Pierakstīties jaunumiem:

Janvāris | Februāris | Marts | Aprīlis | Maijs | Jūnijs | Jūlijs | Augusts | Septembris | Oktobris | Novembris | Decembris
2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Raidījumi

Turpinot stāstu sēriju "Uzdrošinies būt vesels",Andris Bulis tiekas ar Baltijas Vēnu klīnikas asinsvadu ķirurgu,flebologu Intu Ūdri,kurš viens no pirmajiem pasaulē vēnu operācijas veicis ar 3.paaudzes lāzeri,to tehnoloģiski attīstot un pilnveidojot.Par vēnu skrīninga izmeklēšanas metodēm un lāzeroperāciju priekšrocībām.
 Iepazīstam pulverveida preparāta Bio Cinks /Izraēla/ iedarbību šūnu līmenī,uzlabojot nagu,matu,ādas veselību.
 Par Šveices kvalitātes līdzekļiem CRESCINA- pasaulē atzīts patentēts kosmetoloģisks  līdzeklis ampulās matu augšanai,arī šampūns.
 Mīti un patiesība par D3 vit lietošanu,tā deficīta sekām un kāpēc ieteicams sekot D3 līmenim asinīs- saruna ar frmaceiti Ievu Virzu un LYL pārstāvi Munisi Lamberti.Par produkta LYL SUN D3 spreja formā lietošanu,iedarbību,izcelsmi un augstas uzsūkšanās priekšrocībām.
 
 
 Rakstnieks Valdis Rūmnieks Grāmatu svētkos Ķīpsalā sniedz ieskatu savā atmiņu grāmatā "No Raiņa līdz Čakam". To vērtē dramaturgs Jānis Jurkāns. Bārbala Simsone turpat iepazīstina ar citiem Zvaigzne ABC jaunumiem.
 Diētas ārsts Andis Brēmanis izskaidro imūnsistēmas saistību ar zarnu mirofloru.Par jaunākās paaudzes probiotiķu-pienskābo un bifidobaktēriju kompleksa LACTOBEX iedarbību,atjaunojot zarnu mikrofloru un stiprinot imunitāti.
 Uzzinām,kāpēc vecos elektrības skaitītājus nomaina viedie skaitītāji.To atšķirības un ieguvumus klientiem izskaidro A/s "Latvenergo"korporatīvo klientu apk.vadītājs Imants Krūmiņš.Par iespējām analizēt savus elektrības lietošanas paradumus,.
Andris Bulis sarunā ar DINO Zoo klīnikas vadītāju,veterinārārsti Kristīni Dumpi uzzina,kāpēc suņiem un citiem mājdzīvniekiem jātīra zobi un kā to veikt pašam. Kinoloģe Lauma Zutere raksturo graužamās rotaļlietas suņiem,kas palīdz attīrīt zobus .Par zobu higiēnas ultraskaņas procedūru suņiem un kaķi.
 Ģimenes ārste Gerda Lielause iesaka,kā pareizi ārstēties,ja ir  klepus un izvēlēties  atbilstošu pretklepus līdzekli. „Inotech”  pārstāve Māra Birzniece raksturo  pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātus,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušajiem.
Studijā aktrise, astroloģe un grāmatas "Tā teica Dieviete" autore Akvelīna Līvmane" - kopā ar Andri Buli un Bārbalu Simsoni atklāj grāmatas idejas un parāda dažus praktiskus padomus veselīgai dzīvei. Arī citi Zvaigzne ABC jaunumi.
 Superproduktu- bišu maizi raksturo uztura spec. Guna Bīlande.Uzņēmuma "Bee Bite"izveidotāja Anete Spēlmane iesaka dabas radīto formulu veselībai-bišu maizes košļājamās pastilas.
 Priāvtklīnikas vadītājs,ginekologs Egīls Gasiņš skaidro endometriozes pazīmes,slimības norisi un sekas,akcentējot savlaicīgas diagnostika nozīmi. Par risinājumiem endometriozes veiksmīgai ārstēšanai.Saruna ar pacienti Elīnu par viņas ceļu uz izveseļošanos.
"Veselības centrs 4" ginekoloģijas nod. vadītāja Ilona Kampara un Capital Clinic Riga ginekoloģe Ieva Briedīte raksturo,kā lāzerprocedūras  MonaLisa Touch un FemiLift efektīvi pielieto sievietes intīmai veselībai un dzīves kvalitātei-estētiskā ginekoloģijā un medicīnā.Saruna ar Ievu Adamss un seksoloģi Ritu Lasmani.
  Par uzturu vīrusu laikā- saruna ar uztura spec. Alisi Kindzuli.Ģimenes ārstes Karīnas Verneres ieteikumi imunitātes stiprināšanai.Zīmola LYL pārstāve Munise Lamberte iesaka papildināt uzturu ar dabīgo produktu LYL ImmunUP- vērtīgo "ziemeļnieku formulu" imunitātei. Par helātu formas priekšrocībām.
  Par pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātu iedarbību,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušajiem.
Studijā autors Arnis Kohs Jumītis un vēsturnieks Valdis Klišāns stāsta par to, kā tapa grāmata "Latviešu karavīri Eiropas valstu militārajā dienestā". Savu viedokli izsaka vēstures skolotāja Ivita Pelnēna no Liepājas. Par jaunumiem informē Via Kilbloka. Raidījumu vada Andris Bulis.
 Kā imunitāti un dzīvības spēkus stiprina homeopātijas līdzekļi- iesaka homeopāte Dace Gaile.Ārstes pieredzE arī akūtos gadījumos pieliet homeopātiju.
 Pirtniece Lilita Liepiņa iesaka dabīgo šķiedrvielu kompleksu "Slaidā  Līnija"- svara,holesterīna mazināšanai.
 Par pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātu iedarbību,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušajiem.
Bērns grib ģimenē dzīvnieku- cik tā ir bērna,cik vecāku atbildība- tēmu Andris risina ar Anci,Markusu un viņu mammām.DINO Zoo Arēna kinoloģe Lauma Zutere un citi speciālisti iesaka,kā izvērtēt bērna gatavību rūpēties par dzīvnieku.Informācija Par DINO Zoo rīkotajām izglītojošajām ekskursijām bērniem un skolēniem.
 Biedrības "ParSirdi.lv" vadītāja Inese Mauriņa raksturo mēneša akciju "Bīstamais pāris",kurā akcentē paaugstināta holesterīna un asinsspiediena bīstamo kombināciju sirds veselībai. Par bezmaksas pārbaudēm un konsultācijām.
 Kā palīdzēt organismam atjaunoties pēc antibiotiku lietošanas un to izraisītām sekām- skaidrojam sarunā ar gastroenterologu Sabri Abdelmasī un zīmola LYL pārstāvi Munisi Lamberti.Par plašas iedarbības probiotiķa LYL BIOTIC priekšrocībām- 11,2 miljardu baktēriju 1 kapsulā un LYL BIOTIC Baby-  mazuļa mikroflorai,attīstībai un imūnsistēmai.
 
TIKŠANĀS AR GRĀMATAS „VISAM IR NOZĪME” AUTORU MĀCĪTĀJU LINARDU ROZENTĀLU UN VIJU KILBLOKU 
 Veikala "SOMIJAS APAVI" konsultante Tatjana izrāda sezonas apavu un somu 50% izpārdošanas - neslīdošus ziemas apavus un elegantus risinājumus.Tehniskais ortopēds Jānis Pelnis iesaka pircējiem,kā izvēlēties apavus atbilstoši pēdas īpatnībām.
 Par jaunākiem tehnoloģiskiem un moderna dizaina risinājumiem dzirdes uzlabošanai,ko piedāvā uzņēmums "ReTone". Individuālos risinājumus raksturo uzņēmuma tehniskā servisa vadītājs Aivars Rudzenkovs.
 
 
Jauno stāstu sēriju "Uzdrošinies būt vesels",ko iedvesmo "Veselības centrs 4",Andris Bulis uzsāk ar sarunu par sievietes veselību.Capital Clinic Riga fizioterapeite Elīna Ločmele,kura specializējusies fizioterapijā ginekoloģijā,akcentē,kā fizioterapija risina sievietes iegurņa problēmas.Par īpašo programmu "Sievietes mazā iegurņa veselība".
 Valentīndienas recepti iesaka kafejnīcas "Kairi" saimnieki Jānis un Maija Kairi- gardais deserts "Panna Cotta".
 Dr. med.endokrinoloģe Indra Štelmane- par D3 vitamīna ietekmi veselībai,tā deficīta sekām.Produkta LYL sun D3 spreja formā iedarbību,izcelsmi un augstas uzsūkšanās priekšrocības raksturo zīmola LYL pārstāvis Alvis Šuksts.
"Zvaigzne ABC" cafē -  bērnu grāmatas „PEĻĶĪTE” autors ILMĀRS ZIEMANIS un VIJA KILBLOKA, savu viedokli izsaka psiholoģe Iveta Vītola. Grāmatu jaunumi.   
Ārste homeopāte Dace Gaile raksturo,kā imunitāti un dzīvības spēkus stiprina homeopātijas līdzekļi.Par ārstes pieredzi arī akūtos gadījumos ārstēšanā pielietojot homeopātiju.
 Pirtniece Lilita Liepiņa iesaka dabīgo šķiedrvielu kompleksu "Slaidā  Līnija"- svara un holesterīna mazināšanai,uzlabo zarnu darbību.
 Par pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātu iedarbību,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušajiem.
DINO Zoo eksperts Ivo Obrumanis raksturo Latvijā izplatītākās kaķu šķirnes,uzvaras Pasaules čempionātos.Ieskats Dino Zoo Arēna Starptautiskā kaķu izstādē.Prasības un standarti,lai piedalītos izstādēs- skaidro starptautiskā tiesnese Linda Riekstiņa.Padomi kaķu izvēlē.
 Par LYL Krila eļļas produktu atšiķirībām,kas to izvirza Omega 3 produktu līdera pozīcijās.Zīmola LYL pārstāve Munise Lamberte un med. speciālists Alvis Šukste raksturo būtiskākās priekšrocības-pētījumus un rādītājus.Veselības uzlabojumi regulāri lietojot LYL KRILA eļļa produktus pieaugušiem un LYL Krila eļļu KID bērniem.
 Zanda Radziņa kopā ar Viju Kilbloku un viņas mīluli Heroldu Širhana dēlu stāsta par gramatu - foto un atziņu krājumu "Esi man vajadzīgs",kā arī citiem jaunumiem. Uzņēmuma „Danfoss” pārstāve Renāte Lakse skaidro,kā regulēt siltuma patēriņu viedajos DANFOSS radiatoros,izmantojot telefona aplikāciju.
 Kardioloģe Anita Makarovska komentē Andra Bula sirds rādītājus pēc fiziska treniņa,akcentējot rūoes par sirdi ilgtermiņā.Sirds stiprināšanai farmaceits Andrejs Nikolajevs iesaka dabīgo preparātu VALERON ar tiamīnu un bioloģiski aktīvām vielām sirds veselībai.   
 Dr. med.endokrinoloģe Indra Štelmane- par D3 vitamīna ietekmi veselībai,tā deficīta sekām.Produkta LYL sun D3  spreja formā iedarbību,izcelsmi un augstas uzsūkšanās priekšrocības raksturo zīmola LYL pārstāvis Alvis Šuksts.
 Pirtniece Lilita Liepiņa iesaka,kā tievēt veselīgi un papildus rekomendē dabīgo šķiedrvielu kompleksu "Slaidā  Līnija"- svara un holesterīna mazināšanai,uzlabo zarnu darbību.
 Par pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātu iedarbību,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušajiem.
Autoostā agrā rītā sagaidām Aiju Mikeli -jaunā detektīvromāna "Zelta būrītis" autori.Sarunā Zvaigzne ABC Cafē Ieva uzzina, kā top šie romāni, bet Vija Kilbloka iepazīstina ar citiem jaunumiem.
 Par ārstniecības iestādes "Dzirdes sistēmas" iespējām rast katram individuālu dzirdes uzlabošanas risinājumu.Dzirdes speciāliste Dina Tanberga raksturo diagnostikas iespējas,dzirdes aparātu veidus,funkcionāli gudros dzirdes aparātus.
 RSU profesore,imunoloģe Nataļja Kurjāne skaidro imunitātes lomu un procesus,kā organisms uzveic vīrusus,baktērijas.Livol Multi produktu speciāliste Una Bekmane raksturo Skandināvijas kvalitātes kompleksu LIVOL Multi Herba 50+sastāvu-visi nepieciešamie imunitātes stiprinošie vitamīni,augu ekstrakti,minerālvielas
 
 
Par karsto ārstniecības augu dzērienu Termobronx ar C vit un Termobronx ar ingveru- ektīva ārstēšanās saaukstēšanās un vīrusu gadījumā,kas izsildot bronhus,pasargā no tālākas saslimšanas- iesaka farmaceits Andrejs Nikolajevs.Uztura speciālistes Tatjanas Tepo imunitātes kokteiļa recepte.
 Konferencē par hormonālo kontracepciju.Latvijas Kontracepcijas,seks.un reprod.veselības asociācijas prezidente,ginekoloģe Aija Tula Rijkure akcentē sabiedrības izglītošanu,pierādot hormonālās kontracepcijas efektivitāti.
 Pediatre Liene Smale skaidro probiotiku saistību ar zīdaiņu kolikām.Zīmola LYL pārstāve Munise Lamberte raksturo unikālo dabīgo produktu LYL Biotic BABY pilienus- pret zīdaiņu kolikām un maziem bērniem-uzlabo  mikrofloru un imūnsistēmu.
Studijā grāmatas "Tarakāni manā galvā" autores Zane Zusta un psiholoģe Diāna Zande. Sarunu vada Ieva Aleksandrova - Eklone. Par citiem jaunumiem - Vija Kilbloka.
 Magnētu terapijas speciālists Normunds Žukovskis iesaka,kā lietot MAGNOFLEX spilvenu un virsmatraci.Tajos iestrādāto magnētu ārstniecisko iedarbību,kas uzlabo pašsajūtu,atveseļošanas procesus un miegu,raksturo MS „ARS” ārsts,fizikālās terapijas nod.vad. Harijs Jirgensons.
Psihoterapeite Aina Poiša skaidro bezmiega cēloņus,tā būtisko ietekmi uz veselību un ikdienu un iedarbīgus rituālus. Farmaceits Andrejs Nikolajevs ilgstošai nervu stiprināšanai,miega kvalitātei iesaka dabisko kompleksu Nervostrong.
 Ģimenes ārstes Karīnas Verneres ieteikumi vīrusu un gripas laikā.Zīmola LYL pārstāvis Alvis Šukste raksturo dabīgo LYL ImmunUP- vērtīgo "ziemeļnieku formulu" imunitātei;par helātu formas priekšrocībām.ImmunUP satāva augus raksturo Dr.biol. D.Pakalns.
 Par pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātiem,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušajiem.
 Par NUTRILESS tievēšanas produktiem- dažādām maltītēm veselīgai tievēšanai.
Studijā autors, TV režisors un gids Normunds Smaļinskis.Viņš kopā ar Viju Kilbloku stāsta par savu jaunāko krāšņo grāmatu "100 stāsti par Latviju". Arī citi Zvaigzne ABC jaunumi.
 Šefpavārs Elmārs Tannis kopā ar Ievu gatavo veselīgo citrusaugu smēriņu un bagetes ar šķiņi un sieru.
 Par pretklepus līdzekļa FLUDITEC sērijas preparātu iedarbību,ko dažādās klepu stadijās iesaka bērniem un pieaugušajiem.
 A/S "Rīgas siltums" valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis raksturo siltumefektivitātes risinājumus,kas būtiski samazina tarifus un iesaka lietot ērti lietojamos termoregulatorus.
Andra uzaicinātā DINO Zoo eksotisko dzīvnieku eksperte Zane Zagorska atnākusi kopā ar saviem eksotiskiem mājdzīvniekiem.Viņas pieredze un ieteikumi,ja ir izdarīta izvēle mājās sadzīvot un rūpēties par eksotisko mājdzīvnieku.
 Par viedo DANFOSS radiatoru termostatu darbības principiem,izmantojot programmēšanu ar telefona aplikāciju - skaidro uzņēmuma „Danfoss” pārstāve Renāte Lakse.
 
 
Studijā bērnu grāmatu ilustratore, māksliniece Agija Staka. Andra Buļa saruna ar viņu un izdevēju Viju Kilbloku- kā top ilustrācijas un kāda ir jaunā grāmatu sērija " Pasaku klasika" ar brīnišķigiem zīmējumiem. Info ari par citiem Zvaigzne ABC jaunumiem.Grāmatas vērtē arī bērni, pirmsskolas iestādes "CreaKids" audzēkņi.
 Ieskats mežsaimnieku gada balvas "Zelta čiekurs" pasākumā,kurā dažādās nominācijās godina izcilākos  mežsaimniekus un mežu īpašniekus.Sarunas ar balvu saņēmējiem un nozares ekspertiem.
 A/S "Rīgas siltums" valdes priekšsēdētājs Normunds Talcis raksturo šajā gadā veiktos siltumefektivitātes risinājumus,kas būtiski samazina tarifus un iesaka lietot ērti lietojamos termoregulatorus.
 Uzņēmuma „Lieliska Dāvana” pārdošanas vadītāja Linda Dzene iesaka piedzīvojumu un sajūtu dāvanas,raksturojot piedāvājumu komplektus dažādiem vecumiem un interesēm.Izvēlei-1700 oriģinālas dāvanas.
 

Sazinies ar mums

Vārds
E-pasts
Jautājums, komentārs