Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Raidījumi

 
Kā ilgstošu sāpju gadījumā var palīdzēt sāpju speciālists,ārsts ALGOLOGS? Algologi Iveta Golubevska un Aleksejs Miščuks iepazīstina ar metodēm,kas palīdz atklāt sāpju cēloni un izvēlēties precīzu ārstēšanu sāpju novēršanai.Ārsti-algologi LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKĀ -tālr.67374747
 Kāpēc svarīgi rūpēties par skābes un sārmu līdzsvaru organismā un kā to nodrošina SIA "JONEKS" ŪDENS JONIZATORS.Pārliecināsimies,kā norit ūdens jonizācijas process.Vairāk-www.akvavita.lv
 Uzzināsim,kāpēc tik nozīmīgas veselībai ir vērtīgās augu izcelsmes taukskābes.Naktssveces,rapšu un linsēklu eļļas apvienotas 1 kapsulā GREEN OIL-uzlabo smadzeņu darbību,normalizē holesterīna līmeni asinīs.
  Sadarbībā ar aptieku apvienību MANA APTIEKA dodamies uz Limbažiem.Tiekamies ar zinošām farmaceitēm "Pirts aptiekā" un "Poliklīnikas aptiekā", uzzinām daudz jauna par šī mēneša veselības aktualitāti- cukura diabētu.Veselīgām aktivitātēm Saulkrastu MANA APTIEKA farmaceite Mārite Skuja iesaka apmeklēt jaunatklāto piejūras atpūtas parku.
  Fitoterapija slimības profilakse- iepazīsim pārbaudīto dabīgo līdzekli holesterīna pazemināšanai CHOLESTEROL BALANCE,kas iegūts no sarkanā rauga rīsu ekstrakta- līdzeklis veselai sirdij un asinsvadiem.
  Kā aiztaupīt gājienu pie zobārsta,pareizi tīrot zobus,izvēloties kvalitatīvu mutes skalojamo līdzekli.ORAFLUX sērijas zobu skalojamo līdzekļu priekšrocības.
 Pasaules diabēta mēnesī saruna ar Latvijas Diabēta Federācijas vadītāju,ārsti Indru Štelmani par diabēta satraucošo statistiku,ieteikumi diabēta profilaksei un cik nozīmīgi kontrolēt savu asinsspiedienu.Iepazīsim OMRON asinsspiediena mērītāja jaunās iespējas. www.Healthstore.lv  Ierosmei- jauna recepte veselīgām brokastīm.
  Ko nozīmē SAUSO ACU SINDROMS un kā tas saistīts ar acu asarošanu,miglošanos? Speciālisti rekomendē speciālo dabīgo acu kompleksu VISIONACE ,kas uzlabo redzes veselību,mazina "sauso acu sindromu".
  Kādi procesi veicina kaulu slimību-osteoporozi? Pētījumi par vitamīnu K2 un preparātu OSTEOKOMPLEKS K2 osteoporozes profilaksei.
 
 Latviešu jaunākie romāni.M.Grietēna "POLONĒZE ar PREZIDENTU" - studijā rakstniece Inga Jēruma ( Margarita Grietēna ), izdevēja Vija Kilbloka un Andris Bulis.
  Ko mūsu organismam rada uztraukumi un STRESS? Speciālistu ieteikumi,kā saglabāt sievišķību un neļauties ikdienas stresam.Pārliecināsimies,cik svarīgi nevis nomierināt nervus,bet tos stiprināt.Farmaceits Andrejs Nikolajevs iesaka Latvijā izstrādāto dabisko preparātu  NERVOSTRONG, kura sastāvs stiprina nervus un ieteicams veģetatīvās distonijas gadījumā.Ierosmei- relaksējoša pēdu masāža.
 Ideju Ziemassvētku dāvanai iesaka Dr.Mauriņa VĒNU KLĪNIKAS vadītājs,dr.Med. Uldis Mauriņš-privelēģijas kartes īpašnieki tuviniekiem var dāvināt klīnikas apmeklējumu ar 20% atlaidi novembrī,decembrī.Par klīnikas pieredzi un starptautiski novērtētiem ārstēšanas rezultātiem. www.venucentrs.lv
 Sirds un organisma vispārējai veselībai speciālisti iesaka LYL KRILA EĻĻA FISH,kurā apvienotas krila un zivju (Peru anšovu )eļļas labākās īpašības.
 Jaunās paaudzes fitopreparāts ar melatonīnu un augu ekstraktu SLEEP COMPLEX extra forte-sabalansēta miega formula veselīgam un dziļam miegam.
  Aptieku apvienības MANA APTIEKA ierosinātu tēmu studijā risina raidījuma vadītāja Iveta Vītola un psihoterapeite Aina Poiša.Ierosmes,kā neļauties rudens depresīvam noskaņojumam un iedvesmoties aktīvai dzīvei.
 Iepazīsim SIA "LĪVAS GRUPA" ģimenes mājas jaunradīto projektu.Valdes pr.-tājs Agris Smelteris izrāda ērto plānojumu ar pašu darinātām mēbelēm un īpaši pārdomātu energoefektivitāti. www.livasgrupa.lv
  Veselībai vērtīgās augu izcelsmes taukskābes apvienotas 1 kapsulā GREEN OIL-uzlabo smadzeņu darbību,normalizē holesterīna līmeni asinīs.BENU aptiekās -25% atlaide novembrī.
 Uzzināsim,cik nopietni holesterīna līmeni ietekmē uzturs un fiziskās aktivitātes.Andris Bulis noskaidros mītus un patiesību par holesterīnu,ar veselīgām brokastīm studijas viesus cienās uztura speciāliste Liene Sondore.Farmaceita Andreja Nikolajeva pieredze,kā regulāras fiziskās aktivitātes uzlabo veselību.Iesaka pagarināt savu sirds veselības mūžu,profilaktiski lietojot dabīgo līdzekli sirds slodzes un holesterīna samazināšanai-VALERON, kas satur dabiskus ekstraktus,minerālvielas un vitamīnus. www.valeron.lv
 Studijas viesis - rakstnieks Aivars Kļavis pastāsta, kā tapis jaunais stāstu krājums "11 STĀSTI par VĪRIEŠIEM ", ko izdevis apgāds "Zvaigzne ABC". Grāmatas varoņi - bomzis, dzērājs, gejs, darbaholiķis, mīlētājs u.c. - kā viņi dzīvo? Tie ir  likteņi un kas vēl....? - to atklās pats autors Aivars Kļavis. No lasītājas skatījuma vērtēs Vija Kilbloka, kura informēs arī par citām jaunākajām grāmatām.  Raidījumu vada Andris Bulis.
  Kā ikdienas STRESS izmaina mūsu pašajūtu un veselību,kā organisms reaģē uz pozitīvo un negatīvo stresu -izskaidro ģimenes ārste Andželika Ļepehina.Dabīgais preparāts STOP STRESS® nomierinoša formula , kas satur 17 komponentus – vitamīnus, aminoskābes, mikroelementus un ārstniecības augus,STOP STRESS® NIGHT dabīgā miega formula un STOP STRESS® KID-palidzība bērniem un pusaudžiem.Speciālistu padomi.
 Kā savlaicīgi un ilgtermiņā rūpēties par savu labsajūtu un skaistumu- vērtīgi kosmetoloģes Līgas Labānes padomi un dermatoloģes Lindas Kapteines skaidrojums par ziemas ietekmi un citu faktoru,brīvo radikāļu kaitējumu uz ādu.Ārste vērtē pētījumus par spēcīgo dabīgo antioksidantu LYL produktu ASTAXAN,kas iegūts no mikroaļģēm un apstiprina ASTAXAN iedarbību- cīņu ar novecošanos visos ādas līmeņos.Ierosmei-sejas jogas vingrinājumi.
 Par sabalansēto miega formulu veselīgam un dziļam miegam- jaunās paaudzes fitopreparāts ar melatonīnu un augu ekstraktu SLEEP COMPLEX extra forte.
 Svētku noskaņā dosimies uz Limbažiem iepazīt vienu no vecākām aptiekām Latvijā,kurā MANA APTIEKA farmaceiti īpaši novērtē vēsturiskās aptiekāru relikvijas,iepazīsim,kā gadu gaitā mainījusies farmaceita profesija,bet vēl joprojām šajā aptiekā turpinot tradīciju-gatavo zāles pēc individuālām receptēm.
 Iedvesmosimies,noklausoties Ances Annas Šternbergas stāstu,kura gājusi savu atveseļošanās ceļu cīņā ar reimatoīdo artrītu un savas atziņas sarakstījusi grāmatā TOPI VESELS.Kā atlabt,kad ārsti sola ļaunāko.
  MIKROĶIRURĢIJS CENTRĀ labākie speciālisti risina veselības problēmas no pirkstu galiem līdz pleciem- viena no labākajām klīnikām Baltijā.Informācija par konsultācijām un ārstēšanu estētiskajā, rekonstruktīvajā,plaukstas ķirurģijā un palīdzība traumu seku likvidēšanā. www.mikrokirurgija.lv ,tālr.67969830
 Par sāpju speciālistu,algologu, palīdzību LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKĀ -tālr.67374747,www.venucentrs.lv
"DURBES VELTES"- gardi izstrādājumi tikai no vietējiem produktiem.www.durbesveltes.lv,tālr.29119051
 Kā stiprināt imunitāti laikā,kad visapkārt slimo?Uzzināsim,kā organisma aizsargspējas stiprināt ar veselīgu uzturu,fiziskām aktivitātēm.Iepazīsim Vitabiotics produktus IMMUNACE un IMMUNACE ar EHINACEJU,kura efektivitāte apstiprināta pētījumos.
 
 Mācītāja Jura Rubeņa ieteiktā Endrū Koena grāmata "Evolucionārā apgaismība". Kā kļūt labākiem, katram no mums attīstīties kā personībām? Jauns ceļš uz garīgo atmodu - garīgā literatūra. Studijā mācītājs Juris Rubenis un izdevēja Vija Kilbloka, kura pastāsta arī par citiem jaunumiem, ko izdevis apgāds "Zvaigzne ABC".
  Ko nozīmē -IZSILDĪT BRONHUS ? Speciālistu ieteikumi,kādas procedūras un ārstēšanos pareizi veikt saaukstēšanās sākumā,lai novērstu dziļāku saslimšanu.Farmaceits Andrejs Nikolajevs raksturo karstā ārstniecības augu dzēriena TERMOBRONX sastāvu,kas izsilda bronhus un atvieglo saaukstēšanās simptomus.
 Kur ir tā robeža,kad nav atpakaļceļa no alkohola atkarības-  alkohola postošās sekas Latvijā aktualizē Latvijas Ārstu biedrība,norādot uz problēmas risinājumu valstiskā līmenī.
  Jaunatklātajā,speciāli projektētā Rīgas sociālā dienesta teritoriālajā centrā IMANTA,kas ir desmitais teritoriālais centrs rīdzinieku ērtībām,kur vienkopus izvietoti sociālie pakalpojumi un dienas centrs.Informācija par pabalstiem un pakalpojumiem. www.ld.riga.lv , bezmaksas tālr. 80005055
 Ieteikumi,kā aiztaupīt gājienu pie zobārsta,pareizi tīrot zobus,izvēloties kvalitatīvu mutes skalojamo līdzekli.ORAFLUX sērijas zobu skalojamo līdzekļu priekšrocības.
 
 Raidījuma vadītajam  Andrim  Bulim  iepazīt Tukumu palīdz MANA APTIEKA farmaceite Inga Puķe,kas aicina pārbaudīt slidotprasmi Tukuma Ledus halli un sniedz vērtīgus padomu,kā atjaunot spēkus pēc diennakts saspringta darba. Uzzinām par ikmēneša tradīciju-MANA APTIEKA aptiekās organizēto veselības dienu.
 Cik ilgā laikā iespējams atrisināt siltumapgādes problēmas un avārijas situācijas - noskaidrojam sarunā ar AS RĪGAS SILTUMS valdes locekli Uģi Osi,kurš raksturo siltumapgādes un uzskaites sistēmu,kā darbojas dispečerdienests,reaģējot uz iedzīvotāju zvaniem.Bezmaksas info tel. 80000090
  Ciemojamies bērnudārzā "Bebe" ,kurā bērni atraktīvā veidā iepazīst mazo kriliņu un kā tas,viņuprāt ,rūpējas par veselību.Speciālisti skaidro,kādas sekas organismam izraisa D3 vit deficīts un kā to iespējams kontrolēt,analīzēs nosakot D vit līmeni ;kā to kompensēt,papildus izvēloties LYL krila eļļu KID bērniem un LYL Krila eļļu WINTER pieaugušajiem.Farmaceite Ieva Virza raksturo LYL Krila eļļa sērijas produktus.Izdevīgi LYL Krila eļļa- www.well24.eu,tālr. 26318000
 Kādas ir korporatīvās pasakas, ko stāsta personiskās izaugsmes un biznesa treneris, pārdošanas eksperts Edgars Untāls? Par to jaunās grāmatas "KORPORATĪVĀS PASAKAS" autoru studijā izvaicās Andris Bulis. Savu viedokli izteiks grāmatu izdevēja Vija Kilbloka, viņa parādīs arī citas jaunākās grāmatas.
 Kā pēc saspringtas dienas nepieļaut organisma pārslodzi? Māksliniece Terēze Zaķe studijā parādīs,kā zīda apgleznošana palīdz relaksēties.Neiroloģe Ruta Plotniece skaidro,kādi riska faktori izraisa smadzeņu pārslodzi,kādi mikroelementi,vitamīni uzlabo atmiņu.Risinājumam-NEUROZAN /Vitabiotic/,kura sastāvs veicina smadzeņu šūnu efektīvu darbību,atmiņu.
  Cik būtiska kaulu stiprināšanai ir vitamīnam K2? Par OSTEOKOMPLEKS K2,kura sastāvā ir kalcijs,vitamīns K2 un D3- osteoporozes profilaksei.
  Par fitoterapijas preparātiem asinsvadu profilaksei:dabīgais līdzeklis holesterīna pazemināšanai- CHOLESTEROL BALANCE no sarkanā rauga rīsu ekstrakta un asinsspiediena pazeminošs dabīgais komplekss ARONIA BALANCE C+

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs