Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Raidījumi

 LATVIJAS APTIEKA farmaceite Linda Fevraļeva skaidro,kāpēc ziemas mēnešos ir biežākas nagu sēnīšu infekcijas un kā pareizi rūpēties par pēdu higiēnu.Par LATVIJAS APTIEKA organizētajām aktivitātēm decembrī sadarbībā ar Veselības centru 4-ATLAIDES podologu konsultācijām,kāju sēnīšu ārstēšana ar lāzerterapiju,apavu dezinfekcija.Podologu b-bas priekšsēdētāja Tatjana Ivanova iesaka dabisko preparātu FUNGUSS LESS-efektīvs kāju sēnīšu kopšanas un profilakses līdzeklis.
 Jaunā TOMĀTU RAŽA Latvijā jau DECEMBRĪ ! Kā to izdevies realizēt GETLIŅI EKO jaunajās siltumnīcās -noskaidrojam sarunā ar agronomu Guntaru Strautu,kurš raksturo jaunās,ļoti garšīgās tomātu šķirnes,kuru audzēšanā pielietoti tikai bioloģiskie augu aizsardzības līdzekļi.
 Padomi,kā pareizi apstrādāt apdegumu un brūces-iesaka MĒNESS APTIEKA farmaceite Lauma Vallenčuka; raksturo ilgstoši pārbaudīto līdzekli brūču dziedināšanai-SOLCOSERYL gelu un ziedi.
 
  Sarunā ar ģimenes ārsti Karīnu Verneri noskaidrosim,kā samazināt slodzi sirdij un kā to ietekmē asinsspiediens un holesterīna līmenis.Uzzinām par dabīgā preparāta VALERON iedarbību,kas profilaktiski un ārstnieciskos nolūkos stiprina sirdi.Farmaceits,zāļu portāla ZALESINFO.lv vadītājs,Andrejs Nikolajevs raksturo VALERON,kas satur dabiskus ekstraktus,minerālvielas un vitamīnus -labs sirds nomierinošs un stiprināšanas līdzeklis www.valeron.lv
 EKO veikaliņā ORGANIX /Rīgā,Šarlotes ielā 6/-garšīgi un veselīgi kārumi ,ko novērtē bērni un labprāt pērk vecāki,jo sastāvā ir tikai bioloģiski sertificēti produkti.Plašs EKO preču klāsts mazuļu aprūpei,ekoloģiski mazgāšanas/tīrīšanas līdzekļi. www.vezums.lv
 MANAS APTIEKAS farmaceite Agnese Ritene ieviesīs skaidrību,kādas ir medikamentu un uzturbagātinātāju būtiskākās atšķirības un aicina uzturbagātinātājus pirkt tikai aptiekās vai drošās IT vietnēs,vai pārliecināties uzturbagātinātāju reģistrā-www.pvd.gov.lv   Uzzināsim,kādos gadījumos ieteicama un ar ko īpaša ir dermokosmētika,ko var iegādātāties tikai aptiekās.
 Padomi jaunajām māmiņām-kam jāpievērš uzmanība,izvēloties savam mazulim drošus,ērtus ratiņus.BABY CITY pārdevēja Ramona raksturo ratu komplektus-funkcionalitāti,kvalitātes un cenu atšķirības.BABY CITY- T/C Atrum AZUR,Rīga PLAZA
 "KONTINENTS" reklāmas un mārketinga nodaļas vadītāja Ieva Drozdova iesaka dāvanu svētkos-aktrises Grētas Garbo dzīvi slavas gūstā- zviedru autores Ellenas Matsones grāmatā ZIEMAS KOKS,bet trilleru cienītājiem- Reivida Morela romānu "Slepkavība kā smalkā māksla"."Ievas veselība" redaktore Agnese Meiere vērtē Amandas Brukfīldas aizraujošo romānu "Mīlestības tilti".

 Kā filmas "SAPŅU KOMANDA 1935" laiks turpinās jaunā grāmatā, kuras autori ir Ilze Zveja, filmas režisors Aigars Grauba un producents Andrejs Ēķis? - Par to pastāstīs visi 3 autori un izdevēja, "Zvaigzne ABC"valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka. Raidījumu vada Andris Bulis, kurš pats arī spēlējis šājā filmā. Lasītāju uzmanībai -  arī jaunāko grāmatu apskats.
 Raidījuma vadītāji Iveta un Andris izvērtē LYL Krila eļļas gada bilanci un pircēju vērtējumu,jo pēc IMS datiem LYL KRILA  EĻĻA atzīta par šī gada  pirktāko OMEGA 3 produktu Latvijas aptiekās!Raidījumā vēlreiz tiekamies ar speciālistiem,kuri atgādina LYL Krila eļļas pozitīvās īpašības,farmaceite raksturo jaunos produktus -LYL Krila eļļa KID ar D3 un LYL Krila WINTER.Veiksmīga izvēle dāvanai-LYL Krila eļļa īpašā dāvanu iepakojumā.Informācija par 20% atlaidēm aptiekās un www.uzveselibu.lv
  Par Latvijas dzērveņu dziedinošo spēku imunitātes stiprināšanai un urīnceļu veselībai.Ginekoloģe Aija Tula-Rijkure izskaidro,kāpēc sievietes biežāk slimo ar urīnceļu infekcijām un vērtē dzērveņu sulas preparāta SOLURO AKTIV antibakteriālo iedarbību arī ginekoloģijā.
 LATVIJAS APTIEKA farmaceite Linda Fevraļeva iepazīstina ar aktivitātēm decembrī un raksturo Latvijas zinātnieku radītu uzturbagātinātāju no Latvijas augu dabīgām vielām-CARDIOPROTECT-SIRDS ASINSVADU veselībai.Preparāta iedarbību vērtē un rekomendē arī profesors Andrejs Ērglis.Par "Latvijas aptiekas" īpašo piedāvājumu un dāvanām DERMOKOSMĒTIKAS CENTRĀ /Lielirbes ielā 17A /. Jaunumi un akcijas - LATVIJAS APTIEKA avīzē!
 Kā iegūt skaistu smaidu,risinot nepareiza sakodiena problēmas? Zin.doktore ALĒNA BUTKĒVIČA izskaidro,kā ortodontijā zobu korekciju risina esošā metode un iepazīsim jaunās tehnoloģijas- DAIMONA metodes priekšrocības,ar kuru klīnikā strādā Eiropas Daimona sistēmas meistars,Dr. Karīms Aklehs. Alēnas Butkēvičas zobārstniecības prakse -Rīgā,Dzirnavu ielā 45/47, tālr.67242470.www.drbutkevica.eu
  Kādu sajūtu un simptomu gadījumos nevajadzētu atlikt vizīti pie proktologa-noskaidrosim sarunā ar LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKAS Proktoloģijas nod.vadītāju,ķirurgu Aigaru Martinsonu;uzzinām,kā jaunākās tehnoloģijas,pielietojot lāzeru,atvieglo operācijas procesu un atveseļošanos.LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKAS akcijas cena vizītei pie proktologa DECEMBRĪ- 15 Ls! www.lazermedicinasklinika.lv ,Rīgā,Kokneses prosp.18a,tel.67374747
  Kādas sekas var izraisīt brīvdienu iedzeršanas-raksturo Narkoloģiskās palīdzības dienesta nod.vadītāja Inga Landsmane.Lai uzlabotu aknu funkciju un veicinātu aknu atindēšanu,speciālisti iesaka Latvijā ražotu preparātu -HEPASTRONG.
 MĒNESS APTIEKAS farmaceite Kinta Šakina imunitātes stiprināšanai iesaka zinātniski pārbaudīto dabīgo produktu ALVITYL, kura sastāvā ir ehinācija un propoliss-piemērots bērniem un pieaugušiem.
Ieskats ziedu salonā "AINA -gaumīgi dekori un dāvanas,ziedi un rotājumi-Nometņu ielā 9,tel.67611987
 
 Kopā ar Ivetu Vītolu un MANA APTIEKA farmaceiti Aigu Zariņu noskaidrosim,kādas kļūdas pieļaujam ikdienā lietojot zāles,kāds ir recepšu derīguma termiņš un atkārtosim,kā pareizi izmērīt asinsspiedienu.
  Dāvanu izvēlei- izdevniecības "PĒTERGAILIS" grāmatas!Apgāda vadītāja Ingūna Cepīte lepojas ar izdevumu autoriem,kuri šogad saņēmuši visas galvenās grāmatnieku balvas- A.Aizpurietes dzeja "TURP" ieguva Ojāra Vācieša balvu,par spilgtāko debiju atzina Dainas Sirmās dzejas krājumu "Kailsals".Klasikas pērles,aizraujošas grāmatas mazajiem un lielajiem dāvanām iesaka "PĒTERGAILIS".
 Cik relaksējošas un veselīgas ir ūdens procedūras un vannas rituāli- pārliecināsimies sarunā ar uzņēmuma GREENWALK vadītāju Agitu Bergani-Berģi,kura iesaka izbaudīt dažādu augu aromātiskos,dezinficējošos SPA eliksīru kompozīcijas.                                                www.greenwalk.eu ,tālr. 67807362
 "DĀRZA MAĢIJA" - tā ir  Gunas Rukšānes grāmata, kas saistošā veidā iepazīstina ar praktiskiem darbiem, ziedu šķirnēm un - emocijām divos dārzos visa gada garumā Cēsu pusē. Grāmata uzrakstīta kā līdz šim neprofesionāla dārzkopja atklājumi - pieredzes apgūšanas gaitā.  Vēl jo svarīgu grāmatas saturu veido fakts, ka šo pieredzi Guna mācījusies no sava dzīvesbiedra, pazīstamā selekcionāra un otrā dārza saimnieka Jāņa Rukšāna. Viņi abi ir studijas viesi, un kopā ar grāmatu izdevēju Viju Kilbloku un aktieri Andri Buli izveidojas ļoti saistoša un asprātībām piepildīta studijas saruna, kuras laikā ieskatāmies jaunajā grāmatā. 
 
 Par kaņepju pielietojumu pasaulē un Latvijas pieredzi,kas bijusi lielākā kaņepju produktu ražotāja pirmskara Eiropā.Viesosimies Tīnūžos,kur  radīts PILOTPROJEKTS- uzcelta MĀJA no KAŅEPJU-KAĻĶA BETONA ! Latvijas Industriālo kaņepju asociācijas valdes priekšsēdētājs Guntis Vilnītis rosina plašāk ieviest šo ekoloģisko būvmateriālu,bet topošās mājas saimnieks un būvnieks Uģis Pauriņš pamato šāda būvmateriāla izvēli-nodrošina labu mikrovidi,siltumnoturība,antialerģiska,laba skaņas izolācija.
 Gripas un saaukstēšanās sezonas laikā speciālisti iesaka unikālu Latvijas zinātnieku radītu produktu- CITROSPRAY FLU plus,kuras sastāvs-greifrūtu sēklu ekstrakts,propoliss,ehinācija,piparmētra-nodrošina antibakteriālo iedarbību,stiprina organisma aizsargspējas.
 Jūras Medicīnas centra dr.,gastroenterologs Ilze Birka atgādina,kādi nelabvēlīgi faktori,arī svētku laikā, visbiešāk ietekmē mūsu aknu veselību un kā atvieglot aknu darbību.Ārste vērtē augu valsts preparātu LAGOSA, kas uzlabo aknu funkcijas,atjauno aknu šūnas. 
 
  Kā pareizi kopt matus un matu ādu,lai tie būtu veselīgi un kupli- saruna ar LATVIJAS APTIEKAS kosmētiķi Lindu Pikmani,kura  skaidro,kādi faktori ietekmē matu veselību,kāda ir matu,galvas ādas diagnostika.DERMOKOSMĒTIKAS NODAĻĀ iepazīsim speciālos matu kopšanas līdzekļus,pēc kādiem  rādītājiem izvēlēties lietošanai drošu,mazalerģisku matu un ādas kosmētiku.Informācija par LATVIJAS APTIEKAS  īpašiem piedāvājumiem decembrī.
 Latvijā zeļ un plaukst AITKOPĪBA- tādi secinājumi ir pēc viesošanās LATVIJAS AITU AUDZĒTĀJU asociācijas 15 gadu jubilejas pasākumā Jelgavas pilī,kurā godināja pieredzējušos aitkopjus,iepazīsim arī jaunos aitkopjus,kuri saskata perspektīvu aitkopības nozarei Latvijā,kurs pamatā ir rūpīga un sarežģīta šķirnes aitu selekcija.
ju bilejas pasākumā Jelgavas pilī,kurā
 Kādu dzīvesveida modeli izvēlēties,lai labi justos gan ikdienā,gan svētkos- studijā diskutēs studenti un profesors,kardeologs Juris Karpovs,kuri iesaka vairāk fiziskas aktivitātes."APTIEKAS PRODUKCIJAS devīze-"Rūpējies par sevi" un papildus iesaka speciāli izstrādāto SIRDS ZIVJU EĻĻU/Aptiekas Produkcija/.Profesors Juris Karpovs skaidro,kā vakarā sagatavoties veselīgam miegam miega hormona melatonīna nozīmi;vērtē dabiskas izcelsmes produkta SLEEP AID ar MELATONĪNU ,kas nodrošina labu miegu un neizraisa atkarību.Studijas viesis,sporta treneris Kaspars Ozoliņš /"DCH STUDIJA"/ demonstrē 3 vingrinājumu kompleksus,kas ieteicami pēcsvētku laikā.
 Dosimies uz kokaudzētavu "BALTEZERS",kur kokaudzētavas vadītājs Varis Kazaks palīdzēs izvēlēties visskaistāko eglīti,kas priecēs ne tikai svētkos,bet arī turpmākos gados zaļos mūsu pagalmā.Uzzināsim,kā tās kopt līdz pavasarim un pareizi pārstādīt.
as
Uz skatītāju iesūtītajiem jautājumiem atbildēs MANA APTIEKA farmaceite Sandra Rozenbaha.Uzzināsim par medikamentu un pārtikas produktu mijiedarbību,kā mazināt medikamentu izraisītās blaknes un par palīglīdzekļu izvēli aptiekās.Informācija par med.preču un palīglīdzekļu izīrēšanu MANA APTIEKA aptiekās Valmierā. 
 RD LABKLĀJĪBAS DEPARTAMENTA direktore Irēna Kondrāte rezumē 2013.gada prioritātes sociālajā jomā,uzzinām,kā izpaužas stratēģijas "Vesels rīdzinieks-veselā Rīgā" ,kurā ietverta Rīgas 1.slimnīcas atjaunošana,kas tapusi par modernāko,lielāko un profesionālāko ambulatoro iestādi Latvijā.  
 Labas grāmatas svētku dāvanai iesaka apgāda "KONTINENTS" Reklāmas un mārketinga nodaļas vadītāja Ieva Drozdova.Sievietes iepriecinās romantiskais Džūdas Devero romāns " Meitene,kas iemācīja mani smieties", bet bestselleru autors Džefrijs Ārčers pārsteigs ar aizraujošo darbu "Atbildi zina tikai laiks".Par plašo piedāvājumu - www.kontinents.lv
 Gribat īsu brīdi pabūt Ingas Jērumas grāmatas "ILZE VAZDIKA.SALDĀ KATORGA" atvēršanas svētkos Dailes teātrī? Tur runā autore Inga Jēruma, aktrise Raimonda Vazdika, aktrise un pedagoģe Venta Vecumniece, Dailes teātra aktrise Olga Dreģe, "Zvaigzne ABC"vadītāja Vija Kilbloka un... ziedus saņem Ilze Vazdika. Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, tad noskatieties šo raidījumu, kurā  papildus uzzināsiet informāciju arī par citām jaunākajām grāmatām, kuras var noderēt Ziemassvētku dāvanām!
  Lielisku dāvanu LYL KRILA eļļas komanda sarūpējusi populāriem cilvēkiem,kuri rūpēs par savu veselību novērtējuši LYL Krila eļļu.Uzklausīsim Lienes Šomases,Zanes Vaļickas,Gunta Veita un Roberto Meloni atsauksmes un sirsnīgus sveicienus Ziemassvētkos.LYL farmaceite Jana Voļska iesaka dāvanai svētkos izvēlēties speciāla svētku dizaina iepakojumu un atgādina par LYL Krila eļļas iedarbību.Informācija par 20% atlaidi Latvijas aptiekās. 
   Sena un tradīcijām bagāta ir HOMEOPĀTIJAS ārstēšanas metode.Par homeopātijas ārstēšanas pamatprincipiem uzzināsim sarunā ar pieredzējušo ārsti-homeopāti Annu Kaļķi.Homeopātiskās aptiekas farmaceits Jānis Ventiņš iesaka iedarbīgās zāles pret klepu,iesnām kas gatavotas tikai no dabīgiem augiem.
 Sarunā ar aptieku tīkla LATVIJAS APTIEKA valdes locekli Ilmāru Pajusti,uzzināsim,kas paveikts un ar ko lepojas LATVIJAS APTIEKA :atvērtas jau 2 jaunā koncepta aptiekas,darbojas Latvijā modernākā zāļu izgatavošana aptiekās,ieviestas 2 kientu lojalitites kartes un īpaša farmaceitiskā aprūpe LATVIJAS APTIEKA aptiekās. 
 Lai izvēlētos ērtāko mazgabarīta tehniku,minitraktorus sniega tīrīšanai un dažādiem dārza darbiem - IKU "EDUARDS" Tukumā atradīsiet vispiemērotāko tehniku www.avant.lv, www.malkdaris.lv
  Iepazīsim apgāda"KONTINENTS" lieliskās grāmatas- ierosmei dāvanai svētkos :par aktrises Grētas Garbo dzīvi zviedru autores Ellenas Matsones aizkustinošā grāmatā ZIEMAS KOKS ;trilleru cienītājiem- Reivida Morela romāns "Slepkavība kā smalkā māksla" ;Amandas Brukfīldas romānu "Mīlestības tilti" iesaka "Ievas veselība" redaktore Agnese Meiere.
 Raidījuma vadītāja Iveta Vītola iztaujā uztura speciālisti Evu Kataju,kā svētkos nenodarīt sev pāri pārmērīgi ēdot un ar kādiem ēdieniem papildināt tradicionālo svētku cienastu,lai izvairītos no smaguma sajūtas.Ģimenes ārste Ilona Ābele-Šrenka izskaidro,kādi simptomi liecina par aknu pārslodzi. Aknu aizsardzībai ārste iesaka HIMALAYA labāko dabīgo augu kompleksu AKNU VESELĪBAI- Liv. 52 ,kas uzlabo gremošanu,atjauno aknu šūnas. Ierosmei svētku galdam- "Le Dome" šefpavāra Māra Astiča recepte.
 Dosimies uz populāro BERGA BAZĀRA tirdziņu un tiksimies ar Bergu Bazāra b-bas vadītāju Kristiānu Skābardi,kas iepazīstinās ar cilvēkiem un vietām,kas atvieglo ikdienu un svētku rūpes:modes salonā "NARCISS" izvēlēsimies tērpu kopā ar modes dizaineri Alisi Trautmani,iepazīsim ekskluzīvu franču vīnu un šampaniešu piedāvājumu,kosmētikas salonā ar atlaidi varēsim iegādāties ESTHEDERM PRODUKCIJU dāvanai vai kosmētiskai procedūrai.Kārtējais Berga Bazāra tirdziņš- 28.XII un visās svētku dienās.
 
 Pēcsvētku rītā raidījuma vadītāji Iveta un Andris noskaidro,kā pasargāt sevi no sirdssāpēm,kas ir sirds aritmija un kā ārsti skaidro apgalvojumu- mēs esam tik veci, cik mūsu artērijas .Kardioloģe Dace Zalmane raksturo sirds slimību cēloņus un vērtē līdzekli sirds veselībai -VITA K2 ar linsēklu eļļu. Dietoloģe Laila Meija atgādina par linsēklu eļļas ārstnieciskajām īpašībām.Vairāk par VITA K2 - www.veselasirds.lv
 Lai atbildētu uz Andra jautājumu,kā rūpēties pr staltu stāju,Iveta atgādina savu sarunu ar sportisko Mārīti,kura atklājusi  osteoporozi,bet ārstnieciskos nolūkos turpina aktīvu dzīvesveidu un lieto dabīgo OSTEOKOMPLEKSU K2 Mena Q7. Ārste Sandra Černišova komentē vairākus Mārītes kaulu blīvuma mērījumus dinamikā un to uzlabojumus,izskaidro vit.K2 labvēlīgo ietekmi kaulu stiprināšanā.Farmaceite Ieva Virza raksturo atklājumus par Vit K2 un preparāta OSTEOKOMPLEKS K2 MENA Q iedarbību. www.stiprikauli.lv
 
 Otrajos Ziemassvētkos raidījums sākas ar matemātiķes, folkloristes un jostu audējas Ineses Krūmiņas grāmatas "ZĪME.RAKSTS.NOZĪME." atvēršanas svētkiem un  turpinās ar mākslinieka Jāņa Anmaņa jubileju, ar tikko iznākušās viņa grāmatas "PIESKĀRIENS" svinēšanu apgādā "Zvaigzne ABC". Par 20 citām jaunākajām grāmatām stāsta izdevēja Vija Kilbloka un Andris Bulis. Grāmatu ceturtdienu radošā komanda novēl radošu un ticības piepildītu Jauno - 2014. gadu!
  Lai izteiktu atzinību labākajiem sociālā dienesta darbiniekiem,Labklājības ministrija šogad pirmo reizi izsludināja konkursu "Labākais sociālais darbinieks Latvijā",kurā 3.vietu ieguva RD Labklājības departamenta sociālā centra "Avoti" sociālā darbiniece Sandra Darkevica,kura sociālajā darbā strādā 10 gadus.Sarunā uzzināsim,kā šo gadu laikā pilnveidojies sociālais darbs un kādu gandarījumu sniedz rūpes par līdzcilvēkiem.Rīgas vecākā sociālā darbiniece Inese Sūniņa atklās,kā radās ideja par dienas centru izveidi,tiksimies ar Rīgas dienas centra "Ābeļzars" apmeklētājiem,kuri pateicīgi par atbalstu dažādām aktivitātēm,iespēju tikties interešu klubos. RD Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte akcentē sociālo darbinieku sūtibu un  ieguldījumu,kas vairo cilvēkmīlestību.
    Kā mazināt sāpes,izmantojot HOMEOPĀTIJU- saruna ar traumatologu-ortopēdu,dr. Gunti Nimrodu,kurš savā privātpraksē sekmīgi mazina sāpes,pielietojot dažādas homeopātijas metodes-ievadot homeopātijas šķidrumu.Ārsts izskaidro procedūras iedarbību,kas atjauno locītavu kustīgumu,mazina muskuļu,locītavu sāpes; uzzināsim klientu atsauksmes pēc procedūrām. PRIVĀTPRAKSE-Dr.Guntis Nimrods,Rīgā,                            Brīvības ielā 90, tālr.67298190
 Lai noskaidrotu,kādas ir jaunākās SVARA SAMAZINĀŠANAS metodes,kopā ar 3 bērnu māmiņu Sarmīti Radziņu,dosimies pie JŪRMALAS SLIMNĪCAS speciālistiem.Par  īslaicīgo svara mazināšanas metodi-kuņģa balona implantēšanu- uzzināsim sarunā ar endoskopisti Liliju Morozovu,bet ķirurgs Egons Liepiņš atklās,cik efektīva un atšķirīga ir kuņģa samazināšanas metode. Jūrmalas slimnīca Bulduros, tālr.26573340
  Svētku priekšvakarā- labas idejas svētku galdam ,cienastam gatavojot ēdienus no augstvērtigās OSCAR'S FISH produkcijas ! Viesosimies Zajančkovsku ģimenē,kurā viens no labākajiem šefpavāriem, Māris Jansons, kopā ar mazajiem palīgiem gatavos dažādus cienastus un padalīsies ar dažādiem pavāra "knifiem",lai ēdiens būtu veselīgāks un garšīgāks.OSCAR'S FISH valdes priekšsēdētāja Mārīte Tīruma-Karlsone iepazīstina,kāds ir OSCAR'S FISH produkcijā izmantoto zivju ceļš no Īslandes nepiesārņotajām ūdenskrātuvēm līdz pircējam,kā izdodas saglabāt augstvērtīgo kvalitāti.Jaunums-Īslandes pikšas pelmeņi un SIA "Bujums" pelmeņi ar Īslandes jēra gaļu.

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs