Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Raidījumi

Par aitkopības nozares attīstību Latvijā.Ieskats Latvijas aitu audzētāju asociācijas organizētajā saietā Rūjienas novada z/s "Klimpas" .Asociācijas valdes pr-tājas Dainas Kairišas komentārs par aitkopības nozares izaugsmi un perspektīvām Latvijā un eksporta iespējām.Latvijas kolēģu sasniegumus un pieredzi vērtē Vācijas aitkopji.
Sia "VITACARE INTERNATIONAL" valdes pr.-tāja Vineta Lapiņa skaidro,kāpēc īpaši vasarā novērojama kāju tūska un iesaka pēc Eiropas datiem un flebologu pieredzes atzītāko kāju veselības kremu- gelu FLEBOXAR,kura aktīvo vielu sastāvs mazina tūsku,smaguma sajūtu kājās,stiprina asinsvadus un ieteicams grūtniecēm.Informācija par "Vitacare" augstas kvalitātes ražotiem produktiem:
GINKO-MAX 120,MENOFLAVON,PROSTASIN,PRONERV.Raksturo,ar ko īpašs ir zinātniskajos pētījumos apstiprinātās tējas GLUCOS CARE sastāvs,ko iesaka diabēta kontrolei,vielmaiņas uzlabošanai,svara mazināšanai www.vitacare.lv tel.67312522
Par plaša profila ārstēšanās un izmeklējumu iespējām BAUSKAS SLIMNĪCĀ. SIA "Bauskas slimnīca" valdes loceklis Uģis Zeltiņš raksturo modernās izmeklēšanas un diagnostikas iespējas ātrai un kvalitatīvai ārstēšanai,par diennakts medicīnisko palīdzību un ES lidzfinansējumu,kas izlietoti Bauskas slimnīcas labiekārtošanai un modernizācijai.
Ko nozīmē kairināto zarnu sindroms?Ārsts Māris Belte raksturo slimības simptomus un kā tos var mazināt ar pareizu uzturu,tējām,bet efektīvai ārstēšanai izmantot dažādos dabīgos preparātus LEPICOL ar smilšu ceļtekas sēnalām,inulīnu,probiotiskām baktērijām,enzīmiem;par bērnu un pieaugušo ārstēšanās atšķirību,pielietojot LEPICOL produktus.Probiotiķa LEPICOL bērniem pozitīvo iedarbību vērtē pediatre Gerda Lielause. www.eko-med.lv tel.26447735
Ginekoloģe-endokrinoloģe Astrīda Tirāne izvērtē 5 gadu pieredzi,pielietojot dabiskās izcelsmes hormonaizvietoju "FEMARELLE",kas efektīvi mazina menopauzes izraisītos simptomus;raksturo tā iedarbību arī uz kaulu blīvuma palielināšanos.Par zinātniskajiem pētījumiem,kas apstiprina dabiskas izcelsmes produkta FEMARELLE efektivitāti un popularitāti pasaulē,uzlabojot sievietes dzīves kvalitāti.
Pediatre Irēna Paturska raksturo Šveices kvalitātes aerosolu ādas kopšanai ZINCO SKIN-ieteicams zīdaiņiem un problemātiskas ādas kopšanas līdzeklis visiem ģimenes locekļiem.
Jūrmalnieces Ināras Vikmanes atzinumi par osteoporozes mērījumu uzlabošanos pēc dabiskā preparāta "OSTEOKOMPLEKS K-2 " lietošanas.Kaulu blīvuma mērījumus un Osteokompleks K2 iedarbību raksturo osteoporozes ārste Sandra Černiševa. www.stiprikauli.lv
"Zvaigzne ABC" jaunāko grāmatu apskatu ceturtdienās sākam ar Zanes Kilblokas grāmatu " Pipars un oga", studijā arī nogaršojot un skatītājiem parādot autores pašgatavotos "eksponātus" - uzkodu mākslas darbus. Andris Bulis iepazīstina arī ar neparastu stāstu krājuma " Nenotikusi mīlestība" autori Janu Veinbergu un izvaicā Viju Kilbloku par citiem jaunumiem.
RD Labklājības departamenta direktore Inese Švekle atgādina par pašvaldības sociālo dienestu pakalpojumiem,par iespējām bērniem aktīvi darboties dienas centros.Informācija vecākiem,kuriem nepieciešams pabalsts mācību līdzekļu iegādei.Bezmaksas tel.80005055
Ginekoloģe Dace Matule raksturo,kādi simptomi liecina par maksts sausumu un kā to novērst, izvēloties pareizu ārstēšanu.Informācija par maksts mitrinošo krēmu VAGISAN un VAGISAN KOMBI iedarbību un lietošanu.Augustā Ģimenes aptiekā 25% atlaide!
Ko nozīmē "atvilnis" un kā tas traucē pašsajūtai? Rīgas Austrumu klīniskās universitātes sl.-cas Endoskopijas nod. vadītāja Anita Lapiņa raksturo "atviļņa" simptomus,slimības gaitu un diagnostikas iespējas.SANOFI pārstāve Maija Anspoka izskaidro preparāta IPRAALOX sastāvu un iedarbību "atviļņa" ārstēšanā.
RIGAS BRĪVOSTAS vides speciāliste Daiga Slišāne iepazīstina ar esošiem un plānotiem pasākumiem,lai uzlabotu vides kvalitāti un ekoloģiju Rīgas Brīvostas teitorijā:par monitoringa stacijas izveidošanu,kas kontrolēs ogļu pārkraušanas putekļu koncentrāciju,par gruntsūdeņu monitoringa tīklu un plānoto Latvijas-Šveices projektu,kas mazinātu piekrastes piesārņojumu.
MĒNESS APTIEKAS zivju eļļas produktu klāsts papildināts ar jauno JONAX OMEGA 3 MAX ,kurā iekļauta visa nepieciešamā zivju eļļas diennakts deva.Farmaceite skaidro tās īpašo nozīmi veselības uzturēšanā, slimību profilaksei visa mūža garumā.
"TOODE" metāla jumti - tiem, kas nolēmuši mainīt vai likt jumtu jaunai mājai ! Iepazīsiet dažādos jumtu pārklājumu un profilu veidus,noskaidrosiet,kas ietilpst pasūtījuma komplektā un ar ko jāsāk, lai jumtu pasūtītu. Info: www.toode.lv mob.26596222
Ārsts Māris Belte - par faktoriem,kas būtiski ietekmē sirds un asinsvadu veselību; ko nozīmē Vidusjūras diēta un kas ir "franču paradokss",kas būtiski samazina risku saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām.Skaidrojums,kāpēc sirds veselībai ieteicams lietot CARDIOACE un CARDIOACE PLUS.ATLAIDE aptiekās līdz 25%,arī pasūtot www.eko-med.lv.Info tel.67361399
Speciālisti vērtē Šveices kvalitātes standartiem atbilstošo jaunumu-hidrokoloidālo atvēsinošu gēlu ARGOSEPT-dziedē visa veida ādas bojājumus,apdegumus,trofiskās čūlas,diabēta pēdas.Ieteicams arī bērniem.
Osteoporozes speciāliste,ārste Sandra Černišova komentē jūrmalnieces Ināras Vikmanes osteoporozes mērījumu uzlabošanos pēc dabiskā preparāta "OSTEOKOMPLEKS K-2 " lietošanas;izskaidro,kāpēc vitamīns K2 būtiski uzlabo kalcija vielmaiņu. www.stiprikauli.lv
Kopā ar raidījuma vadītāju Andri Buli uzzinām,kas ir veģetatīvā distonija,simptomi.Ģimenes ārste Karīna Vernere skaidro,kā VEĢETATĪVĀ DISTONIJA saistīta ar nervu sistēmu un kā to ārstēt.Ginekoloģe Astrīda Tirāne- par sieviešu garastāvokļa svārstībām un nervozitāti,kas izskaidrojamas ar organisma hormonālām izmaiņām.Farmaceits,portāla zalesinfo.lv vadītājs Andrejs Nikolajevs raksturo Latvijā izstrādātās dabiskās nervu zāles NERVOSTRONG-ieteicamas veģetatīvās distonijas ilgstošai ārstēšanai,pirmais nervu stiprinošs un efektīvs nomierinošais dabiskais līdzeklis.
Arī vērtē sirds asinsvadu stiprināšanas preparātu ar nomierinošu efektu VALERON,kas satur dabiskus ekstraktus,minerālvielas un vitamīnus.
Info tel.29570836
www.nervostrong.lv www.valeron.lv
 
Studijā aktrise Ilona Balode un mūziķis Rolands Ūdris ( Ūdrītis) ar jautrām atmiņām un dziesmām no ceļojuma, ko lasītāji var iepazīt Zvaigzne ABC izdotā  grāmatā " Rīga- Pekina". Sarunās piedalās Andris Bulis un izdevēja Vija Kilbloka, reizē iepazīstinot ar citiem jaunumiem.
 
Tikšanās ar Starptautiskās Profesionālās Dziedniecības akadēmijas absolventiem un pasniedzējiem.Akadēmijas dibinātājs un rektors Oskars Peipiņš iepazīstina ar akadēmijas mācību virzieniem,mācību procesu.JAUNUMS- Kosmohumānisma un Ekzotērikas fakultātes! Tel.67275910,29489221 www.akvilona.lv
Ģimenes ārste Elita Adijane izskaidro,ko nozīmē "atvilnis" un kā tas traucē pašsajūtai.Ieteikums,kā "atviļņa" ārstēšanā palīdz IPRAALOX /Sanofi/,tā iedarbība un lietošana.
Kardioloģe Dace Zalmane-par cēloņiem,kas izraisa sirds asinsvadu apkaļķošanos un raksturo līdzekli sirds veselībai VITA K2,kas pasargā kalcija izgulsnēšanos uz asinsvadu sieniņām,novērš aterosklerozes risku.Farmaceite Ieva Virza novērtē VITA K2 sastāvu-linsēklu eļļu un dabisko vit. K2 /www.veselasirds.lv/
Informācija par žalūziju centru ikvienam logam-www.lauresta.lv,tel.25556555

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs