Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Raidījumi

 Studijā-eksperiments,kurā ieraudzīsim,kā plūst asinis veselos asinsvados, kā asinsriti ietekmē paaugstināts holesterīns un kā pieaug slodze sirdij,ja ir paaugstināts asinsspiediens. Visus šos riska faktorus komentē ģimenes ārste Karīna Vernere.Ārste vērtē dabīgā preparāta VALERON sastāva iedarbību,kas profilaktiski un ārstnieciskos nolūkos stiprina sirdi.Farmaceits,zāļu portāla  zalesinfo.lv vadītājs Andrejs Nikolajevs, raksturo sirds asinsvadu stiprināšanas līdzekli VALERON, kas satur dabiskus ekstraktus,minerālvielas un vitamīnus - samazina slodzi sirdij. www.valeron.lv
  Uztura speciāliste Astra Sabule-Leite iepazīstina ar pētījumiem,kas izskaidro,kāpēc dabīgais olīvkoku lapu ekstrakts TENZIN stabilizē asinsspiedienu,holesterīna un cukura līmeni.Terapeite-endokrinoloģe Ieva Ruža raksturo,kādos gadījumos asinsspiediena regulēšanai var palīdzēt dabiskas izcelsmes produkti.
 Kādas sekas var izraisīt brīvdienu iedzeršanas-raksturo Narkoloģiskās palīdzības dienesta nod.vadītāja Inga Landsmane.Lai uzlabotu aknu funkciju un veicinātu aknu atindēšanu,speciālisti iesaka Latvijā ražotu preparātu -HEPASTRONG.
  Dosimies uz populāro BERGA BAZĀRA tirdziņu Rīgā,kurā katra mēneša 2.un 4. sestdienā var izvēlēties Latvijā pašaudzēto bioloģisko pārtiku,tikties ar mājražotājiem,izbaudīt Rīgas īpašo vēsturisko gaisotni.Kopā ar Bergu Bazāra b-bas vadītāju Kristiānu Skābardi iegriezīsimies arī modes salonā "NARCISS",kurā tērpu palīdzēs izvēlēties modes dizainere Alise Trautmane.
  Kā saaukstēšanās sākumā palīdz organisma izsildīšana un ko nozīmē -IZSILDĪT BRONHUS? Kā sev palīdz ātrāk atveseļoties - skaidro ģimenes ārste Karīna Vernere.Farmaceits Andrejs Nikolajevs raksturo ārstniecības augu dzēriena TERMOBRONX sastāvu,kas ir ērti pagatavojams- izsilda bronhus un pasargā no tālākas saslimšanas.Uzzinām māmiņas Natālijas pieredzi,kuras dēliņš labprāt saaukstēšanās periodā profilaktiski katru vakaru dzer TERMOBRONX. 
RAIMONDS PAULS. "ETĪDES PAR DZĪVI". Studijā saruna ar šīs grāmatas sakārtotāju Dinu Balodi, kur viņa stāsta par procesu, kā tapusi šī grāmata, viņai sarunājoties ar Maestro R. Paula par dažādiem tematiem - teātri, privāto dzīvi, pastaigām, politikas periodu utt; Andris Bulis uzzina paša autora Maestro R. Paula domas un izdevējas Vijas Kilblokas viedokli par grāmatu. Uzzinām vēl citu informāciju par grāmatu jaunumiem.
   Kā uzlabot pašsajūtu un sevi atveseļot,izmantojot magnētu terapiju? V/C "Medeors" fizioterapeite Daina Zīle izskaidro,kā iedarbojas magnetoterapija un raksturo tās pielietojumu dažādu slimību atveseļošanās procesos.JAUNUMS Latvijā- MAGNOFLEX GUĻAMKOMPLEKTS -spilvens un virsmatracis! Magnētu terapijas speciālists,SIA "Merkurita LV" pārstāvis Guntars Fiļipenkovs raksturo,kāda ir guļamkomplektos iestrādāto magnētu ārstnieciskā iedarbība uz visu organismu,uzlabo pašsajūtu,miegu.Studijā saruna ar lietotājām,kuras ilgstoši ikdienā izmanto MAGNOFLEX guļamkomplektus.Uzzināsim pētījumu rezultātus no Vācijas par šo produktu ārstnieciskām īpašībām. www.magnoflex.de Tālr. 67385955,27087604
 Raidījuma vadītāji Iveta un Andris izvērtē LYL Krila eļļas gada bilanci un pircēju vērtējumu,jo pēc IMS datiem LYL KRILA  EĻĻA atzīta par šī gada  pirktāko OMEGA 3 produktu Latvijas aptiekās!Raidījumā vēlreiz tiekamies ar speciālistiem,kuri atgādina LYL Krila eļļas pozitīvās īpašības,farmaceite Ieva Virza raksturo jaunos produktus -LYL Krila eļļa KID ar D3 un LYL Krila WINTER.Veiksmīga izvēle dāvanai-LYL Krila eļļa īpašā dāvanu iepakojumā.Internetveikala www.uzveselibu.lv vadītājs Rinalds Sīlis informē par LYL KRILA EĻĻA iegādes iespējām Latvijā un Eiropā.
    Uzzināsim, kā  ilgstošs stress ietekmē visa organisma veselību un kāda atšķirība ir nervu nomierināšanai un nervu stiprināšanai.Ģimenes ārstes Karīnas Verneres skaidro nervu sistēmas īpatnības,kad pārslodzes situācijas ilgstoši miega traucējumi var izraisīt nopietnu saslimšanu.Ginekoloģe Astrīda Tirānes raksturo,kas ir PMS un kāpēc hormonālo izmaiņu iespaidā sievietes kļūst nervozas. Farmaceits Andrejs Nikolajevs apliecina Latvijā izstrādātā  dabiskā preparāta  NERVOSTRONG efektivitāti, raksturo tā sastāvu :7 dabīgo vielu ekstrakts,B grupas vitamīni,melatonīns, ilgstoši stiprina un nomierina nervus ,ieteicams arī  veģetatīvās distonijas gadījumā. www.nervostrong.lv
 
 Kā darbojas un kāpēc nolietojas mūsu locītavas-uzzināsim no sarunas ar Dr.med. asoc. profesoru Enoku Biķi,kurš locītavu veselībai iesaka  LYSI ZIVJU EĻĻU  ar hondroitīnu un glukozamīnu.Fizioterapeite Daina Zīle raksturo,cik svarīgi pareizi vingrināt locītavas un kopā ar Andri Buli parāda vienkāršus vingrojumus locītavām un muskuļiem. Janvārī LYSI OMEGA 3 ar GLUKOZAMĪNU un HONDROITĪNU- līdz 40% ATLAIDE !
  Par Latvijas dzērveņu dziedinošo spēku imunitātes stiprināšanai un urīnceļu veselībai.Ginekoloģe Aija Tula-Rijkure izskaidro,kāpēc sievietes biežāk slimo ar urīnceļu infekcijām un vērtē dzērveņu sulas preparāta SOLURO AKTIV antibakteriālo iedarbību arī ginekoloģijā.
 
  Juris Zvirgzdiņš.Aleksejs Naumovs. "AHOI !  PLŪDI DAUGAVĀ" - jauna grāmata bērniem, kas izglīto arī par svarīgiem objektiem, kas atrodas Daugavas kastos. Tās ilustrācijas ir profesora, LMA rektora Anatolija Naumova gleznas. Raidījumā Andris Bulis uzzina mākslinieka stāstījumu par gleznu tapšanu, kā arī mazo lasītāju Marta un Sabīnes,  LMA prorektora profesora Kristapa Zariņa, izdevējas Vijas Kilblokas vērtējumu šai skaistajai grāmatai. Uzzinām arī par citiem apgāda "Zvaigzne ABC" jaunumiem.
 Vērtīga informācija rokdarbu cienītājām-veikalā "FILATI" visplašākā dziju izvēle dažādām gaumēm,speciāla dzija bērnu adījumiem;dažādu rokdarbu piederumu izvēle- Rīgā,Matīsa ielā 16, www.filati.lv
 Ģimenes ārsts Andris Baumanis raksturo,kā atšķirt klepus veidu un skaidro,kāpēc svarīgi izvēlēties atbilstošu pretklepus līdzekli. Uzzināsim par pretklepus līdzekļa FLUDITEC /Francija/ sērijas preparātu iedarbību,ko dažādās klepu stadijās iesaka lietot bērniem un pieaugušajiem.
  Osteoporozes speciāliste Sandra Černišova komentē densitometrijas rezultātus pēc dabiskā preparāta "OSTEOKOMPLEKS K2 " lietošanas.Farmaceite Ieva Virza izskaidro Osteokompleksa K2 iedarbību,vitamīna K2 ietekmi kalcija vielmaiņā.
  Par seno un tradīcijām bagāto  ārstēšanas metodi- homeopātiju,uzzināsim sarunā ar pieredzējušo ārsti-homeopāti Annu Kaļķi.HOMEOPĀTISKĀS APTIEKAS farmaceits Jānis Ventiņš iesaka iedarbīgās zāles pret klepu,iesnām kas gatavotas tikai no dabīgiem augiem.
 ARS terapeite Sandra Černišova izskaidros,kādas sekas organismam izraisa D3 vit deficīts un kā to iespējams kompensēt,iesaka arī pieugušajiem kontrolēt D3,regulāri veicot analīzes.Kāpēc D vitamīns īpaši nepieciešams augošiem bērniem un kā izpaužas D vitamīna trūkums-uzzināsim sarunā ar pediatri,Veselības centra "Ķengarags" vadītāju Margaritu Krauču.Riharda un Gustava māmiņas dalīsies savā pieredzē,kā dažādo bērnu uzturu un vērtē LYL KRILA EĻĻU KID.Farmaceite Ieva Virza raksturo produktus -LYL Krila eļļa KID ar D3 un LYL Krila EĻĻA WINTER pieaugušajiem.Izdevīgi iegādāties- www.uzveselibu.lv ,67250900
 Kopā ar Ivetu Vītolu iepazīsim MIKROĶIRURĢIJS CENTRU,kurā,kā stāsta mikroķirurgs Haralds Adovičs,labākie speciālisti risina veselības problēmas no pirkstu galiem līdz pleciem- viena no labākajām klīnikām Baltijā, kurā jebkurš var saņemt konsultāciju un ārstēšanu estētiskajā, rekonstruktīvajā un plaukstas ķirurģijā.Klīnikā var saņemt palīdzību arī traumu seku likvidēšanā,atjauno locītavu kustīgumu. www.mikrokirurgija.lv ,tālr.67969830
 Informācija par atbalstu rīdziniekiem ar īpašām vajadzībām un iespējām aktīvi iesaistīties dažādos projektos,apgūt prasmes,lai atrastu piemērotu darbu.Uzzināsim par personu ar invaliditāti NVO konsultatīvās padomes iniciatīvām.RD LABKLĀJĪBAS departamenta soc. pārvaldes priekšsēdētāja vietn. Kaspars Jasinkevičs informē par pabalstiem un pakalpojumiem rīdziniekiem ar īpašām vajadzībām. www.ld.riga.lv, tālr.80005055
Kā stiprināt savu imunitāti laikā,kad visapkārt slimo?Uzzināsim,kā ātri pagatavot veselīgu rīta kokteili,ģimenes ārste Gerda Lielause skaidros,kas nosaka mūsu organisma aizsargspējas un kā to nodrošina veselīgs uzturs,fiziskas aktivitātes.VITABIOTICS vadītāja,ārste Gita Ervika-Norvele iepazīstinās ar IMMUNACE ar EHINACEJU sastāvu,kura efektivitāte imunitātes stiprināšanai apstiprināta pētījumos."A aptiekās" -20 % !
  Inovatīvo Biomedicīnas Tehnoloģiju institūta valdes pr.-tājs ,profesors Dmitrijs Babarikins iepazīstina ar pasaulē novērtētiem institūta izstādātiem dabīgajiem produktiem:zinātniski pārbaudītais BETIRON SIRDS -sirds un asinsvadu veselībai,KUMAT ANTIVIR sastāvs paātrina atveseļošanos un stiprina imunitāti,inovatīvais FORGOOD-acu veselībai.Iegāde aptiekās un FITO BALT veikalā www.ibti.lv tel.
 " LATVIJAS 100 SKAISTĀKĀS VIETAS" - kolektīvs "Zvaigzne ABC" darbinieku veikums ar vietu fotogrāfijām, vēstures, arhitektūras un mākslas aprakstiem, teikām un leģendām. Studijā par sadarbību raksta tapšanā stāsta Bīriņu pils īpašniece Solvita Muižniece. Par projekta ieceri un realizāciju domās dalās projekta vadītāja Aija Balcere un Vija Kilbloka. Sarunas vada Andris Bulis.
 "SOMIJAS APAVI" no 1.februāra sākas Lielā IZPĀRDOŠANA - visiem apaviem un somām 50% ATLAIDE ! Kopā ar Zani Vaļicku un konsultanti Tatjanu iepazīsim veikala SOMIJAS APAVI labāko apavu zīmolu daudzveidību visai ģimenei-komfortabli un skaisti,dažāda platuma un izmēra apavi,ērtas un modernas somas.Rīgā,Kr. Barona ielā 36, www.somijasapavi.lv 
  Iepazīsim ģimenes mājas jaunradīto projektu,ko var iegādāties no pamatiem līdz mēbelēm.SIA "LĪVAS GRUPA" valdes pr.-tājs Agris Smelteris izrāda ērto plānojumu ar īpaši pārdomātu energoefektivitāti,ar pašu darinātām mēbelēm. www.livasgrupa.lv
 Par speciāli izstrādātiem Altermed PANTHENOL FORTE līnijas produktiem ,kas pasargā no aukstuma-efektīvi uzturbagātinātāji imunitātes stiprināšanai un ārīgai lietošanai pārbaudīti līdzekļi pieaugušiem un bērniem.

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs