Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023

Raidījumi

 Par Veselības centra 4 VĒNU VESELĪBAS MĒNESI- īpaši piedāvājumi vēnu izmeklējumiem,flebologa  konsultācijām,ārstēšanai,kompresijas zeķu iegādei.www.flebologija.lv
Informācija par dažādiem OMRO asinsspiediena mērītājiem.AKCIJA!
ZOBĀRSNIECĪBAS CENTRA jaunumi.
 Ieteicamie specializētie vitamīni no grūtniecības plānošanas laika līdz bērna zīdīšanas periodam PREDNACARE LĪNIJA - www.eko-med.lv
Medicīnas sabiedrības ARS osteoporozes speciāliste Sandra Černiševa par kaulu blīvuma diagnostikas iespējām un ieteikumi osteoporozes profilaksei. AKCIJA-OSTEOKOMPLEKS K2  Ģimenes aptiekās 30% atlaide!
Par Baltijas Grāmatu svētku pasākumiem no 3.-6.martam Ķīpsalas izstāžu zālē. "Zvaigznes ABC" vadītāja Vija Kilbloka un Ārzemju literatūras redakcijas vadītāja Santa Svaža tuvāk par vēl Latvijā līdz šim nepazīstamu, bet Lietuvā popularitāti ieguvušu autori - Kristīnu Sabaļauskaiti un viņas debijas  intriģējošo romānu "SILVA RERUM" , kas tagad iztulkots arī Latvijā! Raidījumu vada Andris Bulis.
Kardiologa Andra Skrides skaidrojums,kāpēc sirds veselībai,stresa un pastiprinātas fiziskas slodzes gadījumos nepieciešams magnijs.Kādi pārtikas produkti apgādā organismu ar magniju un kad papildus jālieto MAGNE B6?
Jaunums pasta nosūtīšanai un saņemšanai - PAŠAPKALPOŠANĀS PASTA TERMINĀLS "MANA PASTA STACIJA" www.postservice.lv
Par īpaši plašu dziju izvēli-Rīgā,Pildas ielā 16 www.dzijasveikals.lv
Par pakalpojumu iespējām jaunatvērtajā dr.BEINERTA IMANTAS VETERINĀRĀ KLĪNIKĀ.AKCIJAS cenas!
"Dan Sukker" komunikāciju vadītāja Iveta Zariņa skaidro,kā orientēties daudzveidīgajā Dan Sukker piedāvājumu klāstā un atrast katram cukuru veidam vispareizāko pielietojumu. Mājsaimnieču atsauksmes un receptes - www.dansukker.lv
Profesora Jura Karpova ieteikumi,kā saglabāt veselu sirdi un asinsvadus.Dabiskais produkts sirds veselībai-VITA K2 www.veselasirds.lv
Par Šveices kompānijas SPIRIG izstrādāto pretsāpju ziedi HISTALGAN-traumu gadījumos,atvieglos akūtas un hroniskas muskuļu sāpes.
JOINT PROTECTION-dabisks profilakses līdzeklis locītavu veselībai. www.eko-med.lv
AGRIMATIC LATVIA veikala vadītājas Gunas Dūdas-Kraukles ierosinājumi dārzkopjiem,gaidot pavasari-visplašākais sēklu sortiments un viss vajadzīgais labai ražai un skaistam dārzam.
Ko mēs, raidījuma "Dzīvīte" radošā grupa - redzējām BALTIJAS GRĀMATU SVĒTKOS Ķīpsalas izstāžu zālē?! Ja noskatīsieties visu raidījumu līdz galam, tad redzēsiet arī mūs pašus... Mēs iesaistījāmies visos pasākumos, ko organizēja apgāds "Zvaigzne ABC"! Sarunas vadīja populārais aktieris Andris Bulis un redaktore Vaida Salceviča.
Kādu darbu cilvēka organismā veic lielākais vielmaiņas orgāns-akna? Rīgas Stradiņa universitātes profesores Ludmilas Vīksnas skaidrojums par alkohola un vīrusu infekciju izraisītām aknu slimībām.www.veselasaknas.lv
Farmaceite Ieva Virza par OSTEOKOMPLEKS iedarbību stipriem kauliem.
Rīgas Teikas klīnikā-speciālistu konsultācijas un vismodernākās izmeklēšanas iespējas.
VĀJIEM NERVIEM STOP! Ģimenes ārste Karīna Vernere iesaka,kā stiprināt nervu sistēmu,kas būtiski ietekmē visu orgānu veselību.Ginekoloģe Astrīda Tirāne skaidro,kāpēc hormonālo izmaiņu iespaidā sievietes kļūst nervozas.Par nervu sistēmas stiprinošu,nomierinošu dabīgu produktu NERVOSTRONG-farmaceits,preperāta izstrādātājs Andrejs Nikolajevs!
Andris Bulis kā tētis savam dēlam Markusam - interesējas par dabiskiem, viegli iedzeramiem un garšīgiem bērnu vitamīniem "FLORADIX". Tos novērtē bērni un māmiņa Evita Mārupes  bērnudārzā "Namiņš", bet tuvāk studijā par to lietošanu skaidro ģimenes ārsts Ignatijs Kuļišovs un firmas "Oriola"pārstāve Iveta Lāce. Studijā viņi komentē arī citu dabisko preperātu "FLORADIX  dzelzs"- tiem skatītājiem, kuri jūtas noguruši un kuru organismā pietrūkst dzelzs.
Par jaunumu-unikālo iespēju,kā pašam mikrouzņēmumā vadīt savu grāmatvedību. www.vadipats.lv
Andris Bulis  atver Lindas Nemieras jauno fantāzijas grāmatu " SEPTIŅI", ko izdevis apgāds  "ZVAIGZNE ABC". Viņš arī skaidro, ko nozīmē "F&F "- iespēja katram piedalīties kādā fantastikas un fantāzijas grāmatu draugu kompānijā....?! Izdevēja Vija Kilbloka stāsta par jaunākajām grāmatām.
Māris Belte par faktoriem,kas būtiski ietekmē sirds un asinsvadu veselību,skaidro,ko nozīmē - Vidusjūras diēta un kāpēc sirds veselībai ieteicams lietot CARDIOACE un CARDIOACE PLUS. www.eko-med.lv.
Par Latvijā izstrādāto dabīgo līdzekli kuņģa veselībai FITESTEN. www.fitesten.lv
Kādus veselības traucējumus var izraisīt ilgstoši miega traucējumi un kāpēc tik svarīga loma organismā ir melatonīnam? Studijā profesors, kardiologs Juris Karpovs. Dabīgs produkts SLEEP AID ar melatonīnu. Lietotāju viedoklis.
Hepatoloģes Aijas Leideres-Reines skaidrojums un pieredze, kā preperāts LACTOGUARD, normalizējot zarnu darbību,stiprina organisma aizsargspējas.
Jaunumi RĪGAS 2.SLIMNĪCĀ-izmeklēšanas un ārstēšanas iespējas visiem Latvijas iedzīvotājiem!
Par Inovatīvā Biomedicīnas Tehnoloģiju institūta zinātnieku JAUNUMU -diētisku asinsrites un asinsrades produktu BETIRON-SIRDS,kas iegūts no biešu sulas.www.ibti.lv
Kā izskaidrojamas roku sāpes un tirpšana? Neiroķirurgs Edmunds Kārkliņš-par ārstēšanas un operatīvās terapijas iespējām pacientiem ar kompensijas neiropātijām med.sabiedrībā ARS.Informācija par bezmaksas konsultācijām un ARS pastāvīgo klientu dienām.www.ars-med.lv
Kā savu nederīgo asinsspiediena mērītāju iemainīt pret jaunu firmas „OMRON” asinsspiediena mērāmo aparātu ar 20% atlaidi?
Mājas aptieciņā-RESORBAN un MUCOFLUID pret saaukstēšanos un klepu.
Par Latvijas Viroterapijas centra veiksmīgo pieredzi melanomas ārstēšanā,pielietojot preperātu RIGVIR.www.viroterapija.lv
Studijā Andris Bulis izvaicā pazīstamo rakstnieci Dainu Avotiņu - par viņas jauno romānu "KAD LAUSKS  CĒRT". Tas tapis, ņemot par pamatu rakstnieces vecmāmiņas dienasgrāmatu - par personiskiem notikumiem kādas dzimtas dzīvē pagājušā gadsimta sākumā - no muižu dedzināšanas 1905.gadā līdz neatkarīgas Latvijas izveidošanai 1919. gadā. Vija Kilbloka stāsta par apgāda "Zvaigzne ABC" jaunākajām grāmatām.
M/S ARS osteoporozes speciālistes Sandras Černišovas ieteikumi osteoporozes profilaksei.Par zinātniski apstiprinātā dabīgā produkta OSTEOkompleks K2 efektīvo iedarbību,palielinot kaulu blīvumu.www.stiprikauli.lv
Ārsts Māris Belte skaidro,kāpēc vēsumam piemīt dziedējošs spēks un kā dažādām kaitēm var palīdzēt CHILLOW vēsais spilvens. www.eko-med.lv
Par Rīgas sociālā dienesta teritoriālā centra Bolderājā sociālajiem pakalpojumiem un informācija par Rīgas Domes organizēto ATVĒRTO DURVJU DIENU rīdziniekiem (no 4.-8.aprīlim) par sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības iespējām.
Raidījuma vadītājs Andris Bulis iztaujā ģimenes ārsti Karīnu Verneri,kā tikt galā ar dedzināšanas un smaguma sajūtu kuņģī.Farmaceits Andrejs Nikolajevs-par Latvijas izgudrojumu,dabīgo produktu no skuju ekstrakta FITESTEN, tā pozitīvo ietekmi uz kuņģa veselību.Lietotāju atsauksmes.www.fitesten.lv
Ģimenes ārstes Ingas Zemītes ieteikumi vecākiem, kā izvairīties no pavasarī izraisītiem vīrusiem. Ārstes un farmaceites Ievas Virzas viedoklis par Latvijā ražotiem vitamīniem bērniem „BRĪNUMBĒRNS” imunitātes stiprināšanai.
Informācija par Rīgas 2.slimnīcas traumpunkta pacientu iespējām turpināt ārstēties ambulatorā nodaļā.
GREENWALK –tīrīšana ,izmantojot tikai dabai draudzīgus līdzekļus! www.greenwalk.lv
Profesors Juris Karpovs par sirds un asinsvadu slimību riskiem un VITA K2-dabisku vitamīnu, kas novērš asinsvadu apkaļķošanos - www.veselasirds.lv ATLAIDE aprīlī.
Raidījumā aicinām neklātienē apmeklēt Dekupāžas kursus, ko organizē apgāds "Zvaigzne ABC" savā grāmatu veikalā Tērbatas ielā Nr. 4. Uzzināsiet, kas ir dekupāža un tās dažādās tehnikas - kraklē (vecināšana) un gleznošana - lai ar speciālām aplikācijām izgreznotu traukus, mēbeles un jebkuru priekšmetu pēc jūsu izvēles. Vija Kilbloka iepazīstinās ar grāmatām par dekupāžu - "DEKUPĀŽAS MAĢIJA" un citām, kā arī raksturos pārējos jaunumus. Iesakām pievērst īpašu uzmanību ļoti noderīgai grāmatai "MĒNESS UN VESELĪBA"!
Informācija par Leļļu teātra jaunajām izrādēm.
Par naktssveces eļļas lietošanu ādas veselībai - stāsta prof. Jānis Ķīsis.

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs