Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022

Raidījumi

 Tēmu sievietēm par seksuālo un intīmo veselību studijā risina ginekoloģe-seksologs Aija Tula-Rijkure un ginekoloģe Ieva Daize.Uzzināsim,kā uzlabot maksts veselību,lai nodrošinātu kvalitatīvu seksu ,iepazīsim maksts gļotādas mitrinātāju FEMINELLA HYALOSOFT ,kura sastāvs un iedarbība novērš nepatīkamās izjūtas un uzlabo seksuālo veselību igtermiņā. www.livorno.lv
  Laba izvēle imunitātes stiprināšanai visai ģimenei- CITROSEPT ar greifrūtu sēklu ekstraktu.CITROSEPT un biosertificēto CITROSEPT ORGANIC iedarbību,unikālo sastāvu raksturo Citrosept tirgzinības vadītāja Laura Bartonuka. www.citrosept.lv
 Farmaceite Ieva Virza novērtē Japānas zinātnieku jaunatklājumu, dabisko vitamīnu K2 sirds veselībai un preparāta VITA K2 ar linsēklu eļļu iedarbību.Dietoloģe Laila Meija raksturo linsēklu ārstnieciskās īpašības. 
   Kā saaukstēšanās sākumā palīdz organisma izsildīšana un ko nozīmē -IZSILDĪT BRONHUS? Ģimenes ārstes Karīnas Verneres ieteikumi,kā par sevi parūpēties saaukstēšanās sākumā,lai novērstu saslimšanu.Farmaceits Andrejs Nikolajevs raksturo karstā ārstniecības augu dzēriena TERMOBRONX sastāvu,kas ir ērti pagatavojams- izsilda bronhus un atvieglo saaukstēšanās simptomus.Uzzinām māmiņas Natālijas pieredzi,kuras dēliņš labprāt saaukstēšanās periodā profilaktiski katru vakaru dzer TERMOBRONX.
 Bredlijs Beiju "STILA AKADĒMIJA". Pēc šīs jaunās grāmatas  parauga tiek veikta mērīšana un svēršana, lai noteiktu atbilstošo ķermeņa tipu. Studijā to veic stiliste - meistare, Baltijas Imidža speciālistu asociācijas viceprezidente Una Bernatoviča ar savām palīdzēm Kseniju un Gitu, to "pieskata" un novērtē  "eksperte" Vija Kilbloka, bet darbību un sarunas vada ZANE VAĻICKA. Par vīriešiem interesējošiem jautājumiem un citām jaunākajām apgāda "Zvaigzne ABC" grāmatām uzzina ANDRIS BULIS.
 Pirmā iepazīšanās ar jaunu, absolūti unikālu produktu " LYL Krila eļļa FISH", kas ir līdzšinējās LYL Krila eļļas produktu līnijas turpinājums - uztura bagātinātājs, kurā apvienotas krila un zivju ( Peru anšovu ) eļļas labākās īpašības. Zivju eļļas cienītājiem tā ir iespēja iegādāties šo produktu par draudzīgāku cenu, salīdzinot ar iepriekšējiem krila eļļas produktiem.Uzzināsim,kā jauno produku raksturo LYL komandas pārstāve, farmaceite Jana Voļska un ihtiologs Ivars Putnis. Zinātnieks parāda šo dzīvo organismu atrašanās vietu barības ķēdē un skaidro to tīrības pakāpi un vērtību.Visiem LYL KRIĻA EĻĻA līnijas produktiem -20% ATLAIDE aptiekās!
  Profesors,kardiologs Juris Karpovs raksturo simptomus,kas liecina par sirds pārslodzi un kādi izmeklējumi nosaka šādu diagnozi.Ārsts atgādina,kāpēc sirds un asinsvadu veselībai nepieciešama OMEGA 3 un iesaka APTIEKAS PRODUKCIJAS speciāli izstrādāto SIRDS ZIVJU EĻĻU  un SALMON OIL (Lašu eļļa).Sporta kluba "DCH studija" vadītājs un treneris Armands Sukuts studijā demonstrē vingrinājumus,kas palīdz stiprināt sirdi un iesaka,kādas aktivitātes izvēlēties ilgtermiņā.
  Ko darīt,ja diagnosticē zarnu parazītus spalīšus vai cērmes un kā tie ietekmē mūsu imunitāti-skaidro ģimenes ārsts Andris Baumanis."Innothera Baltics" medic.pārstāve Margarita Ruduka bērniem un pieaugušiem iesaka netoksisku līdzekli HELMINTOX/Francija/,kas palīdz iznīcināt parazītiskos tērpus.
  Studijā-eksperiments,kurā secināsim,kā plūst asinis veselos asinsvados un  kā asinsriti ietekmē paaugstināts holesterīns un kā pieaug SLODZE SIRDIJ,ja ir paaugstināts asinsspiediens.Sirds slimību riska faktorus komentē ģimenes ārste Karīna Vernere un vērtē dabīgā preparāta VALERON sastāva iedarbību,kas profilaktiski un ārstnieciskos nolūkos stiprina sirdi.Farmaceits Andrejs Nikolajevs, raksturo sirds un asinsvadu stiprināšanas līdzekli VALERON, kas satur dabiskus ekstraktus,minerālvielas un vitamīnus - samazina slodzi sirdij.       
Kopā ar raidījuma vadītāju Zani Vaļicku un kosmetoloģi Sandru Līcīti iepazīsim kompānijas ORIFLAME jaunās paaudzes ECOLLAGEN pretgrumbu kopšanas līdzekļus,kuros zviedru zinātnieki ir apvienojuši augu cilmes šūnu spēku un radījuši īstu revolūciju sejas ādas kopšanā.Kosmetoloģe sniegs vērtīgus padomus,kā pareizi kopt seju un vērtēs ECOLLAGEN līnijas krēmu pretgrumbu iedarbību.ORIFLAME Baltijas mārketinga direktors Egmonds Gāliņš raksturo jaunumu-jaunradīto minerālvielu un vitamīnu WELLNESS produktu līniju ar vērtīgo antioksidantu-astaksantīnu.
Uzzināsim par medicīnas pakalpojumiem, ko sniedz 1S. SERVISS. Radioloģe - diagnoste Skaidrīte Kudiņa iepazīstina ar osteoporozes izmeklējuma procesu densitometrijas kabinetā - tālr. 22313127 kardiologs Agnese Kralliša raksturo, kādos gadījumos pielieto unikālo sirds slimību ārstēšanas ultraskaņas metodi - tālr. 28776995 plaušu (spirogrāfijas) izmeklējumi - tālr. 27046262.
 Labākā grāmata Lielbritānijā - 2013: Nīls Geimens "OKEĀNS IELAS GALĀ" . Studijā saruna par šīs grāmatas vērtību, intrigu ar grāmatas redaktori, rakstnieci Lauru Dreiži un apgāda "ZVAIGZNE ABC" projektu vadītāju, literatūrzinātnieci Bārbalu Simsoni. Sarunas vada Andris Bulis, kurš Rīgas centrā satiek arī blogeri Intu Valci un uzdzirkstī viedokļi par šo fantastisko grāmatu.
 Raidījuma vadītāja Zane Vaļicka  sarunā ar kardioloģi Anitu Makarovsku noskaidro,cik lielā mērā veselību ietekmē uzturs un kāpēc tik ieteicama sirds veselībai ir izslavētā Vidusjūras diēta.Ierosmei- šefpavāra Kārļa Celma recepte.VITABIOTICS pārstāve Gita Ervika Norvele raksturo unikālo uzturbagātinātāju  CARDIOACE un CARDIOACE PLUS sastāvu,kurā rūpēs par sirds asinsvadu veselību, Vidusjūras diēta apvienota 1 kapsulā.Februārī 20% atlaide MANA APTIEKA aptiekās.
  Iepazīsim dabīgā preparāta HERBASTRESS sastāvu,ko ieteicams lietot darba pārslodzes un sadzīves stresa apstākļos, arī nervu sistēmas stiprinošs līdzeklis.
 Apgāda KONTINENTS jaunumi-sievišķīgi intriģējošais Ketlīnas Tesaro romāns SMARŽU KOLEKCIONĀRE un Kārenas Vaitas aizraujošais romāns LIEDAGA KOKI.
   Kādas izmaiņas notiek mūsu organismā,kad esam uztraukti un stresaini- Iveta Vītola skaidro sarunā ar ģimenes ārsti Karīnu Verneri un farmaceitu,portāla zalesinfo.lv vadītāju Andreju Nikolajevu.Gūsim apstiprinājumu,ka svarīgi nevis nomierināt nervus,bet tos stiprināt.Turpinām iepazīt NERVOSTRONG- Latvijā izstrādāto dabisko preparātu ,kura unikālais sastāvs-7 dabīgo nomierinošo  vielu ekstrakts,B grupas vitamīni,melatonīns, ilgstoši stiprina un nomierina nervus ,ieteicams arī  veģetatīvās distonijas gadījumā.Stresa ietekmi uz seksuālo veselību raksturo seksologs Artūrs Šulcs.Jogas vingrinājumus studijā demonstrē Ieva Čeremisina no Vēdiskās kultūras centra ATMA.
  Raidījumā ielūkosimies mūsu olimpiešu dzīves aizkulisēs-Latvijas Olimpiskās vienības sporta ārste Valda Kuģe atklās, kā spotistiem izdodas izturēt fizisko un psiholoģisko pārslodzi,kādas vielas organismā nodrošina fiziskās spējas un par MAGNIJA izšķirošo nozīmi katra cilvēka veselībai.Sarunā ar bobslejistu Daumantu Dreiškalnu uzzināsim,kā izdodas kompensēt pārslodzē zaudēto enerģiju.Diētas ārsts Andis Brēmanis raksturo produktus,kas atjauno enerģiju,kādus magnija saturošus produktus  ieteicams iekļaut savā ēdienkartē.Neirologs Ainārs Vecvagars vērtē preparātu MAGNE B6 ,kas efektīvi uzlabo sirdsdarbību,ieteicams stresa un pastiprinātas fiziskas slodzes gadījumos,novērš muskuļu krampjus un tirpoņu.SANOFI pārstāve Maija Anspoka raksturo MAGNE B6 preparātus,to iedarbību un lietošanu.
 Kāpēc Omega 3 taukskābes ir tik nepieciešamas mūsu organisma veselībai visas dzīves garumā? Tās medicīnisko iedarbību skaidros asociētais profesors,pediatrs Enoks Biķis,uztura speciāliste Baiba Grīnberga atklās,kā uzņemt Omega 3 taukskābes ar uzturu un kāpēc to jāpapildina ar zivju eļļu,farmaceite Dace Tropiņa palīdzēs orientēties zivju eļļu klāstā un raksturos Īslandes firmas zinātniskos pētījumos apstiprināto LYSI MENCU AKNU EĻĻU.Šefpavāra Ingmāra Ladiga padomi un recepte-kā pareizi un veselīgi pagatavot zivis.Februārī EUROAPTIEKĀS - Īslandē ražotai LYSI zivju eļļai īpaša cena!
 Gripas un saaukstēšanās sezonas laikā speciālisti iesaka unikālu Latvijas zinātnieku radītu produktu- CITROSPRAY FLU plus,kuras sastāvs-greifrūtu sēklu ekstrakts,propoliss,ehinācija,piparmētra-nodrošina antibakteriālo iedarbību,stiprina organisma aizsargspējas.
 "MADARAS LĀDĪTE"- tā ir rakstnieka Valda Rūmnieka 3.grāmata skolēniem no sērijas "Atnācēji". Studijā par tās tapšanu stāsta autors V.Rūmnieks un  iespaidos dalās jaunie lasītāji Kārlis un Markuss, apgāda "Zvaigzne ABC"projektu vadītāja Bārbala Simsone un māksliniece Agija Staka. Sarunas vada Andris Bulis, ar viņu kopā uzzinām arī par citām jaunākajām grāmatām, ko izdevis apgāds "Zvaigzne ABC".
 Kas izraisa MATU IZKRIŠANU un ko darīt,lai to apturētu? Matu atveseļošanas speciāliste,ģimenes ārste Inga Zemīte raksturo apstākļus,kas veicina matu izkrišanu un iesaka pēdējo laiku atklājumu- DSD deLUXE matu kopšanas sērijas produktus,par kuru labajiem rezultātiem matu atveseļošanā pārliecinājusies praksē.DSD de LUXE-nodrošina matu apjoma atjaunošanos. www.dsddeluxe.eu -nopērkams Latvijas aptiekās.
 LYL KRILA EĻĻA- 2013.gadā atzītākais omega 3 produkts Latvijā!Uzzināsim,kas rsksturīgs katram no LYL Krila eļļas produktiem.Raidījumā tiekamies ar speciālistiem,kuri atgādina LYL Krila eļļas pozitīvās īpašības.Visiem LYL KRIĻA EĻĻA līnijas produktiem -februārī 20% ATLAIDE !
 Ģimenes ārsts Andris Baumanis raksturo,kā atšķirt klepu veidus un skaidro,kā izvēlēties atbilstošu pretklepus līdzekli. Uzzināsim par pretklepus līdzekļa FLUDITEC /Francija/ sērijas preparātu iedarbību,ko dažādās klepu stadijās iesaka lietot bērniem un pieaugušajiem.
 
 Raidījuma vadītājas Zanes Vaļickas saruna par RD LABKLĀJĪBAS DEPARTAMENTA aktualitātēm ar Rīgas sociālā dienesta vadītāju Ervinu Alksni,kurš raksturo sociālo pabalstu apjomu rīdziniekiem un atgādina par to saņemšanas kārtību.Informācija par pārtikas pabalstu saņemšanu un asistentu pakalpojumiem.Informatīvais tālr. - 80005055
 Sarunā ar ārsti,ortomolekulārās terapijas speciālisti Antru Briedi noskaidrosim,kas ir ORTOMOLEKULĀRĀ MEDICĪNA un vai tā atšķiras no tradicionālās  medicīnas.Noskaidrosim,kāpēc organisma šūnu veidošanā svarīga loma ir vitamīniem,minerālvielām,ko saņemam ar uzturu un kādas slimības izraisa to disbalanss.Ārste vērtē veiksmīgu ortomolekulāro kombināciju locītavām ORTHOMOL ARTHRO PLUS,kura sastāvā ir viss nepieciešamais locītavu veselībai, artrozes atveseļošanā.Iegāde-SAULES APTIEKĀ un Sky&More  -Rīgā.
   Par faktoriem,kas ietekmē seksuālo enerģiju un cik nozīmīgi pāra attiecībās un bērniņa ieņemšanai ir kvalitatīvām seksuālām attiecībām- Zanes Vaļickas saruna studijā ar seksoloģi,ginekoloģi Aiju Tulu-Rijkuri un "Vitabiotics" vadītāju,ārsti Gitu Erviku-Norveli.Speciālistes pozitīvi vērtē zinātniskos pētījumos apstiprināto vitamīnu un minerālvielu kompleksu PREGNACARE CONCEPTION ,ko ieteicams lietot bērniņa plānošanas un grūtniecības periodā, bet vīriešu reproduktīvās sistēmas uzlabošanai- specializētais vitamīnu komplekss vīriešiem WELLMAN CONCEPTION.
  Vērtīgi padomi tiem elekroenerģijas lietotājiem,kuri no 1.aprīļa vēlas mainīt elekroenerģijas piegādātāju.A/S SADALES TĪKLS klientu līgumu direktors Vents Kleikalīdis ieviesīs skaidrību,pēc kādiem kritērijiem izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu,kādi ir pakalpojumu veidi,kāda ir "Sadales tīklu" loma elektroenerģijas piegādē.
 Turpinot sarunu par MATU VESELĪBU- frizieres Lienes Jaunzemes ieteikumi,kā pareizi jākopj mati un par viņas pozitīvo pieredzi, praksē pielietojot DSD deLUXE matu kopšanas sērijas produktus. Matu atveseļošanas speciāliste,ģimenes ārste Inga Zemīte raksturo dažādus DSD deLUXE matu kopšanas dabīgo vielu kompleksus,kuri izstrādāti,sadarbojoties ar vadošiem zinātniekiem triholoģijas jomā.DSD deLUXE -nopērkams Latvijas aptiekās. www.dsddeluxe.eu 
 Cik lielā mērā mūsu veselību ietekmē uzturs un kāpēc tik ieteicama sirds veselībai ir izslavētā Vidusjūras diēta-uzzinām sarunā ar kardioloģi Ivetu Mintāli.izdevīgi un veselīgi iepirksimies kopā ar gastronomijas zinību speciālisti Aneti Dinni,izvēloties Latvijā audzētus produktus.Profesors Andrejs Ērglis rekomendē Latvijas zinātnieku speciāli izstrādātu  uzturbagātinātāju sirds veselībai,kas radīts no Latvijas augu dabīgām vielām-CARDIOPROTECT.
Apgāda "ZVAIGZNE ABC" vadītāja Vija Kilbloka - savā jaunības dienu Ogrē kopā ar "Dzīvītes" komandu. Atmiņas no viņas skolas laikiem, tikšanās ar skolotāju, viens no pirmajiem Dzīvītes raidījumiem 2005.gadā un citi fragmenti, kas liecina par Vijas un raidījuma veidotāju  interesēm saistībā ar dzīvi un grāmatām. Vada Andris Bulis, arī jaunumi.
  Raidījuma vadītāja Zane Vaļicka sarunā ar studijas viešņām-kino zinātnieci Ditu Rietumu,režisori Loti Gediņu,zinātnieci-šūnu pētnieci Inesi Čakstiņu, centīsies izdibināt,kāda ir mūžīgās jaunības mīkla un vai iespējams aizkavēt novecošanās procesus.Iepazīsim dabīgā antioksidanta ASTAKSANTĪNA spēku,ko novērtējušas populāras slavenības.Pasaulē spēcīgākā antioksidanta,astaksantīna avotu-jūras aļģes,raksturo Dr.biol.,profesore Maija Balode. 
  LYL zīmola pārstāvji parūpējušies,lai arī Latvijā būtu pieejams iedarbīgākais un tīrākais no dabas veltēm radītais dabīgais antioksidants ASTAXAN /ražots Zviedrijā/,kura kvalitātāti apstiprina sertifikāts un pētījumi.Ārste Jolanta Ozola raksturo visspēcīgākā antoksidanta ASTAXAN iedarbību pret ārējām novecošanās pazīmēm,uzlabo asinsriti,redzi,prāta un fiziskās spējas šūnu līmenī.ASTAXAN- Latvijas aptiekās un www.uzveselibu.lv
 
 

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs