Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Raidījumi

Saruna ar OSCARS FISH priekšsēdētāju Mārīti Tīrumu - Karlsoni ierosinās,kā papildināt savu ēdienkarti un pārsteigt ciemiņus ar īpaši augstvērtīgu svaigu,sasaldētu zivs produkciju no Īslandes nepiesārņotām ūdenskrātuvēm.Interesantas receptes jaunajai grilēšanas sezonai!
Kataloga ""ANTTILA'' Latvija vadītāja Zane Driņķe atklāj priekšrocības,izvēloties nopirkt preces no kataloga;skaidro,kā praktiski pasūtīt preci pa pastu un internetā.Vairāk- par jauno vasaras katalogu un jaunumu-ANTTILA DĀMU KLUBU.www.anttila.lv,tel.80001800
Ieskats Latvijas Šķirnes trušu audzētāju asociācijas organizētajā šķirnes trušu izvērtēšanas pasākumā.
Par varikozo vēnu un hemoroīdu ķirurģisko ārstēšanu JUGLAS MEDICĪNAS CENTRA dienas stacionārā.www.mcjugla.lv
Profesors Anatolijs Danilāns un ginekoloģe Astrīda Tirāne pamato,kāpēc svarīgi novērst vēdera aizcietējumus un atklāj,kādi tam var būt iemesli un kā to iespējams novērst.Vairāk par efektīgo,ērti lietojamo līdzekli-šķīstošās tabletes PECTIFLOR. Info tel. 67808466
JAUNUMS mājas aptieciņā-Šveices kvalitātes aerosols ādas kopšanai ZINCO SKIN -īpaši ieteicams zīdaiņiem un piemērots ādas kopšanas līdzeklis visiem ģimenes locekļiem.
MĒNESS APTIEKAS farmaceite Rita Rubina iepazīstina ar jauno JONAX līnijas augstās kvalitātes produktu-ZIVJU EĻĻU; skaidro tās īpašo nozīmi veselības uzturēšanā, slimību profilaksei visa mūža garumā.
Lieldienas un ikviena cilvēka meditācijas būtība - skaidro mācītājs Juris Rubenis, iesakot grāmatu "Neziņas mākonis", ko izdevis apgāds " Zvaigzne ABC". Netradicionāls skatījums uz kristīgo meditāciju, kas var noderēt gan kristiešiem, gan katram, kurš meklē ceļu pie Dieva. Studijā J.Rubenim jautā Andris Bulis un Vija Kilbloka, reizē iepazīstinot skatītājus arī ar citiem apgāda " Zvaigzne ABC" jaunumiem.
Ko nozīmē "atvilnis" un kā tas traucē pašsajūtai? Rīgas Austrumu klīniskās universitātes sl.-cas Endoskopijas nod. vadītāja Anita Lapiņa raksturo "atviļņa" simptomus,slimības gaitu un diagnostikas iespējas;ieskats Austrumu klīniskās sl.-cas ENDOSKOPIJAS NODAĻĀ.Par tbl. IPRAALOX /Sanofi/ efektīvo iedarbību "atviļņa" ārstēšanā.
Informācija par BĒRNU VESELĪBAS CENTRA "Ķengarags" speciālistiem,rehabilitācijas nodaļu,veselības atveseļošanās programmām.www.bvckengarags.lv
Mājas aptieciņā-Šveices kvalitātes aerosols ādas kopšanai ZINCO SKIN-īpaši ieteicams zīdaiņiem un problemātiskas ādas kopšanas līdzeklis visiem ģimenes locekļiem.
Dr.MAURIŅA VĒNU CENTRA ārste - fleboloģe Sandra Prāve skaidro,kāpēc svarīgi savlaicīgi uzsākt trofisko čūlu ārstēšanu un kādas ir venozās mazspējas pirmās pazīmes. Informācija par atlaidēm un IZBRAUKUMA KONSULTĀCIJĀM aprīlī - www.venucentrs.lv tel. 67610217.
PULSS 5 oftalmologs Sergejs Osinovecs raksturo,kā veidojas katarakta un glaukoma un kā to var ārstēt,pielietojot modernās lāzeriekārtas - www.pulss5.lv tel. 67280614
Iemācīsimies vārīt ziepes! Veikaliņā "Ziepju virtuve", Čaka ielā 33, Rīgā, iespējams apgūt ziepju gatavošanas prasmes - oriģināla dāvana,izdevīgi ikdienas lietošanai.
Valda Rūmnieka un Andreja Miglas vēsturiskā romāna " Viestura zobens" atvēršanas svētki Latvijas Nacionālajā teātrī.Raidījuma vadītājs Andris Bulis sarunājas ar abiem autoriem, kā arī ar Viestura ordeņa komandieri, Latvijas Jūras akadēmijas rektoru Jāni Bērziņu un Viestura ordeņa lielvirsnieku, viceadmirāli Gaidi Zeibotu. No rakstniecības viedokļa darbu novērtē redaktore Zaiga Lasenberga, sveic apgāda " Zvaigzne ABC" valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka. Pasākumu vada rakstnieks Ēriks Hānbergs, fragmentus lasa aktieri Uldis Dumpis un Uldis Anže.
Ārsta Māra Beltes padomi,ko darīt,ja gadās traumas - sasitumi, izmežģījumi. Ieteikums,kā pareizi lietot jauno atvēsinošo gēlu EMOX, kas efektīvi mazina tūsku,muskuļu sāpes,likvidē pēctraumu zilumus.
Kādi faktori izraisa vēdera aizcietējumu-skaidro "G.Miežis Ārsts" pārstāve Iluta Skaldere-Repse.Raksturo ātri iedarbīgo līdzekļi,rektālās svecītes EVA/Q-tā sastāvs ir piemērots ilgstošai lietošanai.
Ieskats T/C Mols lielākajā MĒNESS APTIEKĀ,kur iekārtota MĀMIŅU APTIEKA-viss nepieciešamais māmiņu un bērnu ikdienai un veselībai.Farmaceite Zane Brauere iepazīstina ar JONAX līnijas jaunajiem produktiem bērniem-vitamīnu un minerālvielu kompleksiem: PRINCEŠU multivitamīni meitenēm un PIRĀTU multivitamīni zēniem.
Osteoporozes speciāliste Sandra Černiševa skaidro OSTEOKOMPLEKS K2 sastāvu un iedarbību kaulu blīvuma palielināšanai,kaulu stiprināšanai.Ģimenes aptiekās 30% atlaide!
Uztura speciāliste Liene Sondore iesaka profilaktiski veselības uzlabošanai veikt organisma attīrīšanas kūri un skaidro,kā to pareizi veikt.Farmaceite Ilona Kalviša raksturo dabīgo augu kompleksus METHOD DRAINE DETOX un METHOD DRAINE SLIM- iedarbīgus organisma attīrīšanas un svara samazināšanas dabīgos līdzekļus.
Pediatre Irēna Paturska raksturo Šveices kvalitātes aerosolu ādas kopšanai ZINCO SKIN-ieteicams zīdaiņiem un problemātiskas ādas kopšanas līdzeklis visiem ģimenes locekļiem.
Osteoporozes speciāliste Sandra Černiševa skaidro OSTEOKOMPLEKS K2 sastāvu un komentē jūrmalnieces Ināras mērījumus,kas liecina par kaulu blīvuma palielināšanos.www.stiprikauli.lv Ģimenes aptiekās 30% atlaide!
Dr.MAURIŅA VĒNU CENTRA ārste - fleboloģe Sandra Prāve izskaidro,ko nozīmē akūta vēnu saslimšana un kā pareizi rīkoties,ja ir pēkšņa vēnu asiņošana,tromboze vai iekaisums.Informācija par VĒNU PAVASARA norisi - www.venucentrs.lv, tel.67610217.
Kādēļ topošajām māmiņām vēlamas nodarbības baseinā un grūtnieču vingrošanas?-Iesaka M/C ELITE speciāliste Maruta Hoferte.Informācija par fizioterapijas procedūrām M/C ELITE.www.mc-elite.lv
Jūrmalnieces I.Vikmanes pārsteidzošie atzinumi par osteoporozes mērījumu uzlabošanos pēc dabiskā preperāta "OSTEOKOMPLEKS K-2 " lietošanas.Kaulu blīvuma mērījumus komentē osteoporozes ārste Sandra Černiševa - www.stiprikauli.lv
Uzzinām,kas ir veģetatīvā distonija,simptomi.Ģimenes ārste Karīna Vernere skaidro,kā šī slimība saistīta ar nervu sistēmu.Farmaceits Andrejs Nikolajevs raksturo dabiskās nervu zāles NERVOSTRONG:ieteicams veģetatīvās distonijas ilgstošai ārstēšanai,pirmais nervu stiprinošs un efektīvs nomierinošais dabiskais līdzeklis.www.nervostrong.lv .Skaidrojums par dabīgo līdzekli sirds asinsvadu stiprināšanai ar nomierinošu efektu VALERON.
" Zvaigzne ABC" jaunā grāmata " MODES VĒSTURE"- 1.reizi latviešu valodā! To vērtē Modes dizainers Gints Bude, teātra kostīmu māksliniece Ilze Avotiņa un tērpu māksliniece,šuvēja Jolanta Ozollapa, izdevēja Vija Kilbloka. Grāmata ir koncentrēta, detaļām un krāsainām ilustrācijām papildināta,sniedz informāciju par 11 lielākiem un 93 mazākiem periodiem pēdējo gadsimtu laikā līdz pat prognozēm 2020.gadam.Sarunu vada Andris Bulis. * Arī citi "Zvaigzne ABC" jaunumi.
Par sieviešu intīmās higiēnas līnijas FLORAGYN produktiem-gēliem,ziepēm,vaginālām lodītēm,kuru unikālā sastāva ražošanai izmantotas tikai dabīgās izejvielas! *Ginekoloģe Astrīda Tirāne pamato,kāpēc svarīgi novērst vēdera aizcietējumus un kādi tam var būt iemesli.Vairāk par efektīvo,arī grūtniecēm ieteicamo ērti lietojamo līdzekli-šķīstošās tabletes PECTIFLOR.Info tel. 67808466.*Ārsts Māris Belte raksturo unikālu preperātu onkoloģisko pacientu atveseļošanas procesā-ANGIO CELL Plus /šķidrais haizivs skrimšļu ekstrakts/.Lietotājas pieredze.AKCIJAS cena un iegāde www.eko-med.lv,tel.26447735 *Ko nozīmē "atvilnis" un kā tas traucē pašsajūtai?Par tbl. IPRAALOX /Sanofi/ efektīvo iedarbību "atviļņa" ārstēšanā.
Ģimenes ārste Karīna Vernere akcentē šķiedrvielu nozīmi,kas būtiski attīra organismu un uzlabo gremošanas sistēmas veselību.Iesaka dabīgo šķiedrvielu-zarnu trakta tīrītāju ECOCOLON,kas uzlabo pašsajūtu un, panākot sāta sajūtu,mazina ķermeņa svaru;skaidro,kā to pareizi pagatavot.Vērtē jaunākās paaudzes pienskābo un bifido baktēriju kompleksu LACTOGUARD.Profesora Anatolija Danilāna komentārs.*Dzīvnieku draugiem-ieskats SIGULDAS NOVADA VETERINĀRĀ SERVISA darbībā.www.pilnabloda.lv,www.zooinfo.lv *Informācija par aktīvas atpūtas iespējām kempingā OZOLKALNS un piedzīvojumu parkā SUPERVĀVERE.www.ozolkalns.lv
Jaunums Latvijā! VEINOPLUS-pasaulē atzīta jauna ārstēšanas metode vēnu saslimšanām.VEINOPLUS izplatītājs Latvijā Dzintars Meikšāns parāda,kā darbojas elektriskais muskuļu stimulators,kuru var iegādāties Ģimenes aptiekās un katrs pats var pielietot vēnu ārstēšanā un profilaktiski.Flebologa viedoklis.www.veinoplus.lv,tel.27788267.*Dr.endokrinoloģe Dace Teterovska skaidro,kāpēc stress izraisa nogurumu,bezmiegu,arī depresiju.Par efektīgo un pārbaudīto dabīgo preperātu pret stresu- STRESSLUX /Solepharm/*Farmaceite Ieva Virza novērtē Japānas zinātnieku jaunatklājumu,dabisko vitamīnu K2,kas novērš artēriju apkaļķošanos-preperātu VITA K2,kura sastāvā arī linsēklu eļļa un D vit./www.veselasirds.lv/
Ko nozīmē kairināto zarnu sindroms?Ārsts Māris Belte skaidro,kādi ir simptomi un kā to var mazināt ar pareizu uzturu,tējām,bet efektīvai ārstēšanai izmantot dabīgos preparātus LEPICOL ar smilšu ceļtekas sēnalām,inulīnu,probiotiskām baktērijām un enzīmiem.Pediatra viedoklis.30% atlaide aptiekās!wwww.eko-med.lv *Ieskats JUGLAS MEDICĪNAS centra DŪŅU un ŪDENS klīnikā.Kā,izstrādājot individuālo rehabilitācijas plānu,veselības uzlabošanai izmantot dūņu terapiju un ūdens procedūras www.mc-jugla.lv *Par Šveices kvalitātes aerosolu ādas kopšanai ZINCO SKIN-ieteicams zīdaiņiem un problemātiskas ādas kopšanas līdzeklis visiem ģimenes locekļiem.*Ginekoloģe Astrīda Tirāne pamato,kāpēc svarīgi novērst vēdera aizcietējumus un kādi tam var būt iemesli.Vairāk par efektīvo,arī grūtniecēm ieteicamo ērti lietojamo līdzekli-šķīstošās tabletes PECTIFLOR.Info tel. 67808466.
Jaunās "Zvaigzne ABC" izdotās Gundegas Repšes " RAKSTNIEKU PAVĀRGRĀMATAS" prezentācija. Piedalās rakstnieki, dramaturgi: Inga Ābele, Lelde Stumbre, Gundega Repše, dzejniece Liāna Langa, Ēriks Hānbergs, Inese Zandere un Dace Rukšāne - Ščipčinska. Sarunu ar autori un izdevēju Viju Kilbloku vada Andris Bulis.
Atzīmējot Krīžu un konsultāciju centra SKALBES 15.gadu jubileju,centra direktore Inga Ruka izvērtē krīzes centra un vienīgā diennakts krīzes tālruņa /tel.27722292/ darbību.*Farmaceite raksturo JONAX līnijas kompleksas iedarbības preparātu CARDIONEX +OMEGA 3,kura sastāvā ir 10 vitamīni ar OMEGA 3 zivju eļļu -sirdsdarbības un asinsrites uzlabošanai. *Ginekoloģe Margarita Puķīte raksturo sieviešu intīmās higiēnas līnijas FLORAGYN produktus,kuru unikālā sastāva ražošanai izmantotas tikai dabīgās izejvielas! *Mājas aptieciņā-Šveices kvalitātes aerosols ādas kopšanai ZINCO SKIN-zīdaiņiem un problemātiskas ādas kopšanas līdzeklis visiem ģimenes locekļiem.*Ārsta skaidrojums,ko nozīmē "atvilnis" un kā tā ārstēšanai var palīdzēt preparāts IPRAALOX /Sanofi/.*Farmaceite Ieva Virza novērtē Japānas zinātnieku jaunatklājumu,kas novērš artēriju apkaļķošanos-preperātu- VITA K2 /www.veselasirds.lv/
Pediatres Larisas Zaharovas viedoklis par Šveices kvalitātes aerosolu ZINCO SKIN-rūpēs par zīdaiņa ādu zem autiņbiksītēm.
Ārsts Māris Belte skaidro,ko nozīmē OMEGA-3 taukskābes un kā tās atšķiras no mums zināmās zivju eļļas;kāpēc OMEGA -3 taukskābes ir vitāli nepieciešamas mūsu organismam un kādi parametri nosaka OMEGA-3 +ZIVJU EĻĻAS daudzumu? Atlaides maijā! www.eko-med.lv
Ginekoloģe Astrīda Tirāne pamato,kāpēc svarīgi novērst vēdera aizcietējumus un kādi tam var būt iemesli.Vairāk par efektīvo,arī grūtniecēm ieteicamo ērti lietojamo līdzekli-šķīstošās tabletes PECTIFLOR.Info tel. 67808466.
Ieskats klīnikā "ORTOMED",kurā apvienojušies pieredzējuši ārsti:traumotologi-ortopēdi,ķirurgi,mugurkaula speciālisti,neirologi,algologs (sāpju speciālists);informācija par klīnikas diagnostikas un visjaunākām ārstēšanas metodēm.www.ortomed.lv-Blaumaņa ielā 11/13,tel.28827708

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs