un CARDIOACE PLUS.
 Iepazīsim TENA jaunumu- šampūnu cepurītes un mitrie cimdi- labs risinājums peronīgai higiēnai slimnieku aprūpē un ja ir apgrūtināta nokļūšana dušā ceļojuma laikā.Info tel. 80001213 ,www.tena.lv
 Neiroloģe Inese Blumberga vērtē Ginko Biloba preparātu TANAKAN,kas,uzlabojot asinsriti- veicina atmiņu,koncentrēšanās spējas,prāta un dzirdes asumu.
 Speciālistu ieteikumi,kāds uzturs nepieciešams augoša bērna organismam.Savā bērnu audzināšanas pieredzē dalīsies tētis,ORIFLAME Baltijas mārketinga direktors Egmonds Gāliņš,kurš raksturo ORIFLAME jaunumu bērnu veselībai- Wellness Kids multivitamīnu/minerālvielu kompleksu un Wellness Kids omega 3.Būs arī praktiski padomi,kā ātri un garšīgi pagatavot brokastis ar veselīgo WELLNESS kokteili un Natural Balance .www.oriflame.lv
 
  Kādus riskus veselībai var radīt B grupas vitamīnu deficīts? Uztura speciāliste Linda Šlēziņa raksturo produktus-B vitamīnu avotus un vērtē LYL Krila eļļu B ACTIV,kas satur veselībai svarīgākos B grupas vitamīnus-plašs un iedarbīgs Omega 3,astaksantīna un B vitamīnu komplekss.Izdevīgi LYL Krila eļļa- www.well24.eu,tālr. 26318000
 Jaunākie latviešu romāni. Tikšanās studijā ar rakstnieci, purva trillera "Es stāstīšu visu..." autori  Annu Skaidrīti Gailīti. Kā top romāns, dzīves pieredze, sabiedrības aktualitātes. Sarunu vada Andris Bulis. Piedalās izdevēja Vija Kilbloka. Romānu izlasījusi un vērtē arī aktrise, astroloģe Akvelīna Līvmane.
 Ieskatīsimies atraktīvā un radošā seminārā,ko attīstošo rotaļu ražotājs LEGO un žurnāls "Mans Mazais"  organizēja jaunajām māmiņām un mazuļiem- vērtīgas sarunas un padomi vecākiem.
 Par kardioloģes Ingunas Rožkalnes Žubures informatīvo padomu ceļvedi rūpēs par sirds veselību "Ieklausies savos sirdspukstos".Kontakttālrunis 66014100,Jūrmalā- sanatorijā "Belorusija".
   Kā pareizi sākt sportiskās aktivitātes,kontrolēt savu sirdsdarbību un asinsspiedienu,ja ir 50+? OMRON pārstāve Inguna Soldāne raksturo uzlabotā OMRON asinsspiediena mērītāja iespējas.Omron modeļi -aptiekās un www.Healthstore.lv
 Kāpēc nozīmīgs mūsu veselībai ir labs miegs-saruna ar ģimenes ārsti Anželiku Ļepehinu.Iepazīsim dabīgo preparātu STOP STRESS Night- mierīga miega formulu,kas palīdzēs pret bezmiegu,relaksēties veselīgā miegā.Redzēsim,kā pareizi veikt relaksējošu galvas masāžu.
   Kā uzlabot dzirdi? SIA "ReTone" tehniskā servisa vadītājs Aivars Rudzenkovs demonstrē,kā izvēlas kvalitatīvus aizauss vai iekšauss dzirdes aparātus.DZIRDES APARĀTI un to labošana -Rīgā Kr.Barona ielā 64, tel.67276788,www.retone.lv
  Par TENA jaunumu- šampūnu cepurītes un mitrie cimdi- labs risinājums peronīgai higiēnai slimnieku aprūpē un ja ir apgrūtināta nokļūšana dušā ceļojuma laikā.Info tel. 80001213 ,www.tena.lv

 
  Studijas eksperimentā ieraudzīsim,kā plūst asinis veselos asinsvados, kā asinsriti un slodzi sirdij ietekmē paaugstināts holesterīns un paaugstināts.Šos riska faktorus komentē ģimenes ārste Karīna Vernere un vērtē dabīgā preparāta VALERON iedarbību,kas stiprina sirdi.VALERON- satur dabiskus ekstraktus,minerālvielas un vitamīnus - samazina slodzi sirdij. www.valeron.lv
  Kas ir Ortomolekulārā medicīna un kā tā atšķiras no tradicionālās  medicīnas? Ārste Antra Briede raksturo veiksmīgu ortomolekulāro kombināciju locītavu veselībai un artrozes atveseļošanā- ORTHOMOL ARTHRO PLUS. Iegāde-Saules aptiekā un Sky&More -Rīgā.
 Speciālisti vērtē dabiskā preparāta VITA K2 ar linsēklu eļļu iedarbību aterosklerozes profilaksei un sirds stiprināšanai.
   Populārajam rakstniekam Egonam Līvam - 90. Kā tapusi jauna grāmata - E.Līva sarunas ar vecajiem jūrniekiem.Ieskats pasākumā Latvijas Jūras akadēmijā. Piedalās rakstnieks Ēriks Kūlis, izdevēja Vija Kilbloka, LJA rektors Jānis Bērziņš. Raidījumu vada Andris Bulis.
  Kas ir imunitāte un kā to stiprināt? Iepazīsim LYL zīmola jauno produktu ASTAXAN /ražots Zviedrijā/- iedarbīgāko un tīrāko dabā zināmo dabīgo antioksidantu-imunitātes stiprinātāju,kura kvalitātāti apstiprina sertifikāts un pētījumi.Ārste Jolanta Ozola raksturo ASTAXAN iedarbību pret ārējām novecošanās pazīmēm,uzlabo asinsriti,redzi,prāta un fiziskās spējas šūnu līmenī.ASTAXAN- aptiekās un www.well24.eu,tālr. 26318000
  Dr.Mauriņa VĒNU CENTRA fleboloģe Sandra Prāve skaidro,kāpēc svarīgi savlaicīgi uzsākt trofisko čūlu ārstēšanu un kādas ir venozās mazspējas pazīmes. Par klīnikas pozitīvo pieredzi venozo čūlu ārstēšanā.Informācija par iesaistīšanos trofisko čūlu ārstēšanas pētījumu procesā. www.venucentrs.lv ,tālr.67374747
  Izdevniecība "PĒTERGAILIS" mācību un bērnu literatūras jaunumi.Vairāk par Ingunas Cepītes un rakstnieka Jura Zvirgzdiņa kopdarbu bērniem "No Rīgas līdz Rīgai.Tobiass un Tama.Lielajā Eiropas biblioteku ceļojumā."
 Uzzināsim par pretklepus līdzekļa FLUDITEC /Francija/ sērijas preparātu iedarbību,ko iesaka lietot bērniem un pieaugušajiem.
  
 Noskaidrosim,kā slimību profilaksei palīdz fitoterapija un iepazīsim pārbaudīto dabīgo līdzekli holesterīna pazemināšanai- CHOLESTEROL BALANCE ,kas iegūts no sarkanā rauga rīsu ekstrakta- drošs līdzeklis veselai sirdij un asinsvadiem.
  Kā klepus,bronhīta gadījumā palīdz atveseļoties  inhalācijas? OMRON pārstāve Inguna Soldāne demonstrē,kā pareizi lietot OMRON kompresijas INHALATORUS,lai ārstēšanās būtu efektīva.
  Osteoporozes asoc.vadītājs,ārsts Ingvars Rasu atklāj problēmas osteoporozes slimnieku ārstēšanā Latvijā.Terapeite,osteoporozes speciāliste Sandra Černišova atgādina ,kā veidojas osteoporoze un vērtē dabīgo preparātu OSTEOKOMPLEKS K2
  Āda ir veselības spogulis,bet kā par to rūpēties? Iepazīsim vitamīnu/minerālvielu kompleksu PERFECTIL,kas profilaktiski rūpējas par ādu,matiem, nagiem un jauna līmeņa produktu skaistuma zinātnē ar dabīgo vielu ekstraktu- PERFECTIL PLATINUM /Vitabiotics/,kas aizkavē ādas novecošanos.
  Kā mazināt sāpes palīdz HOMEOPĀTIJA- saruna ar traumatologu-ortopēdu,dr. Gunti Nimrodu,kurš savā praksē pielieto homeopātijas metodes,atjaunojot locītavu kustīgumu,mazinot muskuļu sāpes. Privātprakse- Rīgā,tālr.67298190
  Iepazīsim sadzīves ķīmijas uzņēmuma "KVADRO" produkciju.Jaunums- cilvēkam un videi draudzīgi mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi,dezodoranti- EKO LĪNIJA,kuri satur Latvijā audzētus augu ekstraktus.
 "Dzīvīte" viesojas Nacionālajā bibliotekā. Mākslinieka Jāzepa Pīgožņa dzīve un darbi - gleznās, grāmatu ilustrācijās un tikko izdotā atmiņu grāmatā.Atmiņas par J.Pīgozni - runā ZA prezidents Ojārs Spārītis, mākslinieks Jānis Anmanis, režisors J.Streičs, izdevēja Vija Kilbloka.  Raidījumu vada Andris Bulis, kurš intervē arī J.Pīgožņa meitu Ievu.
 Sveicam 20. jubilejā Rīgas pašvaldības sociālo aprūpes centru "Stella Maris" ,kur kopā ar centra direktori Solvitu Rudoviču iepazīsim tā ikdienu,tiksimies ar aprūpētiem klientiem radošās un fiziskās nodarbībās.Informācija par ilgstošu pakalpojumu,pansionātu pakalpojumu saņemšanu Rīgas pašvaldībā- tālr. 80005055
 Šokējošus faktus par prāmja "Estonia" katastrofu atklāsim Marata Kalandarova detektīvtrillerī "VĪZE UZ DZELMI" -ieskats apgāda "Kontinents" grāmatas atvēršanas svētkos.
  Kādas pazīmes liecina par vitamīnu deficītu un kā stiprināt imunitāti? Mēness aptieka iesaka īpašu dabas produktu un vit. kompleksu GRITAMIN SIEVIETĒM.
 Ieteikumi,kā aiztaupīt gājienu pie zobārsta,pareizi tīrot zobus,izvēloties kvalitatīvu mutes skalojamo līdzekli.Zobu higiēniste Anda Mironova raksturo ORAFLUX sērijas zobu skalojamo līdzekļu priekšrocības.
 Uzzinām,kā antioksidanti cīnās ar brīviem radikāļiem,stiprinot mūsu imunitāti,kā to stiprina pareiza pārtika.Izvēlei imunitātes stiprināšanai- dabisks preparāts IMMUVIS-P ar dubultu antioksaditatīvo iedarbību.
 Par sirds veselību.Kad sākt kontrolēt savu holesterīna līmeni un nepieļaut sirds pārslodzi- skaidro kardioloģe Anita Makarovska.Sirds veselībai iepazīstam dabīgā preparāta OMEGA PRIM Forte /Walmark/daudzveidīgo sastāvu sirds stiprināšanai.

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs