Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Raidījumi

"ČERNOBIĻA - 1986."- dokumentāls  fotostāsts, ko izdevis apgāds "ZVAIGZNE ABC" ar unikālām fotogrāfijām aculiecinieka un kodolkatastrofas seku likvidētāja Ernesta Repša skatījumā. Andris Bulis intervē autoru - studijas viesi E.Repšu, kurš pastāsta par neparasto iespēju fotografēt kodolreaktora paliekas Černobiļā  un atjaunošanas darbus  laikā, kad tas bija aizliegts ( bija valsts noslēpums). Ieskats grāmatas prezentācijā  un piemiņas brīdī pie Černobiļas traģēdijai veltītā akmens P.Stradiņa slimnīcā.  Vija Kilbloka stāsta par citiem Zvaigzne ABC jaunumiem.
 Komforta dienas  veikalā  "SOMIJAS APAVI" - līdz 8. maijam, kad visiem apaviem un somām - 20% atlaide; bet pasakot paroli : "Man patīk raidījums "dzīvīte"- 25% ATLAIDE! Iepazīstam dažādu apavu simbolu nozīmi  - apzīmējumus pēc platuma un lieluma, skatām no šaurākām kurpēm līdz platākām. Raidījuma vadītāja Iveta Vītola, ejot cauri veikala 3 stāviem, aplūko dažādu firmu apavus un arī uzlaiko, kādas kurpes izvēlēties komplektā ar somu. Iepazītā informācija par apaviem veikalā "Somijas apavi" -Kr. Barona ielā 36. www.somijasapavi.lv.
 Ieskats T/C Mols lielākajā MĒNESS APTIEKĀ,kur iekārtota MĀMIŅU APTIEKA-viss nepieciešamais māmiņu un bērnu ikdienai un veselībai.Farmaceite Zane Brauere iepazīstina ar JONAX līnijas jaunajiem produktiem bērniem-vitamīnu un minerālvielu kompleksiem: PRINCEŠU multivitamīni meitenēm un PIRĀTU multivitamīni zēniem.  Kādos bērna attīstības periodos un kādā daudzumā bērnam nepieciešams uzņemt kalciju,kas ieteicams rahīta profilaksei,veselīgiem zobiem un ir svarīgs elements muskuļu darbībai.Ārsts Māris Belte  raksturo OSTEOCARE sīrupu ar kalciju,magniju,cinku un D vit.- tel. 26447735 www.eko-med.lv
 LYL zīmola vadītājs Kristaps Kosītis skaidro LYL zīmola būtību un iepazīstina ar pētījumiem,kas izskaidro KRILA EĻĻAS Omega 3 pilnīgāku iedarbību,salīdzinot ar zivju eļļas Omega 3 .M/S ARS terapeite Sandra Černišova raksturo atšķirīgo iedarbību šūnu līmenī un uzsver dabīgā antioksidanta astaksantīna nozīmi.Uzzināsim Lienes Šomases,Jura Rekšņas,māmiņas Evijas sajūtas pēc regulāras Krila eļļas lietošanas.Krila eļļai maijā BENU aptiekās- 20 % atlaide! Īpaša cena www.uzveselibu.lv
 MĒNESS APTIEKAS fermaceite Jolanta Bernupe iesaka,kā labāk justies dzīves posmā pēc 50+ un raksturo JONAX līnijas preparātus:ARTHRONEX plus,GLUCOSAMINE,CALCINEX locītavām un kauliem;MENOPEX,NAKTSSVECES EĻĻU sievietēm;GINKO BILOBA-smadzeņu darbībai un atmiņai;CARDIONEX-sirds veselībai.

 
    
 
  Esmeraldas Ermales sarunā ar Dr. MAURIŅA VĒNU KLĪNIKAS ķirurgu-flebologu Retu Vīgantu uzzinām,kādi ir ilgstošo pētījumu rezultāti un secinājumi,ieviešot jaunākās lāzertehnoloģijas metodes.Noskaidrojam vēnu lāzeroperācijas priekšrocības-nesāpīga,būtiski samazina traumu virsmu un operācijas laiku,nav nepieciešama pēcoperācijas kompresijas terapija, finansiāli izdevīgākas pacientiem.Informācija par dalību turpmākajos pētījumos. www.venucentrs.lv  67374747     
  Kādi simptomi liecina par mazasinību /anēmiju/un kā atjaunot dzelzs deficītu organismā-M/S ARS ginekoloģes Aldas Urtānes skaidrojums. Kompānijas "Vitabiotics" pārstāve Baiba Kursiša iepazīstina dzelzs preparāta FEROGLOBIN produktu iedarbību,kas uzlabo hemoglobīna sintēzi organismā un novērš anēmiju.
  Dzērveņu izcilās dziednieciskās īpašības apvienotas lielogudzērveņu ogu ekstraktā-URONEX /Jonax līnija/.Mēness Aptiekas farmaceite Ivita Apse raksturo URONEX sastāvu un iesaka to lietot urīnceļu sistēmas veselībai,arī imūnsistēmas stiprināšanai.
Valodas spēle, apsveicējiem mainoties lomām.  Secinājumi, kāpēc mēs neprotam auglīgi sarunāties. Ko darīt, lai mūsu saskarsme kļūtu jēgpilna? Kāpēc mēs neprotam  savā starpā veidot attiecības? ... un vēl citi interesanti jautājumi izskan filosofijas doktora, Latvijas Kultūras akadēmijas profesora EDMUNDA APSALONA jaunās  grāmatas "Komunikācijas kompetence. Kā saprasties un veidot attiecības?" prezentācijā. Uzzinām arī, kāpēc Zirgu pasts ir simboliska vieta, kur notiek šis pasākums? - tas viss  raidījumā, jo pats grāmatas autors E.Apsalons to iecerējis neparasti asprātīgi! Sekos arī Vijas Kilblokas jaunāko grāmatu apskats - tās izdevis apgāds "Zvaigzne ABC".
  Cik lielā mērā mūsu veselību ietekmē uzturs un kāpēc tik ieteicama sirds veselībai ir izslavētā Vidusjūras diēta-uzzinām sarunā ar kardioloģi Ivetu Mintāli.Kopā ar gastronomijas zinību speciālisti Aneti Dinni iepirksimies tirgū un noskaidrosim,ka Vidusjūras diētu viegli varam ievērot,izvēloties Latvijā audzētus produktus.Latvijas Kardiologu b-bas prezidents,profesors Andrejs Ērglis iesaka Latvijas zinātnieku speciāli izstrādātu  uzturbagātinātāju sirds veselībai,kas radīts no Latvijas augu dabīgām vielām- CARDIOPROTECT,kas profilaktiski nodrošina visu nepieciešamo sirds asinsvadu veselībai,aterosklerozes attīstības riska mazināšanai.
 13 maijs-EIROMELONOMAS DIENA,kurā sākas projekts "ESI MODRS!" Latvijas Viroterapijas centra izpilddirektore Gunta Kalniņa atklāj projekta būtību-iesaistīt skaistumkopšanas speciālistus,frizierus palīdzēt klientiem savlaicīgi atklāt nelabvēlīgus ādas veidojumus un ieteikt pārbaudīties pie dermatologa.www.melanoma.lv
 Padomi jaunajām māmiņām-kā pareizi kopt zīdaiņa ādu,lai nepieļautu autiņu izraisītu dermatītu.Speciālisti iesaka Šveices kvalitātes aerosolu ādas kopšanai ZINCO SKIN-ieteicams zīdaiņiem un problemātiskas ādas kopšanas līdzeklis.
 
 Kas sievietes veselībai vajadzīgs dažādos dzīves periodos -noskaidrosim sarunā ar ginekologu Aldu Urtāni un uztura speciālisti Lieni Sondori.Vairāk uzzināsim par produktiem,kas īpaši ieteicami sievietēm un cik vienkārši pagatavojami veselīgie kokteiļu un pinvērtīgas putras."Vitabiotics" pārstāve Baiba Kursiša iepazīstinās ar īpaši sievietēm izstrādātu vtamīnu,minerālvielu kompleksu WELLWOMEN,kas nodrošina visu nepieciešamo veselīgai ādai,matiem,regulē hormonu līmeni,mazina PMS sindromu.Maijā WELLWOMEN 25% ATLAIDE-MANA APTIEKA! 
  Viss par starptautiskās kompānijas TOODE plašo piedāvājumu,izvēloties jaunu tērauda jumta segumu ar dažādiem pārklājumiem Pieredze un vērtīgi ieteikumi pasūtītājiem.Bezmaksas konsultācijas-tālr. 800004636 www.toode.lv
    Osteoporozes speciāliste Sandra Černišova komentē osteoporozes mērījumu rezultātus pēc dabiskā preparāta "OSTEOKOMPLEKS K-2 " lietošanas,izskaidro OSTEOKOMPLEKS K2 iedarbību. www.stiprikauli.lv
  Saruna studijā par vīriešu veselību ar ārstu seksologu Artūru Vāveri /privātprakses tālr. 27252525/.Andris Bulis iztaujā par pazīmēm,kas liecina par priekšdziedzera iekaisumu un par profilaktiskiem pasākumiem,kas uzlabo prostatas veselību.Ārsts atzinīgi vērtē Latvijas Farmācijas uzņēmuma "MedPro" dabīgā preparāta PROSTAMĪNS sastāvu-vīrieša veselības kompleksu,kas uzlabo seksuālo veselību,ieteicams regulāri lietot prostatas profilaksei.
  RIGAS BRĪVOSTAS vides speciāliste Daiga Slišāne iepazīstina ar pasākumiem,lai uzlabotu vides kvalitāti un ekoloģiju Rīgas Brīvostas teitorijā-par monitoringa programmām,kas kontrolē ogļu pārkraušanas putekļu koncentrāciju un gruntsūdeņus,lai mazinātu piekrastes piesārņojumu.
 Kādi ir visbīstamākie faktori,kas izraisa INSULTU un kā izskaidrojama tā satraucošā statistika pasaulē-uzzinām sarunā ar profesoru,kardiologu Vilni Dzērvi.Plašāk par insulta pazīmēm un nozīmīgāko riska faktoru-paaugstinātu asinsspiedienu.Ārsts pamāca Andri Buli ,kā pareizi izmērīt asinsspiedienu ar ērto OMRON asinsspiediena mērītāju,kurā iestrādāta atmiņa ar iepriekšējiem mērījumiem.Informācija par pasākumiem,kas saistīti ar šogad pasludināto -sirds un asinsvadu profilakses gadu.
 Padomi jaunajām māmiņām-kā pareizi kopt zīdaiņa ādu,lai nepieļautu autiņu izraisītu dermatītu.Speciālisti vērtē un iesaka Šveices kvalitātes aerosolu ādas kopšanai ZINCO SKIN.
 Zobu higiēniste Anda Mironova iepazīstina ar jaunākās paaudzes antiseptiskā mutes skalojamā  lidzekļa OCTENIDOL priekšrocībām un iesaka to lietot profilaksei un ārstnieciskos nolūkos.  
 
Jauna grāmata "MANS ZIEDONIS": kā dzejnieka Imanta Ziedoņa personību vērtē viņa draugi, redzamākie inteliģences pārstāvji, bijušie dižkoku atbrīvotāju grupas dalībnieki, mākslinieki, skolotāji? - Tas lasāms jaunajā apgāda  "Zvaigzne ABC" izdotajā grāmatā. Tajā  ir 56 autoru raksti -  intīmi veltījumi Ziedonim viņa 80 -tajā dzimšanas dienā. Raidījumā - ieskats šīs grāmatas atvēršanas svētkos, kur redzam arī Valsts prezidenta A.Bērziņa un Kultūras ministres Ž.Jaunzemes- Grendes, kā arī citu minēto cilvēku uzstāšanos. Priecē fonda "Viegli" pārstāvju Renāra Kaupera un Kaspara Zemīša muzikālais sveiciens. Pasākums notiek Starptautiskās konferences ietvaros Rīgas Latviešu biedrības namā. Vija Kilbloka pastāsta arī par  citiem "Zvaigzne ABC" jaunumiem.
 
  Vai arī vasarā ieteicams veselīgs dzīvesveids un kā pārvarēt bezmiegu un diskomfortu ceļojumu laikā-uzzināsim sarunā ar VC 4 ģimenes ārsti Ingu Zemīti.Ārste sarunā ar Esmeraldu Ermali skaidro,kādi faktori ietekmē galvenā miega hormona- melatonīna veidošanos,un bezmiega gadījumā iesaka dabīgo līdzekli miegam-SLEEP AID ar MELATONĪNU.Ģimenes ārste Inga Zemīte profilaksei iesaka arī vasarā turpināt lietot zivju eļļu un izskaidro zivju eļļas lietošanas nozīmi visa mūža garumā.Ārste raksturo ZIVJU EĻĻU ar LECITĪNU + vit.E un akcentē lecitīna pozitīvo iedarbību aknu veselībai un smadzeņu darbības uzlabošanai.
  Apgāda "KONTINENTS" vasaras jaunumus atklāj reklāmas un mārketinga nodaļas vadītāja Ieva Drozdova,kura vairāk pastāsta par Ērikas Džeimsas pasaules bestselleru "Keitijas Lavenderes cita dzīve",Ketrinas Eljotas aizraujošo romānu "Zāles pret vientulību" un Deivida Morela spriedzes romānu "Uz naža asmens"-www.kontinents.lv
 
  Kam jābūt mūsu mājas aptieciņā,lai vasaru pavadītu bez problēmām- iesaka Skaistuma klīnikas "4.Dimensija" Dr.med.,dermatologs Māra Rone-Kupfere un iepazīstina ar plaša spektra ādas kopšanas un ārstniecības preparātu BIONECT,kura sastāvā ir hialuronskābe.Uzzināsim,par BIONECT priekšrocībām un kā praktiski pašam apstrādāt brūci,izmantojot BIONECT sietiņformu,aerosolu un krēmu.Vērtīgi padomi,kā lietot BIONECT,lai aizkavētu ādas novecošanos ap acīm.Rietumu Klīnikas ķirurgs Andrejs Miļčevskis dalīsies pieredzē,kā BIONECT pielieto savā praksē. www.Livorno.lv ,tālr.67211124
 Kopā ar SIA "Getliņi EKO" valdes locekli Aiju Breikšu un tehnisko direktoru Aigaru Pēkšēnu iepazīsim,kādi darbi paveikti,noslēdzot otro kārtu atkritumu apsaimniekošanas poligona "GETLIŅI" attīstībāka;par nākotnes plāniem būvēt 2.siltumnīcu kārtu un turpināt elektrības un siltuma ražošanu.
   Padomi jaunajām māmiņām-kā pareizi kopt zīdaiņa ādu,lai nepieļautu autiņu izraisītu dermatītu.Speciālisti iesaka Šveices kvalitātes aerosolu ādas kopšanai ZINCO SKIN.
 
  Kā novērst nepatīkamās sajūtas,ko izraisa "atvilnis" un kāds tam var būt iemesls - skaidro Rīgas Austrumu klīniskās universitātes sl.-cas Endoskopijas nod. vadītāja Anita Lapiņa, raksturo "atviļņa" simptomus,slimības gaitu un iepazīstina ar Austrumu klīniskās sl.-cas ENDOSKOPIJAS NODAĻAS unikālām diagnostikas un invazīvo izmeklējumu,procedūru iespējām.Sanofi pārstāve Maija Anspoka raksturo speciālistu atzītā preparāta IPRAALOX /Sanofi/ sastāvu un efektīvo iedarbību,kas novērš "atviļņa" radītos simptomus.
  MĒNESS APTIEKAS fermaceite Jolanta Bernupe iesaka,kā labāk justies dzīves posmā pēc 50+ un raksturo JONAX līnijas preparātus:ARTHRONEX plus,GLUCOSAMINE,CALCINEX locītavām un kauliem;MENOPEX,NAKTSSVECES EĻĻU sievietēm;GINKO BILOBA-smadzeņu darbībai un atmiņai;CARDIONEX-sirds veselībai.
  Kopā ar raidījuma vadītāju Andri Buli uzzinām,ko nozīmē diagnoze VEĢETATĪVĀ DISTONIJA.Ģimenes ārste Karīna Vernere skaidro veģetatīvās distonijas simptomus,kas saistīta ar nervu sistēmu un kā to ārstēt.Ginekoloģe Astrīda Tirāne- par sieviešu garastāvokļa svārstībām un nervozitāti,kas izskaidrojamas ar organisma hormonālām izmaiņām.Farmaceits,portāla zalesinfo.lv vadītājs Andrejs Nikolajevs raksturo Latvijā izstrādātās dabiskās nervu zāles NERVOSTRONG-ieteicamas veģetatīvās distonijas ilgstošai ārstēšanai,efektīvs nomierinošs līdzeklis,palīdzēs stiprināt un nomierināt nervus arī  EKSĀMENU LAIKĀ.Uzzini vairāk- www.nervostrong.lv ,tālr.29570836
Kā atmest smēķēšanu jau šodien, nepieņemoties svarā" un "Maini savu dzīvi 7 dienās"- kā  efektīvi lietot šīs jaunās, "Zvaigzne ABC" izdotās grāmatas kopā ar klātpievienoto disku - raidījumā skaidros sertificēts hipno - psihoterapeits Edgars Skrodelis. Viņš arī profesionāli adaptējis šos P.Makennas angliski ierunātos diskus latviešu valodā, - tie ietver sevī hipnozes seansus, kas domāti individuālam darbam - vienatnē strādājot ar sevi, lasot grāmatu un klausoties disku.  Studijā sarunu vada Andris Bulis, sarunai pievienojas apgāda "Zvaigzne ABC" valdes priekšsēdētāja  Vija Kilbloka - viņa informē arī par citiem jaunumiem.
Kā no nieru veselības ir atkarīgs mūsu asinsspiediens  un kā nieru funkcionālie traucējumi ietekmē vispārējo veselību-uzzināsim sarunā ar ģimenes ārsti,Holistiskās medicīnas un naturopātijas asoc.Ajūrvēdas sekcijas vad.Ilonu Ābeli-Šrenku.Ārste skaidro,kādas ir raksturīgākās nieru slimības un iesaka profilaktiski lietot efektīvu dabas augu preparātu arī urīnceļu veselībai -CYSTONE /Himalaya/,kurā, izmantojot ilgstošas ajūrvēdas zināšanas,sabalansētas minerālvielu un augu kombinācijas.Jogas skolas ANAHATA pasniedzēja Tamāra Bujanova ieteiks jogas pozas,kas uzlabo nieru funkciju.
 Informācija vecākiem-kā aizraujoši un jēgpilni bērniem pavadīt laiku ROTAĻU FABRIKĀ,T/C Olimpija,kur īslaicīgi vai ilglaicīgi bērns var pavadīt laiku speciālistu uzraudzībā;iespēja rīkot bērnu ballītes;tālr.29898987
 Kā novērst locītavu slimības un mazināt sāpes-iesaka Rehabil.centra "Vaivari" fizioterapeits Andrejs Korols.Ārsts raksturo Latvijā izstrādātu,ilgstoši pārbaudītu līdzekli locītavu veselībai -ORTOMAKSS,kas palīdz apgādāt organismu ar locītavām nepieciešamām vielām,atjaunot nolietotās šūnas.
 
 Kāpēc māmiņai, gaidot mazuli, vajadzētu lietot LYL KRILA eļļu,kā tā ietekmē mazuļa attīstību-atbildi gūsim sarunā ar 3 bērnu māmiņu Eviju,kura LYL Krila eļļu lietojusi ilgstoši un tagad to dod arī saviem bērniem.Savus vērojumus par Evijas bērnu veselību uztic ģimenes ārste Dzintra Gailīte.Kā uzlabojušies holesterīna un vairogdziedzera rādītāji pēc LYL KRILA eļļas lietošanas,raksturos vecmāte Aija Mikova.Sarunā ar ginekoloģi,Dr.med Ilzi Vībergu uzzināsim par pētījumiem,kā Omega 3 nepiesātinātās taukskābes ietekmē sievietes veselību,grūtniecības periodā-augļa augšanas procesus,intelektuālo attīstību.Tiksimies arī ar māmiņu Ramonu,kura savā ģimenē lieto LYL Krila eļļu un patiesi priecājas par sava dēla  spējām un veselību. www.krilaella.lv IZDEVĪGA pavasara cena- www.uzveselibu.lv,tālr.67250900
  Kā sadzīves traumām un ādas aprūpei palīdz ZincoSkin un ArgoSept.Pieredzējusī speciāliste,podologs Mārīte Saulīte dalās savā pieredzē,kā pēdu mikroplaisiņu aprūpē pielietot ZincoSkin;kā brūču apstrādē izmantot efektīvo antiseptisko līdzekli ArgoSept.
 
  Jauna akcija-DZĪVĪTES dienas "SOMIJAS APAVOS" -no 28.maija līdz 2.jūnijam visiem apaviem un somām ,pasakot paroli "dzīvīte"- 25% ATLAIDE! Kopā raidījuma vadītāju Ivetu Vītolu un konsultanti Tatjanu iepazīstam vasaras sezonas dažādu krāsu ādas apavu piedāvājumu ceļošanai,ikdienai,svētkiem;īpaši padomāts par ādas apavu kolekciju bērniem.SOMIJAS APAVOS atrodam vislielāko lielo izmēru piedāvājumu Baltijā!Jaunums-pielaikošanas kabīnes,kur pielaikot tērpu kopā ar izvēlētiem apaviem.Iepazītā informācija par apaviem veikalā "Somijas apavi" -Kr. Barona ielā 36. www.somijasapavi.lv.
 Ieskats ULLA POPKEN-jaunajā LIELO IZMĒRU sieviešu modes apģērbu veikalā T/C ALFA 2.stāvā,kur izvēlēties kvalitatīvu un modernu apģērbu ikdienai un īpašiem notikumiem;plaša aksesuāru,mājas un pludmales tērpu izvēle.
 
 Kā ātrāk tikt galā ar kakla sāpēm vasarā pēc veldzēšanās ar aukstu ūdeni vai pavadītās dienas caurvējā- Iveta Vītola noskaidros sarunā ar otolaringologu,ģimenes ārsti Ingu Žīguri.Mājas aptieciņai ārste iesaka preparātu FURASOL-pulveri šķīduma pagatavošanai,ko lietot kakla un mutes dobuma skalošanai-ātri mazina sāpes kaklā,novērš rīkles un mutes infekciju.FUROSOL priekšrocības-pretmikrobu iedarbība palīdz neatliekamās situācijās apkopt brūces,arī apdegumu brūču apstrādei.
  Kad vislabāk mazgāt logus,kā mājas apkopšanas darbus veikt pareizi un efektīvāk,nepielietojot ķīmiskos līdzekļus,bet izvēloties pareizos tīrīšanas piederumus -vērtīgi padomi,ko iesaka "SOL" Latvija TĪRĪBAS SKOLAS nodarbību vadītāja Anita Vidiņa."SOL" pārdošanas daļas vadītājs Ritvars Briska iepazīstina ar uzņēmuma ilgo pieredzi un jaunākām telpu profesionālām uzkopšanas tehnoloģijām. www.sol.lv
 
 
 Jauns dokumentālais cikls "RAKSTNIEKS TUVPLĀNĀ"- kur runā pats rakstnieks, dzejnieks Imants Ziedonis un literatūrzinātnieks Guntis Berelis.Par to studijā stāsta režisore, producente Ināra Kolmane,kura  raksturo cikla sagatavošanas darbu un nodomus turpmāk. Vēl studijā tiekamies ar pirmsskolas vecuma bērnu rakstīšanas rosinātāju - skolotāju un dzejoļu krājuma "Dzejolēni" autori Eviju Gulbi. Sarunas vada Andris Bulis un tām pievienojas apgāda "Zvaigzne ABC" vadītāja Vija Kilbloka.
 Kā palīdzēt organismam intensīvas slodzes un paaugstināta stresa apstākļos? Profesors, kardiologs Juris Karpovs raksturo ZIVJU EĻĻU ar LECITĪNU,jo OMEGA 3 iedarbība kopā ar LECITĪNU veicina smadzeņu darbību,piedalās aknu attīrīšanas procesā un organisma šūnu stiprināšanā.Medicīnas studentu secinājumi,kā eksāmenu un mācību laikā izjūt OMEGA 3 ar LECITĪNU iedarbību.
Profesors Juris Karpovs skaidro,kāpēc pēc saspringtas dienas un eksāmenu laikā nepieciešams atjaunot spēkus veselīgā miegā un kāda nozīme ir miega hormonam-melatonīnam;vērtē dabiskas izcelsmes produkta SLEEP AID ar MELATONĪNU iedarbību,kas nodrošina labu miegu un neizraisa atkarību.

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs