Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Raidījumi

Idejas,kā no kabača pagatavot gardu ievārījumu- šefpavāram ElmāramTannim to palīdz gatavot Ieva.
 Kā ar uzturu papildināt dzelzs rezerves un kombinēt produktus,lai dzelzs labāk uzsūktos- iesaka uztura speciāliste Tatjana Tepo.Kāpēc sievietēm dažādos dzīves posmos jāpievērš uzmanība dzelzs līmenim asinīs un mazasinības simptomus skaidro ginekoloģe Natālija Bērza.Iepazīstinam minerālvielu un vitamīnu preparātu FEROFEMIN- dzelzs vitamīnu kompleksu  sievietēm,kas uzlabo vielmaiņas procesus un novērš anēmiju.Padomi,kā pagatavot veselīgo „dzelzs kokteili”.www.ferofemin.lv
Kāda bija SENĀ LATVIJA un senlatvieši pirms tūkstoš gadiem? - tikšanās ar  jaunas ilustrētas grāmatas autoru, grāmatu grafiķi, populāro karikatūristu Agri Liepiņu un vēstures zinātņu doktoru Andri Šnē, kurš to lasījis. Arī citi jaunumi -  no Vijas Kilblokas.
 Sarunā ar kopienas centra "ĀBEĻZIEDS" vec. sociālo darbnieci Katrīnu Strodi uzzinām par centra aktivitātēm un nodarbībām senioriem un jauniešiem.Kā atbalstīt kopienas centra darbību,pievienojoties brīvprātīgo komandai.
  Vai ikdienas un sportiskās aktivitātes ietekmē asinsspiedienu arī jauniem cilvēkiem- Andris Bulis noskaidro sarunā ar Olimpiskās vienības kardioloģi Sofiju Ļebedevu.Ārste komentē četru aktīvu un radošu jaunu cilvēku asinsspiediena rādījumus un iesaka,kā to ērti to kontrolēt ar OMRON automātisko asinsspiediena mērītāju.
 Kāpēc jāpievērš uzmanība galvassāpēm ? Neiroloģe Linda Zvaune skaidro simptomus,kas liecina par migrēnu vai kādu nopietnu saslimšanu.Benu aptiekas farmaceite Ilze Priedniece raksturo līdzekļu klāstu,ko var ieteikt farmaceits.Veselības aktualitātes: www.benu.lv akadēmija.
 Ārsts Arnis Vītols skaidro,kāpēc sāp locītavas un kā to kustīgumu var uzlabot glikozamīns.Iesaka to lietot šķīdināma pulvera formā- GLUCOSAMIN-ratiopharm. Ikdienas vingrinājumi locītavām.
 Jaunākās tendences apkures sistēmu jomā raksturo "SB Siltumtehnika" valdes pr.-tājs Andris Skrūskops,akcentējot granulu katlu un dizaina granulu kamīnu izvēli un to iegādes priekšrocības.Par plašāko radiatoru piedāvājumu.
 Speciālistu padomi,kā pareizi kopt ādu gulošam slimniekam un aprūpei iesaka antiseptisko krēmu SUDOCREM- dziedē un mīkstina ādu,lietojams izgulējumu profilaksei.
Ieskats Evijas Gulbes un Lindas Lošinas 3. grāmatas "Koko un Riko" atvēršanas svētkos Leļļu teātrī. Bērnu iespaidi. Studijā viesojas autores, sarunu ar viņām vada Andris Bulis. Vija Kilbloka iepazīstina ar citām jaunākajām grāmatām.
 Kā pareizi rūpēties par matiem,lai tie augtu kupli un skaisti- iesaka ārste triholoģe Inga Zemīte.Uzzinām par matu vitamīnu /minerālvielu kompleksa HAIR VOLUME iedarbību,kas uzlabo matu augšanu un stiprina matu saknes.
 Kā pareizi tīrīt ausis un saudzīgi atbrīvoties no sēra korķiem - skaidro otolaringologs Sandra Kušķe.Iepazīstam dabīgos ausu pilienus ausu sēra šķīdināšanai REMO- VAX.Tā lietošanu raksturo "Olainfarm" pārstāve Egija Ozola.
Idejas brīvdienu pusdienām iesaka šefpavārs Elmārs Tanne,kas kopā ar Ievu gatavo tvaicētu lasi ar dārzeņiem un desertam- augļu krēms.
 Par ēšanas paradumiem,kas kaitē mūsu gremošanai- skaidro gastroenterologs Hosams Abu Meri,akcentējot probiotiku labo darbu,veicinot kuņģa zarnu darbību.Žurnāla "Četras sezonas" galv.redaktores Signes Meirānes veselīgu brokastu receptes un ģimenes pieredze,lietojot probiotiku LYL BIOTIC.Uztura speciāliste Ksenija Andrijanova skaidro LYL BIOTIC priekšrocības,salīdzinot ar jau zināmiem probiotiķiem Latvijā.
 Kā atvieglot rūpes,kopjot istabas augus? Sarunā ar „Green PIK LAT” īpašnieku Kasparu Purlāci iepazīstam ērti lietojamo ilgstošas iedarbības 100% dabīgo augu organisko mēslojumu VERMI Vitamin istabas augiem.Dabīgo substrātu daudzveidību un to pozitīvo iedarbību vērtē dārzkopji.
Andris Bulis Nacionālajā bibliotekā tiekas ar bērnu piedzīvojumu romāna "Kapteiņa pērtiķis" autoru,zviedru rakstnieku Jākobu Vegēliusu.Iespaidos par lasīšanu dalās arī pusaudži. Ieskats grāmatas atvēršanas svētkos.Vija Kilbloka iepazīstina ar citām jaunākajām grāmatām.
 Kāpēc rodas smaguma sajūta kājās un pazīmes,kas liecina par vēnu saslimšanu- skaidro flebologs Ints Ūdris.Problēmas risināšanai iesakaTROXEVASIN kapsulas un gelu venozās asinsrites uzlabošanai,pretiekaisuma iedarbība un ieteicams hemoroīdu gadījumā.
 Uzzinām,kāpēc mātēm un meitām nepieciešami dažādi intīmās higiēnas līdzekļi- saruna ar ginekoloģi Daigu Baranovsku.Iepazīstam intīmās higiēnas DermoXEN līnijas ekoloģiskos un dabiskos produktus- saudzējošus un mikroflorai labvēlīgus ikdienas gelus,kopjošus krēmus meitenēm un sievietēm konkrētajā dzīves posmā.
Tēvu dienas brokastīs šefpavārs Elmārs Tannis kopā ar raidījuma vadītāju Ievu gatavo īpašo tēta maizi ar daudz veselīgiem dārzeņiem un gaļu.Kārtainās tētmaizes recepte.
 Kā pareizi stiprināt un līdzsvarot nervu sistēmu-iesaka Dr.med., profesors Antons Skutelis,akcentējot magnija nozīmi.Neiroloģe Ināra Roja iepazīstina ar pētījumiem,kas apstiprina fitopreparātu iedarbību psihosomatisko traucējumu mazināšanai.Dabiskā kompleksa NERVOSTRONG priekšrocības,kura unikālais sastāvs- dabīgie augu ekstrakti,magnijs,B grupas vitamīni,melatonīns ilgstoši stiprina un nomierina nervus.
Kā ātri pagatavot garšīgus našķis brīvdienu rītā- iesaka šefpavārs Elmārs Tannis,kopā ar Ievu Aleksandrovu-Ekloni pagatavojot šokolādes cepumus ar dzērvenēm.Recepte.
 Par sava budžeta saplānošanu,lai bez rūpēm pavadītu vecumdienas.Bankas "Citadele" eksperte,AAS "CBL Life" valdes pr.-tāja Jolanta Jērāne skaidro,kā izvēlēties izdevīgāko pensiju pārvaldītāju un kādas ir mūža pensijas priekšrocības.Mūža pensijas mantojuma iespējas un sakrātā kapitāla tērēšanas varianti.
 Ieskats izglītības un apmaiņas programmās,ko piedāvā Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds /BAFF/.Rīgas V.Zālīša sākumsskolas direktore Elita Rītere un šīs skolas pedagoģes vērtē jauno pieredzi un idejas,ko guvušas,iesaistoties izglītības apmaiņas projektā.Audiovizuālā projekta "Skaņa,ko redzam:Rīga" autore Žanete Skarule raksturo projekta mērogu,mākslIniecisko vērtību un Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda atbalstu projekta realizācijas procesā.
Ieskats apgāda "Zvaigzne ABC" organizētajā bērnu lasīšanas stafetē vasarā un noslēguma pasākumā uz Tallink kuģa "Isabelle".Redzams arī visu dalībnieku saraksts, kuri saņēma balvas.Studijā tiekamies ar dažiem balvu ieguvējiem.Vija Kilbloka iepazīstina ar jaunākajām apgāda "Zvaigzne ABC" grāmatām.
 Rīgas Veselības centra speciālistu ieteikumi,kā bērnam izvēlēties atbilstošu skolas somu un iekārtot mācību vidi- Rīgas Veselības centra speciālistu ieteikumi.Par iespēju RVC novērtēt bērna veselību programmas "Veselības sertifikāts izglītības iestādei" ietvaros.RD Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte rosina rīdziniekus izmantot labiekārtotos laukumus veselīgām aktivitātēm.Informācija par visām sociālā atbalsta programmām tel.80005055,www.ld.riga.lv
 Kā bērnam iemācīt regulāri mazgāt rokas? Uzzinām par pretparazītu preparāta HELMINTOX lietošanu bērniem un pieaugušajiem.
Kādus ārstnieciskus augus savā dārzā ievāc grāmatas "Veselība pie mājas sliekšņa" autore, farmācijas doktore Vija Eniņa? Kādām veselības problēmām tos lietot?  Andris Bulis, Ieva Eklone un Vija Kilbloka pirms Jāņu noskaņās iepazīstina ar 10 romāniem, ko Dzīvīte un Zvaigzne ABC iesaka vasaras lasīšanai. Sezonas noslēgums. Novēlam dzīvesprieku vasarā, smaidu kā saulītei - lai arī kādi būtu šīs vasaras laika apstākļi !Radošā komanda, gaidot atkal satikšanos vasaras beigās!
 
Līgo svētku galdam- Ogrē ražotie gardie un veselīgie SIERŠTELLE" 33 dažādas garšas sieri. SIA "Malevs" valdes pr.-tājs Māris Legzdiņš raksturo no dabīgām izejvielām ražotā siera tapšanas procesu un jaunumus- kūpinātos  sierus un saldos sieriņus bērniem.Par iespēju apgūt siera siešanas gudrības,apmeklējot radošo darbnīcu.www.sierstelle.lv
 Jautri un pamācoši stāsti bērniem par tēmu – nauda.Grāmatas „Naudiņš mācās saprast naudu” autore Kristīne Vilcāne atklāj grāmatas ideju- izaudzināt finansiāli veiksmīgu un gudru jauno paaudzi.Bērnu atziņas pēc izlasītā.www.berniemparnaudu.lv
 Kā meklēt papardes ziedu droši- iesaka ginekoloģe Inguna Kārkliņa.Iepazīstam jaunā nehormonālā kontracepcijas bezrecepšu medikamenta „PHARMATEX” 4 veida formu iedarbību.
 Par antioksidantu LYL ASTAXANthin sejas krēmu un acu zonas krēmu,LYL Astaxan kapsulu iedarbību- ārīgs un iekšķīgs pretnovecošanās komplekss.
  Par LATGOLAS ŠPEKI un dažādiem ražotāja produktiem spēkam un veselībai- iesaka slavenā Latgales speķa meistars Andris Mejers.Iegāde- Rīgā,Kalnciema kvartāla tirdziņā.
 Kā ikdienā un stresa situācijās saglabāt mieru un stabilu nervu sistēmu? Raksturojot izspēlētās epizodes,neiroloģe Ināra Roja un farmaceits Andrejs Nikolajevs akcentē, kā saglabāt līdzsvaru,lai stress nekaitētu mūsu veselībai.Par Latvijā izstrādātā dabīgā preparāta NERVOSTRONG unikālo sastāvu,kas ilgstoši stiprina un nomierina nervus.
Kā vasaras grilēšanas laiks var kaitēt mūsu gremošanai un padomi,kā svētkos ēst pareizāk- iesaka gastroenterologs Hosams Abu Meri,akcentējot,kā probioti uzlabo kuņģa zarnu darbību.Žurnāla "Četras sezonas" galv.redaktores Signes Meirānes veselīgu brokastu receptes un ģimenes pieredze,lietojot probiotiku LYL BIOTIC.Uztura speciāliste Ksenija Andrijanova skaidro LYL BIOTIC priekšrocības,salīdzinot ar jau zināmiem probiotiķiem Latvijā.
 Padomi,kā atbrīvoties no spalīšiem un cērmēm ar pretparazītu preparātu HELMINTOX -tā lietošana bērniem un pieaugušajiem.
 BIOFARMACIJA” medicīnas pārstāvis Viesturs Bērziņš akcentē jaunā bioMAGNIS B6 premium pulvera priekšrocības- magnijs bez ķīmiskām piedevām no Nāves jūras,ar cinku, vit B6 un B12 – labi uzsūcas organismā un kompensē minerālvielu deficītu.
Ko darīt ar 2.līmenī uzkrāto pensiju kapitālu,kā izvēlēties izdevīgāko pensiju pārvaldītāju un kādas ir mūža pensijas priekšrocības-noskaidrojam sarunā ar bankas "Citadele" eksperti,AAS "CBL Life" valdes pr.-tāju Jolantu Jērāni.Par mūža pensijas mantojuma iespējām un sakrātā kapitāla tērēšanas variantiem. Vairāk - www.muzapensija.lv
 Par Latvijas Jūras medicīnas centra jauno Diagnostiskās RADIOLOĢIJAS nodaļu- inovatīvākais ļaundabīgo audzēju diagnostikas centrs Austrumeiropā.LJMC valdes pr.-tājs Jānis Birks raksturo nodaļas izmeklējumu priekšrocības onkoloģisko slimību precīzā diagnostikā jau sākuma stadijā,terapijas un ķirurģijas iespējas,ko sniedz LJMC.Tālr.67889000; www.ljmc.lv
 Kā stiprināt locītavas un aizkavēt skrimšļu nodilumu -skaidro reimatologs Anda Kadiša."Vitabalanss" pārstāvis Uldis Ozols raksturo dabisko preparātu ARTHRO BALANS PLUS-locītavu uzturēšanai un atjaunošanai,ar sāpju mazinošu iedarbību.
Kādas grāmatas bērni lasīs vasarā? Rakstniece un tulkotāja Laura Dreiže ieteiks savu variantu - pusaudžiem veltītos fantāzijas romānus, par tiem būs arī skolēnu viedokļi. Ko jaunu grāmatā "OKI DOKI"uzrakstījis žurnālists Dzintars Tilaks - to skaidros Andris Bulis. Par citiem jaunumiem informē Bārbala Simsone.
Mazuļa pirmā dāvana dzīvības vērtībā- nabassaites cilmes šūnas.Par nabassaites cilmes šūnu pielietojumu asinsrades audu vēža,leikēmijas ārstēšanā un citu slimību terapijā- bioloģes Ineses Čakstiņas pētījumi.Par nabassaites cilmes šūnu pielietojumu medicīnā-saruna ar Future Health Biobank vadītāju George Macridis.LYL BioBank vadītāja Zane Roga raksturo cilmes šūnu bankas LYL BIOBANK priekšrocības,garantijas un sadarbību ar partneri Future Health Biobank.Saruna ar ģimenēm,kuras pamato izvēli par cilmes šūnu uzglabāšanu.www.cilmesbanka.lv
 Ķirurga Ilmāra Pastara padomi,kā rūpēties par kāju vēnu veselību vasarā un vērtē dabiskas izcelsmes,klīniski pārbaudīto preparātu PHLEBODIA-venozas mazspējas un hemoroīdu ārstēšanai.

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs