Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Raidījumi

 Ieskats "LATVIJAS APTIEKAS" jauna dizaina aptiekas atklāšanas pasākumā Rīgā,Lielirbes ielā 17A ,kur īpaši pārdomātas ērtības klientiem- telpas individuālām konsultācijām,ērtas pašapkalpošanās un kases zonas,bērnu uzturēšanās stūrītis."LATVIJAS APTIEKAS" komercdirektora vietniece Zitā Jēkabsone raksturo aptiekā izveidoto dermokosmētikas centru ar kosmētiķu pakalpojumiem.
 Mutes veselības centra organizētajā pasākumā Bauskas novada skolēniem,kurā traktīvā veidā Latvijas vadošie speciālisti stāsta,cik laba ir dzīve bez zobgraužiem un būt veselam.Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centra vadītājs Andis Paeglītis uzsver,cik nozīmīgi izglītot visu ģimeni,lai rosinātu ilglaicīgas rūpes par veselību.
  Iesaistoties diabēta mēneša aktivitātēs,LATVIJAS APTIEKĀ novembrī īpaši pasākumi,lai uzlabotu diabēta slimnieku ikdienu.Komercdirektora vietn. Zita Jēkabsone aicina diabēta pacientus bez maksas apmainīt jebkuru glikometru pret jauna tipa glikometru ONE TOUCH Selection,iepazīt jaunāko Canderel cukura aizvietotāju,NATĒJA diabēta tējas ar 20% atlaidi u.c. patīkami pārsteigumi LATVIJAS APTIEKĀS.
 Sekas,ko izraisa brīvdienu iedzeršanas-raksturo Narkoloģiskās palīdzības dienesta nod.vadītāja Inga Landsmane.Aknu funkciju uzlabošanai un atindēšanai- Latvijā ražots preparāts -HEPASTRONG.
 ŠOKOLĀDE MEDŪ un šokolādes asorti ar bišu produktu pildījumu-piedāvā z/s KALNA SMĪDES" īpašnieks,biškopis Jānis Sietiņsons.Iepazīsim arī pārējos produktus medū,ko var iegādāties Latvijas veikalos-www.biomedus.lv .tālr.26435206
 Dr. MAURIŅA VĒNU CENTRA ķirurgs - flebologs Juris Rīts raksturo dažādus kāju tūskas iemeslus un simptomus, kas liecina par nopietnu saslimšanu-dziļo vēnu trombozi.Uzzinām,kā ārstēšanai pielieto kompresijas terapiju un limfodrenāžu;vingrinājumi,kas uzlabo kāju asinsriti. www.venucentrs.lv tel.67374747
 Izdevniecības "KONTINENTS" grāmatu jaunumus atklāj reklāmas un mārketinga nodaļas vadītāja Ieva Drozdova,tuvāk iepazīstinot ar Amerikas populārās rakstnieces Noras Robertsas psiholoģiski romantisko detektīvu ĒNU LĪCIS un aizraujošo Lulū Teilores romānu BRILJANTA ASARAS. www.kontinents.lv 
 Raidījuma vadītāja Iveta Vītola aicinājusi MANA APTIEKA farmaceiti Ilonu Rūķi atbildēt uz skatītāju jautājumiem,kas saistīti ar locītavu sāpēm un kā plašajā aptieku piedāvājumā izvēlēties piemērotāko līdzekli;kā atšķiras gēlu,ziežu,krēmu iedarbība.Fizioterapeite Daina Zīle parādīs,kā pareizi vingrināt locītavas. 
 Par JAUNUMU Latvijā- LYL KRILA eļļa WINTER ar D3 vitamīnu.ARS terapeite Sandra Černišova iesaka arī pieugušajiem veikt D3 analīzes un raksturo,kādas sekas izraisa D3 vit deficīts;kā to kompensēt,papildus izvēloties LYL krila eļļu WINTER ar D3.Izdevīgi- www.uzveselibu.lv ,67250900
 Kādas grāmatas iesaka lasīt macītājs Juris Rubenis? - Jaunākā: R.Rora grāmata : "Kailā tagadne" - par to ar J.Rubeni sarunājas Vija Kilbloka. Jaunumus iesaka literatūrzinātniece Bārbala Simsone, raidījumu vada aktrise Esmeralda Ermale.
 Kāpēc,ja esam saaukstējušies,svarīgi IZSILDĪT BRONHUS? Kā tas palīdz atveseļoties un kā to vislabāk izdarīt,skaidro ģimenes ārste Karīna Vernere.Farmaceits Andrejs Nikolajevs raksturo ērti pagatavojamo karsto ārstniecības augu dzērienu TERMOBRONX,kas izsilda bronhus un pasargā no tālākas saslimšanas. Kopā ar fizioterapeiti Dainu Zīli un Andri Buli apgūsim vingrinājumus,kas palīdz.elpceļu veselībai.
 Kā kosmētikā pielieto Latgales ezeru dūņas un zilos mālus SPA centrā "Debess",kurā dažādās procedūrās un masāžās izmanto tikai ekokosmētiku.www.spadebess.lv ,tālr.67323383
 Sadarbībā ar LATVIJAS APTIEKU turpinām tēmu par diabētu.Farmaceite Linda Fevraļeva skaidro,ar ko atšķiras DOPPEL herz vitamīni diabēta slimniekiem,iesaka speciālo NATĒJA zāļu tēju un STEVIA cukura aizvietotāju;raksturo MedPro imunitātes stiprinošos vitamīnus pieaugušiem,bet speciāli bērniem  želejkonfektes-vitamīnus LĀCĪŠI.Par jaunumiem un atlaidēm- LATVIJAS APTIEKAS avīzē!
 Uztura speciāliste Astra Sabule-Leite iepazīstina ar pētījumiem,kas izskaidro,kāpēc dabīgais olīvkoku lapu ekstrakts TENZIN stabilizē asinsspiedienu,holesterīna un cukura līmeni.Terapeite Ieva Ruža raksturo,kādos gadījumos asinsspiediena regulēšanai var palīdzēt dabiskas izcelsmes produkti.
  Kā saglabāt sievišķību un neļauties ikdienas stresam?Uzzināsim,kā tas izdodas raidījuma vadītājai Iveta Vītolai,ģimenes ārstei Karīnai Vernerei un Marikai Ģedertei.Psihoterapeite Maija Kārkliņa izskaidro,kā stress un pārslodze ietekmē visa organisma veselību,bet ginekoloģe Iveta Gražule skaidro,kā hormonālo izmaiņas iespaidā mainās sievietes garastāvoklis.Farmaceits Andrejs Nikolajevs raksturo un iesaka Latvijā izstrādāto dabisko preparātu NERVOSTRONG ,kura unikālais sastāvs ilgstoši stiprina un nomierina nervus, ieteicams arī veģetatīvās distonijas gadījumā.Kosmetoloģes Elīnas Džeriņas padomi,kā sevi relaksēt,pareizi veicot pēdu masāžu www.nervostrong.lv 
Vai no zivs ir iespējams izspiest zivju eļļu? Lai to noskaidrotu,kopā ar trīs skolniecēm piedalīsimies eksperimentā un,iztaujājot MANAS APTIEKAS farmaceiti Baibu Bisnieci,noskaidrosim,kuras zivis satur vērtīgo Omega3 un kāpēc tās ir tik nepieciešamas īpaši augošam organismam.
 Raidījuma vadītāja Iveta Vītola kopā ar SONETT pārstāvi Latvijā Vitu Valdmani,veicot tīrīšanas darbus virtuvē,pārliecinās,cik efektīgi mājsaimniecībā palīdz dažādie ekolīdzekļi SONETT.Uzzinām,kā tie atšķiras no ķīmiskajiem līdzekļiem,lai neizraisītu alerģiju. www.weledashop.lv
 Ģimenes ārstes Daces Pastares viedoklis par vitamīnu lietošanu bērniem.Vērtējam Latvijā  izstrādātus multivitamīnus bērniem"LĀCĪŠI" ,kas stiprina imunitāti un nodrošina pareizu bērna attīstību.
"Kā ES ar OPI braucu LATVIJU lūkoties"- Gundegas Sējas grāmata, ko izdevis apgāds "Zvaigzne ABC". Grāmata par nosacītu ceļojumu, iepazīstot Latvijas vēsturi, simbolus, ģeogrāfiju, folkloru, dabu - pat dzīvnieku un putnu sugas, kultūru. Par šiem tematiem grāmatu papildina mīklas, teikas, dzejoļi un spēles. Studijā 4 mazie lasītāji un  autore. Sarunas vada Andris Bulis, bet par jaunākajām grāmatām stāsta literatūrzinātniece Bārbala Simsone.
Labas idejas svētku galdam un ikdienā,izmantojot OSCAR'S FISH augstvērtīgo produkciju! Viesosimies Zajančkovsku ģimenē,kurā viens no labākajiem šefpavāriem, Māris Jansons, kopā ar mazajiem palīgiem gatavos dažādus cienastus un padalīsies ar dažādiem pavāra "knifiem",lai ēdiens būtu veselīgāks un garšīgāks.OSCAR'S FISH valdes priekšsēdētāja Mārīte Tīruma-Karlsone iepazīstina,kāds ir OSCAR'S FISH produkcijā izmantoto zivju ceļš no Īslandes nepiesārņotajām ūdenskrātuvēm līdz pircējam,kā izdodas saglabāt augstvērtīgo kvalitāti.Jaunums-Īslandes pikšas pelmeņi un SIA "Bujums" pelmeņi ar Īslandes jēra gaļu.
 Svētku raidījums, kurā tiek runāts par trīs jaunām grāmatām, kas svarīgas Latvijai un tās cilvēkiem - Valda Rūmnieka un Andreja Miglas "Trīs Zvaigznes"- par Brīvības pieminekļa un Brāļu kapu autoru tēlnieku Kārli Zāli; V. Rūmnieka grāmatu bērniem "Lāčplēsis. Atgriešanās"un bij. Dzimtsarakstu departamenta vadītājas  Ārijas Iklāvas biogrāfisku atmiņu grāmatu "Ir visādi gājis". Abi autori studijā sarunājas ar izdevēju, apgāda "Zvaigzne ABC"vadītāju Viju KIlbloku un Andri Buli." Savas domas raidījuma sižetā par valsts simboliku izsaka Latvijas Nacionālo Bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube un Aizsardzības ministrs Artis Pabriks.
 
  Dr.MAURIŅA VĒNU KLĪNIKAS vadītājs Uldis Mauriņš raksturo klīnikas visjaunākās tehnoloģijas,kas, pamatojoties uz starptautiski novērtētiem ārstēšanas rezultātiem un plašo pētniecības darbu,ļauj pielietot pacientam efektīvāko maztraumatisko metodi,dodot 3 gadu garantijas sertifikātu. www.venucentrs.lv, tālr.67374747
 Ko izvēlēties,ja ir iekaisis un sāpošs kakls ? MĒNESS APTIEKAS farmaceite Rūta Vasiļevska vērtē NEO ANGIN -SALVIA;-CHERRY sūkājamās tbl.- antiseptisku līdzekli mutes un rīkles infekcijas ārstēšanai. 
  "KONTINENTS" reklāmas un mārketinga nodaļas vadītāja Ieva Drozdova iepazīstina ar jaunumiem- pasaules bestselleru autores Ērikas Džeimsas aizraujošo romānu "Keitijas Lavenderes cita dzīve" un populārās rakstnieces Kārenas Vaitas psiholoģisko romānu"Pārmaiņu vējš" www.kontinents.lv 
 
 
 MANAS APTIEKAS farmaceite Līga Liepiņa atklās,kāds ir ilgais zāļu ceļš no izgudrojuma līdz patērētājam,ar ko atšķiras dažādu zāļu iepakojumi un iedarbība.Padomi,kā pareizi sakārtot un uzglabāt zāles mājas aptieciņā un ceļojumā.
 Pabūsim trušu izstādē,kurā Latvijas mazpulcēni atklās,kāpēc bija interesanti iesaistīties Latvijas šķirnes trušu audzētāju projektā un uzzināsim,kā šo sadarbību vērtē asociācijas priekšsēdētāja Ineta Fogele.
  Kardioloģe Dace Zalmane skaidro,kādi cēloņi izraisa aterosklerozi un vērtē līdzekli sirds veselībai VITA K2 ar linsēklu eļļu.Dietoloģe Laila Meija-par linsēklu eļļas ārstnieciskajām īpašībām. www.uzveselibu.lv
Ģimenes ārste Lolita Zorge  raksturo,cik svarīgi īpaši sezonas maiņas laikā bērnam izvēlēties veselīgu pārtiku un iesaka,kad papildus lietot vitamīnus.Ārste vērtē plaša spektra vitamīnu un minerālvielu kompleksu "BRĪNUMBĒRNS" ar dzērveņu ekstraktu un lucernu /Aptiekas produkcija/,kura sastāvs nodrošina visu nepieciešamo augošam bērnam.
 Kas jāzin,izvēloties siltos rudens/ziemas apavus?Kopā ar Ivetu Vītolu un veikala SOMIJAS APAVI konsultanti Tatjanu iepazīsim,kādi rādītāji raksturo komfortablus ziemas apavus,ko nozīmē dažādie apavu simboli un ziemas apavu daudzveidību visai ģimenei veikalā SOMIJAS APAVI -Rīgā,Kr. Barona ielā 36  www.somijasapavi.lv.
 Atbildot uz skatītāju jautājumiem,turpinām iepazīt LYL KRILA eļļu -kāds ir krilu ceļš no vistīrākajiem Antarktikas ūdeņiem līdz patērētājam,pārliecināsimies,kā laboratorijas nodrošina visaugstākos kvalitātes standartus un par pētījumiem,kas izskaidro LYL KRILA EĻĻAS Omega 3 uzsūkšanos līdz 98%. M/S ARS terapeite Sandra Černišova raksturo LYL krila eļļas atšķirīgo iedarbību šūnu līmenī un uzsver fosfolipīdu un dabīgā antioksidanta astaksantīna nozīmi.Internetveikala www.uzveselibu.lv pārstāvis Rinalds Sīlis iepazīstina ar LYL Krila eļļas lietotāju atsauksmēm un popularitāti pasaulē.
 Kā palīdzēt savai imūnsistēmai ziemas periodā? MĒNESS APTIEKAS farmaceite Džuna Abdušelišvili iesaka dažādus PREVENTAN līnijas produktus visai ģimenei,kuros apvienotas unikālu aktīvo vielu kombinācija organisma stiprināšanai,lai izsargātos no saslimšanas un arī atveseļošanās procesā.
 
 Vērtīgi padomi,kā kopt savu ādu,izvēloties piemērotu dermokosmētiku.LATVIJAS APTIEKAS kosmētiķe Linda Pikmane skaidro,pēc kādiem  rādītājiem izvēlēties lietošanai drošu,mazalerģisku ādas kosmētiku un raksturo "Latvijas aptiekas" DERMOKOSMĒTIKAS CENTRA dažādu zīmolu augstvērtīgos kosmētikas līdzekļus.Par jaunumiem un akcijām- LATVIJAS APTIEKAS avīzē!
  Lielisks risinājums,lai bērnus pasargātu no saaukstēšanās-termoveļa! THERMOKID.lv vadītājs Juris Stikāns raksturo Latvijā ražotās bērnu termoveļas priekšrocības,kuras kvalitāti apstiprina piešķirtais EKO testa sertifikāts.Ērtos komplektus novērtē www.bebe.lv dārziņa bērni. www.thermokid.lv
 Par Latvijas dzērveņu dziedinošo spēku imunitātes stiprināšanai un urīnceļu veselībai.Ginekoloģe Aija Tula-Rijkure izskaidro,kāpēc sievietes biežāk slimo ar urīnceļu infekcijām un vērtē dzērveņu sulas preparāta SOLURO AKTIV antibakteriālo iedarbību arī ginekoloģijā.
 Profesors,kardiologs Juris Karpovs raksturo simptomus,kas liecina par sirds pārslodzi un kādi izmeklējumi ieteicami.Ārsts atgādina,kāpēc sirds un asinsvadu veselībai nepieciešama OMEGA 3 un iesaka speciāli izstrādāto SIRDS ZIVJU EĻĻU  un LAŠU EĻĻU/Aptiekas Produkcija/. Sarunā studijā ar sporta kluba "DCH studija" vadītāju un treneri Armandu Sukutu uzzinām,kādi stiepšanās vingrinājumi palīdz stiprināt sirdi un iesaka,kādas aktivitātes izvēlēties ilgtermiņā.
 Kādām slimībām ir raksturīgas kakla sāpes-skaidro MĒNESS APTIEKAS farmaceite Tatjana Sungaile;iesaka DOLO-ANGIN sūkājamās tabletes,kas novērš kakla sāpes un kairinājumu.
  Lai noskaidrotu,kādos gadījumos ārsts izraksta receptes zāļu izgatavošanai aptiekā,raidījuma vadītāja Iveta Vītola dosies uz MANA APTIEKA Valmierā un pati pārliecināsies,cik atbildīgs un sarežģīts ir zāļu gatavošanas process,kāpēc MANA APTIEKA farmaceiti izvēlējušies šādu individuālu pieeju katram klientam.Par MANA APTIEKA apkopojumu ārstiem "Izgatavojamo recepšu izlase".
 Tiksimies ar aktīviem cilvēkiem,kuri katru svētdienu pl.12.00 pulcējas Mežaparkā,lai piedalītos  bezmaksas nūjošanas pasākumā,ko organizē Tautas sporta asociācijas sporta klubs.Uzzinām,cik svarīgi,lai uzlabotu veselību,apgūt pareizu nūjošanas tehniku.
 Farmaceite Ieva Virza raksturo OSTEOKOMPLEKS K2 iedarbību,kāpēc vit K2 uzlabo kalcija vielmaiņu. www.stiprikauli.lv
 Izmeklē ANNA ELIZABETE - tā ir nu jau 3 detektīvromānu sērija, kurā attīstās intriģējoši notikumi Mežmuižā.Grāmatas izdod "Zvaigzne ABC", to autore ir režisore, scenāriste un rakstniece Dace Judina. Raidījumā ir ieskats viņas jaunākā romāna "ZIEMAS BLŪZS"atvēršanas svētkos Medicīnas Vēstures muzejā. Privātdetektīva un arī raidījuma vadītāja lomā - Andris Bulis. Savu vērtējumu par šo un citām jaunākajām grāmatām sniedz izdevēja Vija Kilbloka.
  Par perspektīvu un rentablu lauksaimniecības nozari,kurai piemēroti Latvijas klimatiskie apstākļi - kažokzvēru audzēšanu.Kā zvērkopības nozares attīstība norit Grobiņas pusē,kur top Latvijā modernākā ūdeļu audzētava un par vērienīgiem nākotnes plāniem, stāsta A/S "Grobiņa" valdes priekšēdētājs Gundars Jaunsleinis.
 Kā asinsspiediena svārstības ietekmē mūsu veselību?Kardioloģe Anita Makarovska skaidro,kāpēc to nedrīkst atstāt bez ievērības un par faktoriem,kas ietekmē asinsspiediena svārstības.Ārste komentē studijā esošo sportistu asinsspiediena rādītājus un pamāca,kā to pareizi izmērīt ar moderno OMRON automātisko asinsspiediena aparātu,kam iestrādāta iepriekšējo mērījumu atmiņa.Decembrī-īpaši OMRON piedāvājumi!

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs