Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Raidījumi

Ginekoloģe Maija Dace Broša –par menopauzes izraisītiem simptomiem,kā tos mazināt,lietojot fitopreperātus-dabīgu augu produktus.Viedoklis un rekomendācijas,lietojot MENOFEMINA-dabīgu līdzekli menopauzes simptomu mazināšanai.
Mājas aptieciņai Dr.Natālija Utkina /SIA „Interlux/ iesaka pasaulē novērtētu antiseptisko līdzekli OCTENISEPT, dr.Genādijs Trofimovičs,medic.profesors-par OCTENISEPT plašo pielietojumu visai ģimenei brūču,traumu,apdegumu u.c. gadījumos.Efektīvs antiseptisks līdzeklis mutes dobuma kopšanai OCTENIDOL- lietojams profilaktiski un ārstnieciskos nolūkos.Plašāk par produktiem - www.schuelke.lv
Ieskats apgāda "Zvaigzne ABC" rīkotajos pasākumos:
- kopā ar Rīgas Cirka studiju Andris Bulis un Rīgas cirka direktore Lolita Lipinska Vecrīgā aicina iepazīt Sāras Grūenas romānu "Ūdens ziloņiem"; grāmatnīcā Kr.Valdemāra ielā 6 - akcentē no jauna izdoto Imanta Ziedoņa un Kurta Fridrihsona grāmatu "PASĀŽAS".
- Rakstnieku savienības valdes pr.-tāja Ieva Kolmane un mākslinieks Aivars Vīlipsons atklāj Imanta Ziedoņa rokas nospiedumu, ko pievienos Slavenu autoru Zvaigznājam.
- Par citiem jaunumiem - stāsta BĀRBALA SIMSONE.
Jaunums onkoloģisko pacientu atveseļošanā-ANGIO CELL Plus šķidrais haizivs skrimšļu ekstrakts. AKCIJAS cena un iegāde www.eko-med.lv tel.26447735
Kardiologu b-bas prezidents,profesors A.Ērglis iesaka Latvijas zinātnieku radītu uzturbagātinātāju no Latvijas augu dabīgām vielām-CARDIOPROTECT-SIRDS ASINSVADU slimniekiem,aterosklerozes attīstības riska mazināšanai.
Kā ārstēt saplaisājušus papēžus un mīkstināt ādu? Efektīva ziede KERASAL palīdzēs arī dziedēt hroniskas ādas saslimšanas.
Kāpēc vēsumam piemīt dziedējošs spēks un kā dažādām kaitēm var palīdzēt CHILLOW vēsais spilvens.Lietotāju vērtējums.www.eko-med.lv
Profesors Juris Karpovs par sirds un asinsvadu slimību riskiem un VITA K2-dabisku vitamīnu,kas novērš asinsvadu apkaļķošanos. EUROAPTIEKĀS atlaide maijā! www.veselasirds.lv
Raidījuma vadītājas Esmeraldas Ermales saruna ar profesoru Juri Karpovu,kā katrs no mums var rūpēties par sirds un asinsvadu veselību.Skaidrojums par augsti koncentrētās zivju eļļas „OMAX” lietošanu sirds slimību profilaksei un kompleksai ārstēšanai.
Par Medicīnas centra D.A.P. „SĀPJU KLĪNIKAS” veiksmīgo pieredzi novērst ilgstošas sāpes.Sāpju terapeits (algologs) Mihails Arons-par sāpju diagnostiku un ārstēšanu - www.sapjuklinika.lv
Apgāda "Zvaigzne ABC" jaunumi, vairāk par Džailza Brendreta detektīvromānu "Oskars Vailds un slepkavības sveču gaismā". Fragmentus Nacionālajā teātrī lasa un izspēlē aktieri Juris Lisners un Uldis Anže. Studijā Vija Kilbloka un Andris Bulis.
Ieteikumi vecākiem,kā kopt sava mazuļa ādu.Vairāk par OILATUM ķermeņa kopšanas līdzekļu sēriju zīdaiņu un bērnu jūtīgai, sausai ādai.
Turpinām informēt par GREENWALK.eu (Zaļā taka) tīrīšanas līdzekļiem-skrāpjaudums no mikrošķiedras.www.greenwalk.eu
Par Šveices kompānijas SPIRIG ziedi HEPAGEL- atvieglo smaguma sajūtu kājās,paplašinātu vēnu,tūskas un traumu gadījumos. *Par Inovatīvā Biomedicīnas Tehnoloģiju institūta zinātnieku JAUNUMU -diētisku asinsrites un asinsrades produktu BETIRON-SIRDS,kas iegūts no Latvijā audzētu biešu sulas.www.ibti.lv
JAUNUMS- Latvijas zinātnieku radīts uzturbagātinātājs no Latvijas augu dabīgām vielām-CARDIOPROTECT-sirds asinsvadu slimniekiem,aterosklerozes attīstības riska mazināšanai.
Turpinām tēmu,kā kopt bērna ādu.Padomi vecākiem,ja bērnam ir atopiskais dermatīts.Efektīvs līdzeklis-OILATUM ādas kopšanas līdzekļi.
Speciālistu atsauksmes par dabīgo produktu kompleksu NERVOSTRONG, kas vispusīgi iedarbojas uz nervu sistēmu,tuvāk par veģetatīvās distonijas ārstēšanas pieredzi.www.nervostrong.lv
Mājas aptieciņā- Šveices kvalitātes līdzeklis HEPAGEL- atvieglo smaguma sajūtu kājās,paplašinātu vēnu,tūskas un traumu gadījumos.
Kas ir oksidatīvais stress,kā novērst stresa radītās sekas un kāpēc antioksidantiem ir būtiska nozīme-skaidro ģimenes ārste Karina Vernere.Pētījumos apstiprināts augu izcelsmes produkts-antioksidants EXTRAMEL.
Par Latvijas ārstu,farmaceitu izstrādāto jaunākās paaudzes dabīgo preperātu SLEEPCARE,kas nodrošina labu iemigšanu,veselīgu miegu.
Sirds veselībai-CARDIOPROTECT.
Andris Bulis pie Daugavas laivā satiek Didzi Sedlenieku - pirmā latviešu  zinātnātniskās fantastikas stāstu  krājuma "Bohēmijas zaglis" autoru,  un  mēģina izzināt viņa pasaules redzējumu - viedokli par Bībeli, par pasaules galu, par fiziku, par laivošanu un citu pieredzi. Jauno grāmatu vērtē viņa paziņa- arī laivotājs Gundars Patmalnieks un lasītājs Dainis Gžibovskis. Par to stāsta arī izdevuma redaktore, apgāda "Zvaigzne ABC" projektu vadītāja Bārbala Simsone. Viņa raksturo arī citus jaunumus.
Saruna studijā ar ārstu,sia "Eko-med" valdes pr.-tāju Māri Belti,ko nozīmē OMEGA-3 taukskābes,vai tā ir mums zināmā zivju eļļa? Kāpēc OMEGA -3 taukskābes ir vitāli nepieciešamas mūsu organismam un kādā veidā tās vislabāk uzņemt? Atlaides 30 % maijā! www.eko-med.lv tel.26682563
Unikāls Latvijas zinātnieku izstrādāts uzturbagātinātājs sirds veselībai-CARDIOPROTECT-iesaka profesors Andrejs Ērglis.
„SILVANOLS” komercdirektore Aija Rocēna iepazīstina ar uzņēmuma jauno laboratoriju,īpašiem kvalitātes standartiem,ko novērtējuši pasūtītāji pasaulē.Tuvāk par dabas produkta RELAXEN balzāma izstrādi un ārstnieciskām īpašībām.www.silvanols.lv
Raidījuma vadītājas Esmeraldas Ermales saruna ar OSCARS FISH priekšsēdētāju Mārīti Tīrumu-Karlsoni-kā papildināt savu ēdienkarti un pārsteigt ciemiņus ar īpaši augstvērtīgu svaigu,sasaldētu zivs produkciju no Islandes nepiesārņotām ūdenskrātuvēm. Par plašo OSCAR FISH produktu izvēli, interesantas recepte jaunajai grilēšanas sezonai.
Turpinām sarunu ar ģimenes ārsti Karīnu Verneri par augsti koncentrētās zivju eļļas OMAX,iedarbību sirds-asinsvadu,holesterīna,redzes,imunitātes,nervu sistēmas profilaksei.ATLAIDES EuroAptiekās 25%.
Kādus veselības traucējumu var izraisīt ilgstoši miega traucējumi un kāpēc tik svarīga loma organismā ir melatonīnam? Studijā profesors,kardiologs Juris Karpovs par dabīgo produktu SLEEP AID ar melatonīnu.
Ieteikumi vecākiem,kā kopt sava mazuļa ādu.Vairāk par OILATUM ķermeņa kopšanas līdzekļu sēriju zīdaiņiem un bērnu jūtīgai, sausai ādai.
Mēģinājums iedzīvināt  Dženiferas Kornblītas grāmatas "SVAIGĒŠANA" galvenos principus un receptes Latvijas pirmajā svaigēdāju restorānā "Raw Garden" - ar tā vadītāja Mārtiņa Vētras, šefpavāra Aleksandra ( Bahu), diētas ārstes Lolitas Neimanes un svaigēdājas Meldras Bērziņas piedalīšanos. Raidījumu vada Vija Kilbloka, reizē iepazīstinot arī ar citiem ZVAIGZNE ABC jaunumiem.
Arī par OSTEOKOMPLEKSU K2, kura lietošana ir labs variants, kā ikvienā vecumā jau laicīgi uzturēt savu kaulu stiprumu! Sevišķi svarīgi sievietēm pusmūžā. Vairāk par to: www.stiprikauli.lv
VĀJIEM NERVIEM STOP! Ģimenes ārste Karīna Vernere iesaka,kā stiprināt nervu sistēmu,kas būtiski ietekmē visu orgānu veselību.Ginekoloģe Astrīda Tirāne skaidro,kāpēc hormonālo izmaiņu iespaidā sievietes kļūst nervozas.Par nervu sistēmas stiprinošu,nomierinošu dabīgu produktu NERVOSTRONG-farmaceits,preperāta izstrādātājs Andrejs Nikolajevs
Saruna ar RD Labklājības departamenta sociālās pārvaldes priekšnieka vietnieku Viesturu Kleinbergu par audžuvecākiem Rīgā,kā kļūt par audžuģimeni un Rīgas Domes sniegto atbalstu.Ciemos pie pirmās audžuģimenes Rīgā,Veldru ģimenes.Bezmaksas tel.80005055.
Kāpēc vēsumam piemīt dziedējošs spēks un kā dažādām kaitēm var palīdzēt CHILLOW vēsais spilvens - www.eko-med.lv.

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs