Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Raidījumi

Māris Belte- par faktoriem,kas būtiski ietekmē sirds un asinsvadu veselību,skaidro,ko nozīmē -Vidusjūras diēta un kāpēc sirds veselībai ieteicams lietot unikālos produktus CARDIOACE un CARDIOACE PLUS - www.eko-med.lv
Dziednieka Jāņa Urtāna pieredze novērst ilgstošas muguras un kaulu sāpes. tel.67215123
Ieskats jaunatvērtajā dr.Beinerta Imantas veterinārajā klīnikā Rīgā.
Kādas funkcijas pilda mūsu lielākais gremošanas orgāns-aknas? Studijā endokrinoloģe Evija Rudzīte skaidro,kā tās saudzēt un kādas ir pirmās pazīmes,kas liecina par aknu saslimšanu.Dabīgs līdzeklis aknu aizsardzībai no mārdadžu augļu sausā ekstrakta-LAGOSA.
Pediatres Natālijas Bozotovas ieteikumi vecākiem,kuru bērni slimo ar enurēzi jeb urīna nesaturēšanu naktīs.
Par kooperatīvās sab-bas „DUNDAGA” plašo piena produktu piedāvājumu BEZ KONSERVANTIEM! Īpašais zinātnieku izstrādātais veseselīgais produkts „LABDARIS”.
Dermatoloģes Kristīnes Azarjanas padomi,kā pareizi kopt problemātisku ādu. Par unikālo mitrinošo krēmu,kas nesatur emulgatorus un palīdz ādas atjaunošanai-PHYSIOGEL līnijas ādas kopšanas līdzekļi.
Efektīvs produkts aknu slimības,taukainās hepatozes,ārstēšanai un profilaksei-ESSENTIALE forte N. Par aknu slimībām-www.veselasaknas.lv
Mājas aptieciņā-RESORBAN un MUCOFLUID pret saaukstēšanos un klepu.
Profesors Juris Karpovs- par sirds un asinsvadu slimību riskiem un VITA K2-dabisku vitamīnu,kas novērš asinsvadu apkaļķošanos. www.veselasirds.lv
Patiesība par Afganistānu - graujoši fakti un sieviešu totālā beztiesīguma tēlojums Zvaigzne ABC izdotajā Hāleda Hoseini  romānā "Tūkstoš sauļu mirdzums", ko papildina TV 3 "Nekā personīga" žurnālista Sandija Semjonova stāstījums un video kadri no viņa personīgā arhīva un raidījuma "Vides fakti". Studijā - izdevēja Vija Kilbloka un Andris Bulis - ieskats šajā un citās jaunākajās grāmatās.
Par starptautiski atzīto oriģinālu "BIOWASHBALL"- zaļu  bumbu ar īpašām keramikas lodītēm, ar kuru var izmazgāt veļu bez mazgāšanas līdzekļiem. Sižetā parādīts, ar ko šī  bumba atšķiras no lētiem viltojumiem - pakaļdarinājumiem, kas pašlaik parādījušies veikalos un maldina pircējus...Baibas māmiņas Santas pieredze."
Miega ārste Ija Cimdiņa (Miega kabinets) skaidro, kāpēc miega traucējumi būtiski ietekmē dzīves kvalitāti un kā CHILLOW vēsuma spilvens var palīdzēt veselīgi izgulēties,arī citādi atveseļoties.CHILLOW JAUNUMI! www.eko-med.lv
Par Medicīnas centra D.A.P. „SĀPJU KLĪNIKAS” veiksmīgo pieredzi novērst ilgstošas sāpes.Sāpju terapeits (algologs) Mihails Arons-par diagnostiku un ārstēšanu.www.sapjuklinika.lv.
GREENWALK.eu (Zaļā taka)-par tīrīšanas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem,izmantojot tikai dabai draudzīgus produktus.www.greenwalk.lv
Kas raksturīgs ĪSLANDES  firmas LYSI mencu aknu eļļai?  - dažādas garšas,  zinātniski pārbaudīta kvalitāte, speciālos baseinos audzētas zivis, no kurām  ražošanas laboratorijās iegūst zivju eļļu - gan pieaugušajiem, gan arī īpaši bērniem domātu - par to raidījumā stāstīs kompānijas "Oriola Rīga" mārketinga vadītāja Iveta Lāce un no medicīnas viedokļa tās  iedarbību  organismā skaidros asociētais profesors un Latvijas Pediatru asociācijas prezidents ENOKS  BIĶIS.AKCIJAS CENAS!
M/S ARS osteoporozes speciālistes Sandras Černišovas ieteikumi osteoporozes profilaksei.Par zinātniski apstiprinātā dabīgā produkta OSTEOKOMPLEKS K2 efektīvo iedarbību,palielinot kaulu blīvumu.www.stiprikauli.lv AKCIJA EUROAPTIEKĀS!
Raidījuma vadītāja Esmeralda Ermale sarunā ar A/S „Smiltenes Piens” izpilddirektori iepazīstas ar JAUNO PRODUKTU- „PIENA SPĒKS”, kas satur 9 % olbaltuma un tikai 1% tauku! Uztura speciāliste Guna Havensone-par jaunā veselīgā produkta „PIENA SPĒKS” uzturvērtībām. Šefpavāra Ulda Krepa restorāns "SE LA VIE" receptes no „Piena spēka”.
Dermatoloģes Kristīnes Azarjanas padomi,kā pareizi kopt jūtīgu ādu.Par unikālo mitrinošo krēmu,kas nesatur emulgatorus un palīdz ādas atjaunošanai-PHYSIOGEL līnijas ādas kopšanas līdzekļi.
Mājas aptieciņā-RESORBAN un MUCOFLUID pret saaukstēšanos un klepu!
Ielūkosimies rakstnieka Ērika Kūļa asprātīgiem stāstiem bagātajā grāmatā "To stāsti rudenim". Līdz ar to būs arī mazs ekskurss Bernātu jūrmalā un polderu laukos, Nīcas novadā, par kura cilvēkiem un dabu viņš raksta. Uzzināsit arī, kā šo un citas grāmatas var iegādāties un lasīt elektroniski - kā e-grāmatu! Rakstnieks E.Kūlis būs studijas viesis un sarunāsies ar Andri Buli. "Zvaigzne ABC"vadītāja Vija Kilbloka stāstīs par jaunajām grāmatām.
Kādiem brūču apstrādes līdzekļiem būtu jābūt mājas aptieciņā,lai tās apstrādātu ātri un nesāpīgi? Dr.Natālija Utkina /SIA „Interlux/ iepazīstina ar pasaulē atzītiem antiseptiskiem līdzekļiem OCTENISEPT, dr.Genādijs Trofimovičs,medic.profesors-par OCTENISEPT plašo pielietojumu visai ģimenei brūču,traumu,apdegumu u.c. gadījumos.Zobu higiēniste Anda Mironova-par jaunumu-antiseptisko līdzekli mutes dobuma kopšanai OCTENIDOL,kas lietojams profilaktiski un ārstnieciskos nolūkos. Plašāk par produktiem - www.schuelke.lv
Latvijas Kardiologu b-bas prezidents,profesors A.Ērglis iesaka jaunu Latvijas zinātnieku radītu uzturbagātinātāju no Latvijas augu dabīgām vielām-CARDIOPROTECT-SIRDS ASINSVADU slimniekiem,aterosklerozes attīstības riska mazināšanai.
Alergoloģe Signe Puriņa skaidro,kādi ir sezonālās alerģijas simptomi, to diagnostika un kādi pasākumi veicami,lai novērstu sezonālo alerģiju.Par ZYRTEC- efektīvu līdzekli alerģijas novēršanai.
Kāpēc vēsumam piemīt dziedējošs spēks un kā dažādām kaitēm var palīdzēt CHILLOW vēsais spilvens. www.eko-med.lv
"TOODE" metāla jumti - tiem, kas nolēmuši mainīt vai likt jumtu jaunai mājai ! Iepazīsiet dažādos jumtu pārklājumu un profilu veidus. Kas ietilpst pasūtījuma komplektā un ar ko jāsāk, lai jumtu pasūtītu? Info: www.toode.lv mob.26596222
Sadarbībā ar "GREENWALK" - kā bez ķīmiskiem līdzekļiem veikt virsmu tīrīšanu,arī viegli notīrīt spoguli ar mikrošķiedras lupatiņu?
Jauni un efektīvi ādas kopšanas līdzekļi.
Emocionāli informatīvs raidījums par populārā romāna "Vientulība Tīmeklī" - poļu autora Januša Leona Višņevska viesošanos Rīgā:  viņa stāstījuma fragmenti Polijas vēstniecībā , kā arī jaunākās grāmatas - "BIKINI" prezentācijā "Zvaigzne ABC" grāmatnīcā - par attiecībām  internetā, par  mīlestību, par 2. pasaules kara ārprātu un seksu, par paša autora pieredzi, jo viņš ir Informātikas un ķīmijas zinātņu doktors!  Vija Kilbloka stāsta par jaunākajām grāmatām, ko izdevis apgāds "Zvaigzne ABC", A.Bulis lasa J.L. Višņevska romāna fragmentus.
Ģimenes ārste Karīna Vernere skaidro,kādi ir neveselīga miega iemesli un kāpēc pēc aktīvas fiziskas un garīgas slodzes ir grūti iemigt arī jauniem cilvēkiem.Ieteikumi,kā pareizi lietot dabīgo produktu SLEEP AID ar melatonīnu,kas nodrošina veselīgu miegu un nerada atkatību.
Raidījuma vadītājas Esmeraldas Ermales saruna ar ārstu Māri Belti ,SIA „Eko-med” valdes pr.-tāju par īpašu posmu sievietes dzīvē-menopauzi,kā ar to sadzīvot,atvieglot.Ginekoloģes Daigas Baranovskas rekomendācijas,kā mazināt un novērst klimaktērijas simptomus.Par vitamīnu,mikroelementu,augu valsts produktu MENOPACE un MENOPACE PLUS-efektīvs līdzeklis klimaktērijas simptomu novēršanai,ko apstiprina klīniskie pētījumi.
Raidījuma vadītāja Esmeralda Ermale sarunā ar klientu servisa speciālistu Juriju Tukišu noskaidro un pati pārliecinās ,kā atvieglot dārza darbu veikšanu,izmantojot pasaules līmeņa BOSCH dārza tehniku. www.bosch-elektroinstrumenti.lv
Alergoloģe Ineta Grīsle skaidro,pēc kādām pazīmēm pazīt alerģiju,kā noteikt tās dažādos veidus./www.astmaalergija.lv/Dermatoloģes Sanitas Žīgures ieteikumi,kā pareizi kopt alerģisku ādu un lietot dažādos ESSEX līdzekļus - www.essex.lv
Tikšanās preses konferencē ar Rumānijas vācieti - romāna "Elpas šūpoles "autori , Nobela prēmijas laureāti literatūrā HERTU MILLERI, kura  neparastā veidā raksta par spaidu darbu nometni Krievijā 2. pasaules kara beigās,- 1946. gadā. Raidījumā ieskicēts oriģināls rakstības stils, kas līdzīgs mūsu Im.Ziedoņa epifānijām - kā simboliku izmantojot mākoņus un baltu mutautiņu....Citātus lasa Andris Bulis, savu skatījumu par šo un citām jaunajām apgāda"Zvaigzne ABC" grāmatām sniedz Vija Kilbloka.
Kāpēc mūsu pašsajūtu tik būtiski ietekmē zarnu trakta mikroflora un kā iegūt labo un slikto baktēriju līdzsvaru-skaidro ģimenes ārste Karīna Vernere.Efektīvs līdzeklis zarnu veselībai –LACTOGUARD.Lietotāju pieredze.
Latvijas Kardiologu b-bas prezidents,profesors A.Ērglis iesaka jaunu Latvijas zinātnieku radītu uzturbagātinātāju no Latvijas augu dabīgām vielām-CARDIOPROTECT-SIRDS ASINSVADU slimniekiem,aterosklerozes attīstības riska mazināšanai.

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs