Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022

Raidījumi

 Kā pareizi izvēlēties labu zivi? Kā to pareizi notīrīt? Kā sagatavot garšīgus tunča salātus ar valriekstiem un seleriju? - to, kā arī  vēl daudz ko citu skatītāji var mācīties šajā raidījumā kopā ar Andri Buli un apgāda "Zvaigzne ABC" projektu vadītājām Bārbalu Simsonu un Aiju Balceri. Pareizu rīcību un vērtīgus padomus viņi ņem no jaunās grāmatas "ZIVJU ĒDIENI", ko tagad var iegādāties visās "Zvaigzne ABC"u.c. grāmatnīcās. Grāmatā ir pavisam 500 receptes, kuras apkopojuši apgāda darbinieki no visiem Latvijas novadiem. Redzam arī kadrus, kur darbinieki devušies ekspedīcijās un gatavo šos zivju ēdienus! Bārbala Simsone iepazīstina ar citām jaunākajām grāmatām.
  Kā pareizi sākt sportiskās aktivitātes,ja ir 50+? Klīnikas "Premium Medical" fizioterapeite Sanita Ārgale skaidro,cik veselīgi sirdsdarbībai un asinsspiedienam ir  fiziskas nodarbības un pēc kādiem aprēķiniem  noteikt  aktivitāšu slodzi.Savu pieredzi atklāj sportiskais seniors Igo Japiņš. Iveta Vītola sarunā ar OMRON pārstāvi Ingunu Soldāni uzzinās,ar ko atšķiras jaunie uzlabotie OMRON asinsspiediena mērītāji.Iegāde- www.Healthstore.lv un aptiekās.
  Ieskats ikgadējā Zemgales Mutes veselības centra pasākumā-viktorīnā "Esi gudrs-būsi vesels",kurā atklājas,cik nozīmīgas ir zināšanas,kas iegūtas atraktīvā pārbaudē.Speciālisti,zobu higiēnisti uzsver,cik būtiski šādā veidā izglītot visu ģimeni,lai rosinātu ilglaicīgas rūpes par veselību.
 Neiroloģe Inese Blumberga vērtē Ginko Biloba preparātu TANAKAN- uzlabojot asinsriti,veicina atmiņu,prāta asumu un koncentrēšanos.
  Lielās talkas dienā dosimies uz Kundziņsalu,kur Rīgas Brīvostas pārstāvji organizēja un atbalstīja Kundziņsalas iedzīvotājus teritorijas labiekārtošanai.Sarunās ar Kundziņsalas iedzīvitājiem uzzināsim,kā izjūt un izprot Rīgas Brīvostas paplašināšanos un cik nozīmīgi labai dzīvošanai ir sakārtot vidi sev apkārt.
  Par faktoriem,kas ietekmē seksuālo enerģiju un cik nozīmīgi pāra attiecībās un bērniņa ieņemšanai ir kvalitatīvām seksuālām attiecībām- Zanes Vaļickas saruna studijā ar seksoloģi,ginekoloģi Aiju Tulu-Rijkuri un "Vitabiotics" vadītāju,ārsti Gitu Erviku-Norveli.Speciālistes pozitīvi vērtē zinātniskos pētījumos apstiprināto vitamīnu un minerālvielu kompleksu PREGNACARE CONCEPTION ,ko ieteicams lietot bērniņa plānošanas un grūtniecības periodā, bet vīriešu reproduktīvās sistēmas uzlabošanai- specializētais vitamīnu komplekss vīriešiem WELLMAN CONCEPTION.
  Kas nepieciešams vasaras ceļojumu un mājas aptieciņā? Raidījuma vadītāja Zane Vaļicka kopā ar 2 bērnu māmiņu Janu Duļevsku,kura bieži ceļo kopā ar bērniem,pārrunā,kā atšķiras ceļojuma un mājas aptieciņa un kādus  "ātrās palīdzības" medikamentus liek ceļasomā. "a.aptieka" farmaceite Laila Zālīte palīdz "izrevidēt" Zanes un Janas līdzņemtos medikamentus un iesaka,kā pareizi rīkoties negadījumu vai traumu gadījumā.
  Apgāda "KONTINENTS" Reklāmas un mārketinga nodaļas vadītāja Ieva Drozdova ieinteresē izlasīt pasaules bestselleru autores Ketrinas Eljotas  aizraujošo romānu "MANS VĪRS DZĪVO KAIMIŅOS" .Šo sirsnīgo,sievišķīgo romānu vērtē un iesaka arī reklāmas tekstu autore Marta Kukarāne.Vairāk par jaunumiem- www.kontinents.lv
  Terapeite Sandra Černišova raksturo vērtīgās augu izcelsmes taukskābes un kā tās uzlabo mūsu veselību.Vērtīgās naktssveces,rapšu un linsēklu eļļas ir apvienotas 1 kapsulā GREEN OIL-uzlabo smadzeņu darbību,normalizē holesterīna līmeni asinīs.
  DR.MAURIŅA VĒNU KLĪNIKA kāŗtējā vēnu pavasarī aicina vasaru sagaidīt ar veselām un skaistām kājām! Klīnikas vadītājs,flebologs Uldis Mauriņš raksturo jaunākās ārstēšanas tehnoloģijas un starptautiski novērtētus  pētniecības rezultātus,kas pārliecina par vēnu operāciju veikšanu arī vasarā,kad ir īpaša cenu politika.Informācija par pieteikšanos klīnikā bezmaksas operācijām starptautiskās apmācības ietvaros 23.,25. maijā. www.venucentrs.lv
 Iepazīsim OMRON SOĻU SKAITĪTĀJU,kas rūpēs par veselību ikdienā palīdzēs fiksēt mūsu pārvietošanās intensitāti.Nūjošanas trenere Lelde Vanzoviča nodarbībā parādīs soļu skaitītāja iespējas un kā to pareizi izmantot.
 Kā samazināt tēriņus apkurei,izvēloties mājoklim kvalitatīvus logus- uzzināsim sarunā ar kompānijas "SOLUDS" valdes loc. Oļegu Daņilovu,kurš paskaidro,ar ko SOLUDS ražotie logi atšķiras no jau zināmiem pakešu logiem.Novērtēsim profesionālo logu montāžas procesu un kvalitatīvo rezultātu,ko novērtējuši daudzie logu pasūtītāji Eiropā. www.soluds.lv ,tel.28613999
 
 "DZIEDNIECES ROKASGRĀMATA"- tās ir sertificētas dziednieces Silvijas Švernas dabas dziedniecības un homeopātiskās receptes, kuras viņa pielietojusi savā ilgajā praksē, ārstējot slimniekus no dažādiem Latvijas novadiem. Grāmatu izdevis apgāds "Zvaigzne ABC".To vērtē arī aktrise, astroloģe Akvelīna Līvmane. Raidījumā dziedniece atklāj dažas unikālas receptes un gatavošanas principus.Galvenais  - viņa  izskaidro, ar kādu attieksmi, elpošanu un domāšanu tās vislabāk iedarbosies! Arī studijā Andris Bulis mēģina pagatavot vienu recepti kaulu stiprumam. Vija Kilbloka viņam un skatītājiem iesaka dažus zaļos augus, kas pašlaik pieejami pļavās, kā arī grāmatas, kurās ir attiecīgi  ieteikumi.Uzzinām arī citus grāmatu jaunumus.
  Raidījuma tēma-kas nepieciešams augoša bērna organismam? Bērnu fizioterapeite Lita Rubene akcentē augoša bēna muskulatūras īpatnības un uzsver,cik svarīgas kaulu stiprībai ir pareizas fiziskas aktivitātes un uztura,vitamīnu daudzveidība.Farmaceite Ieva Virza skaidro vit D3 nozīmi bērna organisma attīstībai un vērtē LYL KRILA eļļu KID ar D3.Uztura speciālistes Jevgnijas Sizovas pētījumi par D3 vit deficītu bērniem.Māmiņa Dace raksturo,kā uzlabojusies Daniela veselība pēc LYL Krila eļļas KID lietošanas.
  Par sirds veselību.Latvijas Kardioloģijas centra kardioloģe Janīnas Romanova uzskatāmi parāda izmaiņas sirdī infarkta un sirds - asinsvadu slimību gadījumos,kas saistīta ar neveselīgas pārtikas lietošanu.Atziņas par veselīga uztura nozīmi sirds slimību profilaksē.Farmaceite Ieva Virza raksturo preparātu sirds slimību profilaksei:MENA Q7 - VITA K2 ar D3 vitamīnu un linsēklu eļļu. www.uzveselibu.lv
 Sarunā ar Dr. MAURIŅA VĒNU KLĪNIKAS ķirurgu-flebologu Andi Rītu uzzinām,kādas ir jaunākās tendences vēnu ārstēšanā,kā ir pilnveidojušās ārstēšanas metodes un kāpēc svarīgi vēnas ārstēt savlaicīgi.Saruna ar raidījuma vadītājas Zanes Vaļickas mammu,kura pēc ilgstošām vēnu problēmām,pateicīga Vēnu klīnikas ārstiem par veiksmīgo operāciju un iedrošina nevilcināties doties pie speciālista.Informācija par atlaidēm operācijām vasarā.
 Uzzināsim,kas ir mutes higiēnas "zelta standarts".Medicīnas mikrobiologs Aigars Reinis skaidro,kādas baktērijas veido mutes mikrofloru un kāpēc tās bojā zobus un uzzināsim par hlorheksidīna saturošo līdzekļu iedarbību,pasargājot mutes gļotādu no baktēriju veidošanās.Iepazīsim MĒNESS APTIEKAS piedāvājumu-flora saturošu zobu pastu sēriju ELGYDIUM,kas mazina kariesa veidošanos un iedarbīgo hlorheksidīna saturošo mutes skalojamo līdzekli ELUDRIL classic.
  Kā izvairīties no vēdera uzpūšanās- noderēs uztura speciālistes Astras Sabules-Leites skaidrojums par procesiem organismā,kas  to izraisa un kādi produkti veicina smaguma sajūtu un vēdera pūšanos.Ārste vērtē preparāta DEGASIN /Vitabiotic/ iedarbību uz organismu,novēršot diskomforta sajūtu un mazinot gāzu uzkrāšanos.Jogas speciāliste Elīna Seņkova demonstrē vingrinājumus vēdera labsajūtai.  
 Osteoporozes un diabēta asoc.vadītājs,endokrinologs Ingvars Rasu atklāj problēmas osteoporozes slimnieku ārstēšanā Latvijā,iepazīstina ar projektu- vispusīgu informāciju izdevumā KAULU VESELĪBA. M/S ARS terapeite,osteoporozes speciāliste Sandra Černišova atgādina ,kā veidojas osteoporoze un vērtē dabīgo preparātu OSTEOKOMPLEKS K2
 Kā veselīgi zaudēt svaru,atbildēs Zanes Vaļickas uzaicinātās speciālistes- A aptiekas farmaceite Laila Zālīte un uztura speciāliste Eva Kataja.Uzzināsim mītus un patiesības par dažādām diētām un cik neveselīga ir ātra svara zaudēšana.Uzzināsim,kā izvēlēties piemērotu un pārbaudītu svara mazināšanas līdzekli aptiekā un kāpēc tos riskanti pirkt internetā.Visiem svara zaudēšanas uzturbagātinātājiem MAIJĀ A aptiekās-30% ATLAIDE!
 Kas liecina par mazasinību /anēmiju/un kā atjaunot DZELZS DEFICĪTU organismā? Ģimenes ārste Irēna  Paturska un ginekoloģe Alda Urtāne  raksturo riska grupas,kurām aktuāls dzelzs deficīts un kā to atjaunot ar pārtiku un kad papildus jālieto dzelzs saturošs preparāts FEROGLOBIN B12.
 Neiroloģe Inese Blumberga vērtē Ginko Biloba preparātu TANAKAN,kas,uzlabojot asinsriti- veicina atmiņu,koncentrēšanās spējas,prāta un dzirdes asumu.
 
"DZĪVES SVINĒTĀJS JĀNIS MENCIS" - tā sauc liepājnieces, žurnālistes Indras Imbovicas grāmatu, kurā viņa ir pierakstījusi  profesora, matemātiķa,  vairāk nekā 100 dažādu mācību un metodikas grāmatu autora Jāņa Menča stāstījumu  par viņa sarežģīto dzīvi. Grāmatu izdevis apgāds "Zvaigzne ABC". Stāstījums ir  dokumentāls, asprātīgs un sadzīviskā skatījumā parāda veselu laikmetu - 20.gadsimtu ar jauna skolotāja, vēlāk - karavīra, Latvijas armijas virsnieka, leģionāra  un  - krievu kara gūstekņa izjūtām un vērojumiem. Raidījumā redzam epizodes no grāmatas atvēršanas svētkiem, kur sapulcējusies visa profesora J. Menča ģimene un draugi, bijušie  audzēkņi un Tv režisore. Katrs no viņiem atceras raksturīgāko par J.Menci, bet visi kopā dzied viņa iemīļotākās dziesmas. Andris Bulis lasa fragmentus no grāmatas, Vija Kilbloka informē par citiem jaunumiem.
 Raidījumā iedvesmosimies no atraktīvā dziedātāja Roberto Meloni,kā saglabāt optimismu un būt tik enerģiskam.Fitnesa trenere Dženija Lauva atklās,kāpēc un kādās devās veselības uzturēšanai un enerģijai lieto LYL KRILA EĻĻU un kopā ar Roberto parādīs,kā ikdienā pareizi izkustināt savu ķermeni.Uzzināsim LYL Krila eļļas devumu mūsu veselību,uzlabojot vielmaiņu,atmiņu un prāta spējas,ādas veselībai īpaši sauļošanās sezonā.Izdevīgi LYL Krila eļļa- www.uzveselibu.lv 
 Delikāta tēma-vēdera aizcietējumi.Slimības izplatību pasaulē raksturo P.Stradiņa KUS Ķirurģijas centra vadītājs,Dr.med. Aigars Martinsons,kurš skaidro,kādi ir  hroniska aizcietējuma iemesli un simptomi,kā to diagnosticē.Ārsts iepazīstina ar pēdējā laikā populāro metodi-STARR operāciju,ko veic P.Stradiņa KUS Ambulatorās nod. ķirurģijas centrā.Pieteikties pa tālr.-22034252;67069280
 
 Kā ilgstošu sāpju gadījumā var palīdzēt ārsts ALGOLOGS- uzzināsim sarunā ar ārstiem- algologiem Ivetu Golubevsku un Alekseju Miščuku,kuri iepazīstina ar algologa ārstēšanas pamatprincipiem un metodēm,kuru mērķis ir būtiski uzlabot dzīves kvalitāti hronisku sāpju gadījumos.Ārsti-algologi LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKĀ -tālr.67374747
 Par pasaulē spēcīgākā antioksidanta ASTAXAN pieprasījumu un novērtējumu Latvijā uzzināsim sarunā ar internetveikala www.uzveselibu.lv pārstāvi Sandu Zeltiņu,tiksimies ar 3 bērnu māmiņu Maritu un grāmatvedi Sanitu,kuras veselības stiprināšanai izvēlējušās ASTAXAN un pārliecinājušās par tā iedarbību.Izdevīgi ASTAXAN- www.uzveselibu.lv
  Par AS "LATVIJAS GĀZE" jauniem būvprojektiem un iespējām,ko piedāvā esošiem un topošiem gazifikācijas projektiem .Uzzinām,kā notiek pieteikšanās pakalpojumam,kā izvērtēt tehniskās un finansiālās iespējas.Vairāk- www.lg.lv,tālr. 155
 
 
 Kā jāmaina dzīves paradumi vasarā - iesaka ģimenes ārste Karīna Vernere,akcentējot vecāku lomu bērna ieradumu veidošanā,domājot par veselību.Ārste pavasarī iesaka turpināt papildināt vitamīnu rezerves,izvēloties vitamīnu kompleksu "BRĪNUMBĒRNS",kura sastāvs sabalansēts bērna attīstībai un augšanai. Eksāmenu laikā ieteicams- ZIVJU EĻĻU ar LECITĪNU + vit.E smadzeņu darbības uzlabošanai.Kā izskatīties labi pludmales sezonā -DCH studijas treneres Santas Smildziņas vingrojumus mājas apstākļos un padomi,kā pagatavot veselīgu kokteili-smūtiju.
 Apgāds KONTINENTS lasītājiem piedāvā ilgi gaidīto 2013.gadā  pasaulē vislabāko grāmatu,saņemot Fulicera prēmiju- rakstnieka Adamsa Džonsona "BĀREŅU PAVĒLNIEKA DĒLS."Grāmatas aizraujošo sižetu komentē politologs Filips Rajevskis un Martiņš Šics.
  Ar ko atšķiras ādas kopšana vasarā un kā izvēlēties sev piemērotu DERMOKOSMĒTIKU APTIEKĀ - Zane Vaļicka noskaidros sarunā ar A aptiekas skaistumkopšanas speciālisti Mariku Vaivodi.Kosmetoloģe studijā parādīs,kā pareizi attīrīt un kopt ādu,sausai ādai rekomendējot Naktssveces eļļu un kādu dermokosmētisku izvēlēties vasarai.Maijā A aptiekās ATLAIDES DERMOKOSMĒTIKAI.
  Kādas ir vērtīgās augu izcelsmes taukskābes un kāpēc tās ir svarīgas mūsu veselībai- terapeites Sandras Černišovas komentārs.Uzzināsim par vērtīgo naktssveces,rapšu un linsēklu eļļas apvienojumu 1 kapsulā GREEN OIL.
  Asinsvadu ķirurga Ilmāra Pastara /SIA "Dubultu doktorāts"/padomi,kā rūpēties par kāju vēnu veselību vasaras karstajā laikā un vērtē dabiskas izcelsmes,klīniski pārbaudīto preparātu PHLEBODIA-venozas mazspējas un hemoroīdu ārstēšanai.Tālr.67755055, www.arsti.lv
"LOTE un MĒNESSAKMENS NOSLĒPUMS" - tā sauc pēdējo Lotes piedzīvojumu grāmatu - vienu no piecām ( ieskaitot "Prāto un krāso!"), ko izdevis apgāds "Zvaigzne ABC" un no igauņu valodas tulkojis dzejnieks Guntars Godiņš. Viņš bija kopā ar populāro animācijas filmu un grāmatu autoriem, kad viņi Rīgā satikās ar saviem lasītājiem un  filmu skatītājiem. Ieskats šajā pasākumā, kā arī sarunas ar autoriem, tulkotāju, ar bērniem - par to, kā top skices, cik nopietns ir darbs, parādot tik sirsnīgos Lotes piedzīvojumus, kas tajos interesants! Autori arī rāda FOTO ATTĒLUS - kur tiek celta "LOTES ZEME" - atrakciju parks ar ēkām jūras krastā Igaunijā, kas jau jūlijā un augustā sagaidīs savus apmeklētājus! Bet studijā ir trīs dalībnieki -pati LOTE,  "Zvaigzne ABC"projektu vadītāja Bārbala Simsone un Andris Bulis.
  Par īpašu posmu sievietes dzīvē- menopauzi,raidījuma vadītāja Iveta Vītola diskutēs ar ginekoloģi Maiju Brošu un ārsti,Vitabiotics pārstāvi Gitu Erviku-Norveli.Uzzināsim,kādi procesi sievietes organismā notiek menopauzes laikā.Ieteikumi,kā mazināt menopauzes simptomus,lietojot klīniskos pētījumos apstiprināto vitamīnu un augu valsts produktu MENOPACE un MENOPACE PLUS ,kas ieguvis lietotāju atzinību.Maijā Aptieku Alianse -20% atlaide!
 Derīgi padomi,kā ieaudzēt skaistas puķes vietās,kur tās nekad nav augušas,izmantojot dārznieka Arņa Spurdziņa izgudrojumu- unikālās PANTIO kastes,kas patentētas Eiropā un tiek ražotas Latvijā.Redzēsim,kā pareizi stādīt puķes īpašās mitruma uzturošās kastēs,kurā tās skaisti ziedēs arī ilgstoši nekoptas un nelaistītas.www.pantio.eu ,tālr.22308323
 Par Eiropā organizēto  MELONOMAS dienu Latvijā,melomomas progresējošo izplatību,cēloņiem un diagnostiku - MFD Veselības centra "Pārdaugava" dermotoloģes Agneses Portnajas komentārs.Latvijas Viroterapijas centra Dr. biol.Dite Venskus raksturo jauno pretvēzu līdzekli RIGVIR,ko veiksmīgi pielieto arī melonomas ārstēšanā. www.mfd-pardaugava.lv
 Piezvani,www.PIEVEDUMS.LV! - Svaigu,Latvijā ražotu un audzētu pārtiku,arī lielveikalu produktus www.pievedums.lv busiņš bez maksas piegādās mājās!Par pakalpojuma ideju un mērogiem stāsta izpilddirektore Liesma Lazda.Uzzini vairāk-tālr. 28815151, www.pievedums.lv
  Kas bojā mūsu AKNAS,izraisot taukaino hepatozi,aknu cirozi?Par simptomiem un diagnostikas iespējām- saruna ar Latvijas Infektoloģijs centra hepatoloģi Ievu Tolmani.Profesors,hepatologs Jāzeps Keišs skaidro aknu taukainās hepatozes izplatību,kā ar to  sadzīvot, ārstēt.Speciālisti aknu veselībai iesaka klīniskos pētījumos pārbaudīto preparātu ESSENTIALE forte N /Sanofi Aventis/. www.veselasaknas.lv
  Par starptautiskās kompānijas TOODE plašo piedāvājumu,izvēloties jaunu tērauda jumta segumu ar dažādiem pārklājumiem.Vērtīgi ieteikumi pasūtītājiem.Bezmaksas konsultācijas-tālr. 800004636 www.toode.lv
 
  Ieteikumi,kā pilnvērtīgi un arī veselīgi pavadīt atvaļinājumā- saruna ar profesoru,kardiologu Juri Karpovu,kurš arī vasarā aicina turpināt neaizvietojamās  Omega 3 taukskābes nozīmi,raksturojot -ZIVJU EĻĻU ar LECITĪNU /Aptiekas Produkcija/ ,kas uzlabo smadzeņu un aknu darbību;sirds un asinsvadu veselībai-SALMON OIL (Lašu eļļa).Sporta kluba "DCH studija" vadītājs un treneris Armands Sukuts iesaka pakāpeniski kāpināt fizisko slodzi un vasarā izvēlēties sev atbilstošas aktivitātes;studijā demonstrē atslābinošus vingrinājumus katrai dienai. Profesors Juris Karpovs miega traucējumus iesaka novērst ar pārbaudīto dabiskas izcelsmes produktu SLEEP AID ar MELATONĪNU.Studijā veselīgas elpošanas vingrinājumi katrai dienai.
  Ko nozīmē kairināto zarnu sindroms un kā to novērst- ģimenes ārstes Gerda Lielauses un profesora Anatolija Danilāna ieteikumi.Iepazīsim VITABIOTIC dabīgos preparātus LEPICOL un LEPICOL +ar smilšu ceļtekas sēnalām,inulīnu un prebiotiskām baktērijām,kas veicina gremošanu,uzlabo zarnu darbību.
 
 Kur Rīgā bērniem un ģimenei gūt atbalstu sarežģītās situācijās un lūgt palīdzību- atbildi sniedz Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra direktors Kaspars Jasinkevičs un raksturo 4 RĪGAS KRĪZES CENTRU darbības virzienus un atbalstu apjomu gan bērniem,gan ģimenei.Psiholoģe Inese Bordāne atklāj situācijas,kad bērnus ievieto krīzes centrā un kādas terapiju metodes izvēlas,lai bērns un ģimene rastu atbalstu.www.ld.riga.lv Info tel. 800005055
  Kā izvēlēties sev atbilstošu sirds stiprināšanas līdzekli? Ārste,ortomolekulārās terapijas speciāliste Antra Briede iepazīstina ar ortomolekulārās medicīnas pētījumiem un izskaidro,kādi vitamīni un mikroelementi ietekmē organisma šūnu darbību un ko izraisa to disbalanss.Ārste vērtē veiksmīgu ortomolekulāro kombināciju sirds un asinsvadu veselībai ORTHOMOL CARDIO - palīdz normalizēt asinsspiedienu,ieteicams sirds slimību profilaksei.
 Miera ārsta, ciguna skolotāja un terapeita Igora Kudrjavceva padomi veselības nostiprināšanai - atkal jaunā grāmatā " DZĪVĪBAS SPĒKS". To izdevis apgāds "Zvaigzne ABC". Kā mēs katrs varam - pareizi veikt sev masāžu, pareizi elpot un pareizi domāt, lai vairotu un stiprinātu dzīvības enerģiju sevī? - par to studijā stāsta un vienkāršus vingrojumus demonstrē grāmatas autors I.Kudrjavcevs kopā ar Andri Buli un grāmatu izdevēju Viju Kilbloku. Viņa informē arī par citām jaunākajām grāmatām.
 Kopā ar raidījuma vadītāju Ivetu Vītolu un SOMIJAS APAVI konsultanti Tatjanu iepazīstam vasaras sezonas piedāvājumu- modernos un ērtos Eiropas brendu apavus visai ģimenei,atrodam plašāko lielo izmēru izvēli Baltijā un uzzinām,pēc kādiem simboliem atrast piemērotus apavus pēc platuma-izskatīgus un komfortablus,turpat varam izvēlēties piemērotu somu.Vairāk - www.somijasapavi.lv ;Rīgā,Kr. Barona ielā 36
  Lai jaunā apkures sezona mūs nepārsteigtu nesagatavotus,apkures sistēmu centra "SB SILTUMTEHNIKA" valdes priekšsēdētājs Andris Skrūskops raksturo,pēc kādiem kritērijiem izvēlēties ekonomisku boileri,kvalitatīvākos radiatorus un kamīnus Eiropā,ekskluzīvu santehniku,ko ilgtermiņā garantē tiešie piegādātāji no 36 Eiropas valstīm. www.sbsiltumtehnika.lv
 Eksāmenu un pārejoša stresa seku mazināšanai Omega Pharm Baltics pārstāve Aija Rocēna iesaka pārbaudītu un efektīvu homeopātijas līdzekli NOTTA- bērniem un pieaugušiem nervu sistēmas un miega traucējumu mazināšanai.

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs