Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022

Raidījumi

Apgāda "Zvaigzne ABC" pirktāko grāmatu TOP-10 pirmajā vietā - Džefa Kinnija romāns bērniem "Grega dienasgrāmata"! Par to studijā priecājas un izspēlē mazu grāmatu lasīšanas rotaļu - 3 zēni: Robijs, Pauls, Ansis un grāmatu tulkotāja Daina Ozoliņa, kā arī Andris Bulis un Vija Kilbloka, kura stāsta arī par citiem jaunumiem.
M/S kardioloģe Anita Makarovska skaidro,kāpēc asinsspiedienu dēvē par "kluso slepkavu" un kādi simptomi liecina par paaugstinātu asinsspiedienu-arteriālo hipertensiju,kā to ārstēt.Ārsts pamāca Andri Buli ,kā pareizi izmērīt asinsspiedienu un to kontrolēt mājas apstākļos.Raidījumā izvērtē Japānā ražotus automātiskos asinsspiediena mērītājus OMRON M6,OMRON M6 komfort-kvalitatīvi un precīzi ilglaicīgai lietošanai,iestrādāta atmiņa par iepriekšējiem mērījumiem.Martā ATLAIDE EUROaptiekās!
Jauns dziju veikals DZIJAS.LV Rīgā!Veikala saimniece Dace Čilipāne iepazīstina ar plašo sortimentu,rokdarbnieču adīšanas vakariem;20% atlaides 8.martā!www.dzijas.lv,Brīvības ielā 155,Rīgā.Veikals arī Valmierā.
Ieteikumi mājas aptieciņā pret klepu un saaukstēšanos-Šveices kvalitātes līdzeklis bērniem un pieaugušiem-MUCOFLUID.
Profesors,kardiologs Juris Karpovs akcentē šķiedrvielu nozīmi,kas būtiski uzlabo gremošanas sistēmas veselību un zarnu mikrofloru, ietekmējot vispārējo veselību;skaidro dabīgo šķiedrvielu-zarnu trakta tīrītāja ECOCOLON labvēlīgo ietekmi.Pieredze,kā pienskābo un bifido baktēriju komplekss,unikālais probiotiķis LACTOGUARD normalizē zarnu darbību un stiprina organisma aizsargspējas.
Veikala "PĀRIS"vadītāja Ieva Draudiņa iepazīstina ar plašu mazlietotu, populāru zīmolu apavu sortimentu bērniem un pieaugušiem,kas nopērkami par izdevīgu cenu un īpašām atlaidēm.
Informācija par traumatologa-ortopēda Kaspara Ūdra bezmaksas pieņemšanu 9.martā. www.rietumuklinika.lv Rīgā,Pērnavas ielā 10,tel.67294911
"TARLTON Latvia" pārstāve Madara Ceske iepazīstina ar tīrās un neskartās Ceilonas dabas dāvanu-izcilās kvalitātes tējām; TARLTON Latvia piedāvā vairāk nekā 80 dažāda veida tējas-dažāda izmēra iepakojumos un izvēlei arī ar dabīgo augļu garšu-lieliska dāvana un veselību spēcinošas tējas ikdienā!
Ko nozīmē akcija VĒNU PAVASARIS,ko rīko DR.MAURIŅA VĒNU CENTRS-stāsta Dr. med. ķirurgs - flebologs Uldis Mauriņš;kāpēc tik nozīmīgi savlaicīgi profilaktiski rūpēties par asinsvadu un vēnu veselību,izmantojot vismūsdienīgākās diagnostikas un ārstēšanas iespējas.Informācija par zinātniskajiem pētījumiem,īpašu cenu politiku akcijas laikā un IZBRAUKUMA KONSULTĀCIJĀM Latvijas pilsētās - www.venucentrs.lv tel.67610217.
Miega ārstes Ijas Cimdiņas ieteikumi veselīgam miegam/Miega kabineta tel.29199049/. Ārsts,SIA "Eko-med" valdes pr.-tājs Māris Belte, skaidro,kāpēc vēsumam piemīt dziedējošs spēks un kāpēc visā pasaulē atzinīgi vērtē ārstniecisko CHILLOW vēso spilvenu.Ieteikumi,kā to pareizi lietot - www.eko-med.lv
Dabiskas izcelsmes - safrāna ekstrakta tabletes,antidepresants DEPREMIN-palīdz ilgstoši saglabāt labu garastāvokli un skaidru, asu prātu.
Saruna ar RIETUMU KLĪNIKAS traumatologu-ortopēdu dr. Pēteri Studeri par lielo locītavu protezēšanas pieredzi un skaidrojums par izmaiņām,ko lielajās locītavās izraisa osteoartrīts;kādi simptomi var liecināt par osteoartrītu un kādos gadījumos jāpieņem lēmums par endoprotezēšanu. www.rietumuklinika.lv Rīgā,Pērnavas ielā 10,tel.67294911
Gastroenterologa,dietologa Edgara Bodnieka padomi,kādu uzturu vispareizāk izvēlēties,ja ir zarnu darbības traucējumi-aizcietējumi un kā pareizi lietot dabīgo līdzekli MUCOFALK Orange,kas būtiski atšķiras no pārējiem zarnu darbības normalizējošiem līdzekļiem.
MĒNESS APTIEKAS farmaceite Rita Rubina iepazīstina ar jauno JONAX līnijas augstas kvalitātes produktu-ZIVJU EĻĻU,skaidro tās īpašo nozīmi veselības uzturēšanā visa mūža garumā;par tā veidiem un pareizu lietošanu.
Tikšanās "Grāmatu izstādē - 2012." Ķīpsalā ar rakstnieci Nr. 1 Lietuvā - KRISTINU SABAĻAUSKAITI, kur viņa intervijā Andrim Bulim un Vijai Kilblokai kopā ar izstādes apmeklētājiem stāsta par romānu "SILVA RERUM I" un jauno grāmatu "SILVA RERUM II " - par 17./18. g.s. baroka laikmetu un ģimenes hroniku vēstures atspoguļošanu viņas neparastajos darbos. Vija Kilbloka stāsta arī par tikko pārizdoto MINJONAS pavārgrāmatu un citiem jaunumiem.
Ārsts Māris Belte skaidro,kas nosaka mūsu organisma aizsargspējas un kā vīrusu laikā imunitāti nodrošināt ar uzturu un kāpēc papildus ieteicams lietot pētījumos apstiprināto vitamīnu un minerālvielu kompleksu IMMUNACE ar ehinaceju. Aptiekās 25% atlaide! www.eko-med.lv tel.26682563.
Ieskats Valmieras Veselības centra ķirurga Venta Beķera privātpraksē-ilgstoša pieredze visdažādāko ķirurģisku problēmu risināšanā.Speciālizācija-vēnu ķirurģija.Ķirurga privātprakses tel.29242347.
Informācija jaunajām māmiņām-speciāli izstrādāti vitamīnu un minerālvielu kompleksi,kas ieteicami bērniņa plānošanas periodā un grūtniecības pirmajā trimestrī-"CALIBRUM babyplan" un ''CALIBRUM mami" grūtniecības 2.un 3.trimestrī,arī zīdīšanas periodā.Komentē ginekoloģe Dace Matule.
Mājas aptieciņā MUCOFLUID - efektīvs atklepošanas līdzeklis,novērš vidusauss iekaisumu.
Ginekoloģe Dace Matule skaidro,kāpēc un kādos dzīves periodos sievietēm visvairāk nepieciešams papildus lietot kalcija preparātus. Osteoporozes speciāliste,ārste Sandra Černišova komentē jūrmalnieces I.Vikmanes osteoporozes mērījumu uzlabošanos pēc dabiskā preparāta "OSTEOKOMPLEKS K-2 " lietošanas; izskaidro,kāpēc vitamīns K2 būtiski uzlabo kalcija vielmaiņu un kā tas atšķiras no K vitamīna - www.stiprikauli.lv
Informācija par plaša profila veselības pārbaudes iespējām VESELĪBAS CENTRĀ 11,Rīgā,Mednieku ielā 7,Tel. 67331673
SIERA KLUBAM-10 ! Ko Latvijai 10 gadu laikā ir devuši SIERA KLUBA biedri-piena ražotāji un pārstrādātāji,pavāri,skolotāji un citu profesiju pārstāvji,kurus kopā pulcinājusi Siera kluba valdes pr.-tāja Vanda Davidanova;atziņas un vērtējumi.
Rīgas Sociālā dienesta dienas centra "KASTANIS" vadītāja Evita Usāne vērtē rīdzinieku iespējas aktīvi un radoši pavadīt brīvo laiku,apmeklējot dienas centrus-apgūt datorprasmes un svešvalodas,radošās nodarbības, nūjošanu u.c. aktivitātes Rīgā,Lomonosova ielā1/19. Info tel.par sociāliem pakalpojumiem rīdziniekiem - 80005055
Ingunas Baueres romāns " Ede, Pumpura sieva" - apgāda " Zvaigzne ABC" jaunums, kuru kā vienu no galvenajiem notikumiem skatījām " Grāmatu izstāde 2012" Ķīpsalā! Piedalās autore, Lielvārdes Pumpura muzeja darbinieki, Vecpiebalgas amatieru teātra aktieri, izdevēja Vija Kilbloka un redaktore Bārbala Simsone. Raidījumu vada Andris Bulis.
Sadarbībā ar RIETUMU KLĪNIKU saruna ar Dr. ortopēdu-traumatologu Didzi Kalnu par apakšējo ekstremitāšu deformāciju, iegurņa traumu un traumu seku korekciju - kā to var ārstēt bez ķirurģiskas iejaukšanās, piemēram, koriģējot plakano pēdu, bet kad ir nepieciešama operācija. Pacientes atsauksmes pēc ceļa locītavas operācijas.
Mājas aptieciņā MUCOFLUID - efektīvs atklepošanas līdzeklis,novērš vidusauss iekaisumu. operācijas - www.rietumuklinika.lv Rīgā, Pērnavas ielā 10, tel.67294911
MĒNESS APTIEKAS farmaceites iepazīstina ar Jonax līnijas jaunajiem produktiem un raksturo to iedarbību: MAGNESIUM B6- magnija deficīta gadījumā regulē sirdsdarbību,novērš miega traucējumus,krampjus-bērniem un pieaugušiem; GLUCOSAMINE ar hondroitīnu - locītavu veselībai,mazina iekaisumu.
Kādi ir pirmie depresijas simptomi un ko nozīmē "izdegšanas sindroms"? Ārste- neiroloģe Ināra Roja arī skaidro,kādos gadījumos var palīdzēt ārstnieciskie augu līdzekļi un kad nepieciešama speciālista palīdzība.Farmaceite Ilona Kalviša,Somijas uzņēmuma Hankintatukku pārstāve,iesaka dabīgo līdzekli DEPREMIN,kura sastāvā esošā safrāna iedarbība atzīta zinātniskos pētījumos-uzlabo garastāvokli,novērš depresiju un nomāktību.
Ārste-homeopāte Valda Valdmane raksturo WELEDAS pavasara produktus no bērza-attīroši iekšķīgai lietošanai, iedarbīgi kosmētiskie līdzekļi.www.weleda.lv
MĒNESS APTIEKAS jaunumi no JONAX līnijas: dabīgais produkts ar mārdadžu un pieneņu ekstraktu HEPANEX - atjauno aknu šūnas, efektīvs antioksidants,samazina holesterīna līmeni; GASTRONEX - dabīgs enzīma preparāts gremošanas uzlabošanai.
Informācija jaunajām māmiņām-speciāli izstrādāti vitamīnu un minerālvielu kompleksi bērniņa plānošanas periodā un grūtniecības pirmajā trimestrī-"CALIBRUM babyplan" un ''CALIBRUM mami" arī zīdīšanas periodā.Komentē ginekoloģe Dace Matule.
Dr. MAURIŅA VĒNU CENTRA ķirurgs - flebologs Juris Rīts raksturo,kādi ir kāju tūskas iemesli un par simptomiem, kas liecina par nopietnu saslimšanu-dziļo vēnu trombozi.Kādos gadījumos ārstēšanai pielieto kompresijas terapiju un limfodrenāžu. Informācija par IZBRAUKUMA KONSULTĀCIJĀM martā - www.venucentrs.lv tel.67610217.
Ārsts Māris Belte un ģimenes ārste Dace Pastare skaidro,kādi faktori izraisa locītavu stīvumu,sāpes un kas ir nepieciešams locītavu veselībai; raksturo zinātniskajos pētījumos apstiprināto dabisko profilaktisko līdzekli locītavu kustīguma atjaunošanai JOINT PROTECTION - www.eko-med.lv Mēness aptiekās 35% atlaide!
Raidījuma vadītāja Esmeralda Ermale sarunā ar ģimenes ārsti Karinu Verneri noskaidro,kāpēc ar sirds asinsvadu slimībām slimo arvien jaunāki cilvēki.Ārste brīdina,kādi simptomi liecina par sirdsdarbības traucējumiem un insulta riskiem;ieteikums regulāri kontrolēt asinsspiedienu un holesterīna līmeni asinīs. Par dabīgo līdzekli sirds asinsvadu stiprināšanai VALERON, kas satur dabiskus ekstraktus,minerālvielas un vitamīnus - stāsta farmaceits,zāļu portāla ZALESINFO.lv vadītājs Andrejs Nikolajevs. Info par VALERON - www.valeron.lv tel.29570836 *Skaidrojums par nervu nomierinošu un stiprinošu līdzekli NERVOSTRONG.
Rakstnieki, latviešu zelta klasiķi - "Grāmatu izstādē 2012 " Ķīpsalā: Daina Avotiņa, Vladimirs Kaijaks, Māra Svīre, Ēriks Kūlis, Arnolds Auziņš un Anna Skaidrīte Gailīte - atklāj: kāpēc viņi raksta? Kāda ir viņu visjaunākā grāmata, ko izdevis apgāds " Zvaigzne ABC"? Ielūkosimies arī Margaritas Stārastes medaļas pasniegšanas pasākumā, kur apbalvoja Rozi Stiebru, Veru Singajevsku un Viju Kilbloku - par labestības veicināšanu bērniem. Vija stāsta arī par grāmatu jaunumiem. Par visu interesējas Andris Bulis.
Ko darīt,ja gadās traumas - sastiepumi, izmežģījumi? Ārsts Māris Belte raksturo jauno atvēsinošo gēlu EMOX,kas efektīvi mazina tūsku,sāpes un paātrina atveseļošanos traumu gadījumos.
Kas jāzina,izvēloties savvaļas dzērveņu stādus? - Dr. biol. Alfrēds Ripa iepazīstina ar Salaspils Nacionālā Botāniskā dārza dzērveņu stādu izvēli,to kopšanas īpatnības.
BRAVO OPTIKA 2012.gada saulesbrilles-jaunākās modes tendences un kvalitātes kritēriji.www.bravooptika.lv
Ģimenes ārste Lolita Zorge raksturo bērnu akūtās slimības sezonas maiņas laikā.Vērtē vitamīnu un minerālvielu kompleksu IMUMAX-viss nepieciešamais augošam bērnam un DABAS SPĒKU PRET KLEPU-3veidu augu sīrupus ALPECTAN-savlaicīgai klepus ārstēšanai.
Rūpēs par sievietēm "Ladee Pharma" Spānija pārstāve Latvijā Ineta Zīriņa iesaka īpaši radītus intīmās higiēnas līdzekļus: LADEE GEL,LADEE FOAM.LADEE INTIM-sevišķi maigi,PH5,sastāvā dabīgās eļļas,nesatur konservantus.
Ar ko īpašs ir zinātniskajos pētījumos pamatotās tējas "GLUCOS CARE" sastāvs,kas noder 2.tipa diabēta kontrolei un diabēta profilaksei,svara korekcijai-skaidro Sia "VITACARE INTERNATIONAL" valdes pr.-tāja Vineta Lapiņa;tējas pareiza pagatavošana un lietošana.Izvērtē pēc Eiropas datiem atzītākā kāju veselības gela FLEBOXAR sastāvu-mazina tūsku,smaguma sajūtu kājās un ieteicams grūtniecēm.Informācija par "Vitacare" augstas kvalitātes ražotiem produktiem,kas ietilpst zemākajā cenu kategorijā - www.vitacare.lv tel.67312522
"Veselības salona 888" ārste - diagnostiķe Ilzīte Eglīte raksturo nekaitīgo biorezonanses diagnostikas metodi,kas 1,5 stundas laikā izvērtē kopējo veselības stāvokli-iespējamas konsultācijas par ārstēšanu; psihologa,psihoterapeita konsultācijas,adatu terapija un masāžas-Rīgā, Dārzaugļu ielā 1,213.kab., www.vs888.lv
Jaunās rakstnieces Lauras Dreižes 4. fantāzijas romāns "Naktstauriņš". Par savu darbu tapšanu stāsta autore. Savu vērtējumu rakstnieces talantam sniedz literatūrzinātniece, " Zvaigzne ABC" projektu vadītāja Bārbala Simsone. Sarunu vada Andris Bulis, viņš noskaidro arī par jaunākajām Zvaigzne ABC grāmatām, starp kurām ir gan Modes vēsture, gan mazajiem - lecamgrāmatiņas!
Uzmanību! Veikalā " Somijas apavi" ( Kr. Barona ielā 36 ), pasakot paroli "Dzīvīte" -vienu nedēļu pēc raidījuma - pirkumam no jaunās kolekcijas - 20% ATLAIDE! Kāda ir pavasara/vasaras JAUNĀ KOLEKCIJA - to izzina Andris Bulis!
JAUNUMS mājas aptieciņā-Šveices kvalitātes aerosols ādas kopšanai ZINCO SKIN - īpaši ieteicams zīdaiņiem un piemērots ādas kopšanas līdzeklis visiem ģimenes locekļiem.
Ieskats PULSS 5 Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas nodaļā-plaša spektra fizioterapijas procedūras,dūņu terapija,masāžas,adatu terapija,acu slimību procedūras - www.pulss5.lv

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs