Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023

Raidījumi

Kā atjaunot dzelzs deficītu organismā un novērst izplatīto slimību anēmiju (mazasinību)? FEROGLOBIN-kā tas atšķiras no pārējiem dzelzs preperātiem?www.eko-med.lv
Inovatīvā Biomedicīnas institūta zinātnieku izstrādāts dabisks produkts BETIRON sirds asinsrites uzlabošanai.www.ibti.lv
Par jauno UROKLĪNIKU Rīgas 2.slimnīcas telpās-visplašākās diagnostikas un ārstēšanas iespējas uroloģisko slimību pacientiem.www.uro.lv
Latvijas zinātnieku izstrādāts unikāls dabas produkts no priežu skuju ekstrakta-FITESTEN kuņģa veselībai.www.fitesten.lv
Veikalā 220 -par kvalitatīvu un ekonomisku sadzīves tehniku. AKCIJA-līdz 1.aprīlim preču iegāde līzingā 0%
Viss par dr.Millera ārstniecisko Iaso tēju.www.iasoteja.com
Iepazīsim  jaunās sērijas "ZVAIGZNE  TRAVEL" 1. grāmatu "Āfrika". Tuvāk par Etiopiju un Ēģipti sava ceļojuma laikā studijā stāstīs autors, pasaules apceļotājs Pēteris Strubergs. Viņš rādīs arī  foto, unikālus suvenīrus un daļu no savas cepuru kolekcijas. Cepures pielaikos arī raidījuma vadītājs Andris Bulis un izdevēja Vija Kilbloka.
Stress un spriedze-eksāmens mūsu nervu sistēmai.Ģimenes ārstes Karīnas Verneres ieteikumi,kā stiprināt nervu sistēmu,kas būtiski ietekmē  visu orgānu veselību. Par nervu sistēmas stiprinošu,nomierinošu dabīgu produktu NERVOSTRONG - farmaceits,preperāta izstrādātājs Andrejs Nikolajevs.
Par aktualitātēm un atlaidēm sirds veselības mēnesī "Veselības centrā 4", par visdažādākajiem izmeklējumiem un iespējām februārī;
Sākam jaunu rubriku ar sludinājumiem: "Dzīvīte informē" - Šoreiz par jaunu A.Plauža grāmatu "Ar mīlestību - jūsu Zilākalna Marta", kurā ir intervija ar vairākiem dziedniekiem un akadēmiķi A.Buiķi, kā arī unikāla saruna  ar viņā saulē aizgājušo pašu Zilākalna Martu!
Par sirdsveselībai noderīgo preperātu VITA K -2
Raidījumā Latvijas Diētas ārstu asociācijas pr.-tājs Andis Brēmanis un ārste Inese Eglīte skaidro,cik svarīga ir kuņga veselība un kā tas ietekmē mūsu imunitāti. Dabīgs un efektīvs līdzeklis kuņģa veselībai ERCEFLORA Duo. Akcijas cena!
Veselīgiem matiem,nagiem,arī ādas slimībām un to profilaksei dermatoloģe Inese Vimba iesaka PERFECTIL. Par unikālo līdzekli, kas aizkavē ādas novecošanos- PERFECTIL PLATINUM www.eko-med.lv AKCIJAS cenas februārī!
Saruna studijā par  jaunu Timoteja Defombela fantastikas grāmatu TOBIJS LOLNESS , ko izdevis apgāds ""Zvaigzne ABC". Sarunā par to piedalīsies Rīgas 1. Valsts ģimnāzijas skolniece Elīna Čapiņa un Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre Iveta Krūmiņa, izdevēja Vija Kilbloka un Andris Bulis. Sarunas laikā - iespaidi, ar ko šī grāmata var interesēt ne tikai bērnus, sākot no 10 gadu vecuma, bet arī vecākus - kā neparastā skatījumā ar 1,5 mm lielu cilvēciņu piedzīvojumiem lielā ozolā atklājas mūsdienu aktualitātes - par pasauli, par ekoloģiju, par naidu, draudzību un mīlestību.
Infektoloģes Aija Leidere-Reines un bērnu ārstes Lolitas Zorges skaidrojums,kā bērniem rodas laba imunitāte un kā zarnu mikroflora ietekmē vispārējo veselību.Pieredze,kā pienskābo un bifido baktēriju komplekss LACTOGUARD normalizē zarnu darbību un stiprina organisma aizsargspējas.Profesors Anatolijs Danilāns akcentē šķiedrvielu nozīmi un vērtē probiotiķus LACTOGUARD un EcoColon zarnu tīrītāju ar pienskābo baktēriju kompleksu.
Rīgas 2.slimnīca turpina sniegt kvalitatīvu veselības aprūpi un pieņem pacientus akūtā traumatoloģijā.
"Pinumu pasaule" jau kopš 1985. gada! Izgatavo pinumus arī pēc individuāliem pasūtījumiem - www.pinumupasaule.lv
Kas raksturīgs ĪSLANDES firmas LYSI mencu aknu eļļai? - Dažādas garšas, zinātniski pārbaudīta kvalitāte, speciālos baseinos audzētas zivis, no kurām ražošanas laboratorijās iegūst zivju eļļu - gan pieaugušajiem, gan arī īpaši bērniem domātu - par to raidījumā stāstīs kompānijas "Oriola Rīga" pārstāve Iveta Lāce un no medicīnas viedokļa tās iedarbību organismā skaidros medicīnas zinātņu doktors, asociētais profesors un Latvijas Pediatru asociācijas prezidents Enoks Biķis.
Kas ir jaunā  latviešu dāmu detektīva "KAD VISI STRIĶI TRŪKST jeb ATENTĀTS BURGTEĀTRĪ" autore Margarita Grietēna, kura labi pārzina teātra noslēpumus? Uz ierakstu studijā viņa ieradusies  romantiskā cepurē, viņas romānu ar sajūsmu raksturo Dailes teātra aktrise Olga Dreģe! Daudzi viņu pazīst kā profesionālu žurnālisti. Šo dāmu varēsiet iepazīt raidījumā - sarunā ar izdevēju Viju Kilbloku un aktieri Andri Buli!
Raidījuma vadītājas Esmeraldas Ermales saruna ar SIA "INELIN" komercdirektori Inesi Sproģi PAR JAUNUMIEM ADĪJUMU MODĒ. Padomi,kā,darinot savu adījumu, orientēties plašajā dziju klāstā. Ierosmei - modes skate.
 Infektoloģe Aija Leidere-Reine un ģimenes ārste Lolita Zorge turpina tēmu par zarnu mikrofloras ietekmi uz organisma aizsargspēju.Par LACTOGUARD-ikdienas aizsardzību visai ģimenei.
Ģimenes ārstes Karīnas Verneres skaidrojums par dabīgā produkta SLEEP AID ar melatonīnu iedarbību,kas veicina normālu miegu.
Pacientu ērtībai-UROKLĪNIKA Rīgas 2.slimnīcas telpās - www.uroklinika.lv
Ginekoloģes Daigas Baranovskas ieteikumi grūtniecēm - par visbūtiskākajām papildvielām, kas nepieciešamas, lai bērniņš piedzimtu vesels. Par specializētiem vitamīniem - PREGNACARE sērija- no grūtniecības plānošanas līdz bērna zīdīšanas periodam - www.eko-med.lv
Mājas aptieciņā- dabīgie produkti BIOVIP saaukstēšanās laikā.
Raidījuma vadītājs Andris Bulis sarunā ar ģimenes ārsti Karinu Verneri noskaidro, kādas sekas veselībai var radīt stress, neregulāra ēšana, neveselīga pārtika. Kāpēc rodas dedzināšanas sajūta kuņģī? Profesors Juris Rubens- par savu izgudrojumu,dabisko līdzekli kuņģa veselībai-FITESTEN no skuju ekstrakta - www.fitesten.lv
Mājas aptieciņā - efektīvs līdzeklis pret klepu - MUCOFLUID.
Ko nozīmē ārstnieciskā badošanās? Par savu personisko pieredzi un Pola Brega grāmatu "BADOŠANĀS BRĪNUMS", kā arī citiem jaunumiem - stāsta apgāda "Zvaigzne ABC"vadītāja Vija Kilbloka. Studijā sarunu vada Andris Bulis, kurš arī noskaidro, kā  badošanās 9. dienā  jūtas uzņēmējs, tuvcīņas meistars Egils Helmanis?!
Kādi faktori izraisa locītavu stīvumu un sāpes un kas ir nepieciešams locītavu veselībai?Dabiskie profilaktiskie līdzekļi locītavu kustīguma atjaunoānai-JOINT PROTECTION - www.eko-med.lv.
Pediatres Lolitas Zorges viedoklis un pieredze,kad bērnam papildus ieteicami vitamīni. Kā bērnam palīdzēt atveseļošanās periodā? VITAMĪNI BĒRNIEM-BRĪNUMBĒRNS no "Aptiekas produkcija"!

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs